forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 treba pobrisati link
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/06/2018 : 18:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Došao sam s posla, nacijepao mami drva za roštilj, posvađao se sa ženom, javio se odmah za večeras drugoj... Pita me kćerka da li ću se s njom igrati, ja joj kažem mala zaboravi, gledam Kolumbija-Senegal, pita žena tko će voditi maloga na cijepljenje, da li ona stvarno očeukuje da JA to napravim?! Nevjerojatno.
A k tome još i nikad nisam slagao legiće...

Mogu li sad tražiti slovensko državljanstvo?


Baš sam htio ustvrditi da si pravi Slovenac. Dakle, samo naprijed, Ojro će ti pomoći.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/06/2018 : 18:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Mora da se negdje na legići.com rugaju onima koji kažu da čitaju stripove.



ne znam za legići.com ali mogu ti reči da:

- u zatvoru dosta ljudi čita stripove, ima i onih koji su ubili nekog pa su osuđeni na 20+ godina i čitaju stripove
-po bolnicama ima dosta muškaraca 40+ godina koji čitaju stripove
-po čekaonicama ima dosta ljudi koji čitaju stripove
-na autobusu, vlaku, na plaži, bazenu,....vidio sam ljude da čitaju stripove
-u vojsci

ali nikada nisam vidio nekoga da se igra sa lego kockicama!


Znaš šta kod nas u Sloveniji rade 40 godišnjaci?

Obaraju drveče, rade na zemlji, voze traktore, servisiraju motore, dosađivaju konobaricama, motorkom žagaju šankove, vređaju zaposlene po šalterima (no dobro, to ja radim haha),....i možda neki od njih čak neki strip pročita ali sigurno NITKO od njih se ne igra lego kockama.

Ali možda ste vi ovdje u pravu pa su oni u krivu!???

Pitat ču susjeda npr kada se vrati iz šume, polja,...da razmisli o kupovini lego kockica.....


Imam 43 godine i nikada nisam radio ništa od navedenog. Mislim da je krajnje vrijeme da odrastem, popravim traktor, upalim motorku i izdosađujem konobaricu na mrtvo ime...



možda to nije najbolje rješenje za tebe.....ipak nisi ti Slovenac....bolje se ti drži lego kockica.
To je više za one dlakave slovence, koji po kuči hodaju u gačama, piju pivo, prde, tetoviraju se, viču na susjeda, tuku se po gostionicama, ne plačaju kaznu za prebrzu vožnju, pišaju po šalterima, imaju barem jedno nezakonsko dijete, varaju ženu, kradu repromaterial na poslu,....

složit češ se sa mnom da ovakvi ljudi nemaju vremena ni volje slagati lego kockice?


Sve si rekao. Još bih dodao da pravi muškarac baca petarde i nikada ne filozofira...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/06/2018 18:12:31
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/06/2018 : 18:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Došao sam s posla, nacijepao mami drva za roštilj, posvađao se sa ženom, javio se odmah za večeras drugoj... Pita me kćerka da li ću se s njom igrati, ja joj kažem mala zaboravi, gledam Kolumbija-Senegal, pita žena tko će voditi maloga na cijepljenje, da li ona stvarno očeukuje da JA to napravim?! Nevjerojatno.
A k tome još i nikad nisam slagao legiće...

Mogu li sad tražiti slovensko državljanstvo?




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/06/2018 : 18:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Došao sam s posla, nacijepao mami drva za roštilj, posvađao se sa ženom, javio se odmah za večeras drugoj... Pita me kćerka da li ću se s njom igrati, ja joj kažem mala zaboravi, gledam Kolumbija-Senegal, pita žena tko će voditi maloga na cijepljenje, da li ona stvarno očeukuje da JA to napravim?! Nevjerojatno.
A k tome još i nikad nisam slagao legiće...

Mogu li sad tražiti slovensko državljanstvo?



možeš ali ne znam da li če ti odobriti...

