forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja GOLIM RUKAMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/05/2018 : 17:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Hvala momci, uglavnom mi se sviđaju priče Barbatove ali treba misliti i na džep. No kupit ću. Eto, uštede su na drugom planu, bar se MM LL ovom turom definitivno spojio sa SD i neće biti tih troškova. Kad kupim i pročitam ocijenit ću.



I cena je sasvim odlicna.Javi dojmove kad procitas



Tko nije čitao može izbjeći čitanje mog komentara.

Dojmovi vrlo pozitivni, ovo je priča o instinktu preživljavanja koji svi posjedujemo i bolesti poput ove glavnog negativca koja pogađa samo rijetke. Barbatova u svom stilu, teži senzacionalizmu i obratima ali nakon prijateljstva Minuta i Davidea/Batice mislio sam da je to to tako da me onaj završni sasvim sigurno iznenadio i malo sam prelistao nazad da vidim "kosi" li se on sa nekim dijelom ranije radnje ali to nije slučaj. Znači, puno bolje od Sclavia npr. u Dylanovom "Jekyllu" gdje je autor koristio citiram kolegicu groficu Vargu "jeftine podvale" da bi napravio rasplet kakav jest. Ovdje se Barbatova nije služila tim metodama i strip je nešto neobično i vrlo zanimljivo te se čita bez problema u komadu bez obzira na veliki broj stranica.
Crtež mi nije najidealniji ali dobro, uvijek su mi tema i scenarij bili važniji i njih mogu "ubiti" tek amaterski crtači a Furno to ipak, na sreću, nije.
Moje ocjene bi bile:
P: 8, S: 9, C: 7, N: 7

Izdanje vrhunsko, ne smeta mi ni nešto umanjeniji format, sad se tek radujem Janu Dixu.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 06/05/2018 17:20:15
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/05/2018 : 18:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
dobar....procitao danas...preporuka...hajmo CK broj 5.. ceyene? darwin? la bestia? keler?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/05/2018 : 21:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Izdanje vrlo dobro,crtač vrlo dobar,pisac...samo ću reći da su se nekada ovakve priče ispričale na 8-10 stranica i bilo bi puno efektnije da je tako i ovdje slučaj.
Ničim me nije ova priča uvukla.Predugačka,prenaivna sa rak ranom Bonellija-dijalozima i sa predvidljivim tvistom na kraju.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/05/2018 : 08:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Moje misljenje potpuno suprotno. Jedan od boljih stripova u poslednjih dosta godina za mene.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/05/2018 : 10:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Odličan strip, čak razmišljam o nekakvoj recenzijici...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/05/2018 : 19:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Moje misljenje potpuno suprotno. Jedan od boljih stripova u poslednjih dosta godina za mene.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/06/2018 : 16:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pročitao jutros...definitivno najbolja Riznica Bonelli i općenito odličan strip, i crtež i priča su mi sjeli ko budali šamar.
Predobro, predobar serijal...nego kada će se RB nastavit?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 12/06/2018 : 12:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Odličan. Za sad jedini Boneli što sam kupio od Čarobne knjige.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/06/2018 : 16:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Odličan, zbilja odličan, očekivao sam nešto u klasi prethodnih brojeva, ali je ovo izdanje kategorija više u svakom pogledu...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/11/2018 : 23:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Dobra ideja,sjajan crtež Armitana i Furnoa & priča koja glatko teče - to su mi pozitivne strane stripa.
Sa druge strane, kad saberem sve,još jedan,nešto ambiciozniji boneloid koji me je ostavio potpuno ravnodušnim tokom svog čitanja.Stotinak stranica predug sa kvazi šokantnim tvistom.Dobro,nisam provalio šta će se tačno desti na kraju,ali sam definitivno očekivao nešto ovako slično.
Barbatova mi je vazda bila precenjena autorica.

3/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/11/2018 : 23:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
jebote,sad čitam ostale komentare - jedino se jakom i meni nije specijalno dopao ovaj strip - iammo čak i identična mišljenja.

na drugoj strani,12 komentara u kojima sve pršti od pohvala,koje čak idu do "genijalan","ovo je prava deveta umetnost" i "najbolji strip u poslednjih x godina" - moram reći da sam stvarno šokiran ovim izjavama,jer sam samo u zadnjih par meseci pročitao desetke naslova kojima Golim rukama ne može da prismrdi.

Ili nešto nije u redu sa mnom.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 24/11/2018 23:53:39
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/03/2019 : 21:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Danas čitao JDJP "Još jedna cigareta" i onda se sjetim da je već bilo nešto slično, ovo "Golim rukama". Dosta slične priče kad je u pitanju završni twist. Moram priznati da sam pretjerao s ocjenama ovoj epizodi.

loading...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/03/2019 : 22:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Danas čitao JDJP "Još jedna cigareta" i onda se sjetim da je već bilo nešto slično, ovo "Golim rukama". Dosta slične priče kad je u pitanju završni twist. Moram priznati da sam pretjerao s ocjenama ovoj epizodi.


Cigareti ili Golim rukama?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/03/2019 : 22:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Danas čitao JDJP "Još jedna cigareta" i onda se sjetim da je već bilo nešto slično, ovo "Golim rukama". Dosta slične priče kad je u pitanju završni twist. Moram priznati da sam pretjerao s ocjenama ovoj epizodi.


Cigareti ili Golim rukama?



Golim rukama

loading...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/03/2019 : 22:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pa jesi realno preterao sa ocenama

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2019 : 09:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ja ovu ediciju u siroookom luku izbegavam, al koliko vidim fali da bure uradi jednu pricu
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 15/10/2020 : 00:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Stoji mi ovaj strip na polici od prvog dana kako je izašao i danas ga odlučio pročitati...
Bog te mazo koju sam ja tombolu od stranica dobio. Strip jedva da mogu čitati koliko su izmješane stranice 😂😂😂
Jel ima još netko sličan problem 😐

Edited by - sumohrvat on 15/10/2020 00:46:43
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000