forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/03/2018 : 19:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Da, Na Ferrijevoj nema sumnje da je u pitanju.... Java

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/03/2018 : 19:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Aleksa Gajić je bez ikakvog preterivanja uz Geru možda jedini strip crtač iz Srbije koji je napravio ime u svetu u poslednjih dvadesetak godina i zaista je više nego čudno da neko ko sebe smatra stripofilom ne zna ko je on!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/03/2018 : 19:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by karven

Totalno nebitno, nekome se svidja a nekome ne. Stvar ukusa. Ni meni Zagorovo lice ne lezi. Ali znati ko je čovek pitanje je opšte kulture.


Pitanje je opće kulture znati tko je Aleksa Gajić


Iskreno, sramota je ne čuti makar imenom za njrga

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 24/03/2018 : 19:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Hajd nešto drugo vezano za ova ZS 3: Koja je to druga priča pod imenom Bes Apača? Je li to izašlo takođe u almanahu?

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 24/03/2018 : 19:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy
A što je onda tek Ferrijeva originalna? Jer taman da si i totalni analfabet bez ikakvih kritičkih sposobnosti možeš skonatati da je gora od ove alternativne.



Nikad mi nije bila jasna ta opčinjenost Ferijem. Meni crta na nivou osnovne škole.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/03/2018 : 20:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

quote:
Originally posted by sumohrvat
mislim da stvarno imam dobro znanje o stripu



Eh, misliti i cveće brati...

Evo, da upotpunim tvoje obimno znanje o stripu van okvira Bonelija: pročitaj Bič božji u izdanju System comicsa, izašao je ceo serijal pre više godina. Zatim, nedavno je objavljen Drako, opet System comics...


Misliti i cvijeće brati kažeš.... Ja imam itekakvo znanje o stripu izvan Bonelija koji mi je kao i mnogima ljubav iz školskih dana. Ali Boneli nije niti približno jedino područje mojeg interesa u svijetu stripa. Itekako pratim sve što izbaci Fibra, obožavam Jiru Taniguchija, gutam sve od Vertiga, Alana Moorea, Alexa Raymonda ili Jodorowskog.... I ti ćeš meni baljezgati da nemam opće naobrazbe jer nisam čuo za nekog Aleksu Gajića ????
Pa jesi li ti normalan ????? Koliko vidim dotični se proslavio sa SF i Fantasy stripom. Iskreno nisam neki ljubitelj žanra i normalno da mi je promaklo u pravoj poplavi novih izdanja kojima nas svakodnevno zatrpavaju Fibra, Darkwood ili Bonelli. Jednostavno se ne stigne sve pročitati. Da ne znam tko su Arthur C Clark ili George Martin ili Tolkien u svijetu Sf-a ili fantasija onda bi mogli pričati o nekakvoj općoj kulturi, ali da mi netko spočitava Aleksu Gajića što ne znam... Daj ne budi smješan. Netko ti je fino objasnio.... Kod nas Aleksa Gajić nema takav status kao što ima kod Vas u Srbiji. Kao što je i kod nas jedan Frano Petruša sigurno poznatiji nego kod vas. To je normalna stvar. Jednostavno, još uvijek vaši pisci ili strip autori nisu poznati u Hrvatskoj. Ne razumijem zašto ti je to toliko teško prihvatiti. A što se mog općeg znanja tiče.... kada god hoćeš i gdje god hoćeš, sa koliko god promila alkohola u sebi imao možemo se ogledati u jednom kvizu općeg znanja pa da vidimo tko misli da zna, a tko bere cvijeće...
P.S. Spominješ System Comics... jel ti znaš genije u koliko knjižara u Rijeci ja mogu pronaći izdanja System Comicsa ? U koliko biblioteka mogu posuditi neki strip od System Comicsa ? Odgovor je ravno 0...
Iz mojeg kuta to što je nešto objavio System Comics kao da i nije. Pogotovo što i bez njih trošim debelo previše na stripove pa mi ne treba dodatni trošak. A sad kad sam vidio koji je žanr u pitanju neću niti iz radoznalosti nabaviti strip jer me ne zanima. Doduše, sada barem znam tko je dotični Aleksa...

