forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 AKCIJA > KOMIKOVA DEVETKA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 29/04/2018 : 19:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote



Poštovani čitaoci,
u skladu sa tradicijom, povodom 9. rođendana naše kuće, Komiko od 29. aprila pokreće akciju pod nazivom "KOMIKOVA DEVETKA".
Akcija će trajati narednih 40 dana, tj. do 9. juna 2018.

Svi naši naslovi koje još imamo na lageru su uključeni u akciju i cene su sajamske. Za kupovinu više od jednog naslova postoje 3 varijante porudžbine.


VARIJANTA A > Na svaka 3 naručena stripa dajemo dodatni popust od 900 dinara. Poštarinu snosimo mi, za teritoriju Srbije.


VARIJANTA B > Tokom trajanja akcije možete naručiti bilo kojih 9 naših različitih naslova za 9000 dinara, i opet snosimo troškove poštarine unutar zemlje.


VARIJANTA C > Kupovina do 9 različitih naslova gde svaki sledeći kupujete sa dodatnih 9% popusta u odnosu na ove akcijske cene.
Odnosno - prvi strip po ceni sa spiska, drugi sa dodatnim popustom od 9%, treći sa 18%, četvrti sa 27%, peti sa 36%, šesti sa 45%, a sedmi, osmi i deveti sa 54% popusta na ove sajamske cene. Poštarinu i u ovoj varijanti snosimo mi.
Takođe, porudžbinu u tom slučaju možete poređati od jeftinijeg ka skupljem, kako biste ostvarili maksimalni popust.



Napomena: U slučaju porudžbine 9 skupljih naslova isplativija je VARIJANTA B, a ako planirate da poručite 9 naslova sa velikom razlikom u ceni - povoljnija je VARIJANTA C.

VAŽNO: Uplatu izvršiti na račun ID Komiko, Kosovska 20, 21000 Novi Sad; br. računa: 250-2060000245780-39, svrha uplate: uplata za knjige, i bitno je da se javite na info@komiko.rs i pošaljete nam naslove koje ste odabrali i adresu na koju da šaljemo ili da se dogovorimo za lično preuzimanje.



NASLOVI NA AKCIJI:





ČPP (često postavljeno pitanje):


Broj narudžbi po kupcu nije ograničen, tako da tokom trajanja akcije svako može da naruči koliko puta želi.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 29/04/2018 20:06:41

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/04/2018 : 21:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vuce, ludilo ti je ova akcija i popusti... eto ja imam svoje "kanale", pa sam sve i nabavio, jer tezak je put Komikovih stripova, do Splita... sjecas se...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 30/04/2018 : 09:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Vuce, ludilo ti je ova akcija i popusti... eto ja imam svoje "kanale", pa sam sve i nabavio, jer tezak je put Komikovih stripova, do Splita... sjecas se...




E, fala. Da, beše jednom slasmo za ST pa smo se svi loše proveli...
No, uvek postoji varijanta da ti neko ovde odradi kupovinu pa onda doturi nekako...

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/04/2018 : 12:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KOMIKO

quote:
Originally posted by ivanl

Vuce, ludilo ti je ova akcija i popusti... eto ja imam svoje "kanale", pa sam sve i nabavio, jer tezak je put Komikovih stripova, do Splita... sjecas se...




E, fala. Da, beše jednom slasmo za ST pa smo se svi loše proveli...
No, uvek postoji varijanta da ti neko ovde odradi kupovinu pa onda doturi nekako...


Tako i radim. I sve je 5, vec godinama. 👍

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 14/05/2018 : 11:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
Da odgovorim na par ČPP (često postavljenih pitanja):

1. Nije moguće slati u inostranstvo, za sve porudžbine izvan Srbije potrebno je da nađete nekog ovde ko bi uplatio na naš račun i kome bismo dostavili knjige.

2. Iduće godine akcija povodom 10. rođendana će biti drugačija, neće biti 10 naslova za 10 črvenih.

3. Dobar deo naslova koji su ove godine na akciji neće biti na akciji 2019, a sigurno neće biti Četvrta sila 1 i 2, Leo Roa, Irmina, 111 Recipes, Knjiga mudrosti Gosn Prirodnog, Lude godine, Izgubljeni slučajevi, Strpljenje...


Hvala svima na učešću, idemo dalje!

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 22/05/2018 20:51:45
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
446 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 24/05/2018 : 16:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje: Jesu li Dozivljaji Mike Misa naknadno bojeni ili je u pitanju originalni kolor? Da li se radi o predratnom stripu koji je izlazio u istoimenom casopisu? Je li u Dozivljaima objavljeno sve sto je nacrtano od MM?
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 24/05/2018 : 18:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 5ypo

Jedno pitanje: Jesu li Dozivljaji Mike Misa naknadno bojeni ili je u pitanju originalni kolor? Da li se radi o predratnom stripu koji je izlazio u istoimenom casopisu? Je li u Dozivljaima objavljeno sve sto je nacrtano od MM?



U pitanju je originalni kolor, strip je tako izlazio tokom 1932. i 1933. na stranicama beogradskog lista Veseli četvrtak.
U ovoj knjizi objavljen je kompletan materijal scenarista Božidara Kovačevića i Svetislava B. Lazića i crtača Ivana Šenšina i nepoznatog autora koji ga je nasledio na mestu crtača.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
446 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 25/05/2018 : 16:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Zar mije Mika Mis izlazio u istoimenom Magazinu?
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 25/05/2018 : 23:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 5ypo

Zar mije Mika Mis izlazio u istoimenom Magazinu?



Jeste, ali to su radili drugi autori i to je bilo kasnije. Ovo je prva lokalna inkarnacija i jedina u boji.
Izlazio je u jos par casopisa tog vremena, sve su radili domaci autori.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 26/05/2018 : 08:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
Akcija je uspešno okončana,
hvala svima na porudžbinama, poslednje pakete ćemo rešiti tokom nedelje, moguće da bude i poslednje lično preuzimanje u Beogradu u petak 15. 6.

Srdačni pozdravi,
ID Komiko

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 10/06/2018 13:47:49
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000