forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Satanas Vobiscum et Spiritum Tuo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/02/2018 : 14:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
KRAS-e, ne reče mi odakle si.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/02/2018 : 14:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney


Kakve veze ima gravitacija s tim da smo nastali od dinosaura?

Ima veze s tvojim zaprepašćujućim neznanjem biologije.
Molekularna genetika ti je apstrakcija, a to što ćeš kroz desetak godina dobar dio autoimunih bolesti moći liječiti upravo zahvaljujući istoj valjda ti ne predstavlja ništa.
Ista ta molekularna genetika ti je davnih dana dokazala evoluciju.
Dosta je da postaviš par pravih pitanja i odgovori ti se samo.
Primjerice, zašto se većina medicinskih ispitivanja vrši na sisavcima?

Još se pitaš kakve veze ima gravitacija s dinosaurima?
Evo, probaj napraviti ovo što sam ti rekao. Neće uspjeti, jer će te gravitacija prikucati za tlo i reći: "Who rulz, bitch?"
Prevedeno: znanost pokreće strojeve i liječi bolesti, a to što ne podržava deluziju pojedine osobe nije problem znanosti kao takve.

Dakle, bukvar u ruke.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/02/2018 : 14:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

KRAS-e, ne reče mi odakle si.


Izbjegava, pa ću ti ja odgovorit.
KRAS ti je porijeklom poduzetnik.
Slovenac kad triba pasoš za vozit po EU, Bosanac kad ide klat janjce u Bosnu, HDZ-ovac kad dođe u Hrvatsku a Kinez kad triba vozit Kineze po poprištima najvećih partizanskih bitaka.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 14:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ovdje ne znaš što je smješnije; to što nekome (NA STRIPOVSKOM FORUMU, to posebno treba naglasiti) smeta takav banalan potpis, to što uopće ne zna od kuda je on izvađen ili to što ga je primjetio nakon nekih 10-ak mjeseci od kako je postavljen.
Taj potpis se odnosi na puno ime jednog benda https://www.metal-archives.com/bands/S.V.E.S.T./10112
Bilo bi bezvezno staviti skraćeno S.V.E.S.T. jer to baš ništa ne govori, zato sam stavio puno ime. Black metal je muzika kao i svaka druga i ne postoji niti jedna država na svijetu gdje je zabranjena, kao niti isticanje njezinih simbola, logoa i imena bendova.
Ljudi, zar vi niste svjesni da se bez problema može kupiti majica benda Marduk sa natpisom Fuck me Jesus što je puno provokativnije nego moj potpis. Ja osobno ne bih nikada nosio takvu majicu u javnosti, ali sam vidio likove po Zagrebu da je nose. Zar bi njima zbog toga trebalo zabraniti hodanje ulicama ili ih napadati.
Još je najsmješnije od svega što je ovo stripovski a ne vjerski forum, a dobro je poznato kakvih dijaboličnih stvari se može pronaći u samim stripovima, i to samo u Bonelliju.
Pošto je takva mimoza savjetovao bih antu da uopće ne dolazi u muzički dio foruma da ne bi doživio srčani udar kada ponekad tamo stavim neku blasfemičnu pjesmu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/02/2018 : 14:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

KRAS-e, ne reče mi odakle si.




todorovo

jedino selo na svijetu u kojem je svako drugo slovo O

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/02/2018 : 14:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Mislio sam da si malo južnije, i u nas ima slična priča oko toga što si spominjao.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 14:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Meni potpis ne smeta, ne smetaju mi ni ateisti, niti religiozni ljudi.

Ali mi je smešno da neko stariji od 20 sluša black/death metal i da se pali na te fore.
Ali dobro, svakom svoje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/02/2018 : 14:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by selanne

KRAS-e, ne reče mi odakle si.


Izbjegava, pa ću ti ja odgovorit.
KRAS ti je porijeklom poduzetnik.
Slovenac kad triba pasoš za vozit po EU, Bosanac kad ide klat janjce u Bosnu, HDZ-ovac kad dođe u Hrvatsku a Kinez kad triba vozit Kineze po poprištima najvećih partizanskih bitaka.


Ovdje su sve državne odrednice, a jedna geografska.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 14:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
A pošto topic ide u pravcu već nekoliko takvih topica, idemo jedan ključ.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000