forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 treba pobrisati link
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 17/06/2018 : 16:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by VALTER

Uzimaš li kakve lijekove?



ne, jer ja sam gospodar svog tijela i svojih misli a ne kao ostali ljudi sa ispranim mozgom od strane drugih.
Sljedeči put kad odem na Poštu i netko me bude naljutio, izvadit ču kitu i popišati im šalter!


Nisi valjda nakon napada s nožem spao na pišanje po šalteru? Korak naprijed, dva nazad.
1Eurogolubuvić

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/06/2018 : 17:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by VALTER

Uzimaš li kakve lijekove?



ne, jer ja sam gospodar svog tijela i svojih misli a ne kao ostali ljudi sa ispranim mozgom od strane drugih.
Sljedeči put kad odem na Poštu i netko me bude naljutio, izvadit ču kitu i popišati im šalter!


Nisi valjda nakon napada s nožem spao na pišanje po šalteru? Korak naprijed, dva nazad.
1Eurogolubuvić



Lijepo si to primjetio. Nakon noža, logično je da ide pištolj. Oružana pljačka šaltera možda...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/06/2018 : 21:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ma ne mora se brinuti za sud, neka pokaze postove na ovom forumu i oslobodit ce ga kao neuracunljivog :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/06/2018 : 17:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ma ne mora se brinuti za sud, neka pokaze postove na ovom forumu i oslobodit ce ga kao neuracunljivog :)



kaže čovjek od 40+ koji sastavlja Lego Kocke
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/06/2018 : 17:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dilan sastavlja galiju, netko kocke, netko čita stripove, a netko sve to skupa, pa što onda.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/06/2018 : 17:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Dilan sastavlja galiju, netko kocke, netko čita stripove, a netko sve to skupa, pa što onda.



to je sve za djecu a ne za ljude od 40 godina.
Pravi muškarac kupi zemljište, kupi prave cigle i sazida si kuču ili vikendicu, ili barem garažu a ne da se igra sa kockicama.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/06/2018 : 02:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by solar

Dilan sastavlja galiju, netko kocke, netko čita stripove, a netko sve to skupa, pa što onda.



to je sve za djecu a ne za ljude od 40 godina.
Pravi muškarac kupi zemljište, kupi prave cigle i sazida si kuču ili vikendicu, ili barem garažu a ne da se igra sa kockicama.



hehe javio se pravi muskarac :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 08:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by solar

Dilan sastavlja galiju, netko kocke, netko čita stripove, a netko sve to skupa, pa što onda.



to je sve za djecu a ne za ljude od 40 godina.
Pravi muškarac kupi zemljište, kupi prave cigle i sazida si kuču ili vikendicu, ili barem garažu a ne da se igra sa kockicama.



hehe javio se pravi muskarac :)



tako je!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 27/06/2018 : 12:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mamlaz

ma ne mora se brinuti za sud, neka pokaze postove na ovom forumu i oslobodit ce ga kao neuracunljivog :)



kaže čovjek od 40+ koji sastavlja Lego Kocke



I ja nekad sastavljam lego kocke i baš uzivam u tome,moraš i ti probati1 Euro.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/06/2018 : 17:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mamlaz

ma ne mora se brinuti za sud, neka pokaze postove na ovom forumu i oslobodit ce ga kao neuracunljivog :)



kaže čovjek od 40+ koji sastavlja Lego Kocke



I ja nekad sastavljam lego kocke i baš uzivam u tome,moraš i ti probati1 Euro.



ma lako za to, covjek je dosao na stripovi. com pricati da su legici za djecu :) hehehe

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/06/2018 : 18:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by solar

Dilan sastavlja galiju, netko kocke, netko čita stripove, a netko sve to skupa, pa što onda.



to je sve za djecu a ne za ljude od 40 godina.
Pravi muškarac kupi zemljište, kupi prave cigle i sazida si kuču ili vikendicu, ili barem garažu a ne da se igra sa kockicama.



