forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobnjaci i njihovi stripovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/05/2018 : 08:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Smarvel. 😁

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 04/05/2018 : 18:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Carobnjaci nam spremaju novu poslasticu, Dedpula na čak 320 strana!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/05/2018 : 19:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kirkman&De Feliči:Pesma zaborava,I tom (Čarobna knjiga)

Nakon Voking deda,Kirkman je kod mene dobio veliki kredit,ali kod ovog stripa je rano reći nakon prvog toma da li će ga i ovde opravdati.

Nekako mi se čini da su ove 100 i koliko već stranica tek poslužile da se figure postave na tablu (kako se lepo izrazio kokan na dw forumu);a samo otvaranje me i nije impresioniralo.
Ali dobro,rano je reći šta nas čeka;i sam autor je najavio da će priča ići u neslućenom smeru.

Glede De Feličiji,nema zbora,dasa radi lep posao;mada nisam zadovoljan kako crta čudovišne kreature.

za prvi tom - 3.5/5


Staris
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/05/2018 : 19:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Carobnjaci nam spremaju novu poslasticu, Dedpula na čak 320 strana!


https://www.bedetheque.com/BD-Deadpool-Je-suis-Deadpool-Stan-Lee-presente-Je-suis-Deadpool-272333.html

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 04/05/2018 : 20:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Carobnjaci nam spremaju novu poslasticu, Dedpula na čak 320 strana!



Odlično!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/05/2018 : 20:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ima li taj Deadpool ikakve veze sa Darkwoodovim tipa nastavak na te, ili su isti ili nešto potpuno drugo?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 04/05/2018 : 22:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ima li taj Deadpool ikakve veze sa Darkwoodovim tipa nastavak na te, ili su isti ili nešto potpuno drugo?


Nema nikakve veze. Ovo od ČK je skup raznih epizoda, ko neka best of kompilacija Dedpula.
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 04/05/2018 : 23:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ima li taj Deadpool ikakve veze sa Darkwoodovim tipa nastavak na te, ili su isti ili nešto potpuno drugo?


Nema nikakve veze. Ovo od ČK je skup raznih epizoda, ko neka best of kompilacija Dedpula.



What he said, donekle. Poslednje epizode iz kompilacije (Split Second #1-3) dešavaju se tu negde nakon Deadpool v3 #27 (Darkvud je objavio #1-25), i u njima se usput pojave Agenti Adsit i Prestonova, deo supporting cast-a koji su uspostavili Dagan i Posejn.

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 04/05/2018 : 23:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rogan

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ima li taj Deadpool ikakve veze sa Darkwoodovim tipa nastavak na te, ili su isti ili nešto potpuno drugo?


Nema nikakve veze. Ovo od ČK je skup raznih epizoda, ko neka best of kompilacija Dedpula.



What he said, donekle. Poslednje epizode iz kompilacije (Split Second #1-3) dešavaju se tu negde nakon Deadpool v3 #27 (Darkvud je objavio #1-25), i u njima se usput pojave Agenti Adsit i Prestonova, deo supporting cast-a koji su uspostavili Dagan i Posejn.


Ali će komotno moći da isprati i onaj koji nije ispratio Daganov i Posejnov run (mada bi trebali jer je to barem meni, najbolji Dedpul).

Edited by - Red Marquis on 04/05/2018 23:47:00
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/05/2018 : 10:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je taj Dedpul golo govno. Gledao film godinu dana posle izlaska tek tako bezveze. Totalno neduhovito, ma nista mi se ne svidja.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/05/2018 : 11:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Carobnjaci nam spremaju novu poslasticu, Dedpula na čak 320 strana!



Uh, odlično! Kad se to može po prilici očekivati ili se već možda zna?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2018 : 11:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni je taj Dedpul golo govno. Gledao film godinu dana posle izlaska tek tako bezveze. Totalno neduhovito, ma nista mi se ne svidja.




