forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Balkanska fukara nemoze vise trpit demokraciju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/06/2018 : 13:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Poli je sasvim u pravu.

ja nemam osobnu več dugo vremena. Imao sam pasoš i osobnu pa su mi onda u vojsci ukrali denarnicu i naravno sve dokumente osim vozačke i pasoša kojih nisam imao unutra, ali osobna je bila pa kada sam se vratio iz vojske htio sam napraviti novu osobnu pa su mi rekli da trebam PLATITI da prekličem staru osobnu a onda još jednom platiti za novu pa sam rekao ne hvala, ne treba mi vaša osobna i zato imam samo pasoš koji j ei inače koristniji jer kada sam išao na Kubu, Vietnam, trinidad i Tobago,...trebao sam vizu pa moraš imati pasoš da dobiješ vizu unutra itd....

Alergičan sam da bilo šta nije potrebno da plačam državi, tako još uvijek ima onu staru ljubičastu vozačku dozvolu umjesto one neke nove fancy kartice i imat ču je do samog kraja sve dokle ne bude zakonom potrebno promjeniti itd....a ionako meni ta stara dozovola važi do 2057 godine ali su smislili neke nove koje treba promjeniti za par godina dok su neki to odmah promjenili pa se sada kurče novom dozvolom. Bah, da se mene pita ja bi još uvijek imao Jugoslovansku ili Austrougarsku haha ili svetorimsko carstvo, kakva slovenija, kakav eu, kakva pravila,...anarhija!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 15/06/2018 : 14:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Nove vozacke su zakon.zapravo ti za putovanja po EU i ne treba drugi dokument.vozacka vazi ko osobna.jos ako imas ove zvjezdice onda te niko nista ne pita.samo pici

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/06/2018 : 14:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sada znamo kada ti je rođendan?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/06/2018 : 14:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jel ti to važi do 2059 vozačka
ili šta ne kontam

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 15/06/2018 : 14:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Da..a kad napunim 80godina morat cu ici na ljekarski pregled i vjerovatno ce mi predpisat naocale
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/06/2018 : 15:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Nove vozacke su zakon.zapravo ti za putovanja po EU i ne treba drugi dokument.vozacka vazi ko osobna.jos ako imas ove zvjezdice onda te niko nista ne pita.samo pici




Drajvas druze sve, a? Svaka cast. Do krila jos nisi stigao?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 15/06/2018 : 15:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Pa ko sto vidis nemam polozeno za motor..mislim da ces prije starog krasa vidit kako jase crnca ili magarca nego motor..a volim motore
Jednodtavno se trenutno po ovim nasim drumovima vuce previse budala da bi se pouzdo samo u svoje sposobnosti i boga...pa da nebi dosao u iskusenje nisam nikad htio polagat i mislim da necu nikad
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/06/2018 : 16:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ja sam old schol i priznajem jedino ovo:



a ovo je međunarodna vozačka:



ovu sam trebao kada sam išao na Trinidad i Tobago i tamo sam rentao auto i vozikao se po Port of Spain i sjevernom Trinidadu. E kakva je to ludnica bila, auto (neka Honda) imala je volan na desnoj strani a vozi se po lijevoj strani, sve sami crnci, bez navigacije, nemaš pojma gdje je koja ulica, kako doči negdje, uz to moraš non stop razmišljati da voziš po lijevoj strani a oko tebe sami napušeni crnci sa "ya man" attitudom,...i sve prošlo ok, bez sudara, stigao svugdje, pronašao njihov Maracas bay, i Tacarigua i slične gluposti.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/06/2018 : 16:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Imao sam i ja ovu medunarodnu vozacku. Trebala mi je za Koreju. Sad ne znam gdje mi je...zagubio.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/06/2018 : 16:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Pa ko sto vidis nemam polozeno za motor..mislim da ces prije starog krasa vidit kako jase crnca ili magarca nego motor..a volim motore
Jednodtavno se trenutno po ovim nasim drumovima vuce previse budala da bi se pouzdo samo u svoje sposobnosti i boga...pa da nebi dosao u iskusenje nisam nikad htio polagat i mislim da necu nikad


Budi ti i dalje pametan. 2 kola = opasnost! Ali mogli su ti dati jos ovu zadnju "recku" za traktor. Ne bi im kruna spala...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 15/06/2018 : 17:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Akcija gasenja vozila zakazana za danas u zagrebu u 17sati neslavno propala..mislim da sam jedini ugasio vozilo na palmoticevoj cekajuci svoje pacijetne
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 15/06/2018 : 17:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Dokument je obavezno imati uza se.



da i onu besplatnu medjunarodnu zdravstvenu karticu za svaki slučaj

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 15/06/2018 17:42:21
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/06/2018 : 18:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Akcija gasenja vozila zakazana za danas u zagrebu u 17sati neslavno propala..mislim da sam jedini ugasio vozilo na palmoticevoj cekajuci svoje pacijetne



