forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Teže nabavljive knjige
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/06/2018 : 08:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da je nema u knjižnicama (barem ovdje u Zagorju), a ne uspijeva mi ni pronaći je u online knjižarama, zna li netko kako doći do knjige Električni snovi od Philipa K. Dicka (izd. Hangar7)? Ostalo mi je u sjećanju da sam negdje ovdje na forumu čitao o toj knjizi...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 11/06/2018 16:44:03

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 11/06/2018 : 08:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
https://www.agentcash.com/shops/inverzija/products/elektricni-snovi

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/06/2018 : 10:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 11/06/2018 10:45:21
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 11/06/2018 : 10:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?



e to ti ne znam.

Alternativno ti je da nađeš Davorina Horaka na FB-u (izdavača) pa da se direktno s njim dogovoriš.

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/06/2018 : 11:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Imas englesko izdanje u Superknjizari:
https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=138194

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/06/2018 : 11:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?



e to ti ne znam.

Alternativno ti je da nađeš Davorina Horaka na FB-u (izdavača) pa da se direktno s njim dogovoriš.



Ne sviđa mi se kupovati preko nečeg što mi je nepoznanica, kao taj agentcash. Mada šteta da u nijednoj knjižari knjige nema. Budem probao preko maila (info@hangar7.hr ), valjda je važeći. I ne koristim ja facebook :D

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/06/2018 : 12:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Trebala bi biti dostupna u knjižarama Znanja.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/06/2018 : 12:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Ma ako ne nabavim naše izdanje, ionako budem pri sljedećoj eBay kupovini za nekoliko eura usput uzeo Electric dreams i Flow my tears, the policeman said.
Ok, pitao budem Znanje, mada njihov webshop ga nema u ponudi...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 11/06/2018 : 13:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?



e to ti ne znam.

Alternativno ti je da nađeš Davorina Horaka na FB-u (izdavača) pa da se direktno s njim dogovoriš.



Ne sviđa mi se kupovati preko nečeg što mi je nepoznanica, kao taj agentcash. Mada šteta da u nijednoj knjižari knjige nema. Budem probao preko maila (info@hangar7.hr ), valjda je važeći. I ne koristim ja facebook :D



Agentcash ti je, ako sam dobro shvatio, inverzijin (Horakov) webshop. Nije random offshore preprodavac 😁 tako da po pitanju sigurnosti ne bi trebalo bit problema

E da...i to sto Shaner kaze. Hsngarov/Sferin katalog ti je dostupan u bivsem Algoritmu (Znanje). Ako ima Ubiq za kupit (casopis), bit ce i Dick

http://matanovogumno.blogspot.com

Edited by - Mali_Mate on 11/06/2018 13:36:16
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/06/2018 : 15:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Ma ako ne nabavim naše izdanje, ionako budem pri sljedećoj eBay kupovini za nekoliko eura usput uzeo Electric dreams i Flow my tears, the policeman said.
Ok, pitao budem Znanje, mada njihov webshop ga nema u ponudi...



Webshop (nažalost) ne reflektira ponudu u knjižarama.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/06/2018 : 16:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Sve u redu, javio mi se Davorin za taj agentcash. Mada mi na isto dođe (ionako bih i od Znanja morao naručivati). Još Čovjek u dvorcu pa imam dobre literature do Kingove "Kupole" u 7. mjesecu.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/06/2018 : 16:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Možete zatvoriti temu. Ili da ju preimenujem u nekakvu opću temu za nabavu teže nabavljivih/manje dostupnih knjiga, bilo da su knjižare ili knjižniceu pitanju (to što Shaner kaže, online ponuda nije nužno ogled one cjelokupne ponude)?

Edit: Uglavnom, tražim i Carmillu (Sheridan Le Fanu, izd. Partenon ).

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 12/06/2018 07:05:08
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/06/2018 : 17:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Imaš karmilu u orfelin izdavaštvu
Cesta je

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/06/2018 : 16:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Sve u redu, javio mi se Davorin za taj agentcash. Mada mi na isto dođe (ionako bih i od Znanja morao naručivati). Još Čovjek u dvorcu pa imam dobre literature do Kingove "Kupole" u 7. mjesecu.


Znanje ce izbaciti Kingovu kupolu? U srpnju?
Uoravo sam je procitao od beogradskog vulkana...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 12/06/2018 : 17:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Sve u redu, javio mi se Davorin za taj agentcash. Mada mi na isto dođe (ionako bih i od Znanja morao naručivati). Još Čovjek u dvorcu pa imam dobre literature do Kingove "Kupole" u 7. mjesecu.