Ma ti si lud
Superheroji su vrh umjetnosti čiju dubinu obično oko ne može vidjeti, niti obični mozak pojmiti
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 05/05/2018 : 11:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Koliko vidim, to bi trebala biti i neka nova edicija.
Bar tako piše na cobissu.
Znaci da bi mogli ocekivati i Ja sam Daredevil,
Ja sam Thanos, Thor...
Ima toga. Veselim se ovim izdanjima!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/05/2018 : 17:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sawitch

Meni je taj Dedpul golo govno. Gledao film godinu dana posle izlaska tek tako bezveze. Totalno neduhovito, ma nista mi se ne svidja.




Ma ti si lud
Superheroji su vrh umjetnosti čiju dubinu obično oko ne može vidjeti, niti obični mozak pojmiti


A bice...tebi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 05/05/2018 : 20:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sawitch

Meni je taj Dedpul golo govno. Gledao film godinu dana posle izlaska tek tako bezveze. Totalno neduhovito, ma nista mi se ne svidja.




Ma ti si lud
Superheroji su vrh umjetnosti čiju dubinu obično oko ne može vidjeti, niti obični mozak pojmiti



Heh, dobra .

Kakve moći ima supermark, davanje superkomentara?
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 05/05/2018 : 23:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Carobnjaci nam spremaju novu poslasticu, Dedpula na čak 320 strana!



Kad vidim ko prevodi, bez mene.
Go to Top of Page

lifesence
Starting Member

97 Posts

Member since 14/04/2010

Posted - 06/05/2018 : 12:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lifesence a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

tu je najbitniji prijevod..astriksov zabavnik je imao odličan prijevod tako da je to kod novog izdanja naj upitnije
(isto kao kod alan forda ili gastona )



Prevodi, naravno, Đorđe Dimitrijević...ko bi drugi..:)
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 29/03/2021 : 16:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Milar&Makniven:Starac Logan (Čarobna knjiga)

Hebi ga,baš sam imao velika očekivanja od ovog stripa,ali opet još jedan smarvel - i drago mi je da sam ga pozajmio,i tako sačuvao novac za nešto bolje.

Logan je mator i iz nekog razloga neće više da se bori,te živi sa ženom i decom na farmi,radeći ko konj i na mišiće sastavlja kraj sa krajem,trpeći torturu Hulkovih potomaka,kojima duguje keš.
A da bi taj dug otplatio,prihvata poziv poluslepog Hokaja da mu pravi društvo na jednoj isporuci koja se odvija preko cele Amerike.
I tu kreće akcija,akcija i samo akcija,sa puno poznatih likova i njihve dece.
Neobičan strip u svakom slučaju,i bolji mi je nego većina smarvela,pogotovu onih,meni najgorih,kosmičkih,ali više sam očekivao.Dosta više.

3.5/5



Moji su utisci vrlo slični.

"Starac Logan" je kao ideja imao potencijala. Nalazimo skrhanog i neborbenog Vulverina koji je odlučio da više ne vadi svoje kandže, doba je postapokalipse u kojoj vladaju superzločinci, superheroja više gotovo da nema, ili su pobijeni ili su se povukli bez namere da se aktiviraju ponovo. U takvoj postavci, pojavljuje se Oko Sokolovo i dekintiranom Vulverinu nudi posao koji bi mu dobavio prekopotrebni novac za kiriju (koju uteruje banda Hulkovih potomaka). To je početak i dok posmatramo nesvakidašnjeg i stegnutog Vulverina, priča deluje intrigantno. Još veća znatiželja nas stiže kad krenemo upoznavati novi svet, njegovo ustrojstvo i moralne norme. To sve stane u prvu polovinu stripa, možda još stranicu-dve, da bi nam "odmotavanje klupka" donelo površne i predvidive odgovore, i kraj koji je takav kliše da bi ga trebalo zabraniti nekim novim kodeksom CCA2021.
Na zaleđini stripa piše da je to priča koja je podigla standarde superherojskog stripa, ne želim znati gde su ti standardi bili pre toga.
A moglo je bolje.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 29/03/2021 : 17:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni je taj Dedpul golo govno. Gledao film godinu dana posle izlaska tek tako bezveze. Totalno neduhovito, ma nista mi se ne svidja.



Bukvalno! Ja dobio na poklon Dedpul satire Marvelov univerzum. Teška glupost.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 29/03/2021 : 19:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Pa bio si upozoren
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000