Edited by - sumohrvat on 24/03/2018 20:08:01
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 24/03/2018 : 20:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Eh, pa objasnili su ti i drugi, ne samo ja. Daleko sam ja od normalnog. Ne isplati ti se kviz sa mnom.
Sve je kul, ne znaš za Aleksu - ok. Probaj, verovatno će ti se dopasti. Nema to veze sa Hr/Sr. Čovek je veću karijeru ostvario van Srbije. Nebitno. Ja smatram da je to stvar opšte kulture, isto koliko i Petruša, i Lavrič...

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 24/03/2018 : 20:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Hajd nešto drugo vezano za ova ZS 3: Koja je to druga priča pod imenom Bes Apača? Je li to izašlo takođe u almanahu?



I mene zanima. Da nije ovo

https://m.ebay.it/itm/Gli-Albi-del-Cowboy-n-1-Furia-Apache-Ed-Bonelli-1963-Ottimo-/182825630277


They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/03/2018 : 20:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

Eh, pa objasnili su ti i drugi, ne samo ja. Daleko sam ja od normalnog. Ne isplati ti se kviz sa mnom.
Sve je kul, ne znaš za Aleksu - ok. Probaj, verovatno će ti se dopasti. Nema to veze sa Hr/Sr. Čovek je veću karijeru ostvario van Srbije. Nebitno. Ja smatram da je to stvar opšte kulture, isto koliko i Petruša, i Lavrič...


Ne isplati mi se kviz sa tobom ????? U smislu da si toliko dobar ili u smislu da si toliki propuh ????? Toliko bolji sigurno ne možeš biti tako da ostaje samo ova opcija da si totalni propuh :)
Ima veze sa Hr/ Srb itekako jer čitam ono što mi je dostupno i što se reklamira po Hrvatskoj, a vjerujem da Fibra, Libellus, Bookglobe i Strip Agent i Algoritam objave više nego dovoljno onoga što me zanima. Dodajmo tome još i Darkwood, Makondo i nekad Beli Put ako je što promaklo ovim našima onda mislim da sam više nego dovoljno opskrbljen stripovima na našem jeziku. Jednostavno, Aleksa Gajić nije uopće promoviran od strane niti jednog hrvatskog izdavača, ne može ga se pronaći u hrvatskim bibliotekama i ne spominje se po nikakvim novinama ili časopisima za razliku od istih po Srbiji i logično je onda da čitatelj kod nas nije čuo za njega. Presmješno je da bi Aleksa Gajić trebao za bilo koga u Hrvatskoj biti pitanje opće kulture.
Kao da kažeš da je sramota za svakog u Srbiji ako nije čuo za Zorana Ferića, Antu Tomića ili Gorana Tribusona recimo...

Edited by - sumohrvat on 24/03/2018 21:01:21
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4701 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/03/2018 : 21:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by King Warrior

Ma taman da je Aleksa nacrtao i Mona Lizu, cinjenica jeste da je naslovnica tesko sranje, sramota.
Da bi tako nesto skontali ne morate se obrazovati, dovoljno je da posjetite opticara.

A što je onda tek Ferrijeva originalna? Jer taman da si i totalni analfabet bez ikakvih kritičkih sposobnosti možeš skonatati da je gora od ove alternativne.



Ee drogsy nećemo da se vređamo sad.
Bolja je Ferrijeva

Zapravo nije bitno koja je bolja, više sam reagirao na ovu Kingovu izjavu iz koje se nedvosmisleno može zaključiti da je bilokakva alternativna crtačka varijacija na temu Zagora, ma koliko god kvalitena bila, automatski "teško sranje i sramota" ukoliko odudara od okvira poimanja kvalitete prosječnog zagorovca i njegovih "zagorova faca nije ferrijevska" standarda.


