forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 12:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ivanl

Venturi mi je onomad,(nakon poduze sprehe na taljanskom jeziku, ali i rukama i nogama objasnjavanja),uzeo papir i navecer u hotelu nacinio crtez. Sutra mi je donio izvanrednog Texa i Magicnog vjetra skupa. Crtez je u staklu na zidu. Zbilja, dobar i jednostavan covjek. Svaka mu cast.


Meni je te godine Brindisi crtao doslovno nasred ulice. Sjeo čovjek na neku stepenicu i nacrtao Dylan Doga. Onako u prolazu :)


E viš, tada si bio blizu mene 100%, jer ja sam Bruna zaustavio, donio mu Campari i objasnio što mi treba, na onim skalinama na trgu...Čovjek nacrtao meni ,pa nastavio i ostalima... Slika mrak, Dylan ispod Biokova, kraj Bube...i ona je u staklu...čak mu je Doc rekao, pa ti ovdje crtaš copertine a ne slike...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/02/2018 : 12:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
kako vam nije neugodno gnjaviti ljude da vam crtaju izvan njihovog predviđenog vremena?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/02/2018 : 13:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

kako vam nije neugodno gnjaviti ljude da vam crtaju izvan njihovog predviđenog vremena?




+1

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 13:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

kako vam nije neugodno gnjaviti ljude da vam crtaju izvan njihovog predviđenog vremena?


Gnjavit? Ja im objasnim, i oni oće ili neće...a uvik oće. Jer in lipo objasnim.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/02/2018 : 14:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

kako vam nije neugodno gnjaviti ljude da vam crtaju izvan njihovog predviđenog vremena?


Kakvo gnjavljenje ????? Nisam niti jedne sekunde dobio dojam da je itko ikoga gnjavio. Brindisi je bio više nego prijateljski raspoložen i fino se moglo sa njim porazgovarati. Sličan dojam je ostavila i Lola Airaghi koja se znala prva javiti i mahnuti ako bi se mimoišli na ulici ili plaži. Gnjavljenje bi bilo da sam čovjeku turao papir pod nos usred ručka ili dok je razgovarao sa nekim. Ovako sam dobio dojam da mu je baš bilo drago porazgovarati sa ljudima.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/02/2018 : 14:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se i Adi Granova koji je muku mučio s nekom riječi za koju nije znao kako se kaže na hrvatskom pa je prasnuo u smijeh kad je skužio da se kaže isto kao i na engleskom :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/02/2018 : 14:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
Ovako sam dobio dojam da mu je baš bilo drago porazgovarati sa ljudima.


crtati ili razgovarati nije baš isto ali eto sto ljudi sto čudi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 16:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sumohrvat
Ovako sam dobio dojam da mu je baš bilo drago porazgovarati sa ljudima.


crtati ili razgovarati nije baš isto ali eto sto ljudi sto čudi.



A dragi Jaksa, tvoje su cudi drugacije nego nase...more bit. A ja san ti s vremenom, da izbjegnem guzve, neprilicno dijeljenje brojeva, zavist posjetitelja i aroganciju nadleznih, poceo nadoknadivati trud gostiju, pa se lijepo dogovorimo; ja njima kintu, oni meni crtez ili original. I sretni oni sretan i ja. Izbjegnut cirkus s brojevima...tako sam nekad u Makarskoj, lani u Milanu a i opet cu. Spasava i poznavnje taljanskog jezika, jer su oni ipak "zere" tasti, pa im uhu godi njihov jezik i spremniji su na suradnju... ne kazem da ih nema, koji ce ti "ucinit s gustom", ali "kintica" vrti di burgija ne moze...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 16:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by jaki

kako vam nije neugodno gnjaviti ljude da vam crtaju izvan njihovog predviđenog vremena?


Kakvo gnjavljenje ????? Nisam niti jedne sekunde dobio dojam da je itko ikoga gnjavio. Brindisi je bio više nego prijateljski raspoložen i fino se moglo sa njim porazgovarati. Sličan dojam je ostavila i Lola Airaghi koja se znala prva javiti i mahnuti ako bi se mimoišli na ulici ili plaži. Gnjavljenje bi bilo da sam čovjeku turao papir pod nos usred ručka ili dok je razgovarao sa nekim. Ovako sam dobio dojam da mu je baš bilo drago porazgovarati sa ljudima.