Jer pazi, kada se Slovenac posvađa sa ženom, ona ne može tjedan dana da sjedi na stolici i to ako se radi o nekoj manjoj svađi npr kada zaboravi da kupi pivo, cigarete i slično.
Ako se radi o večoj svađi npr kada loše opere automobil, kada ne izglanca kuču itd,...onda ta "svađa" najvjerovatnije završi tako da dođe Policija, ako ne dođe Policija uopšte se nije radilo o svađi....Što se tiče igranja sa djecom, pa nisi pop ili socialna služba da se igraš sa njima, zaposliš ih nekim poslom npr da idu kositi travu, musti krave, u šumu po gljive itd,...Slovenci se ne igraju sa djecom, kod nas ima Špartanski uzgoj, kada ima djete 7 godina ostaviš ga u šumi sa sjekirom u ruci i sutra dan se to djete vrati sa kožom od vuka ili se ne vrati......ako se ne vrati, možeš se oprostiti od sjekire.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/06/2018 : 18:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sjedimo fino u jednom baru na moru kad neki lik side sa jahte i iz čista mira počne motorkom rezati šank. Situacija je bila dosta neugodna, bilo je tu dosta i stranih gostiju i svi su se pitali što je čovjeka snašlo. A kaj je najgore, nije ni piće uzeo. Mislim ne mreškati sam tak ući u birtiju, ne naručiti ništa i Počet testerat. Ali sad sam dobio objašnjenje - čovjek je jednostavno Slovenac. Ha dobro, ok, nek reže, kaj sad.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/06/2018 : 18:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by velka031

Došao sam s posla, nacijepao mami drva za roštilj, posvađao se sa ženom, javio se odmah za večeras drugoj... Pita me kćerka da li ću se s njom igrati, ja joj kažem mala zaboravi, gledam Kolumbija-Senegal, pita žena tko će voditi maloga na cijepljenje, da li ona stvarno očeukuje da JA to napravim?! Nevjerojatno.
A k tome još i nikad nisam slagao legiće...

Mogu li sad tražiti slovensko državljanstvo?



možeš ali ne znam da li če ti odobriti...

Jer pazi, kada se Slovenac posvađa sa ženom, ona ne može tjedan dana da sjedi na stolici i to ako se radi o nekoj manjoj svađi npr kada zaboravi da kupi pivo, cigarete i slično.
Ako se radi o večoj svađi npr kada loše opere automobil, kada ne izglanca kuču itd,...onda ta "svađa" najvjerovatnije završi tako da dođe Policija, ako ne dođe Policija uopšte se nije radilo o svađi....Što se tiče igranja sa djecom, pa nisi pop ili socialna služba da se igraš sa njima, zaposliš ih nekim poslom npr da idu kositi travu, musti krave, u šumu po gljive itd,...Slovenci se ne igraju sa djecom, kod nas ima Špartanski uzgoj, kada ima djete 7 godina ostaviš ga u šumi sa sjekirom u ruci i sutra dan se to djete vrati sa kožom od vuka ili se ne vrati......ako se ne vrati, možeš se oprostiti od sjekire.





Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/06/2018 : 19:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Neki dan sjedimo fino u jednom baru na moru kad neki lik side sa jahte i iz čista mira počne motorkom rezati šank. Situacija je bila dosta neugodna, bilo je tu dosta i stranih gostiju i svi su se pitali što je čovjeka snašlo. A kaj je najgore, nije ni piće uzeo. Mislim ne mreškati sam tak ući u birtiju, ne naručiti ništa i Počet testerat. Ali sad sam dobio objašnjenje - čovjek je jednostavno Slovenac. Ha dobro, ok, nek reže, kaj sad.



Zanimljiv narodni običaj, treba ga sačuvati.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/06/2018 : 21:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by mladjo

Neki dan sjedimo fino u jednom baru na moru kad neki lik side sa jahte i iz čista mira počne motorkom rezati šank. Situacija je bila dosta neugodna, bilo je tu dosta i stranih gostiju i svi su se pitali što je čovjeka snašlo. A kaj je najgore, nije ni piće uzeo. Mislim ne mreškati sam tak ući u birtiju, ne naručiti ništa i Počet testerat. Ali sad sam dobio objašnjenje - čovjek je jednostavno Slovenac. Ha dobro, ok, nek reže, kaj sad.



Zanimljigv narodni običaj, treba ga sačuvati.