Go kneel and weep
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/03/2018 : 21:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Zapravo nije bitno koja je bolja, više sam reagirao na ovu Kingovu izjavu iz koje se nedvosmisleno može zaključiti da je bilokakva alternativna crtačka varijacija na temu Zagora, ma koliko god kvalitena bila, automatski "teško sranje i sramota" ukoliko odudara od okvira poimanja kvalitete prosječnog zagorovca i njegovih "zagorova faca nije ferrijevska" standarda.


Hajde ne lupaj više, živ bio. Nemam ni vremena ni živaca odgovarati na svaku glupost, pogotovo ne na ova sranja što si ovdje napisao.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 24/03/2018 : 21:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by legaz

Hajd nešto drugo vezano za ova ZS 3: Koja je to druga priča pod imenom Bes Apača? Je li to izašlo takođe u almanahu?



I mene zanima. Da nije ovo

https://m.ebay.it/itm/Gli-Albi-del-Cowboy-n-1-Furia-Apache-Ed-Bonelli-1963-Ottimo-/182825630277





Zanimljivo zapažanje.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/03/2018 : 21:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Zlatna Serija je uvijek imala zanimljive i kontraverzne naslovnice tako da ovo savršeno slijedi tu tradiciju a tko hoće klasiku uvijek može kupiti regularnu naslovnicu, tako da izbora ima.

Edited by - solar on 24/03/2018 21:42:57
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 24/03/2018 : 21:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zovko

quote:
Originally posted by drogsy
A što je onda tek Ferrijeva originalna? Jer taman da si i totalni analfabet bez ikakvih kritičkih sposobnosti možeš skonatati da je gora od ove alternativne.



Nikad mi nije bila jasna ta opčinjenost Ferijem. Meni crta na nivou osnovne škole.



+1

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25862 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/03/2018 : 22:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Aleksa vrati se kući!
Ko malo više prati strip čuo je i čitao njegove stripove ali naslovnica je u rangu yu zs naslovnica .Možda namjerno?:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4701 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/03/2018 : 22:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by drogsy

Zapravo nije bitno koja je bolja, više sam reagirao na ovu Kingovu izjavu iz koje se nedvosmisleno može zaključiti da je bilokakva alternativna crtačka varijacija na temu Zagora, ma koliko god kvalitena bila, automatski "teško sranje i sramota" ukoliko odudara od okvira poimanja kvalitete prosječnog zagorovca i njegovih "zagorova faca nije ferrijevska" standarda.


Hajde ne lupaj više, živ bio. Nemam ni vremena ni živaca odgovarati na svaku glupost, pogotovo ne na ova sranja što si ovdje napisao.

Nije da to i zahtijevam, ali daj usput smanji količinu i svojih vlastitih sranja, čisto iz forumaške solidarnosti. Da je teller ili rakosi-nekibroj u pitanju, onda bih te jednostavno ignorirao jer bi svaki pokušaj intelektualne interakcije bio uzaludan, ali ti si relativno normalan, pa ono, daj se potrudi.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/03/2018 : 22:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Aleksa vrati se kući!
Ko malo više prati strip čuo je i čitao njegove stripove ali naslovnica je u rangu yu zs naslovnica .Možda namjerno?:)


Ne bih se složio. Evo, samo upiši u tražilicu njegovo ime na stripovi.com pa ćeš vidjeti koliko je puta spomenut u ovih preko 15 godina koliko postoji forum. Ja osobno čitam jako puno izvan Bonelli svijeta, imam sigurno u 10% najvećih kolekcija na ovom forumu. I eto, promaknulo mi je ....
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 24/03/2018 : 22:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by legaz

Hajd nešto drugo vezano za ova ZS 3: Koja je to druga priča pod imenom Bes Apača? Je li to izašlo takođe u almanahu?



