forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 29/07/2019 : 23:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ja nemam još sve brojeve,ali nabavit ću,bitno mi je za sada da sam rasprodane br.1,2(samo b) i 12 nabavio u B varijanti,pa ću i ubuduće gledati da i ostali brojevi budu isključivo B,vjerujem da će jednom to imati neku veću kolekcionarsku vrijednost nego da je izmješano,valjda....

.....a možda i ne.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 09:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

B je
Apsolvirali smo to.


Nije ni B, vidim da su te uspjeli zbunit Pričamo o tom team-upu, a potvrdio si već da je "A" naslovnica

quote:
Originally posted by Curunir

Ali na sajtu ŠK-e pisalo je da je DDMM korica A, a Masakr korica B.


-
-

quote:
Originally posted by Dexters

Morali su raditi C, jer se B raprodala. Isto je bilo i s prvim brojem.

To sam zaboravio da se rasprodalo, sjećam se sad kad su se pohvalili s tim na fejsu. Ali mišljenja sam da su kao i kod jedinice, mogli barem onda boju promijenit, pa na taj način da to bude drugačije. Ovako je očiti spoiler, ali ajd'. Ipak i dalje intrigira kakva je priča i što se unutra nalazi, kako je to sve izvedeno

quote:
Originally posted by Spock

Baš sam pročitao taj team-up, pa sam u fazi pisanja komentara. Mislio sam odmah udarit recenziju, ali ne usuđujem se.
Jedino ne znam na koji topic da okačim komentar kad bude gotov.
Budući da je novo izdanje pokušavam ga napisati bez spoilera što je praktički nemoguće.

Nego, znam da imaš ovu epizodu u ZS izdanju, ali nemoj je čitati jer si onda gotov. Uz ono što već skupljaš, nakon čitanja morat ćeš skupiti sve od Martyja (+ PiBD), Dylana i Nathana ;-)

Lukavo su smislili ovaj sveBonelli team-up!


Mogao si Spock stavit komentar ovdje, u DD i MM temu Vidio sam da Anto tako slično radi i to je super. Netko možda ne zalazi u sve teme, a mislim da paše svuda (u tim spomenutim) pa se netko možda komentarom nadoveže na tvoj post

Neću (bar mislim) ulazit u to da još i Dylana skupljam Martina sam se zadovoljio sa onim knjigama što izlaze u biblioteci Veselog, pa možda ne bi bilo loše da to prije pročitam, prije nego krenem sa ovim team-upom. Za te PiBD sam u ovoj temi čuo da su baš dobre priče

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/07/2019 : 12:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
quote:
Originally posted by Spock

Baš sam pročitao taj team-up, pa sam u fazi pisanja komentara. Mislio sam odmah udarit recenziju, ali ne usuđujem se.
Jedino ne znam na koji topic da okačim komentar kad bude gotov.
Budući da je novo izdanje pokušavam ga napisati bez spoilera što je praktički nemoguće.

Nego, znam da imaš ovu epizodu u ZS izdanju, ali nemoj je čitati jer si onda gotov. Uz ono što već skupljaš, nakon čitanja morat ćeš skupiti sve od Martyja (+ PiBD), Dylana i Nathana ;-)

Lukavo su smislili ovaj sveBonelli team-up!


Mogao si Spock stavit komentar ovdje, u DD i MM temu Vidio sam da Anto tako slično radi i to je super. Netko možda ne zalazi u sve teme, a mislim da paše svuda (u tim spomenutim) pa se netko možda komentarom nadoveže na tvoj post

Neću (bar mislim) ulazit u to da još i Dylana skupljam Martina sam se zadovoljio sa onim knjigama što izlaze u biblioteci Veselog, pa možda ne bi bilo loše da to prije pročitam, prije nego krenem sa ovim team-upom. Za te PiBD sam u ovoj temi čuo da su baš dobre priče



Ostavio sam u DD i MM temi!
PiBD sam pročitao tek prve tri epizode. Ja volim tu tematiku.
Baza "Drugdje" je konstanta u Martiju, pogotovo specijalima na koje se temom i likovima ovaj team-up direktno nadovezuje.
Slobodno pitaj ako te nešto zanima.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 30/07/2019 12:57:56
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/07/2019 : 13:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Curunir

B je
Apsolvirali smo to.


Nije ni B, vidim da su te uspjeli zbunit Pričamo o tom team-upu, a potvrdio si već da je "A" naslovnica

quote:
Originally posted by Curunir

Ali na sajtu ŠK-e pisalo je da je DDMM korica A, a Masakr korica B.