Lola, izrazito pristupacna osoba. Crtez mi je napravila takoder privatno, van rasporeda i odnio me vrag, sto mi nije jedan od najdrazih. Dylan, Legs i Brendon skupa. Mrak slika, ne bi je tako za naslovnicu uradila. Takoder u staklu do Venturija i Brindisija...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/02/2018 : 17:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sumohrvat
Ovako sam dobio dojam da mu je baš bilo drago porazgovarati sa ljudima.


crtati ili razgovarati nije baš isto ali eto sto ljudi sto čudi.



Baš tako.... sto ljudi, sto ćudi....
Brindisiju nije smetalo niti ga je itko davio, ali evo tebi smeta ????? Toliko o čudacima. I Brindisi je razgovarao i crtao u isto vrijeme na tim stepenicama. Kasnije nas je tijekom festivala prepoznao još nekoliko puta i sam prilazio šta vjerovatno ne bi da smo ga ugnjavili. Da netko cijeni ono što ja radim i zbog mene pređe 500, 600 km i meni bi bilo izrazito drago popričati sa tom osobom.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 18:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Točno. Kad sam, recimo, prošle godine rekao Roi-u u Milanu, od kud sam i kako sam došao radi poštivanja njegovog rada, čovjek mi je van protokola nacrtao Dylana za past u nesvjest...uz ugodnu čašicu razgovora. Normalno da im je drago kad ih se cijeni.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/02/2018 : 18:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Točno. Kad sam, recimo, prošle godine rekao Roi-u u Milanu, od kud sam i kako sam došao radi poštivanja njegovog rada, čovjek mi je van protokola nacrtao Dylana za past u nesvjest...uz ugodnu čašicu razgovora. Normalno da im je drago kad ih se cijeni.


Točno tako... Nisu oni svjetski megapopulrne zvijezde pa da od obožavatelja ne mogu izaći na ulicu. Vjerovatno je i njima zadovoljstvo kad na festivalu poput onog u Makarskoj sretnu svoje fanove. Interesira nas ista stvar, imamo sigurno tema za razgovor. Zašto bi im bilo teško porazgovarati i usput nešto našvrljati.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/02/2018 : 18:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ti ljudi većinom na cesti prolaze nezamijećeni, jer stripovska populacija je u manjini u odnosu na konzumente glazbene ili filmske industrije. Svakako im godi da se potpisuju ili nešto nacrtaju na ovakvim manifestacijama.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 19:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma normalno, svakome bi godilo da se njegov,(umjetnički),rad prepozna...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/02/2018 : 19:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
samo se vi zavaravajte.
prepoznali ste njihove umjetničke radove dok piju kavu i jedu u restoranu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 19:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

samo se vi zavaravajte.
prepoznali ste njihove umjetničke radove dok piju kavu i jedu u restoranu.


Ne znam cemu bacanje zuci i komentar na svaku temu? Ako te ne zanima, sto te briga? Ovdje se prica o stripu i ljubavi spram njega... te svemu usko povezano s stripom. To je poanta. Ej pomalo Jaksa. Neka, ne da piju kavu, vec par bocica najboljeg vina. Restorani? Pa sta bi tribali otvarat konzerve ka gosti festivala? Ma daj...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/02/2018 : 19:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

samo se vi zavaravajte.
prepoznali ste njihove umjetničke radove dok piju kavu i jedu u restoranu.


Ne znam cemu bacanje zuci i komentar na svaku temu? Ako te ne zanima, sto te briga? Ovdje se prica o stripu i ljubavi spram njega... te svemu usko povezano s stripom. To je poanta. Ej pomalo Jaksa. Neka, ne da piju kavu, vec par bocica najboljeg vina. Restorani? Pa sta bi tribali otvarat konzerve ka gosti festivala? Ma daj...



