forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Parovi - Reality Show
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 30/05/2018 : 22:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote


Jel pratite, ko vam je favorit, moji lični su Milutin Radosavljević Mili i Ivan Marinković.

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 00:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jos se gledaju ovakvi oblici zivota?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 31/05/2018 : 01:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Jos se gledaju ovakvi oblici zivota?


Šta fali Parovima Odličan zabavno-humoristični program!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/05/2018 : 06:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovo samo bolesni gledaju.
Valjda vide svoj odraz ličnosti u onom jadu koji snima taj "šou".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 08:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ovo samo bolesni gledaju.
Valjda vide svoj odraz ličnosti u onom jadu koji snima taj "šou".


Nadovezao bi se i svi takvi i slicni "showovi", koji se serviraju auditoriju u danasnje vrijeme. Boze me,(nas) sacuvaj...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/05/2018 : 08:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kako bilo, Zadrugu, tj. Kiju, Slobu i Lunu ne može čovjek zaobići, bilo na internetu ili tv.
Nije moja stvar, ali kome se sviđa neka gleda.
Ne bih te koji gledaju nazvao idiotima ili slično, rijaliti je kao i svaka druga droga.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/05/2018 : 09:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nisu idioti.
Bolesnici.
Kao što su i svi koji su ovisni o nekoj drogi. Drugim rečima, treba im stručna pomoć.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/05/2018 : 09:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter


Kao što su i svi koji su ovisni o nekoj drogi. Drugim rečima, treba im stručna pomoć.


Pa onda i mi spadamo u tu grupu. Većina nas ovdje je ovisna o stripovima i filmovima, eventualno i o sportu. O sexu da ne pričamo.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/05/2018 : 09:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
To je kao da porediš nekog ko je ovistan o čokoladi i nekog ko redovno uzima heroin.
Niđe veze.

Tim TV kanalima bih ja udario globu od 1€ po minutu emitovanja, sav prihod bi išao za obrazovanje mladih. Pa nek emituju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/05/2018 : 09:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
moji ukucani gledaju zadrugu
nemam snage da se borim vise

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 09:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tja, drogu ti niko legalno ne nudi.
Ove reality-e itekako...
I stvaraju ovisnike.
I idiote, dakako.
Oslobozebodi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 09:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter


Kao što su i svi koji su ovisni o nekoj drogi. Drugim rečima, treba im stručna pomoć.


Pa onda i mi spadamo u tu grupu. Većina nas ovdje je ovisna o stripovima i filmovima, eventualno i o sportu. O sexu da ne pričamo.


Onda je sve ovisnost. O automobilima, cevapima, nogometu, politici, odjeci, religiji, sto sve ne...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/05/2018 : 09:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno se slažem. Ništa drugo do zatupljivanje naroda.
Znam po sebi, gledao sam jednu Farmu, onu sa Kaćom i Banetom, nisam imao vremena za bilo šta gledajući do jutarnjih sata da li će se oni kresnuti ili ne.
Zato kažem, nije narod toliko ni kriv, gledaju ono što ima se servira, kada se navuku onda je kasno.
Mada, isto mišljenje imam i o turskim serijama.
S druge strane i mene ponekad kritikuju jer pogledam tu i tamo koju fudbalsku tekmu, još sam ja i dobar jer fudbal je jedini sport koji trenutno aktivno pratim. Šta tek reći o onima koji prate fudbal, tenis, košarku i rukomet, recimo?!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 10:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Apsolutno se slažem. Ništa drugo do zatupljivanje naroda.
Znam po sebi, gledao sam jednu Farmu, onu sa Kaćom i Banetom, nisam imao vremena za bilo šta gledajući do jutarnjih sata da li će se oni kresnuti ili ne.
Zato kažem, nije narod toliko ni kriv, gledaju ono što ima se servira, kada se navuku onda je kasno.
Mada, isto mišljenje imam i o turskim serijama.
S druge strane i mene ponekad kritikuju jer pogledam tu i tamo koju fudbalsku tekmu, još sam ja i dobar jer fudbal je jedini sport koji trenutno aktivno pratim. Šta tek reći o onima koji prate fudbal, tenis, košarku i rukomet, recimo?!