-
-




O Bože...
Ma o čemen ti? B naslovnica Masakra, što je Dexter pogrešno protumačio da mislim na Ambis.
I potom smo u sekundi sve razjasnili. Dakle Masakr. Taj B je za Masakr.
Oćeš još koji put? A vi trabunjate anale o naslovnicama Ambisa.
Što mene briga o čemu vi baljezgate??
Valjda bogati znam na što sam mislio kad sam pisao.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/07/2019 : 14:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

O Bože...
Ma o čemen ti? B naslovnica Masakra, što je Dexter pogrešno protumačio da mislim na Ambis.
I potom smo u sekundi sve razjasnili. Dakle Masakr. Taj B je za Masakr.
Oćeš još koji put? A vi trabunjate anale o naslovnicama Ambisa.
Što mene briga o čemu vi baljezgate??
Valjda bogati znam na što sam mislio kad sam pisao.



Laki je malo nervozan, a? 😂😂😂

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 14:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Ostavio sam u DD i MM temi!
PiBD sam pročitao tek prve tri epizode. Ja volim tu tematiku.
Baza "Drugdje" je konstanta u Martiju, pogotovo specijalima na koje se temom i likovima ovaj team-up direktno nadovezuje.
Slobodno pitaj ako te nešto zanima.

Pogledao sam malo, ali se nisam usudio čitat tvoj osvrt još svakako mi je dobro što si ti to već pročitao i obradio, pa će meni lakše bit kad pročitam, da vidim ako nešto nisam shvatio. Tako da znam da te mogu i pitat ako me nešto bude zanimalo

quote:
Originally posted by Curunir

O Bože...
Ma o čemen ti? B naslovnica Masakra, što je Dexter pogrešno protumačio da mislim na Ambis.
I potom smo u sekundi sve razjasnili. Dakle Masakr. Taj B je za Masakr.
Oćeš još koji put? A vi trabunjate anale o naslovnicama Ambisa.
Što mene briga o čemu vi baljezgate??
Valjda bogati znam na što sam mislio kad sam pisao.

Kako o čem ja?

Jesi, napisao si da si uzeo A od Ambisa, i B od Texa. Odgovorio si to Dextersu. Spock pretpostavljam nije vidio taj tvoj odgovor i citrirao je Dextersa i napisao "sigurno je C.." na što si ti napisao u zadnjem postu na prethodnoj stranici "B je, Apsolvirali smo to.". A nije B, neg je A kako si objasnio prije. Jer kad je Spock napisao "sigurno je C.." citirajući Dextersa, nije je se tu mislio na Texa Masakr jer on nema C naslovnice, ne postoji u ovoj ediciji.

Zato sam napisao da si se zbunio kad si napisao "B je, Apsolvirali smo to.", umjesto "A je, Apsolvirali smo to." Ne znam čemu se uopće ljutiš..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/07/2019 : 14:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
VČ je izgleda uspio u namjeri.
Snalazi li se itko u ZS 13?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 30/07/2019 : 15:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Pogubi se čovjek u tim brojkama i slovima,a serijal je tek na početku i još nema puno kombinacija,zato sam i napisao da uzimam samo B pa nemam tih problema.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/07/2019 : 16:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Pogubi se čovjek u tim brojkama i slovima,a serijal je tek na početku i još nema puno kombinacija,zato sam i napisao da uzimam samo B pa nemam tih problema.


Pametno!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/07/2019 : 16:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock

Ostavio sam u DD i MM temi!
PiBD sam pročitao tek prve tri epizode. Ja volim tu tematiku.
Baza "Drugdje" je konstanta u Martiju, pogotovo specijalima na koje se temom i likovima ovaj team-up direktno nadovezuje.
Slobodno pitaj ako te nešto zanima.

Pogledao sam malo, ali se nisam usudio čitat tvoj osvrt još svakako mi je dobro što si ti to već pročitao i obradio, pa će meni lakše bit kad pročitam, da vidim ako nešto nisam shvatio. Tako da znam da te mogu i pitat ako me nešto bude zanimalo

quote:
Originally posted by Curunir

O Bože...
Ma o čemen ti? B naslovnica Masakra, što je Dexter pogrešno protumačio da mislim na Ambis.
I potom smo u sekundi sve razjasnili. Dakle Masakr. Taj B je za Masakr.
Oćeš još koji put? A vi trabunjate anale o naslovnicama Ambisa.
Što mene briga o čemu vi baljezgate??
Valjda bogati znam na što sam mislio kad sam pisao.