Mislim da si mrvu krivo shvatio jakog. Htio je reći da pustite ljude na miru dok jedu i piju ;)

A što se tiče toga da li je to crtačima tlaka ili nije, pa neznam, na prošlogodišnjem Mafestu su svi rado crtali, neki su ostali debelo nakon što je završilo njihovo službeno crtanje. Maza je npr radio crtao cijeli dan :)

Nekako mislim da bi oni kojima se u datom trenutku neda crtat jednostavno to rekli i nebi crtali.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/02/2018 : 19:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zar je zabranjeno komenirati i imati svoje misljenje o necemu?
Bar si ti Ivane branio to pravo dosad.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/02/2018 : 20:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

samo se vi zavaravajte.
prepoznali ste njihove umjetničke radove dok piju kavu i jedu u restoranu.


Nitko nije pio kavu niti jeo.... Čovjek je sjedio na stepenicama nasred trga u Makarskoj. I nitko ga nije potezao za nikakav rukav nego se normalno započelo s razgovorom kao što svi razgovaraju na tom trgu. I gosti i posjetitelji. Usput je lijepo zamoljen za crtež što je bez ikakvog nagovaranja i napravio u roku 5 minuta. Ne vidim potrebu za tvojim komentarima u kojima tvrdiš nešto što nema veze sa istinom. Sa Lolom smo isto razgovarali izvan festivalskih protokola, čak je ona sama prišla nama jednom prilikom na plaži.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2018 : 20:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zar je zabranjeno komenirati i imati svoje misljenje o necemu?
Bar si ti Ivane branio to pravo dosad.


Nikad i ni slucajno ne branim pravo na izricaj! Nikome i ni o cemu. Samo ovde se zbilja radi o stovanju stripa i sveg uz njega. Neka gosti strip festivala "jidu i piju", to je najmanje...ja i dalje mislim da smo i mi i oni entuzijasti koje veze ista ljubav. I konkretno, ako ja nekom od njih prenesem svoje ideje na pravi nacin, a oni to prihvate i realiziraju, gdje je greska? Zato festival i sluzi. Nije to strogo odredeno crtaj-ne crtaj. Da im se neda dali bi do znanja. A bogati i sam znas kako je konkretno na Mafestu. Ja sam svojim poznavanjem stripa i fala bogu taljanskog dobio lijepe crteze. I to najbolje van protokola. Naravno naslovnice i table sam platio, raznim poznanstvima i vezama...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/02/2018 : 22:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ja pričam općenito a vas dvojca izgleda imate neki konkretan primjer na umu?
ja sam se zapitao kako vam nije neugodno i vi ste rekli da vam nije i gotova priča.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/02/2018 : 23:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
u biti ovo je KLOŠARENJE za crtežima. Odrasli ljudi ponašaju se kao djeca i klošare druge odrasle ljude za crteže....jadno.
Vidite crtača, i pod izlikom, da "kao" želite razgovarati sa njime, prije nego što se crtač snašao, vi več vadite papir iz džepa i olovku i turite mu ispod nosa,...naravno da vam nacrta nešto, da vas se otarasi, a siguran sam da n euživa u tome što ste ga gnjavili, ali vam to ne pokaže jer je pristojan.
Ali čemu stati na tome?

Kada vidite npr Severinu u gradu, zašto joj ne stavite mobitel pred usta pa da vam zapjeva nešto dok je snimate ili ako vidite nekog kazalištnog glumca, da ga zamolite da vam ispred Konzuma izdeklamira npr Kralja Leara, barem neki dio,....ili ako prepoznate zubara, da mu usred ulice pokažete vaš zub, gdje vas boli i sumnjate na karies ili zamislite da vidite urologa npr....čemu čekati na termin kada eto možete iskoristiti priliku.

tako to izgleda, samo vi to tako ne vidite, ili vidite i boli vas k...c, važno da vi dobijete ono što tražite, zato več svi svršavate par mijeseci prije nego što če Mafest početi, jer več sada pripremate taktiku za jurnjavu za crteže.

Ako tako volite pričati o stripu, zašto onda ne posječujete TRIBINE na MAfestu? Tribine prazne.....svi vani čekaju crtače, a scenaristi na tribinama pred 5 posetioca ako uopšte i toliko.