A o buljenju u sve vrste ekrana da ne govorimo... to je po meni ovisnost broj 1, modernog doba. Kad vidis drustvo na kavi za stolom a svi tipkaju po smartphoneima... bolest.
Osobno odbijam sapunice i realitye, uspjesno.
Evo sad samo sto nije svjetsko nogometno prvenstvo, od toga se ne mogu i necu obraniti, dapace, jedva cekam...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 31/05/2018 : 11:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da su nastupila ona vremena koja je Andrić najavio
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/05/2018 : 11:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
osobno ne gledam TV niti pratim vijesti
pročitam pokoji naslov na 2-3 portala

krnjeks klixsoris smonitro kurcir teregrap ccntiga i slični me ne zanimaju

TV mi služi za puštanje filmova i serija koje sam skinuo s neta
i to je to

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/05/2018 : 13:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja ovo osobno ne gledan, ali je zanimljivo vidit kako smo skloni osudama, a i mi sami smo frikovi svoje vrste, i nemali broj ljudi i nas smatra "bolesnicima", "idiotima" i "debilima".

Ovisnost nijedne vrste nije dobra, ako ćemo već o tome. Razlika je samo u direktnoj štetnosti supstancije i njenoj letalnosti.

Tako da, ne osuđujen, ali me boli k i ne mislin to nikad gledat.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 31/05/2018 13:02:09
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/05/2018 : 15:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nisam nikoga osuđivao. Čak i ovisnicima o heroinu treba pomoć. Nikada ih nisam osuđivao, čak sam imao i više razgovora sa njima. Obični ljudi, koji su skrenuli na pogrešan pur.

Tako je i sa ovim gledaocima i obožavateljima rijalitija.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/05/2018 : 15:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/05/2018 : 15:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/05/2018 : 15:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovo ljudi gledaju svakodnevno. Komentarišu, šalju poruke, njihova deca znaju ko je Miki, Soraja i slične spodobe. Da ne pričam da tek ovima učesnicima treba dobar psihijatar.

Bolest današnjice. Merila vrednosti stavljena naglavačke i ide se u tom pravcu. Pitanje je kada će se neko poroditi i/ili umreti uživo u programu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 31/05/2018 : 15:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Nije problem dok se to gleda kao grupa idiota koji zabavljaju narod, problem je kad ti ljudi budu uzori, kad se ulazi u dubiozu njihovih odnosa, kad se navija za ovog ili onog, zato što je ovaj super, a onaj je kreten.
U tim emisijama je teški šljam, Parovi su 90% sitni kriminalci, klošari i prostitutke. Dok god si toga svjestan i gledaš kako se ljudi provaljuju, ne vidim problem. Meni je taj program prije svega dosadan, samo sjede za stolom i galame jedni na druge, govore "ja sam institucija", "moji fanovi", "ti si se jebala sa ovim ili onim", "ti si debil" i tako u krug. Ne znam kako to ljudima može biti zanimljivo.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/05/2018 : 16:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nimalo me ne zanimaju realityji, dno dna.
Za ovo prvi put čuo sada.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/05/2018 : 16:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Korg

Izgleda da su nastupila ona vremena koja je Andrić najavio


Pa meni se čini da su oduvijek takva vremena, a Andrić srećom nije doživio da gleda ovakve emisije.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/05/2018 : 16:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zato kažem, nije narod toliko ni kriv, gledaju ono što ima se servira, kada se navuku onda je kasno.



Naravno da je narod kriv, jer uvek postoji izbor. Ako ne na TV-u, onda neka dobra knjiga, strip, voznja bajsa, trcanje, basket, setnja. Svako je licnost za sebe o odlucuje sta ce raditi, zato i nema pravo da se zali.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 31/05/2018 : 16:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ovo samo bolesni gledaju.
Valjda vide svoj odraz ličnosti u onom jadu koji snima taj "šou".


A šta to tačno fali Parovima?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000