forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 treba pobrisati link
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2018 : 11:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote


U svaštari je KRAS otvorio jednu temu sa naslovom Balkanska fukara ne može više trpiti demokraciju a onda je forumaš Risar69 stavio na strani 11 nekakav link i sada zbog toga ne mogu da idem na sljedeču stranicu (stranica 12) pa je vjerovatno kriv taj link...da li se to može pobrisati?

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2018 : 11:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Risar preprogramirao forumski kod. 😎

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2018 : 12:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Risar preprogramirao forumski kod. 😎



ne radi se o zajebanciji...stvarno se ne može iči na stranicu 12 ako se prije toga otvori taj link na stranici 11, pa budi faca i pobriši taj link, koji je ionako bezveze tamo
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2018 : 12:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
jel može netko pobrisati jebeni link u Risarovom postu, gdje je prilijepio nekakvu europsku zdravstvenu izkaznicu
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 16/06/2018 : 12:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
ja kad kliknem na str 12 pise mi
Click to enable Adobe flash player

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2018 : 13:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ja ne mogu otvoriti 12 stranicu, jer sam prije tog aotvorio oni glupi link na 11 stranici i onda kada idem na 12 stranicu umjesto stranice otvori mi tu neku jebenu evropsku karticu zdravstvenog osiguranja koju je stavio Risar69, pa zato i kažem neka se taj link pobriše pa če sve raditi normalno a Seba neka stavi drugi link ako mu je toliko stalo do te fotografije tog zdravstvenog osiguranja....a najviše smeta IGNORANCIJA MODERATORA, npr vidim da je Globinjo na forumu ja njemu pošaljem PM, on pročita PM i ništa ne učini, Manhunter dođe na temu koju sam otvorio nešto priča (kao zajebancija) da je Seba kodirao forum i OPET NIŠTA NE NAPRAVI.

Moderatori su katastrofa!!!

Neka netko pobriše JEBENI LINK!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/06/2018 : 13:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ni ja ne vidin 12. stranicu nego tu karticu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/06/2018 : 13:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ja ne mogu otvoriti 12 stranicu, jer sam prije tog aotvorio oni glupi link na 11 stranici i onda kada idem na 12 stranicu umjesto stranice otvori mi tu neku jebenu evropsku karticu zdravstvenog osiguranja koju je stavio Risar69, pa zato i kažem neka se taj link pobriše pa če sve raditi normalno a Seba neka stavi drugi link ako mu je toliko stalo do te fotografije tog zdravstvenog osiguranja....a najviše smeta IGNORANCIJA MODERATORA, npr vidim da je Globinjo na forumu ja njemu pošaljem PM, on pročita PM i ništa ne učini, Manhunter dođe na temu koju sam otvorio nešto priča (kao zajebancija) da je Seba kodirao forum i OPET NIŠTA NE NAPRAVI.

Moderatori su katastrofa!!!

Neka netko pobriše JEBENI LINK!


Idiote, odjebi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2018 : 13:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
1Euro, tebi stvarno treba lečenje.

Link sam izbrisao čim si otvorio ovaj topic., i reagovao. Ali ti naravno to nisi video.
To što nisam u minutu reagovao na tvoj PM, izvini. Imam i pravi život.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 16/06/2018 13:47:06
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2018 : 13:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Poslal je i meni :))
Znači poslal je svim modovima poruke, plus je još otvorio i topic a kad se nije sve riješilo odmah izvrijeđao nas je kaj cucke :D
Kakav akademik:D

Sorry Euro, bućkale sam se u moru i nisam mogao reagirati ekspresno:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2018 : 13:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pa kapitalisto, sram te bilo. Ladiš jaja u moru, a ovde se radi o životu i smrti. LINK nam preti, ehej!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2018 : 13:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja se smejem još uvek... Link sam izbrisao PRE nego što nam je poslao PM. I on to ne vidi, već krizira po forumu. 😂😂😂

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/06/2018 : 15:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Ja mu posla poruku
Ne Znam
Pitaj markosa

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2018 : 15:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Pa kapitalisto, sram te bilo. Ladiš jaja u moru, a ovde se radi o životu i smrti. LINK nam preti, ehej!!



Htio sam skočiti u more ali na kraju sam završio u nekom limbu, to mora da je Risarov post poremetio prostorno - vremenski kontinium :D
Inače ovo me podsjeća na onu weirdo ekipu koja, ako im ne odgovoriš na poruku iste sekunde, odmah šalju milion poruka tipa "Zašto ne odgovaraš?!!", "Gdje si?!!", "JAVI SE!!!", "AAAARGHHHHH JAVIIII SEEEE!!!!".

:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2018 : 16:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Ja mu posla poruku
Ne Znam
Pitaj markosa




Klasični Dalmoš - nije poduzeo ništa nego je prebacio problem na drugoga :D
Samo to ovaj put ne pali jer je i ovaj drugi Dalmoš :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/06/2018 : 16:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro



Neka netko pobriše JEBENI LINK!




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/06/2018 : 16:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Hoće biti veći od najvećeg balkanca...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2018 : 16:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

1Euro, tebi stvarno treba lečenje.