Kako o čem ja?

Jesi, napisao si da si uzeo A od Ambisa, i B od Texa. Odgovorio si to Dextersu. Spock pretpostavljam nije vidio taj tvoj odgovor i citrirao je Dextersa i napisao "sigurno je C.." na što si ti napisao u zadnjem postu na prethodnoj stranici "B je, Apsolvirali smo to.". A nije B, neg je A kako si objasnio prije. Jer kad je Spock napisao "sigurno je C.." citirajući Dextersa, nije je se tu mislio na Texa Masakr jer on nema C naslovnice, ne postoji u ovoj ediciji.

Zato sam napisao da si se zbunio kad si napisao "B je, Apsolvirali smo to.", umjesto "A je, Apsolvirali smo to." Ne znam čemu se uopće ljutiš..



Nema direktnih spoilera, tako da slobodno možeš pročitati moj komentar.

Sve si dobro objasnio vezano za nesporazum oko naslovnica.
Ja sam kriv, nisam pročitao topic do kraja.

@Curunir: Nema potrebe za ljutnjom. Samo prijateljska rasprava. Reem je odličan momak koji se trudi svima biti od pomoći i nije zaslužio da ga onako opereš u prethodnom postu.
Mi se znamo i izvan foruma, pa znam da si i ti takav, ali većina te ovdje ne zna, pa ispadaš svađalica.
Meni su tvoji sarkastični postovi zabavni, a neki likovi i zaslužuju da ih opereš, ali Reem nije jedan od njih.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 30/07/2019 16:40:59
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 16:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
S moje strane sve ok meni je isto Curunir zabavan, iako nekad zna spustit posteno

PS. onda bi i mogao procitat tvoj osvrt znam da ti bas pazis da slucajno ne prepricas radnju, osim u slucajevima kad je to neizbjezno. Hvala na pohvalama

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 02/08/2019 : 20:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
Procitao danas Ambis Zla.

Ovakvu bljuvotinu od stripa nisam do sada procitao.

Dilan, Marti, Zagor i naravno Helingen.
Ni pocetak ni kraj ma nista nikakva pojenta.

Koje smece od stripa.

Bonelli treba prestati izdavati stripove.

1/10 samo radi crtez.

Idem procitati DD Pobuna Automobila da se vratim k sebi.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 02/08/2019 : 20:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
+1

Bolna istina da ljudi za ovo sranje placaju.

sangue navajo
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2019 : 21:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne mora značiti da je svima sranje, ovdje čovjek kaže da mu je odličan...
http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&m=30141#post30141

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/08/2019 : 21:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
he,he...
evo ga još jedan
http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&m=30154#post30154

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 02/08/2019 : 21:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ja i ne kazem da je svima sranje.

Nekima je sjajan.

sangue navajo
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 02/08/2019 : 22:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Evo, ja javno priznajem da je meni Ambis zla skroz dobar.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 03/08/2019 : 00:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Evo da i ovdje ostavim svoj komentar (iako je kolega Anto već stavio link na moj komentar), kad već raspravljate o ovoj epizodi.
U komentaru je objašnjeno zašto je meni odlična epizoda, a poštujem da ima i drugačijih mišljenja.





DD & MM SP 3: Ponor zla (LIB SUPB 12, VČ ZS 12)

Broj stranica: 192

Scenarij: Alfredo Castelli & Carlo Recagno, supervizor: Roberto Recchioni, savjetnik: Moreno Burratini
Crtež: Giovanni Freghieri + cijela ekipa
Naslovnice: Angelo Stano, ZS B i C: Siniša Banović

Kratki sadržaj:

Dylan i Marty su ponovnim susretom opet izazvali mračne sile i sada trebaju spriječiti apokalipsu. Ovaj put imaju neočekivanog, genijalnog i opakog protivnika, a za njega savladati trebat će pomoć Duha...

