forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Rasizam
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/05/2018 : 08:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by nagor

Riječ Nigerija je rasizam. Kaže se Afroamerija ili Tamnospektrumerija.







Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 26/05/2018 : 20:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
paaaa ako se ponudi princeza eSvatija...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2018 : 10:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
vidi vidi, sve same Šveđanke!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/05/2018 : 10:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
čemu onaj nož :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/05/2018 : 12:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

čemu onaj nož :D



ako ih napadnu rasisti

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 27/05/2018 : 18:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
a seksualni manijaci?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/05/2018 : 18:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Neukusno da, za osuditi da, rasizam ne!



Potpis.

Ima puno boljih primjera za ono šta doista jest rasizam (ako ćemo već o tome pričat) od neke tamo vlogerice koja se kao našla uvriđena i sad radi dramu.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 27/05/2018 18:36:50
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 27/05/2018 : 20:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je rasizam, pazi ti njih To je isto kao kad ona
bagra po stadionima počne urlikati kao majmuni. U biti to se svodi na isto.
I gdje to sve počinje? Tek kad se ta crnkinja izbičuje ili šta!
Imate ovako blago rečeno čudne horizonte.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/05/2018 : 20:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Jesu li ovi crnčići rasisti?


Ja mislim da nisu. Reagirali su na drukčije. Malo neukusno iz te naše zapadne perspektive, ali nisu rasisti. Kao što nisu ni ovi naši mladići na plaži i ovi u čekaonici solarija.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/05/2018 : 21:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Meni je jednom jedna kineskinja rekla da smrdim iako nije bio zimski rezim kupanja jednom nedeljno...nisam to uzeo ko rasizam jer sam i ja primetio da crnkinje smrde...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/05/2018 : 21:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor



Jesu li ovi crnčići rasisti?


Ja mislim da nisu. Reagirali su na drukčije. Malo neukusno iz te naše zapadne perspektive, ali nisu rasisti. Kao što nisu ni ovi naši mladići na plaži i ovi u čekaonici solarija.



manje bi se oni zajebavali da rade nešto korisno. npr beru pamuk.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/05/2018 : 21:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute

Naravno da je rasizam, pazi ti njih To je isto kao kad ona
bagra po stadionima počne urlikati kao majmuni. U biti to se svodi na isto.
I gdje to sve počinje? Tek kad se ta crnkinja izbičuje ili šta!
Imate ovako blago rečeno čudne horizonte.




a pazi ti tebe. huču i bilcima pa šta?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 28/05/2018 : 15:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
bolesno sta se ovde moze procitati. izgleda da stotine procitanih zagorovih epizoda nisu urodile plodom kod vecine forumasa koji pisu na ovoj temi. nista nisu naucili.

kako iko, iole zdravog razuma, moze reci da prozivka na rasnoj osnovi nije rasizam? sta je onda, zezanje?

pa prebaci je na plan verske ili nacionalne prozivke i sta ce onda biti? hm? ekipa se malo zeza, a posto su nasa ekipa, nista strasno. a da nasa ekipa trpi?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 28/05/2018 : 16:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Rasizam na našim prostorima ne treba ozbiljno uzeti, postoji većinom u neslanim šalama. To treba prepustiti Amerima i zapadnoj Evropi da se zajebavaju s time.
Naš, balkanski, problem je nacionalizam.


koliko sam shvatio, ti si sa ovih prostora, ali ovde ne zivis, tako da ne znam odakle ti ovo gore.
jesi li otisao odavde jer si trpeo ili zato sto ti je bilo dobro?
jesi li otisao odavde da bi tvojoj deci bilo bolje?

glavnu diskriminaciju (na svim poljima) ovde na ovim prostorima trpe romi. i nacionalnu (ne priznaje im se nacionalni identitet, tj. nemaju manjinska prava) i versku (ako nisu vecinske veroispovesti, gde mogu da vrse svoje verske rituale?) i rasnu (ne priznaje im se pravo na razlicitost vec se vrsi segregacija po svim mogucim stereotipima).

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/05/2018 : 16:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Morski, jesu ovi gore crnčići rasisti? ;)
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/05/2018 : 16:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by King Warrior

Rasizam na našim prostorima ne treba ozbiljno uzeti, postoji većinom u neslanim šalama. To treba prepustiti Amerima i zapadnoj Evropi da se zajebavaju s time.
Naš, balkanski, problem je nacionalizam.


koliko sam shvatio, ti si sa ovih prostora, ali ovde ne zivis, tako da ne znam odakle ti ovo gore.
jesi li otisao odavde jer si trpeo ili zato sto ti je bilo dobro?
jesi li otisao odavde da bi tvojoj deci bilo bolje?

glavnu diskriminaciju (na svim poljima) ovde na ovim prostorima trpe romi. i nacionalnu (ne priznaje im se nacionalni identitet, tj. nemaju manjinska prava) i versku (ako nisu vecinske veroispovesti, gde mogu da vrse svoje verske rituale?) i rasnu (ne priznaje im se pravo na razlicitost vec se vrsi segregacija po svim mogucim stereotipima).