Tzv. Testeranje šanka. Samo mnogi ne znaju za zaj fini slovenski običaj iskazivanja muškosti i mogli bi ga krivo shvatiti, a naročito treba pripaziti na vlasnike lokala koji očito ne gledaju blagonaklono na ovaj običaj.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/06/2018 : 22:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno čudo osoba, ne samo da ga se nazove idiotom a on mrtav hladan bez imalo dostojanstva i dalje piskara nego od samog početka piše takve gluposti da je to nevjerojatno,mislim izvini ne želim te omalovažavati, ali što očekuješ nakon onakve poruke na koju ti je odgovorio markos?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/06/2018 : 23:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pogledajte ovaj videospot pa če vam biti jasnije....ne trebate se zamarati sa cijelim videospotom, pogledajte tamo negdje od 2 minute i 30 sekundi, i sada zamislite da nekom iz ove ekipe predložite da idete sastavljati lego kocke.....

https://www.youtube.com/watch?v=5w5m8lYMJoo

iako su se kao htjeli zajebavati sa ovim videospotem ali ovakvih fešta ima svugdje, ljudi radije si organiziraju svoju feštu po lovačkim domovima, podrumima, vikendicama, nego da odu u neki kafič ili diskoteku.
Izmislili smo i "hauba party" znači ljudi se dovezu svojim automobilima, otvore haubu i feštaju. Ovakva hauba party može biti svugdje, po parkiralištima npr, jeftino piče iz trgovine ili domačeg podruma, oni koji nemaju automobil uzmu šajtrgu i stave unutra gajbu pive i vozikaju ju naokolo od fešte do fešte.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/06/2018 : 23:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Stvarno čudo osoba, ne samo da ga se nazove idiotom a on mrtav hladan bez imalo dostojanstva i dalje piskara nego od samog početka piše takve gluposti da je to nevjerojatno,mislim izvini ne želim te omalovažavati, ali što očekuješ nakon onakve poruke na koju ti je odgovorio markos?




kad smo več kod omalovažavanja zašto si napisao markos sa malim slovom umjestom velikim?
Zašto se sprdaš sa webmasterom?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/06/2018 : 23:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by mladjo

Neki dan sjedimo fino u jednom baru na moru kad neki lik side sa jahte i iz čista mira počne motorkom rezati šank. Situacija je bila dosta neugodna, bilo je tu dosta i stranih gostiju i svi su se pitali što je čovjeka snašlo. A kaj je najgore, nije ni piće uzeo. Mislim ne mreškati sam tak ući u birtiju, ne naručiti ništa i Počet testerat. Ali sad sam dobio objašnjenje - čovjek je jednostavno Slovenac. Ha dobro, ok, nek reže, kaj sad.



Zanimljigv narodni običaj, treba ga sačuvati.



Tzv. Testeranje šanka. Samo mnogi ne znaju za zaj fini slovenski običaj iskazivanja muškosti i mogli bi ga krivo shvatiti, a naročito treba pripaziti na vlasnike lokala koji očito ne gledaju blagonaklono na ovaj običaj.



https://www.youtube.com/watch?v=5xoivvK3W7E
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/06/2018 : 23:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ona scena iz 'Kajmaka i marmelade', kad se pjevajući nekakvu pjesmu o Abrahamu i sinovima gosti za stolom u ritmu ustaju pa sjedaju, udarajući se međusobno po ramenima... To je Slovenija, a ne ovaj Eurov višful tinking.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/06/2018 : 23:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ona scena iz 'Kajmaka i marmelade', kad se pjevajući nekakvu pjesmu o Abrahamu i sinovima gosti za stolom u ritmu ustaju pa sjedaju, udarajući se međusobno po ramenima... To je Slovenija, a ne ovaj Eurov višful tinking.



sad češ ti meni pričati kakva je Slovenija?

ja živim u Sloveniji, valjda znam bolje od tebe!

kajmak i Marmaladu je snimio Bosanac a ne slovenac.

JA često vidim, da ljudi na ovom forumu ili su iz mješovitih brakova ili žive u susjedstvu gdje su ukruženi sa bosancima, pa onda miješaju šta je slovensko i šta je "kao" slovensko.
Gradovi kao što su Ljubljana, Velenje, Trbovlje, Jesenice,...tamo živi puno bosanaca, albanaca, srba, hrvata,...oni ne znaju što je prava Slovenija. Za pravu Sloveniju treba iči na Pohorje npr, na Štajersku, itd...pa pitaj kako izgleda "štajerska ikebana" pa češ doživjeti pravu Sloveniju. Tamo nema ljudi koji se igraju lego kockicama, tamo su mijesta na koja ni Policajci ne idu! I to nije zajebancija!

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=10345444


Edited by - 1Euro on 28/06/2018 23:54:09
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/06/2018 : 23:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
To sve razbuca grupica zagrebačkih kvartovskih huligana.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/06/2018 : 00:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

To sve razbuca grupica zagrebačkih kvartovskih huligana.



ma nemoj.

