forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

Deers
Advanced Member



Croatia
9174 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/06/2019 : 11:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Lako za dupelisce, mene zabrinjavaju vise ovi drugi, zagoreli, cija baba bi znala bolje nacrtat ali nikad nisu culi za ove ljude. Popraceno s primitivnim vokabularom. Meni se sviđa ova Bobova, Zagor popizdio, ni prvi ni posljednji put.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 25/06/2019 : 11:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
sprdnja se nastavlja

zagor kao da ima neko ozbiljno oboljenje živaca

sangue navajo
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 25/06/2019 : 13:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Ko pogleda unazad više vesti sa Fejsbuk stranice VČ-a moći će da pročita da su još danima unazad pojedinci pisali kako jedva čekaju da vide Bobovu naslovnicu.I eto ih sada u punom elementu u komentarima.

Valjda je svakome ko ima iole mozga u glavi jasno da se to javljaju raznorazni drugari dotičnog i prijatelji sa raznoraznih festivala i manifestacija, možda i iz kafane.
Slično je i za ostale, no za dotičnog su očito najbrojniji.

Ništa čudno, nije puno drugačije ni ovde na forumu, ne mislim naravno na Nasilje u Darkvudu nego na raznorazne diskusije iz prošlosti.

Ta šta vam je ljudi, valjda ste do sada shvatili da je što se tiče sveta stripa i strip scene NAJVAŽNIJE DA SI SA NEKIM DRUGAR PO PIVU, VINU ILI RAKIJI.
E ako smo drugari po piću (može i po sokićima) i viđamo se po raznim manifestacijama, onda automatski sve što napravimo, nacrtamo, kupimo je najbolje, savršeno, bez ijedne mane.Cene su isto najpovoljnije bez obzira na to koliko išle u nebo kod nekih izdavača.Ma važno je da su to naši drugari, mi ih znamo da su ljudine i to je to, kada tako napišeš na internetu niko ne sme da ti protivreči.
A ako se neko i usudi da iznese drugačije mišljenje, odmah se skuplja za napad čopor tih drugara, kako ih ja zovem drvenih advokata, mada bi pravi izraz bio lešinari koji samo misle na to kako je njima dobro.

Lično meni se to gadi do krajnjih granica, ali vidim da većina ljudi ne sme ni da zucne iz nekog straha protiv takvih.Žalosno je to, no mene baš briga, uvek ću otvoreno da iznosim bez straha svoj stav o bilo čemu što mi padne na pamet pa nek me napada ko hoće.

Ali žalosno je to gde se u ovom momentu nalazi strip scena.

Edited by - maelstrom on 25/06/2019 13:03:32
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 13:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/06/2019 : 13:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
"Osjetit ćeš magic bat"... umirem

Go kneel and weep
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 13:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Ko pogleda unazad više vesti sa Fejsbuk stranice VČ-a moći će da pročita da su još danima unazad pojedinci pisali kako jedva čekaju da vide Bobovu naslovnicu.I eto ih sada u punom elementu u komentarima.

Valjda je svakome ko ima iole mozga u glavi jasno da se to javljaju raznorazni drugari dotičnog i prijatelji sa raznoraznih festivala i manifestacija, možda i iz kafane.
Slično je i za ostale, no za dotičnog su očito najbrojniji.

Ništa čudno, nije puno drugačije ni ovde na forumu, ne mislim naravno na Nasilje u Darkvudu nego na raznorazne diskusije iz prošlosti.

Ta šta vam je ljudi, valjda ste do sada shvatili da je što se tiče sveta stripa i strip scene NAJVAŽNIJE DA SI SA NEKIM DRUGAR PO PIVU, VINU ILI RAKIJI.
E ako smo drugari po piću (može i po sokićima) i viđamo se po raznim manifestacijama, onda automatski sve što napravimo, nacrtamo, kupimo je najbolje, savršeno, bez ijedne mane.Cene su isto najpovoljnije bez obzira na to koliko išle u nebo kod nekih izdavača.Ma važno je da su to naši drugari, mi ih znamo da su ljudine i to je to, kada tako napišeš na internetu niko ne sme da ti protivreči.
A ako se neko i usudi da iznese drugačije mišljenje, odmah se skuplja za napad čopor tih drugara, kako ih ja zovem drvenih advokata, mada bi pravi izraz bio lešinari koji samo misle na to kako je njima dobro.

Lično meni se to gadi do krajnjih granica, ali vidim da većina ljudi ne sme ni da zucne iz nekog straha protiv takvih.Žalosno je to, no mene baš briga, uvek ću otvoreno da iznosim bez straha svoj stav o bilo čemu što mi padne na pamet pa nek me napada ko hoće.

