forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Rasizam
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/05/2018 : 23:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Lijepo je čovjek napisao. Dva puta je imao ozbiljniji kontakt s njima. Prvi put ga skoro ubili, drugi put još gore... uništili mu glancer. I ti bi da se zakači s cijelom hordom.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 29/05/2018 : 00:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
bvagner3,

oprosti!

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 29/05/2018 01:08:06
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 29/05/2018 : 01:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ma sve ok.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 29/05/2018 : 06:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
kako stojite s Japancima
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2018 : 07:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

kako stojite s Japancima


Eh a tek raj istocnjacki "dir"...
Kad sam bio u Koreji u Geoje islandu, u Okpu, 6 mneseci, morao sam otici u Japan. Svi su se korejci sprdali s Japanom i upozoravali me gdje idem. Kad sam dosao u Fukoaku, a kupio sam bio u Koreji Samsungov zadnji smartphone vrlo jeftino preko nekih ljudi, svi su mi japanci govorili da oni Samsung ne bi uzeli jer im je to uspod casti. Kao, fuj ti korejci...zbilja se nisu voljeli. Ma, ne mozemo mi svi skupa. Jedva nekako privremeno i to ti je jedina istina.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 29/05/2018 : 08:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
https://9gag.com/gag/azXOxBq

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/05/2018 : 08:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by KRAS

Tonka..ozbiljno.pored ovog divnog balkana otici u svicu austriju ili nemacku.je stvarno ponizavajuce...


Ne biraju ljudi ponekad, sto i kako ce, to jest gdje ce... ne mozes tako govoriti, jer ne znas kakva je tuda muka. Iako se slazem s tobom da je na ovim prostorima najbolje. (Nasim, ajde nazovimo ih balkanskim) Evo ti moj trenutni primjer; ja sad idem kuci, i kompanija mi placa dva dana odmora u Singapoureu. Mnogi bi "dali guzice" za to vidjeti. Meni se recimo vise gadi, biti ovdje... necu dva dana iz hotela izici...jedva se cekam dokopat Europe i Splita...pa doma u parkicu popit par pivi... nije llako po bijelom svijetu, koji uzgred receno, i nije bas najbjeliji, i pun je sranja i opasnosti...
Jedva cekan doma doc.


Jedina muka koju priznajem za odlazak je rat..sve ostalo je po principu cula zaba da se konji kuju..i to se danas masovno desava a stanje ovde kod nas uopce nije tako strasno kako mediji to pokazuju
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2018 : 08:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa i sirijci bjeze od rata i preplavljuju Europu. Pa im se domicilno stanovnistvo bas i ne raduje, unatoc dogovorenim kvotama koje moraju primiti u dogovorima njihovih vlada...
Moj posao je recimo, pola godine vani, pola godine doma. I zbog tih 6 mjeseci doma, zato to i podnosim. Mozemo to nazvati ekonomskom migracijom, ali ritam povratka u domovinu mi je relativno cest, pa radim dok mogu...da ne spominjem porez koji uredno placam Hrvatskoj, od kojeg bi se mnogima zavrtjelo. Ali iskustvo koje imam iza sebe, vrteci se po zakutcima ove nase planete mi kaze da se i ne podnosimo izmedu sebe nesto bas dobro. Dapace, ne podnosimo se ni malo. A moramo zivjeti skupa.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2018 : 09:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

https://9gag.com/gag/azXOxBq


Ja eto pamtim krajem osamdesetih kad je jedna nonica koja se nikad nije makla iz Sibenske Rogoznice vidjela prvi put malog crnca. Htjela je uzest "taklju", batinu i zatuc ga, jer kako je poslje objasnila, mislila je da je vrag. I zaludu poslje objasnjenja o drugoj rasi, kad se ona tresla od straha i panike... nisu je mogli ubjedit da to nije necastivi. Tragicno ili tragikomicno, ali prica je bila takva.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/05/2018 : 09:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Pa neka dodju.u mojoj dezeli mogu ostat na konaku a onda dalje za germaniju..sto se mene tice.njemacka bi trebala deportirati svih 2 miliona jugovica na rodnu grudu i umjesto njih naselit arape i crnce..tamo di je vladao komunizam ovi ne zele ostati..tak da i dalje treba rabiti termine zapadna i istocna evropa
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/05/2018 : 09:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by dr strangelove

https://9gag.com/gag/azXOxBq


Ja eto pamtim krajem osamdesetih kad je jedna nonica koja se nikad nije makla iz Sibenske Rogoznice vidjela prvi put malog crnca. Htjela je uzest "taklju", batinu i zatuc ga, jer kako je poslje objasnila, mislila je da je vrag. I zaludu poslje objasnjenja o drugoj rasi, kad se ona tresla od straha i panike... nisu je mogli ubjedit da to nije necastivi. Tragicno ili tragikomicno, ali prica je bila takva.



