forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 288 - Blago iz grada duhova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/06/2018 : 19:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Nije me briga šta mu je tad u glavi bilo, "dobar dan" je minimum bontona, ako sidiš za štandom i nešto prodaješ.

A Fibra je korektan izdavač, zato i izdvajam samo navedenog, da ne bi bilo nepreciznosti i zabune.



Korektno i pošteno. Ne ponovilo se
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/06/2018 : 19:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Još je najbolja opcija ako možeš osobno otići tamo i sam izabrati, ne mislim za svaki broj posebno već kada se skupi više toga.


Da da, probat cu tako nekako i napravit idem dosta za Zg ili nekad samo u prolazu, pa mogu uvijek navratit (jedino ako idem nedjeljom pa je onda zeznuto kad ne rade). Razmisljam si dogovorit se sa Raulom da mu kazem sto mislim sve uzimat, pa neka se toga nakupi i za 2 mjeseca, te onda sve preuzmem ili mi posalje postom. Posto meni nije da mi "kipi" pa da moram taj sa kioska odmah imat cim izadje, posto sam poceo citati ispocetka, tako da ce proci neko vrijeme dok dodjem do ovih, najsvjezijih.

Super su mi i oni pecati sto skupljas, pa mozes kasnije imati 15% popusta. Evo, za one 3 knjige TWD i D.J.-ova izdanja americkog Zagora, te neka kiosk izdanja, usteda je bila oko 120 kn :)

A bolje mi kupovat onda u SNK gdje iste novce dajem koje bi dao na kiosku (i dobijes glancere), te ovdje bar skupljas te pecate i brzo se to skupi, pogotovo kad izadje neki Maxi, pa kolor, eto ti zacas 150-200kn troska.

Kad sam poceo Zagora skupljati, nisu mi smetali oni kompleti jer mi je jasno sto mogu ocekivati za 8.33kn po stripu, ali ti dodje zao kad kupujes novi strip, pa da je ostecen. Ista stvar kad kupujes nove tenisice ili novu jaknu. Ali to ovi ne kuze na kioscima, "to ti je isto" kazu, kad biras medju primjercima istog stripa.

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Nisam zadovoljan djelatnicima u SNK. Ili su samo imali loš dan? I tako dva puta...


Evo ja sam vecinom ujutro bio kad je Raul, jako je ljubazan i uljudan, uvijek malo popricamo i da mi neku preporuku (kao primjerice za ono CRS izdanje, Bouncera) a sad kakva je ekipa, ne znam. Jedino da je malo vise mjesta, al' jbg..

quote:
Originally posted by Tonka24

Pričao sam ti gdje ja nabavljam,nema straha od bilo kakvog oštećenja ;)


Jesi i uvjerio sam se, jucer mi je upravo od njega stigao i vrhunski je zapakirano, zasticeno da nema sanse da im se sto dogodi ;)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 13/06/2018 19:59:04
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/06/2018 : 20:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/06/2018 : 21:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849


Evo jos jedna slicna tema, svakako preporuka, ima svega
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47407

Jedan od fora komentara iz iste teme: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=47407&REPLY_ID=1936532



A sto ces, nije samo tako u striparnicama, ima posvuda toga..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/06/2018 : 04:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by VALTER

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849


Evo jos jedna slicna tema, svakako preporuka, ima svega
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47407

Jedan od fora komentara iz iste teme: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=47407&REPLY_ID=1936532



A sto ces, nije samo tako u striparnicama, ima posvuda toga..



Čitajući ove komentare o SnK, sitin se svojih prvih šokova tamo. MC je uvik bija kul, al brale, ona dvojica iz snk (spomenutu curu nikad nisan sreja) su stvarno školski primjer frikova i onog na šta laici pomisle kad im kažeš "ljubitelj stripova". Raul je pak uvik ljudina, komunikativan i pristojan. Na tu dvojicu više ni ne reagiran, ponašan se prema njima ka prema robotu - naplati strip, uzmi pare, pečatiraj tu karticu, vrati kusur, stavi ih u kesicu i ćao, odjeb. Do idućeg susreta.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 14/06/2018 : 08:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Slažem se da taj prvi dojam o "momcima iz SNK" nije uvijek najbolji prije svega zbog njihove povučenosti i introvertiranosti. Ali kako nas mnogi pročitani stripovi uče lekcijama iz života, nikada ne znaš što se skriva ispod površine!
Konkretno, ako ti doktori ustanove tumor ili sličnu zdravstvenu pizdariju možeš biti u deliriju i otkačiti se, a možeš i potonuti i povuči se u sebe.
I još dodajmo da realno, za bar polovicu (a možda i više nas strip ovisnika) bi većina rekla da su ispali iz Teorije velikog praska, a tu sam još i blag. A daj imaj strpljenja i volje trpiti kojekakve Sheldone kad te počnu gnjaviti preko telefona ili u striparnici...
Tako da je valjda ćemo se složiti - istina negdje u sredini...