I mene zanima. Da nije ovo

https://m.ebay.it/itm/Gli-Albi-del-Cowboy-n-1-Furia-Apache-Ed-Bonelli-1963-Ottimo-/182825630277





Zanimljivo zapažanje.



ovo je sudac bean...njega je izdao i if edizioni,u sklopu storie del west presenta, ustvari, išao je između priča sa divljeg zapada i tima i dastija...ako se ne varam, u if izdanju je išao u tri sveske, i mislim da ima 7 priča ukupno...u boneliju je u 60-im išao u sklopu edicije colana rodeo gdje su išle već pomenute psdz, tim i dasti i još neki junaci...također je išao i kod nas u zlatnoj seriji i to u prvim brojevima, samo što se kod nas nije zvao sudac bean, nego del i sam...na ovom sajtu je u popisu naslovnica dugo stojalo deni i sam pa je kasnije promjenjeno u del i sam, a to su ustvari pratioci sudije beana, nešto kako smuk i salaso kod mikija ili blaf i žalosna sova kod marka...e sad, da li je to taj drugi strip koji ide, ostaje da se vidi, jer kako sam danas već napisao, zagor je na 100-110 stranica, tako da ostaje još mjesta za drugu priču od možda 30-ak stranica...ako se ne varam, ovaj sudac bean je na 64 stranice, pa možda ostave i za idući broj pola stripa, da bude na oko 130-140 stranica...

edit: ipak je tačno deni i sam, a ne del, kako je prije pisalo, a čini mi se i da su u kod nas u zlatnoj seriji bili del i sam, pa odatle sva ta konfuzija...

mislim, stvar opšte kulture je ne znati ovako nešto...

Edited by - zlatan bihac on 24/03/2018 22:32:11
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/03/2018 : 22:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by legaz

Hajd nešto drugo vezano za ova ZS 3: Koja je to druga priča pod imenom Bes Apača? Je li to izašlo takođe u almanahu?



I mene zanima. Da nije ovo

https://m.ebay.it/itm/Gli-Albi-del-Cowboy-n-1-Furia-Apache-Ed-Bonelli-1963-Ottimo-/182825630277





Zanimljivo zapažanje.



ovo je sudac bean...njega je izdao i if edizioni,u sklopu storie del west presenta, ustvari, išao je između priča sa divljeg zapada i tima i dastija...ako se ne varam, u if izdanju je išao u tri sveske, i mislim da ima 7 priča ukupno...u boneliju je u 60-im išao u sklopu edicije colana rodeo gdje su išle već pomenute psdz, tim i dasti i još neki junaci...također je išao i kod nas u zlatnoj seriji i to u prvim brojevima, samo što se kod nas nije zvao sudac bean, nego del i sam...na ovom sajtu je u popisu naslovnica dugo stojalo deni i sam pa je kasnije promjenjeno u del i sam, a to su ustvari pratioci sudije beana, nešto kako smuk i salaso kod mikija ili blaf i žalosna sova kod marka...e sad, da li je to taj drugi strip koji ide, ostaje da se vidi, jer kako sam danas već napisao, zagor je na 100-110 stranica, tako da ostaje još mjesta za drugu priču od možda 30-ak stranica...ako se ne varam, ovaj sudac bean je na 64 stranice, pa možda ostave i za idući broj pola stripa, da bude na oko 130-140 stranica...

edit: ipak je tačno deni i sam, a ne del, kako je prije pisalo, a čini mi se i da su u kod nas u zlatnoj seriji bili del i sam, pa odatle sva ta konfuzija...

mislim, stvar opšte kulture je ne znati ovako nešto...