Link sam izbrisao čim si otvorio ovaj topic., i reagovao. Ali ti naravno to nisi video.
To što nisam u minutu reagovao na tvoj PM, izvini. Imam i pravi život.



pa vidiš da nije radilo jer ni forumaš vice nije mogao na 12 stranicu, no sada je sve ok. RADI!!!!!! Stranica 12 je otvorena, dečki!!!

Inače nisam naviknut da moram čekati, u stvarnom životu ako nije po mom i da se treba čekati, ja počnem režati, pokazivati zube, spustim uši nisko i ugrizem!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2018 : 16:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by 1Euro

ja ne mogu otvoriti 12 stranicu, jer sam prije tog aotvorio oni glupi link na 11 stranici i onda kada idem na 12 stranicu umjesto stranice otvori mi tu neku jebenu evropsku karticu zdravstvenog osiguranja koju je stavio Risar69, pa zato i kažem neka se taj link pobriše pa če sve raditi normalno a Seba neka stavi drugi link ako mu je toliko stalo do te fotografije tog zdravstvenog osiguranja....a najviše smeta IGNORANCIJA MODERATORA, npr vidim da je Globinjo na forumu ja njemu pošaljem PM, on pročita PM i ništa ne učini, Manhunter dođe na temu koju sam otvorio nešto priča (kao zajebancija) da je Seba kodirao forum i OPET NIŠTA NE NAPRAVI.

Moderatori su katastrofa!!!

Neka netko pobriše JEBENI LINK!


Idiote, odjebi.





To mi je zahvala jer se brinem da sve stranice rade kako trebaju?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 16/06/2018 : 16:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ajd sto moderatore nerviras-mo, ako, oni su placeni zato
Al bolje da wehbu-jarana ne uznemiravamo bezveze

Edited by - KRAS on 16/06/2018 16:22:19
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/06/2018 : 17:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam baš uživao u toj blokadi stranice 12 pa molim Risara ili moderatore da vrate link i tako omoguće dalje uživanje u blokadi.
Ako može odmah. Poslao sam pm. svima za svaki slučaj...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/06/2018 : 18:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Muke vaskolike.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2018 : 23:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by manhunter

1Euro, tebi stvarno treba lečenje.

Link sam izbrisao čim si otvorio ovaj topic., i reagovao. Ali ti naravno to nisi video.
To što nisam u minutu reagovao na tvoj PM, izvini. Imam i pravi život.



pa vidiš da nije radilo jer ni forumaš vice nije mogao na 12 stranicu, no sada je sve ok. RADI!!!!!! Stranica 12 je otvorena, dečki!!!

Inače nisam naviknut da moram čekati, u stvarnom životu ako nije po mom i da se treba čekati, ja počnem režati, pokazivati zube, spustim uši nisko i ugrizem!




Kod mene kad neko počne da reži i spusti uši dobije po njušci.

Ali ovde na forumu je tako da čim vidim da nekome treba pomoć, ja reagujem. To što ti nisi u sekundi dobio što si tražio, tvoj problem. Najlakše je početi vređati moderatore. Čudi me da te je Markos samo odjebao, mislio sam da te je i izbacio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2018 : 23:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by manhunter

1Euro, tebi stvarno treba lečenje.

Link sam izbrisao čim si otvorio ovaj topic., i reagovao. Ali ti naravno to nisi video.
To što nisam u minutu reagovao na tvoj PM, izvini. Imam i pravi život.



pa vidiš da nije radilo jer ni forumaš vice nije mogao na 12 stranicu, no sada je sve ok. RADI!!!!!! Stranica 12 je otvorena, dečki!!!

Inače nisam naviknut da moram čekati, u stvarnom životu ako nije po mom i da se treba čekati, ja počnem režati, pokazivati zube, spustim uši nisko i ugrizem!




Kod mene kad neko počne da reži i spusti uši dobije po njušci.

Ali ovde na forumu je tako da čim vidim da nekome treba pomoć, ja reagujem. To što ti nisi u sekundi dobio što si tražio, tvoj problem. Najlakše je početi vređati moderatore. Čudi me da te je Markos samo odjebao, mislio sam da te je i izbacio.



još se nije rodio taj koji če mene po njušci, no ja se mogu pohvaliti, da na mom kontu stoji nekoliko razbijenih noseva, jedna povreda nožem (zbog toga sam bio i u zatvoru), a i one klasične bacanje boca, pepeljara, lupanje izložbi, povreda imovine itd...tko bi sve brojio ovakav nestašluk ali za 40 godina svašta se nakupi.
Gdje sam ja vređao moderatore?
A ja sam mislio da si ti Markosa izbacio zbog vređanje forumaša.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/06/2018 : 13:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Uzimaš li kakve lijekove?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/06/2018 : 13:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Uzimaš li kakve lijekove?



ne, jer ja sam gospodar svog tijela i svojih misli a ne kao ostali ljudi sa ispranim mozgom od strane drugih.
Sljedeči put kad odem na Poštu i netko me bude naljutio, izvadit ču kitu i popišati im šalter!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000