forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi dnevnik gledanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/04/2018 : 10:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by supermark

inače, neke klasike bih mogao gledati zauvijek
Nepomirljive, Terminatora 2, Matrix, Predatora...


Ali... ali... ali... u samo jednom od njih glumi Clint?





Nista bez Clinta!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 10/04/2018 : 12:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
The Crow
Taxi Driver
Open Range
Strange Days
A Perfect World
Heathers
Paris, Texas
Collateral
Sleepy Hollow
Bringing Out The Dead
Before Sunrise/Sunset/Midnight
Heat
Con Air
And Justice For All
Jacob's Ladder
In the Name of the Father
Apocalypse Now...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/04/2018 : 13:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ima jos jedan filn kojem se redovito vracam; the wall igrano/animirani film Pink Floyda. Sa genijalnim Bobom Geldofom...ne znam koliko sam ga puta odgledao...masu.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 13:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Stvor.
Pogledao sam ga milion puta (točno toliko, brojao sam:))
Alien 2
Ma i prvi sam pogledao masu puta.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2018 : 13:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Balkanski špijun
Brianov život
Žal (Beach)
Dark City
Shawshank Redemption
Matrix
Dobar Loš Zao
Pulp Fiction






I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/04/2018 : 16:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Stvor.
Pogledao sam ga milion puta (točno toliko, brojao sam:))
Alien 2
Ma i prvi sam pogledao masu puta.


The thing-koja filmcina! Neka je remake, ali Carpenter je kralj.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 16:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da, stiže remake, jedva čekam

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ROJ RENK
Average Member



556 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 10/04/2018 : 16:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote
Čovek koji pogleda 1200 filmova godišnje teško da može da se opredeli za najbolje a da tu ne uvrsti bar njih sto.
Evo, sada ću se ja opredeliti za tri a pošto mi je Volter Hil omiljen režiser to su:

- Vatrene uliuce
- Ratnici podzemlja
- Jahači na duge staze
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 16:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ROJ RENK

Čovek koji pogleda 1200 filmova godišnje teško da može da se opredeli za najbolje a da tu ne uvrsti bar njih sto.
Evo, sada ću se ja opredeliti za tri a pošto mi je Volter Hil omiljen režiser to su:

- Vatrene uliuce
- Ratnici podzemlja
- Jahači na duge staze



Znači:

1)Nezaposlen si
2)Filmski si kritičar
3)Radiš u državnoj službi

:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2018 : 16:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ROJ RENK

Čovek koji pogleda 1200 filmova godišnje teško da može da se opredeli za najbolje a da tu ne uvrsti bar njih sto.
Evo, sada ću se ja opredeliti za tri a pošto mi je Volter Hil omiljen režiser to su:

- Vatrene uliuce
- Ratnici podzemlja
- Jahači na duge staze



1200 filmova godišnje?
Recimo da svaki film traje u proseku 2 sata, to znači da potrošiš 2400 sati na gledanje filmova. To jest, 100 punih celih dana.

Recimo da spavaš 8 sati, da 8 sati radiš bilo šta drugo, ostaje ti da svakog dana u toku godine gledaš 8 sati filmove da bi stigao do ovog proseka.

Ili sam ja ovo ovako na brzinu pogrešno izračunao, ili ovde nešto nije u redu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/04/2018 : 17:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
gleda crtane filmove koji traju 5-10 min
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/04/2018 : 17:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Da, stiže remake, jedva čekam


Nisam znao. Dobro zvuci. Ko je redatelj?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 18:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ak se ne varam - Robert Rodrigez!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/04/2018 : 18:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne vjerujem, na imdbu mu je najavljeno 5 sljedećih filmova, ali se THing ne spominje
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/04/2018 : 19:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Mogu oni napraviti remake, ali original je original. Od mjuze pa nadalje.

Mada, onaj prequel od prije 6-7 godina isto nije loš, samo mi kraj nije nešto legao.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/04/2018 : 19:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Mogu oni napraviti remake, ali original je original. Od mjuze pa nadalje.

Mada, onaj prequel od prije 6-7 godina isto nije loš, samo mi kraj nije nešto legao.


Ma meni nije los uopce, a kraj kad oni Svedani idu u hajku na psa iz helikoptera mi je "mrak".
Nego i Carpenterov je remake, prvi je crno-bijeli. A stvor je "biljka". Nelos...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2018 : 19:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ak se ne varam - Robert Rodrigez!



