forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Chui: Chui ovu glazbu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/02/2018 : 19:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Esad Ribić napravio je naslovnicu za grupu Chui



https://www.ravnododna.com/chui-i-jazz-orkestar-hrt-a-u-tvornici-svemirski-let-slobode/

https://www.ravnododna.com/chui-i-jazz-orkestar-hrt-a-chui-ovu-glazbu-i-opet-kandidat-za-album-godine/

Poslušao sam ih uživo (bez HRTovaca) i oduševili me :)


Moj strip
Moje aukcije

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/02/2018 : 20:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ni cuo nisam do sad, al cover je auuu...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/02/2018 : 20:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ni cuo nisam do sad, al cover je auuu...



Posluhi. U petak iz slušao uživo. Samo sam čekao kad će Dirty Harry ili Shaft ući u kafić gdje su svirali


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 18/02/2018 : 21:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Dečki su odlični, slušao sam ih nekoliko puta, ugodno osvježenje na sceni.

Odlična fuzija

Naslovnica je isto fora, mix mad maxa i blade runnera

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/02/2018 : 12:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by ivanl

Ni cuo nisam do sad, al cover je auuu...



Posluhi. U petak iz slušao uživo. Samo sam čekao kad će Dirty Harry ili Shaft ući u kafić gdje su svirali


Poslusao. Prva liga! Odlican album. Ispresijecan dobrim momentima, koji me podsjecaju na glazbu za seriju otpisani pa do rada Franka Zappe...odlicno odsvirano.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/02/2018 : 21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Prenio sam na FB stranici grupe vaše oduševljenje, stavio sam link na ovu temu i njihov odgovor je: woowww :D hvala

Ovaj video je snimljen mobitelom tako da nije sama realizacija videa na razini:





Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 19/02/2018 21:31:30
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/02/2018 : 22:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Poslušao drugi i treći album kao i stvari s ovog novog, rađenog s jazz orkestrom, dostupne na youtube-u i oduševljen sam. Odlična glazba i iznimno mi je drago da je nešto tako kvalitetno prepoznato u Hrvatskoj. Idem na prvi slijedeći koncert koji mi bude u blizini! Hvala Spidermanu na ovom otkriću!!!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/02/2018 : 23:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sutra cu preslusati ostali dostupan materijal. Nesumnjam da ce mi se svidjeti. Zvoni mi u glavi, da su lani na otvorenom u Zg-u na Zrinjevcu svirali, ali nisam obratio paznju, kad sam bio. Steta. Slijedeci najblizi koncert cu im obavezno popratiti...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 20/02/2018 : 18:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da Vam se sviđa. Toni Starešinić, klavijaturista, ima prste u još jednoj grupu a to je Mangroove, drugačije od Chui-a a opet domaće i odlično.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 24/02/2020 : 15:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Zagrepčanci a i ostali koji mogu neka svrate ovaj petak (28.02.2019. od 21 sat) u Jazz Caffe Forum, Ninska ulica 3, Sesvete, na Chui specijal.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000