Ali žalosno je to gde se u ovom momentu nalazi strip scena.


Kakav crni strah - od crtača, izdavača, forumaša, koga već?
Daj nemojmo se zajebavati
Uvijek su se jarani podržavali u javnosti, to je sasvim normalna pojava, a imaš i botove u svakoj branši, pa i ovoj izdavanja stripova. Bobove ilustracije jako cijenim, ali ova naslovnica je toliko generička i otaljana da nemam riječi
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 25/06/2019 : 14:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Taj ti je strah nešto slično kao i Dnevnikova autocenzura svojevremeno, ne zna se zašto je tu, ali je prisutan.Mada, ne treba zanemariti činjenicu da pojedinci vole da ponekad tu i tamo budu makar u nekom ćošku na određenom okupljanju, manifestaciji ili pijanci, njima dovoljno.A i ovde na forumu treba biti opšteprihvaćen, voljen i tako dalje, ipak je to velika stvar i veliko dostignuće u životu.

Inače, nije poenta u crtačima ovih naslovnica i kako one izgledaju već u tome što se napadaju oni koji bi to da kritikuju i kojima se iste ne sviđaju.Valjda ljudi imaju pravo da kažu da im se nešto ne sviđa.I opet, nije problem u crtačima već u njihovim raznoraznim velikim poštovaocima i drugarima.Nazivaju druge Ferijevim svedocima, a šta su onda oni?E to je pravo pitanje.
Pa zaboga, ispadoše domaći crtači daleko bolji od onih stranih (čiji se rad recimo ovde na forumu redovno kritikuje i posmatra kroz lupu), pa da je realno tako onda bi domaća scena sopstvene produkcije bila velesila, a stranci bi težili da dobiju tu neki posao na ovim prostorima.


P.S.- Zanimljiv mi je taj termin "Ferijevi svedoci" jer se koristi u pogrdnom smislu.Ajde što pojedinci nemaju ni iole neke osnovne kulture da ne gaze po liku i delu preminule osobe koja je ceo svoj život posvetila stripu, nego to jasno implicira na neke druge svedoke, dakako Jehovine.
Znači, to sasvim jasno implicira da su i Jehovini svedoci loši, znači verska netolerancija zar ne?
Opet, kako sada verska i ostala netolerancija kada se dotični uvek busaju u grudi da su oni baš predstavnici neke tolerancije i svega što je napredno, novo, superdemokratski.....Licemerje na delu?Nego kako i to na kvadrat.

Stvarno da se čoveku sve to zgadi.

Edited by - maelstrom on 25/06/2019 14:14:16
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 14:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Taj ti je strah nešto slično kao i Dnevnikova autocenzura svojevremeno, ne zna se zašto je tu, ali je prisutan.Mada, ne treba zanemariti činjenicu da pojedinci vole da ponekad tu i tamo budu makar u nekom ćošku na određenom okupljanju, manifestaciji ili pijanci, njima dovoljno.A i ovde na forumu treba biti opšteprihvaćen, voljen i tako dalje, ipak je to velika stvar i veliko dostignuće u životu.

Inače, nije poenta u crtačima ovih naslovnica i kako one izgledaju već u tome što se napadaju oni koji bi to da kritikuju i kojima se iste ne sviđaju.Valjda ljudi imaju pravo da kažu da im se nešto ne sviđa.I opet, nije problem u crtačima već u njihovim raznoraznim velikim poštovaocima i drugarima.Nazivaju druge Ferijevim svedocima, a šta su onda oni?E to je pravo pitanje.
Pa zaboga, ispadoše domaći crtači daleko bolji od onih stranih (čiji se rad recimo ovde na forumu redovno kritikuje i posmatra kroz lupu), pa da je realno tako onda bi domaća scena sopstvene produkcije bila velesila, a stranci bi težili da dobiju tu neki posao na ovim prostorima.


P.S.- Zanimljiv mi je taj termin "Ferijevi svedoci" jer se koristi u pogrdnom smislu.Ajde što pojedinci nemaju ni iole neke osnovne kulture da ne gaze po liku i delu preminule osobe koja je ceo svoj život posvetila stripu, nego to jasno implicira na neke druge svedoke, dakako Jehovine.
Znači, to sasvim jasno implicira da su i Jehovini svedoci loši, znači verska netolerancija zar ne?
Opet, kako sada verska i ostala netolerancija kada se dotični uvek busaju u grudi da su oni baš predstavnici neke tolerancije i svega što je napredno, novo, superdemokratski.....Licemerje na delu?Nego kako i to na kvadrat.

