forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 21. CRŠ - Zagreb Comic Con - Zagor
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/05/2018 : 20:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CRŠ

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Peyo

A što je sa Hermannom i Jeremiahom?



+1

Očito niš...



kako znaš? tko su tvoji izvori? zašto ja to ne znam? kaj?


Sto se Jeremiaha tice, to bi se nastavilo na Strip agent? Isao bi integral no.4? Ajmo dajte kakav info...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

CRŠ
New Member



144 Posts

Member since 03/04/2016

Posted - 08/05/2018 : 22:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send CRŠ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill

Trebam jednu informaciju.
Kumić me je zamolio da mu kupim Sakaijeve "Granicu života i smrti" i "Godišnje doba", pa me zanima gdje se inače takve knjige na CRŠ-u mogu kupiti.
Da li u samom paviljonu gdje i stripovi tijekom cijelog dana ili samo nakon gostovanja u prstenu?



Možete ih kupiti u HDLU-u gdje se održava CRŠ - Zagreb Comic Con, na CRŠ-evom štandu u Galeriji Bačva (prizemlje, nasuprot ulaza).

https://zagrebcomiccon.com/

Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 08/05/2018 : 23:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Jesam ja ćorav ili nigdje ne vidim najavljenu promociju albuma "Parlight Starlov"???
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/05/2018 : 01:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Cuvaju to kao zadnju najavu...sto li?
U svakom slucaju, idu Bouncer i Zec. Nice. Jos i Parlight Starlov, i meni dosta.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/05/2018 : 05:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by CRŠ

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Peyo

A što je sa Hermannom i Jeremiahom?



+1

Očito niš...



kako znaš? tko su tvoji izvori? zašto ja to ne znam? kaj?


Sto se Jeremiaha tice, to bi se nastavilo na Strip agent? Isao bi integral no.4? Ajmo dajte kakav info...



A možda izdaju tom 34 i 35.
A S_A nastavi sa integralima.
Ja sam se u međuvremenu odlučio prebacit na ČK integrale.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 09/05/2018 : 06:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CRŠ

quote:
Originally posted by Duke Zill

Trebam jednu informaciju.
Kumić me je zamolio da mu kupim Sakaijeve "Granicu života i smrti" i "Godišnje doba", pa me zanima gdje se inače takve knjige na CRŠ-u mogu kupiti.
Da li u samom paviljonu gdje i stripovi tijekom cijelog dana ili samo nakon gostovanja u prstenu?



Možete ih kupiti u HDLU-u gdje se održava CRŠ - Zagreb Comic Con, na CRŠ-evom štandu u Galeriji Bačva (prizemlje, nasuprot ulaza).




E super. Hvala!
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 09/05/2018 : 16:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
jel ide netko autom iz Rijeke u subotu?
Go to Top of Page

CRŠ
New Member



144 Posts

Member since 03/04/2016

Posted - 09/05/2018 : 20:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send CRŠ a Private Message  Reply with Quote
svih mi darkwoodskih bubnjeva, evo nam plakata!








https://zagrebcomiccon.com/

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/05/2018 : 21:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CRŠ

Hvala!


Bio sam uzeo od Fibre "Pogrebnika" (1&2), te mi je Raul u SNK potom odmah preporučio taj vaš Bouncer i malo listajući, odmah sam se odlučio na kupovinu i sad saznam da izdajete vol.6&7, što da kažem, baš ste me obradovali

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/05/2018 : 22:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nuccijev je odlican! Bas pravi slavljenicki plakat.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 11/05/2018 : 13:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Ajmo i tko će se sve pojaviti na CRŠU osim organizatora i strip crtača, autora, hostesi?


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 11/05/2018 : 13:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Frend i ja dolazimo u nedjelju po potpise i na pivo..... :)

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/05/2018 : 22:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
da li je neko bio danas..dojmovi bilokakvi ?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/05/2018 : 22:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Upoznao legendu:



Toliko je pristupačan i simpatičan, jednostavan i odiše velikom ljudskom toplinom. Sjedio je pored vodoskoka i nakon par riječi pozirao i slikao se sa mnom.

Bio na izložbi naše legende:



Julesovi originali su predivni, nevjerojatni, pogotovo prizori bitaka. Nikako nemojte otići sa CRŠ-a, a da ne pogledate izložbu njegovih radova.

Što se tiče štandova uobičajena ekipa.

Kupio Bouncera. Zbog Boucqa, a ne zbog Jodoa.

