forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 "živa" neotvorena kesica Velikog Bleka-vrijednost?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2018 : 16:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

zamisli kupiš skupo otvoriš ono sličice komadanta marka

šta zna kinez šta je blek




Da, glavno da ima dabrovu kapu na glavi a sve drugo je manje bitno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/06/2018 : 17:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
1euro - pronalazač rijetkih stvari...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 17:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pronašao sam i otvorenu kesicu Bleka a i Zagora....




sad če netko reči kako ovo ništa ne vrijedi, možda ni ne vrijedi puno ali sigurno nema puno njih koji su sačuvali otvorenu kesicu a da je nisu bacili i čuvali je 30+ godina....i sada svi oni koji sakupljaju sličice i albume, možda ima na tržištu 100+ punih Zagorovih albuma, koji se prodavaju po 40+ eura ali sigurno nema svaki od tih kolekcionara i praznu kesicu, da je pokaže uz album i ovakve male stvari ponekada dodaju vrijednost koleciji, onaj neki mali začin, recimo podpisan album sigurno više vrijedi nego album koji nije podpisan,...tako ja to gledam.....bolje i prazna i pocepana, otvorena kesica nego da je nema.....i ako je samo jedna takva, a novih više neče biti, valjda vrijedi nešto.....
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/06/2018 : 17:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ova Zagorova bi mogla naći kupca, za Blekovu nisam siguran...U svakom slučaju, sretno!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 17:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
i pošto ste sami rekli da to ne vrijedi čak ni 5 eura, pa tko če onda to iči falsificirati.....pa valjda se odmah skuži kada se dotakne kesice da nije to običan papir, da je neki masni papir itd, pa valjda se to vidi odmah...možda po mirisu, ja sam siguran da se radi o originalima
Go to Top of Page

saie
Starting Member

43 Posts

Member since 01/05/2009

Posted - 13/06/2018 : 17:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send saie a Private Message  Reply with Quote
Evo ovako.
Širina originala je 7,6 cm, a kopije 7,3 cm. Boje su intenzivnije na originalu. Pozadina originala je nepravilno sečena, kao kod većine tadašnijh sličica.
Evo i slike.
Original širina

Kopija širina

original je donja kesica

Pozadina originala

Pozadina kopije

Širinu kesice može da vam potvrde svi koji imaju pocepane kesice, a dosta ljudi ih ima.
Isto je i sa Zagorom.

Edited by - saie on 13/06/2018 17:36:20
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 17:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ova Zagorova bi mogla naći kupca, za Blekovu nisam siguran...U svakom slučaju, sretno!



nisam je još kupio....Prodavač traži 20 eura za punu kesicu a za ove prazne mi još nije rekao cijenu.
Ali ako je slučajno kupim, nisam siguran da bi je prodao,...ipak je to Zagor.....ahhhhjjjaaakkkk!!!!!!!!!

Recimo forumaš Boris (iz Slovačke) ima na stripovi.com jednu sličnu temu, gdje je kupio originalnu italijansku kesicu i kaže, kako mu puno znači, da če je uramiti,....mislim ipak nas ima nekoliko ljudi kojima ovakve stvari nešto znače.....inače ja ni nemam Zagorov album iz 1987 godine....a možda če me baš ova kesica naterati da i album kupim....a možda iz svega ovoga neče biti ništa.....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 17:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
u biti kada razmislim, Blek mi je preskup 20 eura za punu kesicu a i Blek mi nije nešto zanimljiv....sada sam ga pitao koliko traži samo za praznu kesicu Zagora, da vidim hoče li mi to prodati, jer on toi prodava u kompletu sa praznom kesicom Bleka, a prazna kesica Bleka mi nij enešto zanimljiva.....a nikako ne želi mijenjati, ja sam mu nudi prazne panini albume, panini sličice, čak panini majicu (t-shirt), pa neke pune albume npr Slovenska košarka,....želi samo novac....a ja nudim novac jedino kada su sve opcije iscrpljene haha.
Meni uzeti novac iz ruke je isto ko uzeti loptu iz ruke Shaquile O'neala hehe ili kokain iz ruku Maradone haha
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2018 : 17:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A ti falsifikatori su nekakvi amateri kada mogu toliko promašiti širinu, 3 mm na ovako maloj stvarčici nije zanemarivo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 18:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A ti falsifikatori su nekakvi amateri kada mogu toliko promašiti širinu, 3 mm na ovako maloj stvarčici nije zanemarivo.