A onda će sigurno biti super...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 20:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Sad tražim pa ne mrem naći niš o tom remakeu, a čitao sam intrview baš neki dan. a i otipkam The Thing remake pa mi izbacuje samo ovaj iz 2011. Budem probal naći posle.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/04/2018 : 20:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by wolf

Mogu oni napraviti remake, ali original je original. Od mjuze pa nadalje.

Mada, onaj prequel od prije 6-7 godina isto nije loš, samo mi kraj nije nešto legao.


Ma meni nije los uopce, a kraj kad oni Svedani idu u hajku na psa iz helikoptera mi je "mrak".
Nego i Carpenterov je remake, prvi je crno-bijeli. A stvor je "biljka". Nelos...



Kraj je ujednio i početak prethodnog filma. Dosta su to vjerno odradili.

Ma taj sa Nelosom mi nije nešto. Ovaj je ipak kultni. Carpenter je doista bio majstor za atmosferu. Samo kad se sjetim Magle... Onaj zvuk ankera a magla se lagano širi... Brrr.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 20:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja se ispričavam, nije riječ o Stvoru, nego o remakeu Escape from New York!

https://www.theguardian.com/film/2017/mar/27/robert-rodriguez-direct-escape-from-new-york-remake-john-carpenter

http://www.denofgeek.com/uk/movies/escape-from-new-york/53821/escape-from-new-york-remake-script-is-now-done

E sad, ovo su random vijesti na koje sam na brzinu naletio, a sve su od prošle godine, makar ova druga ipak budi nadu da bude bilo nekaj skoro. Ha bumo vidli...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/04/2018 : 20:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
To bi već moglo biti zanimljivo. Samo, tko će biti novi Snake? Ne pada mi trenutno na pamet nitko tko bi dostojno zamijenio Russela.

Edited by - wolf on 10/04/2018 20:23:04
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 20:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by wolf

Mogu oni napraviti remake, ali original je original. Od mjuze pa nadalje.

Mada, onaj prequel od prije 6-7 godina isto nije loš, samo mi kraj nije nešto legao.


Ma meni nije los uopce, a kraj kad oni Svedani idu u hajku na psa iz helikoptera mi je "mrak".
Nego i Carpenterov je remake, prvi je crno-bijeli. A stvor je "biljka". Nelos...



Da, ni nastavak nije loš, makar naravno nije ni blizu Carpentarovom filmu.
Znam za film iz pedesetih, gledao sam ga (ja sam gledao verziju u boji!) a čitao sam i priču po kojoj su filmovi snimljeni. Tehnički to je remake ali to nema veze jedno s drugim. Isto je i Village of the damned tehnički remake makar...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/04/2018 : 20:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by wolf

Mogu oni napraviti remake, ali original je original. Od mjuze pa nadalje.

Mada, onaj prequel od prije 6-7 godina isto nije loš, samo mi kraj nije nešto legao.


Ma meni nije los uopce, a kraj kad oni Svedani idu u hajku na psa iz helikoptera mi je "mrak".
Nego i Carpenterov je remake, prvi je crno-bijeli. A stvor je "biljka". Nelos...



Kraj je ujednio i početak prethodnog filma. Dosta su to vjerno odradili.

Ma taj sa Nelosom mi nije nešto. Ovaj je ipak kultni. Carpenter je doista bio majstor za atmosferu. Samo kad se sjetim Magle... Onaj zvuk ankera a magla se lagano širi... Brrr.


Da kraj ovoga, koji je pocetak kultnog Carpenterovog, sjajno izvedeno. Nema sto. To i kazem. A pola su mu filmova kultni i radi njegove glazbe. Inace nedavno je bio na turneji s bendom. Covjek se ne da, vitalan... moji su favoriti kod njega, Napad na policijsku stanicu i Helloween. Koja atmosfera...koja glazba...nece se takvo sto ponoviti vise, a sve je radio s minimalnim budetom.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2018 : 20:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/04/2018 : 20:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

To bi već moglo biti zanimljivo. Samo, tko će biti novi Snake? Ne pada mi trenutno na pamet nitko tko bi dostojno zamijenio Russela.


Samo je jedan Snake Plissken. Poslije Curta Russela,netko drugi, nema sanse...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000