Najvažnije nisam spomenuo. Sreo drage prijatelje: Mariju, H. Coea, Tintona i E. Pikea.

Edited by - Peyo on 11/05/2018 23:05:08
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/05/2018 : 23:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I, jel danas bila guzva? Il je to dogovoreno samo za subotu.

Samo mojne kise sutra!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/05/2018 : 23:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo





Sjedio je pored vodoskoka i nakon par riječi pozirao i slikao se sa mnom.


Joj Pejo,matoriji si nego što sam mislio

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 11/05/2018 23:12:28
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/05/2018 : 23:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Imam i zajedničku sliku, ali je nisam stavio jer mi je spala perika. Ne treba vam horror prije spavanja.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/05/2018 : 14:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Očekujem od pare, Deeja i drogsare da se u 15 nacrtaju na kvizu i dokažu da su dostojni zvati se Darkvudskim bećarima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/05/2018 : 17:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Bećari podbacili ove godine. Tek 4.od 7-8 ekipa. Glupe greške smo imali. Prvi Bushido i njegova ekipa, drugi Mali Mate sa svojom ekipom, treći Borna/Raven84 sa svojom ekipom. Bez obzira na sve, Bećari jašu dalje.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/05/2018 : 17:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Bez milosti, bez predaje, bez obzira na sve- Darkvudski bećari.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/05/2018 : 22:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Bećari podbacili ove godine. Tek 4.od 7-8 ekipa. Glupe greške smo imali. Prvi Bushido i njegova ekipa, drugi Mali Mate sa svojom ekipom, treći Borna/Raven84 sa svojom ekipom. Bez obzira na sve, Bećari jašu dalje.


Čovječe...
Ne može Bušido biti prvi kada je imao pet ljudi u ekipi. Taj dio rezultata ne priznajemo.
Mate je prvi, mi treći. Sve ostalo je protivno propozicijama.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 13/05/2018 : 00:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ma to je Franjo zajebo...umjesto da diskvalificira te padobrance..pih.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/05/2018 : 00:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vruc i sparan dan na CRS-u kojeg je mogla isprati samo kisa (na srecu vec u kolima tada bili mi). Dosada. Bio tamo. Bagi. Nije. Izdajnik!


A u kvizu je pravo pitanje samo: Koja ekipa je bila druga? ;P


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 13/05/2018 : 06:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Review prvih dva dana festivala

Ja se sjećam svojih prvih dolazaka na Crtani Romani Šou. KIC, Studentski centar, preveliki prostor, preprodavači, crtači, puno domaćih autora, poneka strana zvijezda. Zagor.
Ono, klasična sekta.


18 godina poslije, HDLU,sparan prostor, preprodavači, crtači, domaći autori, puno stranih zvijezda. Zagor.

Neđe u hodu, CRŠ postade Zagreb Comic Con,
a sekta ostade sekta.




PS (Meštrović je namjerno izostavio prozračivanje, znajući da će mnogi "umjetnici" tamo pozirat, pa nek se bare preznoje ko ljudi :)




Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/05/2018 : 08:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Subota:

Mislim da je podbacio malo Bonelli dio što se tiče tribina...

Tribine Burattinija te Piccinellija je pratilo nekih 15 ljudi... Toliko o tome koliko su ljubitelji Zagora htjeli čuti o Zagoru, Bonelliju.

Čak se ni slajdovi nisu vrtili na projektoru. Tako nije ni u petak bilo kada su bili Alessandro Piccinelli, Mauro Laurenti i Joevito Nuccio.

Organizacija je podbacila kaj se tiče Bonelli dijela.

Inače Italija ima samo ZAGORa dok Hrvatska ima ZAGORje, ZAGORu, ZAGORku a i ZAGORenu hranu (ok to vjerojatno ima i u Italiji) © Spiderman


Kod razgovora sa Matthieu Bonhomme, bilo je nešto više ljudi a na predavanju i crtanju uživo majstora Stana Sakaia bilo je daleko najviše ljudi.

Dakle... Francuzi te japansko/američki crtač daleko najposjećeniji u periodu od 16 do 20 sati. Za prije ne znam jer nisam bio.

Očito su svi lovili crteže te nisu imali prilike doći na razgovore.

Gore gdje je bilo potpisivanje nisam stigao ali sam čuo da je navodno bilo toliko vruće da ni ventilatori nisu pomogli (oni su samo preselili vrući zrak malo dalje i to je to, klima fali).


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000