Sa ovih prostora otisli su najgori...za neke ima opravdanje rat.a svi ostali su slabici.sto su se prodali za malo marmelade
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/05/2018 : 16:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da u glavi tih ljudi nije zafrkancija sigurno već ruganje na rasnoj osnovi, imam primjer i na poslu gdje se to sve servira kao dobra šala.
Ne želim nikoga uvrijediti ali čim ti imaš u svojoj glavi potrebu da komentiraš tamnoputu osobu,homoseksualca ili bilo koga tko je drukčiji,imaš problem.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/05/2018 : 16:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by King Warrior

Rasizam na našim prostorima ne treba ozbiljno uzeti, postoji većinom u neslanim šalama. To treba prepustiti Amerima i zapadnoj Evropi da se zajebavaju s time.
Naš, balkanski, problem je nacionalizam.


koliko sam shvatio, ti si sa ovih prostora, ali ovde ne zivis, tako da ne znam odakle ti ovo gore.
jesi li otisao odavde jer si trpeo ili zato sto ti je bilo dobro?
jesi li otisao odavde da bi tvojoj deci bilo bolje?

glavnu diskriminaciju (na svim poljima) ovde na ovim prostorima trpe romi. i nacionalnu (ne priznaje im se nacionalni identitet, tj. nemaju manjinska prava) i versku (ako nisu vecinske veroispovesti, gde mogu da vrse svoje verske rituale?) i rasnu (ne priznaje im se pravo na razlicitost vec se vrsi segregacija po svim mogucim stereotipima).



Sa ovih prostora otisli su najgori...za neke ima opravdanje rat.a svi ostali su slabici.sto su se prodali za malo marmelade


To je tvoje mišljenje,ne znači da je točno.
Također, vrlo hrabro ponižavaš tuđi rad i muku što dovoljno govori kakva si osoba.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 28/05/2018 16:29:37
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/05/2018 : 16:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Tonka..ozbiljno.pored ovog divnog balkana otici u svicu austriju ili nemacku.je stvarno ponizavajuce...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2018 : 19:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Tonka..ozbiljno.pored ovog divnog balkana otici u svicu austriju ili nemacku.je stvarno ponizavajuce...


Ne biraju ljudi ponekad, sto i kako ce, to jest gdje ce... ne mozes tako govoriti, jer ne znas kakva je tuda muka. Iako se slazem s tobom da je na ovim prostorima najbolje. (Nasim, ajde nazovimo ih balkanskim) Evo ti moj trenutni primjer; ja sad idem kuci, i kompanija mi placa dva dana odmora u Singapoureu. Mnogi bi "dali guzice" za to vidjeti. Meni se recimo vise gadi, biti ovdje... necu dva dana iz hotela izici...jedva se cekam dokopat Europe i Splita...pa doma u parkicu popit par pivi... nije llako po bijelom svijetu, koji uzgred receno, i nije bas najbjeliji, i pun je sranja i opasnosti...
Jedva cekan doma doc.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2018 : 19:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

bolesno sta se ovde moze procitati. izgleda da stotine procitanih zagorovih epizoda nisu urodile plodom kod vecine forumasa koji pisu na ovoj temi. nista nisu naucili.

kako iko, iole zdravog razuma, moze reci da prozivka na rasnoj osnovi nije rasizam? sta je onda, zezanje?

pa prebaci je na plan verske ili nacionalne prozivke i sta ce onda biti? hm? ekipa se malo zeza, a posto su nasa ekipa, nista strasno. a da nasa ekipa trpi?


Cuj, dao bi ti ja recimo, raditi u Arabiji, za primjer u Emiratima, ili u Karachiju,(Pakistan), Bonnyu,(Nigeria)...da ne nabrajam sad. A gdje te otvoreno mrze i ne vole, a moraju te trpit, jer oni sami nisu sposobni upravljat svojim poslovima i ovisni su o raznim europskim kompanijana ciji si ti zaposlenik. Jbg, pa ides okolo od nemila do nedraga, i vidis kako nismo bas svi isti...i kako bi te onaj tamo najrade "zapara" nozem, jer je tako postavljen sistem vrijednosti, kapitala ili politike...sta mene osobno "boli dupe", i samo zelim skrbit za svoju obitelj. (Iako te ljude potpuno mogu razumjeti, ali eto tako ih je "dopalo") A evo mene je dopalo da se vucem svijetom, iako to priznacu ti, ne zelim. Nije sve crno i bijelo, figurativno govoreci, ima masu sivih tonova u ovoj danasnjoj globalnoj prici.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 28/05/2018 : 19:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/05/2018 : 20:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja mislim da u glavi tih ljudi nije zafrkancija sigurno već ruganje na rasnoj osnovi, imam primjer i na poslu gdje se to sve servira kao dobra šala.
Ne želim nikoga uvrijediti ali čim ti imaš u svojoj glavi potrebu da komentiraš tamnoputu osobu,homoseksualca ili bilo koga tko je drukčiji,imaš problem.