Pravi muškarac izgradi utvrdu renđera

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/06/2018 : 18:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mora da se negdje na legići.com rugaju onima koji kažu da čitaju stripove.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/06/2018 : 18:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Mora da se negdje na legići.com rugaju onima koji kažu da čitaju stripove.


sto bi rekli mi na balkanskom francuskom: tuse :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/06/2018 : 18:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by solar

Dilan sastavlja galiju, netko kocke, netko čita stripove, a netko sve to skupa, pa što onda.



to je sve za djecu a ne za ljude od 40 godina.
Pravi muškarac kupi zemljište, kupi prave cigle i sazida si kuču ili vikendicu, ili barem garažu a ne da se igra sa kockicama.



I opauči ženi tu i tamo koju odgojno-obrazovnu za dobru mjeru.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/06/2018 : 18:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mamlaz

ma ne mora se brinuti za sud, neka pokaze postove na ovom forumu i oslobodit ce ga kao neuracunljivog :)



kaže čovjek od 40+ koji sastavlja Lego Kocke



I ja nekad sastavljam lego kocke i baš uzivam u tome,moraš i ti probati1 Euro.



ma lako za to, covjek je dosao na stripovi. com pricati da su legici za djecu :) hehehe


Pa i jesu, a i stripovi također. Dok postoji bar djelić djeteta, čovjek je živ. Nadam se da nikada neću odrasti.
A za neke vrijedi i ona fraza iz domaćeg filma:
On nije dete, .. .. ......

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/06/2018 18:33:18
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/06/2018 : 18:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
touche za eura da si moze prevesti :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/06/2018 : 18:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mamlaz

ma ne mora se brinuti za sud, neka pokaze postove na ovom forumu i oslobodit ce ga kao neuracunljivog :)



kaže čovjek od 40+ koji sastavlja Lego Kocke



I ja nekad sastavljam lego kocke i baš uzivam u tome,moraš i ti probati1 Euro.



ma lako za to, covjek je dosao na stripovi. com pricati da su legici za djecu :) hehehe


Pa i jesu, a i stripovi također. Dok postoji bar djelić djeteta, čovjek je živ. Nadam se da nikada neću odrasti.


pa zato i jesmo svi mi ovdje, nostalgija za lijepim bezbriznim trenucima djetinjstva. a onda shvatis da strip scena zna biti jaca i od pera, a i maca.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 18:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Mora da se negdje na legići.com rugaju onima koji kažu da čitaju stripove.



ne znam za legići.com ali mogu ti reči da:

- u zatvoru dosta ljudi čita stripove, ima i onih koji su ubili nekog pa su osuđeni na 20+ godina i čitaju stripove
-po bolnicama ima dosta muškaraca 40+ godina koji čitaju stripove
-po čekaonicama ima dosta ljudi koji čitaju stripove
-na autobusu, vlaku, na plaži, bazenu,....vidio sam ljude da čitaju stripove
-u vojsci

ali nikada nisam vidio nekoga da se igra sa lego kockicama!


Znaš šta kod nas u Sloveniji rade 40 godišnjaci?

Obaraju drveče, rade na zemlji, voze traktore, servisiraju motore, dosađivaju konobaricama, motorkom žagaju šankove, vređaju zaposlene po šalterima (no dobro, to ja radim haha),....i možda neki od njih čak neki strip pročita ali sigurno NITKO od njih se ne igra lego kockama.

Ali možda ste vi ovdje u pravu pa su oni u krivu!???

Pitat ču susjeda npr kada se vrati iz šume, polja,...da razmisli o kupovini lego kockica.....
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/06/2018 : 19:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Radije ga pitaj što misli o nebrisanju jebenih linkova.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/06/2018 : 19:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Mora da se negdje na legići.com rugaju onima koji kažu da čitaju stripove.



ne znam za legići.com ali mogu ti reči da:

- u zatvoru dosta ljudi čita stripove, ima i onih koji su ubili nekog pa su osuđeni na 20+ godina i čitaju stripove
-po bolnicama ima dosta muškaraca 40+ godina koji čitaju stripove
-po čekaonicama ima dosta ljudi koji čitaju stripove
-na autobusu, vlaku, na plaži, bazenu,....vidio sam ljude da čitaju stripove
-u vojsci

ali nikada nisam vidio nekoga da se igra sa lego kockicama!