Mmm da..ta lukava i prepredena stvorenja uvijek znaju prepoznat vraga.bio on u suknji ili zapecen...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2018 : 09:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Pa neka dodju.u mojoj dezeli mogu ostat na konaku a onda dalje za germaniju..sto se mene tice.njemacka bi trebala deportirati svih 2 miliona jugovica na rodnu grudu i umjesto njih naselit arape i crnce..tamo di je vladao komunizam ovi ne zele ostati..tak da i dalje treba rabiti termine zapadna i istocna evropa


Termina i etiketa ima vec i ovako dosta.
Njenacka se vec navikla na jugovice i turke, odavno. Oni su im sad neprimjetni. Ovi, pak novi useljenici nikako im nisu legli. A malo je vjerovatno da ce se tu sto promjeniti. Ovo je pocetak jednog ogromnog procesa promjena kojem moja malenkost kraja ne nazire. Ko bude ziv pricace. Ono sto sam duboko uvjeren je da je ovaj trend nezaustavljiv. Koliko je stetan ne znam, ali vidim da takav sistem puca po savovima. Ostaje da se vidi sto i kako...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/05/2018 : 09:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ja bi zelio da ih pocnu trpat u logore.ne zato sto bi volio da ovi trpe.vec da se nemci pokazu u pravom svijetlu..nikad nisam povjerovao u bajku kako su zapadnjaci odjednom prestali biti rasisti
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/05/2018 : 12:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Ja bi zelio da ih pocnu trpat u logore.ne zato sto bi volio da ovi trpe.vec da se nemci pokazu u pravom svijetlu..nikad nisam povjerovao u bajku kako su zapadnjaci odjednom prestali biti rasisti



hm, da, dobri stari Nijemci. Jedino se plašim, da Nijemci kao Nijemci polaku izumiru, pogledaj samo Njemačku nogometnu reprezentaciju, sve puno nekih turaka, Poljaka, crnaca,....da ne pričam o Francuzima ( crnci i arapi), a vidjeli smo u ovom topiku i kako "Šveđanke" izgledaju danas....
Sve više mi izgleda, da pravi bijelci postoje još samo u Slavenskim zemljama, a i to bi se moglo promjeniti uskoro
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/05/2018 : 13:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Upravo ta Švedska odakle ova cura dolazi razorena je i podijeljena imigrantskom najezdom, u kojoj postoji i bizaran odnos prema "tuđima", u kojem se "svoje" zatire i podcjenjuje iz straha od islamofobije il bilo kojeg drugog vida šovinizma. Da ne govorimo o silovanjima povezanih s imigrantima.

A što se tiče Korejaca i pogotovo Japanaca, poznata je stvar da su oni najveći rasisti. Vidin ja to svaki dan u Trogiru, bagra šeta i ponaša se ko da su nebeska bića, a mi neki primitivni organizmi. Kinezi su mi se još i omilili svojom kuhinjom, ali netrpeljivost prema bijelcima itekako je vidljiva i osjetna među Japancima.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/05/2018 : 13:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kad smo već kod Japanaca. Zanimljiva je njihova imigracijska politika:

https://www.telegraph.co.uk/news/2017/05/04/not-welcome-japan-refuses-99-percent-refugee-applications/

quote:
One of the world's wealthiest countries, Japan accepted just 28 refugees in 2016 - one more than the previous year - out of the 8,193 applications reviewed by the Immigration Bureau.

Officials defend the low number, saying applicants are mainly from Asian countries seeking access to Japan solely for economic reasons.


Dakle, u dvije godine (2015a i 2016a) primili ukupno 55 azilanata.

EU je u tom razdoblju primio malo ispod dva milijuna "azilanata".