Nije u redu ni u glavi komentirati?

Ne smijemo pretjerivati. Ako vidiš da je nešto drukčije i ne komentiraš odnosno to ne procesuiraš, onda si ti taj koji ima problem.

Procesiranje takvih razlika je čisto evolucijski zdravo. Naši preci, koji su se tek spustili iz drveća u travu i koji su pokušali biti politički korektni kod tih "razlika" (ono "vidi lava, ali svi smo mi isti") su postali obrok i njihovim glupavih gena više nema. "Rasisti" su preživjeli. Normalno, to nema veze s rasizmom, to je čista evolucija.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2018 : 21:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja mislim da u glavi tih ljudi nije zafrkancija sigurno već ruganje na rasnoj osnovi, imam primjer i na poslu gdje se to sve servira kao dobra šala.
Ne želim nikoga uvrijediti ali čim ti imaš u svojoj glavi potrebu da komentiraš tamnoputu osobu,homoseksualca ili bilo koga tko je drukčiji,imaš problem.


Tonka, koliko sam shvatio, ti si stacioniran u Njemackoj. Pretpostavljam da komuniciras i radis sa njemcima. Reci mi sto ti kazu, o prilivu par miljuna Sirijaca koje je Merkelica prigrlila. Ono sto su meni, normalni njemci, prosjecni ljudi koje boli briga za politiku, rekli, jest otprilike; da im se raduju kao krava sedlu. Da li su oni rasisti? Ili ugrozeni ljudi, domacini, starosjedioci koje niko nista nije pitao...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/05/2018 : 22:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Ja ću vam opisati svoje iskustvo s romima.Dok sam bio mali susjedu s kojim smo se često družili dolazili su romi,Mlada napaljena romkinja od ni 15 godina htjela je seks,a ja tada nisam ni znao što treba,i naravno je odbio,a bila je i jako ružna,da bi me njezin brat kasnije gurnuo niz provaliju duboku više desetaka metara,i to iz čista mira,umalo sam poginuo,tada im je susjed ,koji je bio podrijetlom mađar zabranio dolazak,i to zauvijek.To je bilo moje prvo iskustvo s romima.Kasnije kada sam bio zbog nečega u bolnici,jedan pacijent mi je poklonio strip glancer,koji mi je falio u kolekciji,došao je rom i tražio da mu posudim da pročita,ja mu lakovjeran posudio i zamolio da pripazi na njega kod čitanja,prvo što je napravio ga je skroz isprevijo strgao,i luđački se cerekao kako me za.ebo.Moja majka takođe ima samo riječi hvale za njih.Radila je na šalteru u jednoj firmi,dolazili su u grupama,vikali,psovali,smrdili,bili bezobrazni,i samo su gledali gdje će nešto ukrasti,ostale stranke su se samo makivale od njih i čudno ih gledali.Šalterskim djelatnicima je uvjek na kraju godine bilo oduzeto od plaće zbog onog što je pokradeno.Meni su prije koju godinu prilikom odvoza glomaznog otpada upali u dvor,i osim starog željeza pokrali i ono što nisam planirao baciti,i usput su pišali po dvoru i bili bezobrazni,ja sam šutio je s njima se nije pametno kačit.Zadnje iskustvo imam od prije par dana kod doktora,jedan rom(nedaj Bože da kažem cigan),je maltretirao u čekaonici ostale pacijente,derao se,hvalio se bljuvotinama,kao kad on je.e i svrši njemu fino,bitno da to ima rupu i briga ga što ona osjeća.Stalno je prdio i smrdio,još je išao za maloljetnicama(a on je starija osoba),i nešto im dobacivao na seksualnoj bazi,te ih pitao jel im fino smrdi.Ja nemam niti jedno pozitivno iskustvo s njima,i kako bi onda o njima imao dobro mišljenje,zar sam zbog toga rasist?Kod njih praktički djeca rađaju,imaju ih puno i uglavnom ih ne školuju i ostavljaju na teret države,žive većinom od socijale,a ako ne prose onda kradu ili se bave kriminalom.Bilo je i na televiziji kako matretiraju pse,gomilaju smeće,lihvare i otimaju ljudima imovinu,i nikom ništa.I onda još netko piše da su oni ugroženi,ugnjetavani,i slične budalaštine.

Druže, bez ljutnje, odsjeci sebi to među nogama. Ne treba ti.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000