Eto, zato ne idem na Mafest i svatko tko ide ja ga vidim kao klošara za crteže.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/02/2018 : 00:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

u biti ovo je KLOŠARENJE za crtežima. Odrasli ljudi ponašaju se kao djeca i klošare druge odrasle ljude za crteže....jadno.
Vidite crtača, i pod izlikom, da "kao" želite razgovarati sa njime, prije nego što se crtač snašao, vi več vadite papir iz džepa i olovku i turite mu ispod nosa,...naravno da vam nacrta nešto, da vas se otarasi, a siguran sam da n euživa u tome što ste ga gnjavili, ali vam to ne pokaže jer je pristojan.
Ali čemu stati na tome?

Kada vidite npr Severinu u gradu, zašto joj ne stavite mobitel pred usta pa da vam zapjeva nešto dok je snimate ili ako vidite nekog kazalištnog glumca, da ga zamolite da vam ispred Konzuma izdeklamira npr Kralja Leara, barem neki dio,....ili ako prepoznate zubara, da mu usred ulice pokažete vaš zub, gdje vas boli i sumnjate na karies ili zamislite da vidite urologa npr....čemu čekati na termin kada eto možete iskoristiti priliku.

tako to izgleda, samo vi to tako ne vidite, ili vidite i boli vas k...c, važno da vi dobijete ono što tražite, zato več svi svršavate par mijeseci prije nego što če Mafest početi, jer več sada pripremate taktiku za jurnjavu za crteže.

Ako tako volite pričati o stripu, zašto onda ne posječujete TRIBINE na MAfestu? Tribine prazne.....svi vani čekaju crtače, a scenaristi na tribinama pred 5 posetioca ako uopšte i toliko.

Eto, zato ne idem na Mafest i svatko tko ide ja ga vidim kao klošara za crteže.


Eto, da ti odgovori jedan od onih klošara koji se grebu za crteže.... Svaki crtač sa sobom ima svoje olovke i flomastere pa nema potrebe da mu se išta tura pod nos. To bi jedan veliki poznavatelj stripa poput tebe valjda trebao znati :) I usporedba sa Severinom i zubarom ti nikako ne stoji jer nismo mi tog Brindisia zaustavili nekog bezveznog dana u nekom slučajnom gradu nego u Makarskoj za vrijeme trajanja Mafesta, a da imaš imalo pojma o tom festivalu znao bi da je tih dana cijeli grad Makarska jedna strip pozornica. A mi smo čovjeka sreli metar i pol od središta tih događanja. Kao da tog tvog zubara pitam za mišljenje u čekaonici ispred njegove ordinacije. Tako da ti usporedba i nije neka.
Pričaš o meni, zaključuješ neke stvari, a nemaš pojma. Svatko od nas dolazi na određeni festival zbog svojih razloga. Netko zbog crteža, netko zbog radionica,netko zbog popusta, a netko zbog druženja i opijanja sa kolegama stripašima. I tko tebi daje za pravo da osuđuješ ičiji razlog dolaska na festival. Jesi mu ti platio dolazak i smještaj u Makarskoj ? Nisi....Fino onda razguli... da ne upotrijebim neku goru riječ. Konkretno te 2011.godine sam ja osobno došao na festival jer sam tada imao djevojku iz Sarajeva pa smo se našli 4 dana negdje na pola puta između Sarajeva i Rijeke. Spojili ugodno sa korisnim što bi se reklo. Imao sam najbolju curu na Svijetu ako mene pitaš i ti misliš da je mene bilo briga za potezanje nečijeg rukava zbog crteža. I svejedno sam sa njom otišao na mnoga predavanja iako bi ona sigurno htjela da smo u tom trenutku bili na plaži ili da smo se taslačili u sobi. Poslušao sam Adi Granova, Brindisia, Venturia...pogledao projekciju filma o Lavandermanu i bio na onoj legendarnoj humanitarnoj aukciji s Lastanom. Ti ćeš meni da sam klošar koji dolazi na festival da bi se grebo za crteže... kada smo sreli Brindisija cura i ja smo stvarno šetali po Makarskoj, gledali njoj za sunčane cvike ako te baš zanima. I kako ona zna talijanski perfektno kad smo ga sreli kako sjedi na stepenicama smo ga upitali par stvari, onako neobavezno... koliko smo ga ugnjavili najbolje pokazuje što nam se javio i kada bi se sreli kasnije po Makarskoj ili što smo popričali i nakon što je nacrtao taj crtež.Kao što bi mahnula i Lola iako nju nismo tražili nikakav crtež. Da mi se klošarilo mogao sam iskoristiti to što mi je cura bila iz Sarajeva pa se ogrebati za crtež Adi Granova koji je rođeni Sarajlija, ali mi nije bilo na kraj pameti da to radim. Vratio sam se kući sa crtežima od Venturija kojeg sam zaslužio čekajući u redu i Brindisija kojeg je cura zamolila na tim stepenicama. Usput kupio Vrh bogova koji je tada premijerno izašao. I to je sve od mojeg klošarenja.... Na svim ostalim festivalima na kojima sam bio nikada nisam stao u red za niti jedan jedini crtež. A taj Mafest mi je i dan danas pstao u sjećanju zbog vikenda provedenog s jednom od najboljih osoba koje sam upoznao u životu. I ne, ne mislim na Brindisia nego na tu curu. J.bo te crtež od Brindisia da te j.bo.