Znanje ce izbaciti Kingovu kupolu? U srpnju?
Uoravo sam je procitao od beogradskog vulkana...



Vorto Palabra (Znanje, sve to dođe otprilike na isto), početkom srpnja...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/06/2018 : 18:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Skupljam Kinga, evo vec preko 40 romana...a ni duplirnje mi nije strano, ako ga ponovi hrvatski nakladnik. Inace od Vulkana ciju sam "kupolu" sad procitao, su knjige skroz ljepe i kvalitetne...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/06/2018 : 22:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Vorto Palabra je ogranak Znanja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/06/2018 : 22:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?



e to ti ne znam.

Alternativno ti je da nađeš Davorina Horaka na FB-u (izdavača) pa da se direktno s njim dogovoriš.



Ne sviđa mi se kupovati preko nečeg što mi je nepoznanica, kao taj agentcash. Mada šteta da u nijednoj knjižari knjige nema. Budem probao preko maila (info@hangar7.hr ), valjda je važeći. I ne koristim ja facebook :D



Agentcash ti je, ako sam dobro shvatio, inverzijin (Horakov) webshop. Nije random offshore preprodavac 😁 tako da po pitanju sigurnosti ne bi trebalo bit problema

E da...i to sto Shaner kaze. Hsngarov/Sferin katalog ti je dostupan u bivsem Algoritmu (Znanje). Ako ima Ubiq za kupit (casopis), bit ce i Dick



Agentcash iliti Inverzija webshop je provjereno siguran. ;) Naručija san od njih Konana i Oslikanog Čovjeka.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 12/06/2018 22:37:19
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/06/2018 : 12:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Teže za nabaviti su knjige E.A.Poea i S.Kinga.
Uvjerljivo najteža knjiga za nabaviti je
Neil Gaiman: Nordijska mitologija (Mitopeja)

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/06/2018 : 15:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
teže nabavljive su knjige tipa
ribar unutrašnjeg mora... origigi...ne reprinti ili doštampavanja

onda svako izdanje tijekom devedesetih sa mikrotiražima...od 250 do 300 knjiga

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 28/06/2018 : 17:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Poea i Kinga mi se ne čini teško nabaviti, barem naša izdanja. Možda Kingovo Očajavanje i Tamna polovica, ali i njih povremeno vidim u ponudi antikvarijata. A Gaimanova Nordijska mitologija uskoro ide u mekom uvezu. Ovo tvrdoukoričeno izdanje je toliko domišljato odrađeno da je normalno da se pograbilo, i ne znam tko bi ga htio prodavati (ja sigurno ne ;)

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/06/2018 : 20:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo Kinga vidim na dosta stranica sc izdanja algoritma ( zanimaju me samo hrv izdanja ).
I to naslovi slonovka i ono,još poneko tu i tamo.
Poea sve što sam pitao-zakasnio sam,prodalo se.
Ova nordijaka mitologija,4-5 ljudi sam ponudio jednu zelenu stotku i svi su odbili,ejjj preko 700 kn.
Na kraju sam je nabavio na facebooku za 300 kn i to sam čovjeka doslovno ganjao da što prije realiziramo.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 28/06/2018 : 20:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Zanimljivo Kinga vidim na dosta stranica sc izdanja algoritma ( zanimaju me samo hrv izdanja ).
I to naslovi slonovka i ono,još poneko tu i tamo.
Poea sve što sam pitao-zakasnio sam,prodalo se.
Ova nordijaka mitologija,4-5 ljudi sam ponudio jednu zelenu stotku i svi su odbili,ejjj preko 700 kn.
Na kraju sam je nabavio na facebooku za 300 kn i to sam čovjeka doslovno ganjao da što prije realiziramo.



Poea imaš većinu hrv. izdanja u Ezopu ( https://www.ezop-antikvarijat.hr/pretraga.php ), ali u tražilicu upiši "poe edgar allan". Izabrana djela I-III, starija tvrdoukoričena izdanja iz 1986., ti je najbolje uzeti (najobimnija su i sakupljaju većinu toga što se nalazi u ostalim manjim, kasnijim zbirkama, vrijede novca). Snovolovku od Kinga, plus dosta drugih njegovih romana i zbirki priča, isto imaš tamo.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 28/06/2018 20:39:45
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/06/2018 : 22:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hvala na linku.Znaš li šalju li poštom, da sada ne kopam po stranici?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 29/06/2018 : 09:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Šalju GLS-om ako se ne varam, ma s njima se da za sve vrste dostava dogovoriti, od svih naših online knjižara (izuzev Fibre) ostavili su mi najbolji dojam...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/06/2018 : 11:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Aha, to samo online možeš nabaviti?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000