hm, da baš čudno....ako su htjeli falsificirati i sve to napravili da izgleda kao original, što se nisu potrudili i napravili kako treba pa da se drže i dimenzija.....dobro svakako ču provjeriti mjere ako budem nabavio nešto od ovih kesica ali tada če ionako biti prekasno,...to je rizik kada se kupuje preko interneta...kada sam pitao prodavača za mjere on je rekao kako su 8x10 ali valjda mu se nije dalo mijeriti u milimetar pa je onako rekao napamet ili ima on falsifikat od 8 umjesto 7,3....to mogu vidjeti jedino u živo sa metrom u ruci....i ne znam čemu toliko truda za nešto što ionako ništa ne vrijedi. Ako je puna kesica od Bleka vrijedna 5 eura koliko je onda prazna od Zagora?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2018 : 18:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

u biti kada razmislim, Blek mi je preskup 20 eura za punu kesicu a i Blek mi nije nešto zanimljiv....sada sam ga pitao koliko traži samo za praznu kesicu Zagora, da vidim hoče li mi to prodati, jer on toi prodava u kompletu sa praznom kesicom Bleka, a prazna kesica Bleka mi nij enešto zanimljiva.....a nikako ne želi mijenjati, ja sam mu nudi prazne panini albume, panini sličice, čak panini majicu (t-shirt), pa neke pune albume npr Slovenska košarka,....želi samo novac....a ja nudim novac jedino kada su sve opcije iscrpljene haha.
Meni uzeti novac iz ruke je isto ko uzeti loptu iz ruke Shaquile O'neala hehe ili kokain iz ruku Maradone haha


Što misliš koliko je tek bilo teško Georgeu Bestu uzet bocu iz ruke, kada stigneš na tu razinu po pitanju novca onda si pravi profesionalac.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 18:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
da li ste znali da postoji plakat za onaj Turski Film o Zagoru:



bolje da vam ne kažem cijenu.....prodava ga jedan Libanonac
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2018 : 18:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ništa čudno, čim Zagor nešto kara to mora imati svoju cijenu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2018 : 18:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by saie

Evo ovako.
Širina originala je 7,6 cm, a kopije 7,3 cm. Boje su intenzivnije na originalu. Pozadina originala je nepravilno sečena, kao kod većine tadašnijh sličica.
Evo i slike.
Original širina

Kopija širina

original je donja kesica

Pozadina originala

Pozadina kopije

Širinu kesice može da vam potvrde svi koji imaju pocepane kesice, a dosta ljudi ih ima.
Isto je i sa Zagorom.


Ma mene stvarno fascinira da ovo neko krivotvori...
Kakva volja...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/06/2018 : 18:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
fakat

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/06/2018 : 19:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Zagor original puna kesica od Dnevnika je top retkost. Ispod 100€ nema sanse da vredi. Ja je jos nisam video nikad
Go to Top of Page

saie
Starting Member

43 Posts

Member since 01/05/2009

Posted - 13/06/2018 : 19:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send saie a Private Message  Reply with Quote
Evo je :) (i sa danasnjim datumom)


Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/06/2018 : 19:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Stvarno izgleda sjajno očuvano...
Go to Top of Page

saie
Starting Member

43 Posts

Member since 01/05/2009

Posted - 13/06/2018 : 19:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send saie a Private Message  Reply with Quote
Malo je izgužvana. Od starosti. I malo je lepak popustio sa jedne strane.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/06/2018 : 19:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by saie

Malo je izgužvana. Od starosti. I malo je lepak popustio sa jedne strane.



Svejedno. Za nešto staro tridesetak godina izgleda sjajno...Lijep komadić prošlosti, čestitke!
Go to Top of Page

saie
Starting Member

43 Posts

Member since 01/05/2009

Posted - 13/06/2018 : 19:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send saie a Private Message  Reply with Quote
Hvala. Te, stare, kesice su moja "bolest" :). Imam ih baš mnogo.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 21:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Zagor original puna kesica od Dnevnika je top retkost. Ispod 100€ nema sanse da vredi. Ja je jos nisam video nikad



a za Bleka si rekao da vrijedi 5 eura....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 23:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
jedno pitanje:

-pogledajte ovu kesicu i recite mi koji je ovaj lik na lijevoj strani pored Johna Lenona?



Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2018 : 23:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ja bi rekao da je to Elvis Presley ali mi je malo čudno ispao pa nisam siguran....
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2018 : 23:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Johnny Cash...? Mlada faza.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000