A koji su to?
Oni koji sastavljaju lego kockice?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2018 : 00:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by VALTER

To sve razbuca grupica zagrebačkih kvartovskih huligana.



ma nemoj.

A koji su to?
Oni koji sastavljaju lego kockice?


Sve si izmiša.
Lego sastavljaju riječki huligani.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/06/2018 : 00:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Kaj niste vi Slovenci zapravo alpski Bosanci?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/06/2018 : 07:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Tko je kad čuo da su slovenski navijači negdje napravili sranje? Ili da su Slovenci na ljetovanju na jadranskoj obali napravili incident? Ne, radi se o prepitomoj,golubinjoj naciji, ne bih rekao baš feminiziranoj, ali svakako nevičnoj borbi i nespremnoj za konflikt. Šačica ekscentričnih brđana ne može promijeniti ovakvu ovu opću sliku.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/06/2018 : 11:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Tko je kad čuo da su slovenski navijači negdje napravili sranje? Ili da su Slovenci na ljetovanju na jadranskoj obali napravili incident? Ne, radi se o prepitomoj,golubinjoj naciji, ne bih rekao baš feminiziranoj, ali svakako nevičnoj borbi i nespremnoj za konflikt. Šačica ekscentričnih brđana ne može promijeniti ovakvu ovu opću sliku.



o ovim ljudima o kojim ja pričam oni ne ljetuju na jadranskoj obali, oni ne idu nigdje, nisu to ni navijači ni ništa. To su ljudi koji nisu izašli iz svog sela nigdje u poslednjih 30 godina. Poslednji put su bili na Jadranskoj obali 1980 u Umagu u kamp prikolici.
Sada rade, obaraju drveče, i piju pivo u lokalnoj kafani, tamo motorkama žagaju šankove, traktorom i vitlom izvuku šank van ako ih se naljuti itd...kakvi navijači i jadranska obala i slično.
Opet miješaš sa Ljubljanom i Jesenicama,...Slovenija ima 2 milijuna ljudi i milijun je onih o kojima ti pričaš koji ljetuju na jadranskoj obali, voze se biciklom, imaju vikendice, šminkiraju, a ja pričam o onom drugom milijunu, koji je opasan, koji žive po brdima, Slovenija ima jako puno brda, planina, sela i tamo nema nikakav zakon.
A ako ne vjeruješ pogledaj malo crnu kroniku, i stupanj ubojstava, susjed ubio susjeda itd,....
Ovi ljudi ne idu na izbore, njih nitko ne kontrolira. Na izbore u Sloveniji ide manje od 50% i nije teško pogoditi koja polovina ide na izbore a koja polovina ne ide.
Šta misliš koliko policijskih stanica ima na visini 1500-2500 metara?
A u Sloveniji ima puno sela koja su na toj visini, šta misliš tko provodi zakon u Kočevskom rogu npr...ma bez veze da ti pričam, nisi upoznat u situaciju.
Nije Slovenija-Ljubljana, tamo živi 350.000 ljudi i one možeš sresti na Jadranskoj obali.

eto, pročitaj:

https://siol.net/novice/slovenija/slovenija-drzava-z-najvecjo-rastjo-umorov-v-eu-445268

Piše Slovenija država sa največim rastom ubojstva u EU itd....

ima i ovdje link, gdje piše da je Slovenija vodeča u EU po rastu kriminala:

https://www.dnevnik.si/284375

ma ne da mi se više tražiti po netu 8mogao bi okačiti još linkova gdje piše da je u mariboru više ubojstava nego u New Yorku itd,..ma može svatko sam pogledati koga zanima) ali zar bi ja vama lagao?

Kada 1Euro nešto kaže onda je to istina!

Edited by - 1Euro on 29/06/2018 12:29:40
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/06/2018 : 11:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by VALTER

To sve razbuca grupica zagrebačkih kvartovskih huligana.



ma nemoj.

A koji su to?
Oni koji sastavljaju lego kockice?


Sve si izmiša.
Lego sastavljaju riječki huligani.



pardon!

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/06/2018 : 12:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Kaj niste vi Slovenci zapravo alpski Bosanci?



ne
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 29/06/2018 : 12:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Eto, zanimljive ideje čovjek dobije čitajući postove na ovom forumu.