Komentar:

Prije čitanja, nadao sam se da bih mogao pokušati napisati recenziju za ovu priču, ali zbog poveznica s mnogobrojnim drugim Bonelli junacima i pričama to bi bilo prekompleksan zadatak za mene u ovom trenutku. Ova priča će predstavljati pravi izazov svakome tko ju se usudi recenzirati. Uz vjerojatno najdužu rubriku zanimljivosti teško je bilo što napisati, a da nije ogroman spoiler. Mislim da je trenutno i bolje da ova priča nema recenzije, jer bi ista sigurno uništila faktor iznenađenja kod prvog čitanja onima koji je pročitaju, a ipak je riječ o potpuno novoj priči. Priči koja učvršćuje i povezuje Bonelli univerzum na zanimljiv, pa i lukav način. Način koji će natjerati okorjele Bonelli fanove na skupljanje junaka kojeg su dosada uspjeli izbjeći.
Za razliku od prethodnih team-upova ova dva junaka, ovdje se uvelike širi priča, pa bih ovo nazvao prvim sveBonelli team-upom. Neću nabrajati koji se sve junaci pojavljuju jer lakše bi bilo nabrojati tko se ne pojavljuje barem u cameo ulozi.
Dovoljno je kazati da priču otvara Jerry Drake, a nije zaboravljen ni Kit Teller.

Pročitao sam sve priče i serijale na koje se ova epizoda nadovezuje, pa je stoga razumljivo da je teško da ne budem impresioniran. Pravo je pitanje kako vidi ovu priču netko tko nije pročitao ništa ili malo od navedenog?

INDIREKTNI SPOILERI
Burratini je, još jednom, krivac za negativne elemente. Iako ima pozitivnih elemenata, glavni negativac je loše okarakteriziran, sveden na luđaka i ekstremnog rasistu kojem ni samom više nije jasan cilj njegova djelovanja. Taj dio je nategnut do boli, ali progledat ću mu kroz prste zbog dobrih i upečatljivijih dijelova. Ne smijem dalje jer bih puno toga otkrio.
ZAVRŠETAK SPOILERA

Kad već pišem o spoilerima moram spomenuti Veseli Četvrtak i njihovu C naslovnicu koja otkriva najbitniji podatak i time naveliko upropaštava neočekivano iznenađenje koje bi u suprotnom dočekalo čitatelja izdanja s standardnom naslovnicom.

Freghieri je ovdje ponovno u rangu njegovih najboljih ostvarenja. Zanimljivo je što više crtača sudjeluje u priči zavisno o vremenu, likovima i mjestu događanja. Posebno se ističe Giuseppe Palumbo koji crta povijesne dijelove. Mene oduševljava njegov precizan i detaljan crtež. Samo što je ovaj standardni Bonelli format premali i na većem formatu bi još više ta preciznost i detalji došli do izražaja.
Stanova naslovnica nije nešto efektna, a to je možda i bolje zbog faktora iznenađenja. Iznenađenja koje je upropašteno objavom efektne C naslovnice ZS izdanja.

Zaključak bi bio da priča nema neku dubinu, ali ima trenutke koji sigurno drmaju i najjače od nas Bonelli fanova.
Pravim Bonelli fanovima ovo ne može biti loše, pogotovo onima koji prate glavni Bonelli "timeline": Zagor - Mister No - Marty / Dylan - Nathan.
Mogao bih danima o ovoj priči, ali ne smijem da ne pokvarim doživljaj onima koji još nisu pročitali priču, kao što je meni pokvarila VČ naslovnica.

(priča: 9, scenarij: 9, crtež: 9, naslovnice: 7) - 88%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 03/08/2019 00:24:17
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/08/2019 : 09:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Svakako ste napravili "reklamu" da se pročita ovo štivo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/08/2019 : 19:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam ažuran, ja sam tek ZS 1 pročitao...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/08/2019 : 20:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Koliko sam ažuran, ja sam tek ZS 1 pročitao...


Ja nijedan još čekam da Sudiju Beana kompletiraju

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 06/08/2019 : 15:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Koliko sam ažuran, ja sam tek ZS 1 pročitao...

Dobro, staro bezbrižno djetinstvo , neke sam stripove čitao po 2-3 puta godišnje a sad sam toliko zabacan izdanjima da ne znam kad ću i hoću li uopće početi čitati a nabavio sam.Ja sam takođe za sada pročitao samo Texa jedinicu a ostalo tko zna.Srećom na vrijeme sam se odlučio odustati od obije verzije naslovnica pa kupujem samo retro. Ono što mi se dopada kod ovog izdanja je što stripovi nisu limitirani određenim brojem stranica pa mi ovako nejednaki baš pašu za oko kao i ona stara ZS.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 06/08/2019 : 18:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
eto jos malo i novog broja a sa njim i najava iduceg...je li napokon vrijeme za novi mister no almanah, a sa njim i novi sudija bean???
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/08/2019 : 20:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kad je sledeci broj? Meni se ovo nesto oduzilo.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/08/2019 : 21:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
15 avgusta.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000