Tko je tu glup?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/05/2018 : 14:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Pa kakve strahote su Japanci činili Kinezima tokom okupacije je nešto što se može mjeriti sa malo čim. Užas.
I da, kad imaš loša iskustva s nekom rasom, nije ni čudo da imaš predrasude.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/05/2018 : 16:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by KRAS

Ja bi zelio da ih pocnu trpat u logore.ne zato sto bi volio da ovi trpe.vec da se nemci pokazu u pravom svijetlu..nikad nisam povjerovao u bajku kako su zapadnjaci odjednom prestali biti rasisti



hm, da, dobri stari Nijemci. Jedino se plašim, da Nijemci kao Nijemci polaku izumiru, pogledaj samo Njemačku nogometnu reprezentaciju, sve puno nekih turaka, Poljaka, crnaca,....da ne pričam o Francuzima ( crnci i arapi), a vidjeli smo u ovom topiku i kako "Šveđanke" izgledaju danas....
Sve više mi izgleda, da pravi bijelci postoje još samo u Slavenskim zemljama, a i to bi se moglo promjeniti uskoro



Neka samo dodju.siroko im polje od varsave do vladivostoka..
A sto se nwmaca tice.svakome po zaslugama...nemci du jedni od onih sto su naselili ameriku i izbrisali infijance..ako je zaista karma bic onda im se ne pise nista dobro
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/05/2018 : 16:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Upravo ta Švedska odakle ova cura dolazi razorena je i podijeljena imigrantskom najezdom, u kojoj postoji i bizaran odnos prema "tuđima", u kojem se "svoje" zatire i podcjenjuje iz straha od islamofobije il bilo kojeg drugog vida šovinizma. Da ne govorimo o silovanjima povezanih s imigrantima.

A što se tiče Korejaca i pogotovo Japanaca, poznata je stvar da su oni najveći rasisti. Vidin ja to svaki dan u Trogiru, bagra šeta i ponaša se ko da su nebeska bića, a mi neki primitivni organizmi. Kinezi su mi se još i omilili svojom kuhinjom, ali netrpeljivost prema bijelcima itekako je vidljiva i osjetna među Japancima.



Kako znas da su rasisti a ne razumijes njihov jezik...poznato je da korejske i japanske vodicke rado daju picke
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2018 : 17:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro polako sa Njemcima i logorima i opcenito ne pretjerujte. Tu sam u jednoj uvali vjetrić lagano puse 20 stupnjeva je i ne kvarite mi raspolozenje

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2018 : 14:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

Ja mislim da u glavi tih ljudi nije zafrkancija sigurno već ruganje na rasnoj osnovi, imam primjer i na poslu gdje se to sve servira kao dobra šala.
Ne želim nikoga uvrijediti ali čim ti imaš u svojoj glavi potrebu da komentiraš tamnoputu osobu,homoseksualca ili bilo koga tko je drukčiji,imaš problem.


Tonka, koliko sam shvatio, ti si stacioniran u Njemackoj. Pretpostavljam da komuniciras i radis sa njemcima. Reci mi sto ti kazu, o prilivu par miljuna Sirijaca koje je Merkelica prigrlila. Ono sto su meni, normalni njemci, prosjecni ljudi koje boli briga za politiku, rekli, jest otprilike; da im se raduju kao krava sedlu. Da li su oni rasisti? Ili ugrozeni ljudi, domacini, starosjedioci koje niko nista nije pitao...


Nije da im se raduju ali nije ih puno ni briga sve dok ne diraju njih.Moje iskustvo s njima je takvo,jako sebični i egoistični ljudi.
Što se tiče stranaca po Njemačkoj, ima svega i svačega, još koja godina i ovo će izgledati kao SAD-e.
Istina problemi dolaze najčešće iz smjera " tamnoputih ", međutim to ne znači da možemo odmah upirati prst i osuđivati,svatko zaslužuje priliku dok ne pokaže drugačije.
Dosta sam doživio neugodnosti od Nijemaca, ali oni sve to na " finjaka ".

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2018 : 14:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by bvagner3

