forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Aukcije Izbrisane aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/06/2018 : 10:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Može li se (znam da se može samo je pitanje dobre volje) da se stavi poseban link u aukcijama na izbrisane aukcije.

Znam da se mogu vratiti sve aukcije ali htio bih vratiti samo neke a više ne znam koje su bile u izbrisanima.


Moj strip
Moje aukcije

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/06/2018 : 13:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=spiderman&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=2&submit=Tra?i

Trouble will find me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/07/2018 : 11:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Kada smo već kod brisanja, jedan prijedlog.
Da se "moje aukcije" koje nemaju licitacija na sebi mogu mjenjati i brisati po želji bilo kada (ne samo unutar 24 sata).
Ako je licitirano, naravno da ne može i ne treba biti izmjena, ali bez licitacije što da ne.
Ljudi pogriješe, predomisle se. Stavljam aukcije od 3 dana već godinama baš zbog nemogućnosti mjenjanja.
Bilo bi dobro da se aukcije mogu editirati po želji. Osobno ne vidim razlog protiv toga.
Naravno, ako razlog i neka korist postoji sve ok. neka ostane kako jest.
No, ako ograničenje editiranja aukcija nema neku korist, možda da se izmjeni.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/07/2018 13:46:41
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/07/2018 : 14:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Kada smo već kod brisanja, jedan prijedlog.
Da se "moje aukcije" koje nemaju licitacija na sebi mogu mjenjati i brisati po želji bilo kada (ne samo unutar 24 sata).
Ako je licitirano, naravno da ne može i ne treba biti izmjena, ali bez licitacije što da ne.
Ljudi pogriješe, predomisle se. Stavljam aukcije od 3 dana već godinama baš zbog nemogućnosti mjenjanja.
Bilo bi dobro da se aukcije mogu editirati po želji. Osobno ne vidim razlog protiv toga.
Naravno, ako razlog i neka korist postoji sve ok. neka ostane kako jest.
No, ako ograničenje editiranja aukcija nema neku korist, možda da se izmjeni.



Slažem se s ovim.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/07/2018 : 00:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=spiderman&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=2&submit=Tra?i



A-ha... Tu su dakle izbrisane te sve aukcije koje su istekle?

E ježiga ga sad... Nije baš ono kaj sam tražil...

Ali ne vidim problem staviti link samo na izbrisane aukcije. Jer i ovim linkom kaj si dao ne mogu vratiti aukciju koju sam izbrisao tj. samo određenu aukciju.

Onda ovdje napiši Vraćanje aukcije u prodaju ili nešto smisleno. Ikona je bezveze i sitna na rezoluciji od 1920 x 1200... Jbg... starimo...

Sasvim slučajno sam je danas našao.



Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 23/07/2018 00:49:24
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000