Deni i Sem.... izašli u 4 epizode ZS koliko mi se čini. Meni čak i solidan strip. Ne bi rekao da su Deni i Sem nešto kao Smuk i Salaso samo pratioci. Oni su koliko se sjećam glavni likovi. A Sudija Bean je nekakav ujak od Denija koji se pojavi samo kad treba poslati na zadatak ovu dvojicu. Ono,par sličica. Tako da ova dvojca dođu više kao Kit i Frenki, a Bean bi bio kao zapovjednik Koulvera :)
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 24/03/2018 : 23:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
nisam citao pa ne mogu tvrditi, ali i na sbe, i na if edizioni stranici i na wikipediji, talijani strip zovu sudac bean pa sam na osnovu toga pretpostavio da je on glavni lik, a ne ova dvojica..nolita je autor pa mu i to daje dodatni plus..
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/03/2018 : 23:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

nisam citao pa ne mogu tvrditi, ali i na sbe, i na if edizioni stranici i na wikipediji, talijani strip zovu sudac bean pa sam na osnovu toga pretpostavio da je on glavni lik, a ne ova dvojica..nolita je autor pa mu i to daje dodatni plus..


Ja sto sam čitao ova 3 od 4 primjerka iz Zlatne Serije. Br 11, 15 i 16 ne znam da se ukupno u 10 vinjeta Sudac Bean pojavi.
Ono, kao da se strip o Kit Teleru zove Zubati Bil ili Čin Lao otprilike :)

Edited by - sumohrvat on 24/03/2018 23:33:07
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/03/2018 : 23:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Koju Zagor ima facu, majke ti mile :D


Koji Zagor?

Nego, boje stvarno jesu dobre, a i sve skupa stvarno izgleda ko u "dobrim starim ZS vremenima".

Ok, za sada imam narucene brojeve 1 i 2, ovaj preskacem, a da vidimo sta ide u broju 4.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4579 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 25/03/2018 : 00:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
imam sve knjige tribusona, dve fericeve, uh i pet tomicevih ... znam ko je gajic a naslovnica je realno sranje

i realno ovde je previse likova koji ne trpe kritiku VC

sangue navajo
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 25/03/2018 : 05:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
drogsy
Zapravo nije bitno koja je bolja, više sam reagirao na ovu Kingovu izjavu iz koje se nedvosmisleno može zaključiti da je bilokakva alternativna crtačka varijacija na temu Zagora, ma koliko god kvalitena bila, automatski "teško sranje i sramota" ukoliko odudara od okvira poimanja kvalitete prosječnog zagorovca i njegovih "zagorova faca nije ferrijevska" standarda.



Amin. Pa Dilan je prolazio kroz brojne faze, em ga Freghieri crtao kao manekena i Elvisa, em Roi kao gotičara, Piccatto kao polu-karikaturu a kasnije mu je vidim dodao i nekakve duge šiške, Tacconi kao psihopatu namrgođenog pogleda, Stano kao mršavog u licu i telu, Castellini kao bodibildera, Cossu kao kosookog (pun intended) meleza.

Sve su to različita viđenja jednog lika. Iako ovaj Zagor više liči na nekakvog komandosa Ramba (delom i zato što je razjapio usta u žaru borbe! nek se ima i to na umu!), a i frizura mu odudara od klasične Zagorove, + zaista mi deluje pomalo skraćeno u padu, ipak je to neka varijanta, verzija lika, koja može ili ne mora da se svidi čitaocu, ali da je ''sramota'', nije. Nije ovo ni prvi ni poslednji put da neki autor nacrta svoju varijantu nekog lika. To je ne samo poželjno već i neophodno.

Naslovna mi sveukupno izgleda skroz profi. Ako je ovo sramota, onda bih voleo da umem ovako sramotno da crtam!





Edited by - Jocko on 25/03/2018 05:20:19
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/03/2018 : 09:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Faca gadna, iako najlegitimniji izraz lica pri rvanju sa pumom,
ali mi se crtež generalno čini fantastičan. Premoćni Gajić. Ostajem pri retru definitivno. Ferrijev verzija ni blizu energična kao ova.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000