Edited by - sumohrvat on 24/02/2018 00:45:10
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/02/2018 : 00:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
nisam ja pisao o tebi, nego o svima koji se grebete za crteže. To važi za sve vas. Ovo ja zovem klošarenjem crteža. To što si ti jedan od njih ili si se prepoznao u tome to ne znači da sam se ja sada tebi direktno obratio i da sada trebam čitati tvoj dnevnik šta si dobio od koga i na koji način. Mislim želim reči, da me ne zanima, ali ok, kužim da si htio objasniti ali me ne zanima, pošto nisam direktno pričao o tebi.
Poanta je u tome, da gnjavite ljude IZVAN njihovog radnog vremena, pa sam zato naveo i neke primjere sa Severinom, zubarom, urologom,... i siguran sam da im se to ne sviđa ali neče ništa reči iz pristojnosti i smiješkaju vam se itd...volio bi vidjeti jednog Millazza kako šeta Makarskom pa da mu priđe neki fan za neobvezujočim razgovorom haha, kada svi znamo koliko Millazzo voli da dava crteže fanovima haha (taj sigurno nema spremnu olovku i papir) izvan radnog vremena dok šeta gradom npr.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/02/2018 : 00:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

nisam ja pisao o tebi, nego o svima koji se grebete za crteže. To važi za sve vas. Ovo ja zovem klošarenjem crteža. To što si ti jedan od njih ili si se prepoznao u tome to ne znači da sam se ja sada tebi direktno obratio i da sada trebam čitati tvoj dnevnik šta si dobio od koga i na koji način. Mislim želim reči, da me ne zanima, ali ok, kužim da si htio objasniti ali me ne zanima, pošto nisam direktno pričao o tebi.
Poanta je u tome, da gnjavite ljude IZVAN njihovog radnog vremena, pa sam zato naveo i neke primjere sa Severinom, zubarom, urologom,... i siguran sam da im se to ne sviđa ali neče ništa reči iz pristojnosti i smiješkaju vam se itd...volio bi vidjeti jednog Millazza kako šeta Makarskom pa da mu priđe neki fan za neobvezujočim razgovorom haha, kada svi znamo koliko Millazzo voli da dava crteže fanovima haha (taj sigurno nema spremnu olovku i papir) izvan radnog vremena dok šeta gradom npr.



Zato i nismo gnjavili Millazza nego Brindisia za kojeg se vidjelo da je raspoložen za komunikaciju. To što bi tebi takav odnos sa fanovima na festivalu bio gnjavaža, a Brindisiu je predstavljao zadovoljstvo samo govori kakav je Brindisi čovjek, a kakav ti nisi. Ne zanima te šta sam ja napisao, ali besramno možeš pisati gluposti i neargumentirano komentirati. Da ti se dalo pročitati vidio bi da sam ja bio na dosta tribina. I sve te tribine na kojima sam bio su bile itekako popunjene. Puno više od 5 ljudi koje ti spominješ. Ali samo još jedan pokazatelj kakva si osoba.

Edited by - sumohrvat on 24/02/2018 01:18:33
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000