Kasni jedan kolega na instrukcije iz matematike, a opravdava se gašenjem vozila. Taman je mislim preko tebe prolazio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/06/2018 : 18:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by 1Euro


Ja recimo često idem u Hrvatsku na more, ali to je za mene izlet, ne trebam se čak ni pakirati, obrijati, sve što mi treba je pasoš (a uskoro neče mi ni to trebati, kada uđete u šengen) obučem one kratke gače koje su i kupače gače, da se ne trebam presvuči, uzmem 100 kuna za pizzu i sok ili 20 eura i ciao i čitav dan se kupam i sunčan u Hrvatskoj.





Već ti ne treba putovnica za prelazak HR-SLO granica
I to već duže vrijeme


Možda da ti ne dijeliš savjete po pitanju prelaženja granice?




Touche
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/06/2018 : 18:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Nove vozacke su zakon.zapravo ti za putovanja po EU i ne treba drugi dokument.vozacka vazi ko osobna.jos ako imas ove zvjezdice onda te niko nista ne pita.samo pici






Ali za Srbiju treba
Provjereno
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 15/06/2018 : 20:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote



ako se dobro secam na sta mislis
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/06/2018 : 20:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jebote ja svakih pet godina moram obnavljati vozacku
60 marki plus ljekarski...ne mogu se sjetito jel 45+60 ili kako
koja pljacka
inace sam truba vozac

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 15/06/2018 : 20:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Kod nas ova plasticna vozacka kosta 15e.i jednom kad polozis B kategoriju nemoras ljekarski pravit sve do pozne starosti
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2018 : 21:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by KRAS

Dokument je obavezno imati uza se.



da i onu besplatnu medjunarodnu zdravstvenu karticu za svaki slučaj



misliš onu evropsku? inače ja san isključivo na osobnu ulazia u slo.
pasoš mi je isteka prije čini mi se godinu dvi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 15/06/2018 : 21:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Kad smo kod toga gde se kako vozi.. ja obozavam vozit kroz Bg, na kneza milosa teras 100 bez problema, isto Trst, kad je zeleno svi krecu
Sa druge strane Lj.. kao da samo penzioneri voze, upali svetlo, prodje 5 automobila.. Da ne pricam kako svaki dan, al bas svaki dan mi se desi da covjek ispred mene kao da spava, skroz odsutan.
Ne kazem da treba brzo voziti al treba vise dinamike, mnogo je usporen ritam.. jos kad mao padne kisa, majko mila, blokada.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/06/2018 : 22:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Akcija gasenja vozila zakazana za danas u zagrebu u 17sati neslavno propala..mislim da sam jedini ugasio vozilo na palmoticevoj cekajuci svoje pacijetne



Zagreb je poznat kao nepokoreni grad.
Nebu nama niko govoril kad bumo ugasili auto.
Za inat drugima bumo duplo skuplje plaćali prvu parking zonu.
Ne mogu oni toliko dizati cijene, koliko mi možemo platiti.
Sutra tankam do vrha.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/06/2018 : 08:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by KRAS

Dokument je obavezno imati uza se.



da i onu besplatnu medjunarodnu zdravstvenu karticu za svaki slučaj



misliš onu evropsku? inače ja san isključivo na osobnu ulazia u slo.
pasoš mi je isteka prije čini mi se godinu dvi.



Da, ovo je dobro imati ako ideš u bilo koju stranu državu, a važi mislim da jednu godinu.
Time se riješiš velikih troškova za napravljene nujne oz. potrebne zdravstvene usluge u stranim zemljama.


Edited by - manhunter on 16/06/2018 11:52:32
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/06/2018 : 08:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Kod nas ova plasticna vozacka kosta 15e.i jednom kad polozis B kategoriju nemoras ljekarski pravit sve do pozne starosti


Osim ako nosiš naočala, svakih 5 godina ljekarski, ja sam malo produžio, jedan dobri dr. mi sredio, da ne moram svakih 5 godina da idem, to je samo zato da malo služe na naš račun, mogli bi napraviti na npr. 10 godina...

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 16/06/2018 : 08:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by surfer

To nije istina. S vozackom se ne moze preci slovensko-austrijska granica, nema sanse.


quote:
Originally posted by KRAS

Nove vozacke su zakon.zapravo ti za putovanja po EU i ne treba drugi dokument.vozacka vazi ko osobna.jos ako imas ove zvjezdice onda te niko nista ne pita.samo pici






Mozda sam sevpogresno izrazio..za putovanja unutar sengena dovoljna je slovenska vozacka posto su na njoj svi podatci kao na osobnoj
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2018 : 16:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
NEKA NETKO IZBRIŠE RISAROV POST!!!

:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000