forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/09/2018 : 23:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ardeni su fenomenalni, to se jedva čeka!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 15/09/2018 : 00:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

nesto mi je ta prica poznata, ali ne mogu se sjetiti price...znam da je naslovna sa avionom...je li to prica o junaku ili tako nesto....onda ostaje jos samo ona sa onim lunaparkom, ta mi je bila najslabija od svih 5...


Je... sad sam pogledao. Priča o junaku.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/09/2018 : 03:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zna li se kada ce slijedeci Dylan magazine?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/09/2018 : 16:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SPQRoma




to je u prodaji?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
788 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 18/09/2018 : 16:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Nije još, to je najava za broj 7.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/09/2018 : 17:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SPQRoma

Nije još, to je najava za broj 7.


aha,,zaveo me taj omot..mislio da ubrzali veseljaci..nadam se da i hoče.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lukaku44496
Starting Member



Croatia
83 Posts

Member since 03/09/2018

Posted - 18/09/2018 : 21:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lukaku44496 a Private Message  Reply with Quote
Di ovo pronać u zagrebu?
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
895 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 18/09/2018 : 22:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Zna li se kada ce slijedeci Dylan magazine?



Meni se uopšte ne sviđa crtež u preostalim magazinima. Čak možda i preskočim te brojeve.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/09/2018 : 10:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by misterx381

quote:
Originally posted by ivanl

Zna li se kada ce slijedeci Dylan magazine?



Meni se uopšte ne sviđa crtež u preostalim magazinima. Čak možda i preskočim te brojeve.


Nije najbolji crtez, cak kazu za ove magazine da je skart odbacenih, malo losijih prica iz redovnog serijala...ali Dylan je to, uzimacu ga makar i u ovom "kupusu" nabacanih junaka bez reda...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/09/2018 : 10:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lukaku44496

Di ovo pronać u zagrebu?



Pa u Školskoj knjizi, u Masarykovoj i na Trgu, kad dođe.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/09/2018 : 10:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lukaku44496

Di ovo pronać u zagrebu?


Stripovi na kvadrat, Skolska knjiga...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/09/2018 : 13:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

.. uzimacu ga makar i u ovom "kupusu" nabacanih junaka bez reda...


Ali Ivanl, tako je i orginalna serija bila zamišljena. Na taj način je predstavila druge junake koje smo većina zavoljeli. I mislim da je ovo super što Veseli radi sa novom ZS, a to ti govori čovjek koji voli kontinuitet, kronologiju.

Nema smisla u ovoj novoj ZS ići otpočetka sa nekim junakom i pratit ga kronološki kad je to već izdano u dr. edicijama. A za almanahe, magazine i sl. priče koje su zaokružene i nemaju onog "nastavlja se..", idealne su za ovako izdanje poput nove ZS

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/09/2018 : 14:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
i meni se sviđa što se miksaju junaci...postane monotono.. Zagor, pa Zagor,Zagor..opet Zagor..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/09/2018 : 14:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, meni dobro dođe što ću čitat Dylana (kojeg inače ne uzimam), pa ove PiBD, a za budućnost su najavljeni još neki junaci, tako da je ovo super

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/09/2018 : 14:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

.. uzimacu ga makar i u ovom "kupusu" nabacanih junaka bez reda...


Ali Ivanl, tako je i orginalna serija bila zamišljena. Na taj način je predstavila druge junake koje smo većina zavoljeli. I mislim da je ovo super što Veseli radi sa novom ZS, a to ti govori čovjek koji voli kontinuitet, kronologiju.

Nema smisla u ovoj novoj ZS ići otpočetka sa nekim junakom i pratit ga kronološki kad je to već izdano u dr. edicijama. A za almanahe, magazine i sl. priče koje su zaokružene i nemaju onog "nastavlja se..", idealne su za ovako izdanje poput nove ZS


Ma znao sam, da ce mi neko 'prigovoriti' na rijec kupus. Da meni jest tako. Zato sto je ovo prevazidena shema. Jest tako nekad bilo, istina, ali danas se junaci prate kroz serijale. No dobro ljudi vole ovakav izricaj, podsjeca ih na mladost i to je u redu. Ja se malo preispitujem, da li sam prenaglio sto ovo uzimam i to u obe verzije. Mislio sam samo Dylana uzimati i prvi broj iz podrske, ali kako inace kad skupljam ne izostavljam nista iz edicija, krenulo eto sve...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2018 : 15:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Da, meni dobro dođe što ću čitat Dylana (kojeg inače ne uzimam), pa ove PiBD, a za budućnost su najavljeni još neki junaci, tako da je ovo super


Ovi Dylani magazini ti nisu bas reprezentativni. Dylane trebas prouciti od pocetka, ako ikako mozes.
Inace ja ih uzimam u svim oblicima, od svih izdavaca. Ne bas kao Zagorolozi svog junaka, ali na tom tragu.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/09/2018 : 20:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ma znao sam, da ce mi neko 'prigovoriti' na rijec kupus. Da meni jest tako. Zato sto je ovo prevazidena shema. Jest tako nekad bilo, istina, ali danas se junaci prate kroz serijale. No dobro ljudi vole ovakav izricaj, podsjeca ih na mladost i to je u redu. Ja se malo preispitujem, da li sam prenaglio sto ovo uzimam i to u obe verzije. Mislio sam samo Dylana uzimati i prvi broj iz podrske, ali kako inace kad skupljam ne izostavljam nista iz edicija, krenulo eto sve...