---

<b></b>
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/06/2018 : 08:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Evo, na kioscima je.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/06/2018 : 15:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Slažem se da taj prvi dojam o "momcima iz SNK" nije uvijek najbolji prije svega zbog njihove povučenosti i introvertiranosti. Ali kako nas mnogi pročitani stripovi uče lekcijama iz života, nikada ne znaš što se skriva ispod površine!
Konkretno, ako ti doktori ustanove tumor ili sličnu zdravstvenu pizdariju možeš biti u deliriju i otkačiti se, a možeš i potonuti i povuči se u sebe.
I još dodajmo da realno, za bar polovicu (a možda i više nas strip ovisnika) bi većina rekla da su ispali iz Teorije velikog praska, a tu sam još i blag. A daj imaj strpljenja i volje trpiti kojekakve Sheldone kad te počnu gnjaviti preko telefona ili u striparnici...
Tako da je valjda ćemo se složiti - istina negdje u sredini...


Mogu samo reci da je Raul gospodin i pravi poznavatelj materije. Ljubazan i kao prodavac i kao covjek stripofil. Oni koji ga bolje poznaju znaju koliko je to jak kolekcionar.
E sad, djelatnici u SNK, pa cudni su i "mutavi", autisticni cak. Nebrojeno sam puta bio tamo i ako nema Raula, ova dva tipa su nizasto...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/06/2018 : 15:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by El Morisco

Slažem se da taj prvi dojam o "momcima iz SNK" nije uvijek najbolji prije svega zbog njihove povučenosti i introvertiranosti. Ali kako nas mnogi pročitani stripovi uče lekcijama iz života, nikada ne znaš što se skriva ispod površine!
Konkretno, ako ti doktori ustanove tumor ili sličnu zdravstvenu pizdariju možeš biti u deliriju i otkačiti se, a možeš i potonuti i povuči se u sebe.
I još dodajmo da realno, za bar polovicu (a možda i više nas strip ovisnika) bi većina rekla da su ispali iz Teorije velikog praska, a tu sam još i blag. A daj imaj strpljenja i volje trpiti kojekakve Sheldone kad te počnu gnjaviti preko telefona ili u striparnici...
Tako da je valjda ćemo se složiti - istina negdje u sredini...


Mogu samo reci da je Raul gospodin i pravi poznavatelj materije. Ljubazan i kao prodavac i kao covjek stripofil. Oni koji ga bolje poznaju znaju koliko je to jak kolekcionar.
E sad, djelatnici u SNK, pa cudni su i "mutavi", autisticni cak. Nebrojeno sam puta bio tamo i ako nema Raula, ova dva tipa su nizasto...



@ivanl, ako ta dva tipa prate ovaj forum, da ne bi nagrabusio?
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/06/2018 : 15:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849



@valter kvalitetno, kao i obično... Dopalo mi se pročitati.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/06/2018 : 07:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Strip kupljen jučer i pročitan .Ugodno me iznenadija , radnja skroz solidna i zanimljiva u svakom trenutku .Donateli meni jako drag skroz solidan , Ferijeva naslovnica također vjerno prikazuje marš kroz pustinju.S nestrpljenjem očekujem nastavak

Edited by - RAKOSI4 on 15/06/2018 12:37:13
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 15/06/2018 : 11:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Kod mene jos stari...jbm...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/06/2018 : 16:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Još jednom moram pohvaliti naslovnicu, to "prelijevanje" žute boje na naslovnici između nijansi Sunca i pustinjskog pijeska...Sjajno!
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 15/06/2018 : 19:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Mislim da sam jednom davno pročitao ovu priču, no ničega se ne sjećam tako da sad uživam u "prvom" čitanju ove priče. Nadam se da će završnih 50 strana biti na istoj razini.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 17/06/2018 : 14:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Neznam odakle ovaj iizmišlja ove datume, ali danas je 17.6. i Extra Zagora još nema na kioscima (Slavonski Brod)
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/06/2018 : 14:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
od četvrtka je na kioscima, barem u zadru
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/06/2018 : 15:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Kod mene negdi ima,negdi nema.Ipak sam ga nasao...(Metkovic)

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000