Stvarno da se čoveku sve to zgadi.


Mislim da ti to sve preozbiljno shvataš
Uopšte tim koji izvaljuju te pogrdne doskočice nije u glavi to da je Feri mrtav niti da Jehovine svjedoke treba spaliti na lomači, ljudi smislili vickast izraz za Ferijeve obožavaoce i to je to mislim da ih s razlogom zajebavaju, jer se vidi nenormalna sitničavost i neprihvatanje bilo čega drugačijeg, "umjetnički slobodnijeg" ajmo tako reći. Nijedna naslovnica "domaćeg" crtača nije dobro prihvaćena na ovoj temi. "Kakva mu je glava, kolika je zastava, kakve su ovo butine,...", i onda poslije svake komentari da je ta najgora do sada. Šta drugo ljudi da napišu nego "Ferijevi svjedoci", njima ne valja nikakav crtež sem crtača iz SBE
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 25/06/2019 : 14:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Nemam ništa protiv toga što kažeš i da se ljubitelji Ferijevog crteža malo zezaju, ali taj izraz uopšte ne nalazim vickastim em zbog onoga što implicira po verskom pitanju em što nema potrebe samog Ferija na taj način uzimati u usta.Zezati se može i na drugačiji način.
A glavni deo moje priče nije vezan samo za ovu temu o Nasilju u Darkvudu i naslovnicama nego uopšte.
Da se ne zajebavamo, drveni advokati i ostali su redovno tu čim neko pokrene određenu škakljivu strip temu koja će se ticati nekog domaćeg izdavača, autora, crtača, vlasnika striparnice, velikog postavljača aukcija......I kao što napisah, deluju u čoporu uvek.
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 25/06/2019 : 14:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Zagor "The Night King", plave oči su dokaz.



Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 14:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Nemam ništa protiv toga što kažeš i da se ljubitelji Ferijevog crteža malo zezaju, ali taj izraz uopšte ne nalazim vickastim em zbog onoga što implicira po verskom pitanju em što nema potrebe samog Ferija na taj način uzimati u usta.Zezati se može i na drugačiji način.
A glavni deo moje priče nije vezan samo za ovu temu o Nasilju u Darkvudu i naslovnicama nego uopšte.
Da se ne zajebavamo, drveni advokati i ostali su redovno tu čim neko pokrene određenu škakljivu strip temu koja će se ticati nekog domaćeg izdavača, autora, crtača, vlasnika striparnice, velikog postavljača aukcija......I kao što napisah, deluju u čoporu uvek.


Pa dobro, poštujem, iako meni nije problem zajebancija sa vjerom, zapravo mi nije problem zajebancija sa bilo čim, dok se ne ide u neukusno provociranje neke osobe lično.
Što se tiče drvenih advokata, opet rekoh, bilo ih je i biće uvijek, u vezi sa bilo čim. "Čopor" će se skupiti i sa jedne i sa druge strane, ekstremisti jbg
Mislim da je "problem u komunikaciji" i to što ljudi različito uopšte doživljavaju strip i u tome šta očekuju od njega. Tako imaš likove za koje ja smatram da površno čitaju stripove (dakle, ne mislim da su površni, već da površno pristupaju stripu). Daj mi neki "realistični" (šta god to značilo) crtež i avanturicu da ja pustim mozak na pašu i to je to. I naravno, da Zagor bude lijep Naravno da će doći do sukoba mišljenja kad se takvom suprotstavi neko ko strip i crtež posmatra malo "šire" i iz toga izvlači mnogo više.
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 15:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 25/06/2019 : 15:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by maelstrom

Nemam ništa protiv toga što kažeš i da se ljubitelji Ferijevog crteža malo zezaju, ali taj izraz uopšte ne nalazim vickastim em zbog onoga što implicira po verskom pitanju em što nema potrebe samog Ferija na taj način uzimati u usta.Zezati se može i na drugačiji način.
A glavni deo moje priče nije vezan samo za ovu temu o Nasilju u Darkvudu i naslovnicama nego uopšte.
Da se ne zajebavamo, drveni advokati i ostali su redovno tu čim neko pokrene određenu škakljivu strip temu koja će se ticati nekog domaćeg izdavača, autora, crtača, vlasnika striparnice, velikog postavljača aukcija......I kao što napisah, deluju u čoporu uvek.