OTIMAČ PUNOG MJESECA


U mom kraju prenosi se legenda o Slovencu koji je prije nekoliko stoljeća, u kasnonoćnim zimskim satima, obilazio sela i otimao trudnice. On bi, kao u nekom poljodjelskom horor filmu, ulazio u uspavana sela i otimao žene. Ako bi ga netko ulovio na djelu i suprotstavio mu se, završio bi iskasapljen do neprepoznatljivosti. Otete žene zauvijek su nestajale, a s obzirom da su se zločini odigravali u noćima punog mjeseca, sumnjalo se da je njih i djecu proždro likantrop. U to vrijeme seljaci su bili veoma praznovjerni pa se selima počeo širiti glas o Otimaču punog mjeseca. Izrađivali su se srebrni meci i počele organizirati straže.

Tada se na selu radilo od jutra do zore 6 dana tjedno, a nedjeljom bi se održavao cjelodnevni seoski Ragnarok koji bi uvijek prošao u znaku haračenja, bezumnog opijanja, bludničenja i sveobuhvatnog divljaštva koje se najčešće ispoljavalo na nekoliko načina:

- razbijanjem glava stolicama (Slovenci su oduvijek imali iznimno čvrste glave, pogotovo u ta davna vremena; priča se da bi ujutro rastjerali umor tako da bi tražili od žene da im glavu razbije praznim galonom vina kako bi potom, razbuđeni i orni, krknuli teglu rakije, zatomili potres mozga i odradili cjelodnevnu smjenu na polju)

- zabijanjem sjekira i noževa u stolove (oni su također bili i vrsni umjetnici; inspirirani delirium tremensom iz stolova bi izrezbarili remek djela koja su vrijedila suho zlato i bivala izložena po najvećim europskim muzejima)

- testeriranjem šanka (drevni slovenski običaj koji se i danas poštuje; ako Slovenac dođe u birtiju bez motorne pile, odmah se posumnja na kroničnu depresiju i šalje ga se na opsežnu psihoanalizu)

- završnom demolacijom kompletne birtije (do sljedeće nedjelje birtija bi bila nanovo izgrađena - na odlasku i povratku s posla seljaci bi na zgarište usput nabacivali grede, cigle, daske i sve što je bilo potrebno za uzdizanje krčme iz pepela; bili su majstori improvizacije).

Nažalost, koliko god kolektivnost njihovog duha bila zapanjujuća, bili su nemoćni pred zločinima koji su im potresali domove. Problem je bio što je svaki seljak u to vrijeme imao više žena, a koje su nerijetko dolazile sa svih strana svijeta udati se za ove kršne i radišne momke. Od zdravog seoskog života bili su rasplodni poput bikova pa ne čudi da se nerijetko događalo da bi seljak imao i po nekoliko trudnih žena istovremeno. A svakoj od njih izgradio bi kuću; kvadratura njegovog građevinskog umijeća bila je proporcionalna veprovima koje bi prilikom predaha oglodao i zalio kanistrima rakije. Uopće ne čudi da su slovenski seljaci poslužili kao inspiracija za svjetski poznat strip serijal Asterix i Obelix. Shodno poznavanju njihovih životnih navika, Otimač je uvijek ciljao Slovence s više trudnih žena jer ih je seljaku teže bilo nadgledati sve istovremeno, a pomoć je bilo iznimno teško dobiti (u to vrijeme smatralo se narodnom sramotom ako Slovenac svakodnevno nije imao barem jednu trudnu ženu).

No, naposljetku su otimačine iznenada prestale. Bilo je oteto oko tristotinjak žena zbog čega je narod cijelu jednu zimu proveo u strahu.

Dugo je vremena prošlo i tek nedavno dokazano je tko je bio odgovoran za ova zlodjela. Radilo se o jednom iznimno poduzetnom i vizionarskom Slovencu koji je svoju slavu bio prisiljen žrtvovati za uspješno ostvarenje plana kojem je posvetio život. Htio je oslabiti proizvodnju i kvalitetu življenja u susjednim zemljama, te povećati robnu vrijednost slovenskog izvoza kako bi Sloveniju pozicionirao na sam vrh ekonomske blagodati. Djecu koju je otimao pretvarao je u slabiće. Nikada u ruke nisu dobili motornu pilu. Napili bi se od litre rakije. Gubili nevinost sa 15 godina. Čim bi bili dovoljno odrasli slao ih je u okolne zemlje i pobrinuo se da završe na pozicijama od državnog značaja. Naravno, većina ih je završila u saboru. Odlazili su na bolovanja zbog potresa mozga, a od lijena koji ih je obuzimao čak su izmislili pauze, blagdane i godišnji odmor. Radili su 40 sati tjedno od kojih bi se većinu vremena tovili i razglabali o pitanjima čije su odgovore izbjegavali. Otete žene istog su trena uvidjele genijalnost i vizionarsku narav Slovenca te su ostale uz njega kako bi izrodile što više kržljavaca koji će oslabiti susjedne nacije.