Ja ću vam opisati svoje iskustvo s romima.Dok sam bio mali susjedu s kojim smo se često družili dolazili su romi,Mlada napaljena romkinja od ni 15 godina htjela je seks,a ja tada nisam ni znao što treba,i naravno je odbio,a bila je i jako ružna,da bi me njezin brat kasnije gurnuo niz provaliju duboku više desetaka metara,i to iz čista mira,umalo sam poginuo,tada im je susjed ,koji je bio podrijetlom mađar zabranio dolazak,i to zauvijek.To je bilo moje prvo iskustvo s romima.Kasnije kada sam bio zbog nečega u bolnici,jedan pacijent mi je poklonio strip glancer,koji mi je falio u kolekciji,došao je rom i tražio da mu posudim da pročita,ja mu lakovjeran posudio i zamolio da pripazi na njega kod čitanja,prvo što je napravio ga je skroz isprevijo strgao,i luđački se cerekao kako me za.ebo.Moja majka takođe ima samo riječi hvale za njih.Radila je na šalteru u jednoj firmi,dolazili su u grupama,vikali,psovali,smrdili,bili bezobrazni,i samo su gledali gdje će nešto ukrasti,ostale stranke su se samo makivale od njih i čudno ih gledali.Šalterskim djelatnicima je uvjek na kraju godine bilo oduzeto od plaće zbog onog što je pokradeno.Meni su prije koju godinu prilikom odvoza glomaznog otpada upali u dvor,i osim starog željeza pokrali i ono što nisam planirao baciti,i usput su pišali po dvoru i bili bezobrazni,ja sam šutio je s njima se nije pametno kačit.Zadnje iskustvo imam od prije par dana kod doktora,jedan rom(nedaj Bože da kažem cigan),je maltretirao u čekaonici ostale pacijente,derao se,hvalio se bljuvotinama,kao kad on je.e i svrši njemu fino,bitno da to ima rupu i briga ga što ona osjeća.Stalno je prdio i smrdio,još je išao za maloljetnicama(a on je starija osoba),i nešto im dobacivao na seksualnoj bazi,te ih pitao jel im fino smrdi.Ja nemam niti jedno pozitivno iskustvo s njima,i kako bi onda o njima imao dobro mišljenje,zar sam zbog toga rasist?Kod njih praktički djeca rađaju,imaju ih puno i uglavnom ih ne školuju i ostavljaju na teret države,žive većinom od socijale,a ako ne prose onda kradu ili se bave kriminalom.Bilo je i na televiziji kako matretiraju pse,gomilaju smeće,lihvare i otimaju ljudima imovinu,i nikom ništa.I onda još netko piše da su oni ugroženi,ugnjetavani,i slične budalaštine.

Druže, bez ljutnje, odsjeci sebi to među nogama. Ne treba ti.



Što bi se ljutio,odreži ti sebi.Ja nisam nikog vrijeđao,jednostavno nemam dobrih iskustava s njima i to je to.Eto jedno vrijeme mi je susjed bio crnac,kraće vrijeme je bio podstanar.Bio je dobar,pristojan,uvijek je pozdravio i pitao,susjed jel što treba pomoći.Ma duša od čovjeka,to ti valjda dovoljno govori što mislim o rasizmu.


Eto,ovo je poanta.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/05/2018 : 15:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro polako sa Njemcima i logorima i opcenito ne pretjerujte. Tu sam u jednoj uvali vjetrić lagano puse 20 stupnjeva je i ne kvarite mi raspolozenje



Jel,kojoj uvali?

Edited by - KRAS on 30/05/2018 15:02:08
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2018 : 15:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

Ja mislim da u glavi tih ljudi nije zafrkancija sigurno već ruganje na rasnoj osnovi, imam primjer i na poslu gdje se to sve servira kao dobra šala.
Ne želim nikoga uvrijediti ali čim ti imaš u svojoj glavi potrebu da komentiraš tamnoputu osobu,homoseksualca ili bilo koga tko je drukčiji,imaš problem.


Tonka, koliko sam shvatio, ti si stacioniran u Njemackoj. Pretpostavljam da komuniciras i radis sa njemcima. Reci mi sto ti kazu, o prilivu par miljuna Sirijaca koje je Merkelica prigrlila. Ono sto su meni, normalni njemci, prosjecni ljudi koje boli briga za politiku, rekli, jest otprilike; da im se raduju kao krava sedlu. Da li su oni rasisti? Ili ugrozeni ljudi, domacini, starosjedioci koje niko nista nije pitao...


Nije da im se raduju ali nije ih puno ni briga sve dok ne diraju njih.Moje iskustvo s njima je takvo,jako sebični i egoistični ljudi.
Što se tiče stranaca po Njemačkoj, ima svega i svačega, još koja godina i ovo će izgledati kao SAD-e.
Istina problemi dolaze najčešće iz smjera " tamnoputih ", međutim to ne znači da možemo odmah upirati prst i osuđivati,svatko zaslužuje priliku dok ne pokaže drugačije.
Dosta sam doživio neugodnosti od Nijemaca, ali oni sve to na " finjaka ".


Da, znam kako europljani uvaljuju zajebe "na finjaka"...sa smijeskom. Recimo, englezi, u tome su majstori. Sve nice i o yes, pa noz u leda. Sa gardom da su iznad svih...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2018 : 17:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by mladjo

Dobro polako sa Njemcima i logorima i opcenito ne pretjerujte. Tu sam u jednoj uvali vjetrić lagano puse 20 stupnjeva je i ne kvarite mi raspolozenje



Jel,kojoj uvali?



jednoj sisatoj plavuši.....
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000