Pa dobro, poštujem, iako meni nije problem zajebancija sa vjerom, zapravo mi nije problem zajebancija sa bilo čim, dok se ne ide u neukusno provociranje neke osobe lično.
Što se tiče drvenih advokata, opet rekoh, bilo ih je i biće uvijek, u vezi sa bilo čim. "Čopor" će se skupiti i sa jedne i sa druge strane, ekstremisti jbg
Mislim da je "problem u komunikaciji" i to što ljudi različito uopšte doživljavaju strip i u tome šta očekuju od njega. Tako imaš likove za koje ja smatram da površno čitaju stripove (dakle, ne mislim da su površni, već da površno pristupaju stripu). Daj mi neki "realistični" (šta god to značilo) crtež i avanturicu da ja pustim mozak na pašu i to je to. I naravno, da Zagor bude lijep Naravno da će doći do sukoba mišljenja kad se takvom suprotstavi neko ko strip i crtež posmatra malo "šire" i iz toga izvlači mnogo više.



A u pravu si, svaka priča uvek ima 2 strane i uvek ima raznih "ekstrema".Ono što je meni bitno jeste to da svako, sviđalo mu se već ono ili ovo, ima pravo da iznese neki svoj kritički stav o bilo kojoj temi.

Što se tiče ovih naslovnica, ja sam lično pohvalio ono što valja, a kritikovao ono što ne valja.Nemam ništa protiv domaćih crtača i autora, ali neko moje lično mišljenje je da zaostaju za stranim (pod terminom strani mislim na one koji dolaze iz zemalja gde se i prave razni stripovi koje kupujemo,ne na ceo svet naravno).Stoga smatram da bi im trebalo dati šansu da se iskažu kroz neke stripove domaće produkcije, mislim da samo tako mogu da uhvate korak, ipak je najbolje imati nešto svoje.
Ali znamo već da nijedna izdavačka kuća neće čak ni da razmisli da pokrene tako nešto, a ovamo su im puna usta naših crtača i autora.

Edited by - maelstrom on 25/06/2019 15:11:18
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 15:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
E vidiš, meni su ove omražene Talajićeva, Gajićeva ponajbolje od ponuđenih. Ljudi su se potrudili, imaju neku kakvu-takvu originalnost i pečat, pokušali su nešto drugačije. Naslovnica ovog Bizija mi je jednostavno dosadna.
Što se tiče toga da li su bolji ili nisu bolji crtači od SBE crtača, to je druga priča. SBE crtači su profesionalci koji su u tom stripovskom kalupu štancali gomilu tabli, i imaju sigurno više iskustva u kompoziciji tabli, ritmu, isticanju bitnog, prenošenja fluidno priče na crtež, ali ima "naših" crtača koji su (po meni) talentovaniji od nekih svetih krava SBE. Kada im se da šansa u stripu i kad skupe iskustvo o načinu pričanja kroz table, pokažu se potpuno ravnopravni svjetskim crtačima.

Edited by - swamp thing on 25/06/2019 15:31:28
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 25/06/2019 : 15:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Zato i kažem da našim crtačima treba dati šansu da se uvežbaju na domaćim projektima.Znam da neće u početku biti lako, ali uz dobar marketing svašta je moguće.A pokazalo se da naše izdavačke kuće imaju itekako dobar marketing, samo ga koriste da pojačaju ono što ionako pojačati ne treba.
Što se tiče naslovnica Nasilja u Darkvudu, samo je Bisi tu od stranaca, a on se verovatno nije previše trudio, uz to jedna naslovnica nije neki reper.
Ima tu dobrih stvari, međutim meni je zanimljivo kako recimo malo ko hvali staru školu naših crtača Bonelijevaca i recimo Mikicu koji se po meni zaista potrudio za ovu naslovnicu i čak bih rekao prevazišao sebe.Ne vidim da se sa ovom naslovnicom Bob nešto previše potrudio, ali zaista realno govoreći.

Edited by - maelstrom on 25/06/2019 15:43:58
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 15:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Zato i kažem da našim crtačima treba dati šansu da se uvežbaju na domaćim projektima.Znam da neće u početku biti lako, ali uz dobar marketing svašta je moguće.A pokazalo se da naše izdavačke kuće imaju itekako dobar marketing, samo ga koriste da pojačaju ono što ionako pojačati ne treba.
Što se tiče naslovnica Nasilja u Darkvudu, samo je Bisi tu od stranaca, a on se verovatno nije previše trudio, uz to jedna naslovnica nije neki reper.
Ima tu dobrih stvari, međutim meni je zanimljivo kako recimo malo ko hvali staru školu naših crtača Bonelijevaca i recimo Mikicu koji se po meni zaista potrudio za ovu naslovnicu i čak bih rekao prevazišao sebe.Ne vidim da se sa ovom naslovnicom Bob nešto previše potrudio, ali zaista realno govoreći.