Ipak, ni Slovenac nije mogao predvidjeti da će zbog katastrofalnog stanja u državi mnogi emigrirati, između ostaloga i u Sloveniju. I tako se slabost koju je uzrokovao neminovno počela širiti svim kontinentima i začela svijet pun slabića...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 29/06/2018 13:21:21
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/06/2018 : 14:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Slabo, duhovitije je Eurovo pisanje.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/06/2018 : 16:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by VALTER

Tko je kad čuo da su slovenski navijači negdje napravili sranje? Ili da su Slovenci na ljetovanju na jadranskoj obali napravili incident? Ne, radi se o prepitomoj,golubinjoj naciji, ne bih rekao baš feminiziranoj, ali svakako nevičnoj borbi i nespremnoj za konflikt. Šačica ekscentričnih brđana ne može promijeniti ovakvu ovu opću sliku.



o ovim ljudima o kojim ja pričam oni ne ljetuju na jadranskoj obali, oni ne idu nigdje, nisu to ni navijači ni ništa. To su ljudi koji nisu izašli iz svog sela nigdje u poslednjih 30 godina. Poslednji put su bili na Jadranskoj obali 1980 u Umagu u kamp prikolici.
Sada rade, obaraju drveče, i piju pivo u lokalnoj kafani, tamo motorkama žagaju šankove, traktorom i vitlom izvuku šank van ako ih se naljuti itd...kakvi navijači i jadranska obala i slično.
Opet miješaš sa Ljubljanom i Jesenicama,...Slovenija ima 2 milijuna ljudi i milijun je onih o kojima ti pričaš koji ljetuju na jadranskoj obali, voze se biciklom, imaju vikendice, šminkiraju, a ja pričam o onom drugom milijunu, koji je opasan, koji žive po brdima, Slovenija ima jako puno brda, planina, sela i tamo nema nikakav zakon.
A ako ne vjeruješ pogledaj malo crnu kroniku, i stupanj ubojstava, susjed ubio susjeda itd,....
Ovi ljudi ne idu na izbore, njih nitko ne kontrolira. Na izbore u Sloveniji ide manje od 50% i nije teško pogoditi koja polovina ide na izbore a koja polovina ne ide.
Šta misliš koliko policijskih stanica ima na visini 1500-2500 metara?
A u Sloveniji ima puno sela koja su na toj visini, šta misliš tko provodi zakon u Kočevskom rogu npr...ma bez veze da ti pričam, nisi upoznat u situaciju.
Nije Slovenija-Ljubljana, tamo živi 350.000 ljudi i one možeš sresti na Jadranskoj obali.

eto, pročitaj:

https://siol.net/novice/slovenija/slovenija-drzava-z-najvecjo-rastjo-umorov-v-eu-445268

Piše Slovenija država sa največim rastom ubojstva u EU itd....

ima i ovdje link, gdje piše da je Slovenija vodeča u EU po rastu kriminala:

https://www.dnevnik.si/284375

ma ne da mi se više tražiti po netu 8mogao bi okačiti još linkova gdje piše da je u mariboru više ubojstava nego u New Yorku itd,..ma može svatko sam pogledati koga zanima) ali zar bi ja vama lagao?

Kada 1Euro nešto kaže onda je to istina!


Džaba ti je sve to Ojro, bije vas glas pitomih i kulturnih. Možeš ti navoditi primjere do sutra, kada vas svi povezuju sa Europom i kulturom.
Prava ratnička nacija su ti recimo Srbi. Protiv cijelog svijeta, cijeli svijet protiv Srbije, srce Balkana, ratoborni, prisutni u svim ratovima, dežurni negativci u američkim filmovima (iako Ameri uglavnom ne znaju ni gdje je Srbija). Otiđi na derbi u Beograd pa vikni pogrešnu rečenicu ako želiš vidjeti šta je opasnost...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000