Ma nema nikakvog prigovora tražili smo ZS, dobili smo je. Kad pogledaš, drugačije ne može. Nitko nas ne tjera da kupujemo ovdje je dobro što imamo izbor, možemo izabrati naslovnicu koju želimo (ne moramo obje uzimat), izaberemo broj/junaka kojeg hoćemo (ne moramo svaki broj uzimat). A i nekih 46 kn na svakih 6 tjedana i nije puno za one koji uzimaju obje naslovnice. Sad zašto obje uzimamo, to je već neki dr. fenomen

quote:
Originally posted by ivanl

Ovi Dylani magazini ti nisu bas reprezentativni. Dylane trebas prouciti od pocetka, ako ikako mozes.
Inace ja ih uzimam u svim oblicima, od svih izdavaca. Ne bas kao Zagorolozi svog junaka, ali na tom tragu.


Aha, jasno mi je, neću suditi Dylana na osnovu tih pročitanih stripova. Zasad ima toga dosta pa ću vidjet što ću sa Dylanom u budućnosti, zanimaju me kod njega isključivo kiosk izdanja, ali zasad neka bude "na ledu". Uzeo sam prošle godine na kiosku broj 111 "Nihgtmare tour" i dopao mi se, iako se vidjelo u tom stripu da mi fali što nisam pročitao neke ep prije (pošto se u njoj dosta osvrću na prijašnje događaje).

Također uzeo i onaj specijal "Zapisi u pijesku", isto dobar, jedino što nisam tad bio skužio baš kraj.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/09/2018 20:01:17
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 26/09/2018 : 10:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/09/2018 : 10:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Car Dalibor!
izgleda da ni on nije najzadovoljniji kako je izpala naslovnica!
čak čovjek sakrio ruku koja ju je nacrtala..
meni se sviđa...(mislim na naslovnicu)...malo alternative ne škodi ni Zagoru...ž
Ferrijeve znamo napamet, Picijeve su (pre)savršene...ovo mi je odlično..
a postoji i alternativa uzeti originalnu..
toga kod Dnevnika nije bilo...daj što daš.
Bravo za Veseli i ZS i što prije da pojačaju tempo na bar mjesečno izdavanje!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2018 : 11:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
bio je fen grizlija adamsa
đe mu je to ruka?
smrzo se

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/09/2018 : 13:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

đe mu je to ruka?
smrzo se


Piva je bila ledena.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2018 : 13:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bogami Talaja se malo zapustio...mislim posvadio se sa frizerom bit ce... ovo je u Yelow submarine, dobri burgeri...s vidim i craft pivica, Zmajsko, se pije...nice.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2018 : 13:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
glasač makrona :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2018 : 13:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Car Dalibor!
izgleda da ni on nije najzadovoljniji kako je izpala naslovnica!
čak čovjek sakrio ruku koja ju je nacrtala..
meni se sviđa...(mislim na naslovnicu)...malo alternative ne škodi ni Zagoru...ž
Ferrijeve znamo napamet, Picijeve su (pre)savršene...ovo mi je odlično..
a postoji i alternativa uzeti originalnu..
toga kod Dnevnika nije bilo...daj što daš.
Bravo za Veseli i ZS i što prije da pojačaju tempo na bar mjesečno izdavanje!


Najbolje da pojacaju na svaka 24 sata.😉

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/09/2018 : 14:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by teller

Car Dalibor!
izgleda da ni on nije najzadovoljniji kako je izpala naslovnica!
čak čovjek sakrio ruku koja ju je nacrtala..
meni se sviđa...(mislim na naslovnicu)...malo alternative ne škodi ni Zagoru...ž
Ferrijeve znamo napamet, Picijeve su (pre)savršene...ovo mi je odlično..
a postoji i alternativa uzeti originalnu..
toga kod Dnevnika nije bilo...daj što daš.
Bravo za Veseli i ZS i što prije da pojačaju tempo na bar mjesečno izdavanje!


Najbolje da pojacaju na svaka 24 sata.😉


što se mene tiče...
valjda ne tražim previše...jednom mjesečno je realno za takvo izdanje...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000