Može se Miki truditi koliko hoće, ali on je jednostavno lošiji crtač od Boba zašto hvaliti nešto što ljudi smatraju lošnjikavim, koliko god se taj neko trudio, pogotovo u nečemu komercijalnom, gdje se očekuje kvalitet? Nije to neko dijete crtalo pa da mu se daje ohrabrenje. Meni su njegovi radovi potpuni amaterizam (ograđujem se da samo donosim sud na osnovu njegovog rada na naslovnicama). A ne vidim ovdje da se Boba nešto hvali, vjerovatno samo neki grupiji na FB (nisam na FB pa nemam pojma, vjerovatno je posjeta tamo dosta masovnija nego na forumima ). Po meni čovjek podbacio, ne zato što je crtež loš, već što je potpuno neinspirativan, statičan.
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3284 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 15:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
...Ili teror pomahnitalih razanj majstora, pekara i poslasticara...ili neznanje je do sada bila mana, a sada je hrana!


http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 16:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
Dobar je meni ovaj Bob. Što duže gledam sve više vidim Moebiusa
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 25/06/2019 : 16:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message  Reply with Quote
https://www.trafika.online/proizvod/34470/zlatna-serija-13-komplet-zagor-nasilje-u-darkvudu?fbclid=IwAR0HOBuXEDPJa9aXiiiHhSxcchr4psrP3HsZur--wWGyigDyqL6rm5NZFo8

Cena u pretprodaji: 3.776 dinara, sa popustom, 4.720 dinara, bez popusta.
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3284 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 25/06/2019 : 16:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mezzano

https://www.trafika.online/proizvod/34470/zlatna-serija-13-komplet-zagor-nasilje-u-darkvudu?fbclid=IwAR0HOBuXEDPJa9aXiiiHhSxcchr4psrP3HsZur--wWGyigDyqL6rm5NZFo8

Cena u pretprodaji: 3.776 dinara, sa popustom, 4.720 dinara, bez popusta.



Neka hvala! Mozda u nekom drugom zivotu, a mozda ni tada.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/06/2019 : 16:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nellesky

Dobar je meni ovaj Bob. Što duže gledam sve više vidim Moebiusa


Ma vidi se i Moebius i Smederevo, sve se vidi samo ono što treba ne vidi.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/06/2019 : 16:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nellesky

Dobar je meni ovaj Bob. Što duže gledam sve više vidim Moebiusa



Jedini domaći crtač koji je uspeo da samo sa tankom ivičnom linijom konstantne debljine (i neki minimum crtica i tačkica) napravi mekoću - gipkost i prirodnost, kao njegov uzor Moebius (dok se nije preorijentisao na karikaturu, ali su tehnika i metod ostali isti).
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/06/2019 : 16:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mezzano

https://www.trafika.online/proizvod/34470/zlatna-serija-13-komplet-zagor-nasilje-u-darkvudu?fbclid=IwAR0HOBuXEDPJa9aXiiiHhSxcchr4psrP3HsZur--wWGyigDyqL6rm5NZFo8

Cena u pretprodaji: 3.776 dinara, sa popustom, 4.720 dinara, bez popusta.



Povoljno je ovo, trebalo je jos skuplje. Bar 50 e. Delji.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/06/2019 : 16:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam narucio :)
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/06/2019 : 17:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Lako za dupelisce, mene zabrinjavaju vise ovi drugi, zagoreli, cija baba bi znala bolje nacrtat ali nikad nisu culi za ove ljude. Popraceno s primitivnim vokabularom. Meni se sviđa ova Bobova, Zagor popizdio, ni prvi ni posljednji put.



Upravo zato što je popizdio ni prvi ni zadnji put, iliti može biti upotrijebljena u mali milijun slučajeva, naslovnica (gotovo da) nema veze s "Nasiljem u Darkwoodu".
I najjači su oni koji kažu "Nacrtajte vi bolju, niste uzeli olovku u ruke a znate pljuvati". Nismo uzeli ali zato i ne crtamo, ovi jesu, još su za to plaćeni i onda s 10 minuta truda naprave sprdačinu. Svi moraju biti spremni trpjeti kritiku. Ne moraš biti doktor da kritiziraš doktora.

loading...
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000