Znaš šta kod nas u Sloveniji rade 40 godišnjaci?

Obaraju drveče, rade na zemlji, voze traktore, servisiraju motore, dosađivaju konobaricama, motorkom žagaju šankove, vređaju zaposlene po šalterima (no dobro, to ja radim haha),....i možda neki od njih čak neki strip pročita ali sigurno NITKO od njih se ne igra lego kockama.

Ali možda ste vi ovdje u pravu pa su oni u krivu!???

Pitat ču susjeda npr kada se vrati iz šume, polja,...da razmisli o kupovini lego kockica.....


Imam 43 godine i nikada nisam radio ništa od navedenog. Mislim da je krajnje vrijeme da odrastem, popravim traktor, upalim motorku i izdosađujem konobaricu na mrtvo ime...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/06/2018 : 19:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 23:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
na toj spodnjoj slici uopšte nije slovenac nego bosanac Denis Avdić.....

https://sl.wikipedia.org/wiki/Denis_Avdi%C4%87

Edited by - 1Euro on 27/06/2018 23:06:21
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 23:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Mora da se negdje na legići.com rugaju onima koji kažu da čitaju stripove.



ne znam za legići.com ali mogu ti reči da:

- u zatvoru dosta ljudi čita stripove, ima i onih koji su ubili nekog pa su osuđeni na 20+ godina i čitaju stripove
-po bolnicama ima dosta muškaraca 40+ godina koji čitaju stripove
-po čekaonicama ima dosta ljudi koji čitaju stripove
-na autobusu, vlaku, na plaži, bazenu,....vidio sam ljude da čitaju stripove
-u vojsci

ali nikada nisam vidio nekoga da se igra sa lego kockicama!


Znaš šta kod nas u Sloveniji rade 40 godišnjaci?

Obaraju drveče, rade na zemlji, voze traktore, servisiraju motore, dosađivaju konobaricama, motorkom žagaju šankove, vređaju zaposlene po šalterima (no dobro, to ja radim haha),....i možda neki od njih čak neki strip pročita ali sigurno NITKO od njih se ne igra lego kockama.

Ali možda ste vi ovdje u pravu pa su oni u krivu!???

Pitat ču susjeda npr kada se vrati iz šume, polja,...da razmisli o kupovini lego kockica.....


Imam 43 godine i nikada nisam radio ništa od navedenog. Mislim da je krajnje vrijeme da odrastem, popravim traktor, upalim motorku i izdosađujem konobaricu na mrtvo ime...



možda to nije najbolje rješenje za tebe.....ipak nisi ti Slovenac....bolje se ti drži lego kockica.
To je više za one dlakave slovence, koji po kuči hodaju u gačama, piju pivo, prde, tetoviraju se, viču na susjeda, tuku se po gostionicama, ne plačaju kaznu za prebrzu vožnju, pišaju po šalterima, imaju barem jedno nezakonsko dijete, varaju ženu, kradu repromaterial na poslu,....

složit češ se sa mnom da ovakvi ljudi nemaju vremena ni volje slagati lego kockice?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/06/2018 : 13:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Tko bi rekao da je to tako divlji narod; a uvijek su svisoka gledali na sve nas južno od Sutle.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/06/2018 : 16:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Došao sam s posla, nacijepao mami drva za roštilj, posvađao se sa ženom, javio se odmah za večeras drugoj... Pita me kćerka da li ću se s njom igrati, ja joj kažem mala zaboravi, gledam Kolumbija-Senegal, pita žena tko će voditi maloga na cijepljenje, da li ona stvarno očeukuje da JA to napravim?! Nevjerojatno.
A k tome još i nikad nisam slagao legiće...

Mogu li sad tražiti slovensko državljanstvo?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000