forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor zlatni klasik 1 - Zagor priča
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11139 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/06/2018 : 16:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Izdanje godine.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4085 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/06/2018 : 17:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ako bude otisak dobar onda kupujem jer neke stranice u SD izdanju su kriminalno loše. Vide se doslovno samo obrisi.

Inače ovo bi trebalo imati oko 160 stranica tako da je i cijena totalno ok.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6560 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 27/06/2018 : 17:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Odličan potez da se ide s više naslovnica... e jbg, sad me vuče. O majko mila Ma ne, radije ću duplirati Texov klasik.

loading...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12159 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 18:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by 1Euro

4,5 eura!??? hahaha!!

Koliko ovo ima stranica? 96? Za 4,5 eura!???

jel barem u boji?



Cemu se ti sve cudis u zadnje vrijeme..
Sve ti je cudno pa se ne cudi ako se i mi zacudimo koji tvoji novi ideji...
Ma taj Zagor su dva stripa..valjda skoro 200 stranica...
Cudi me da su ti 4.5 eura tako skupo..covjek bi pomislio poznajuci tvoje ideje i poduzetniske podvige da su ti 4.5 eura pickin dim.



pa odkada je 29,90 hrk 4,5 eura?
Trebalo je pisati 4 eura ili max 4,1 eura.
Ne volim kada me se želi preveslati.
Ionako se radi o nepotrebnom izdanju koji če se ugasiti nakon par brojeva.
Zagor Extra, pa onda Zagor Klasik, pa sada Zagor zlatni klasik, a kasnije če iči i Zagor Dijamantni klasik, pa Zagor Smaragdni klasik, pa Zagor Mega klasik, pa Zagor Super Mega klasik, pa Zagor najsuperniji mega klasik, pa Zagor Mega Zlatni klasik,....

Pa kada čete skužiti, da ste obične ovce za šišanje. Jedno te isti strip kupujete non stop!!! I pazi sad to:

-ovo ide čak u dvije različite naslovnice!!!!

Koliko jedno te istih ZAGOR PRIČA vam treba!???

Ovo bi trebalo snimati skrivenom kamerom, kako jedno te isti ljudi njih 1000+ ili koliko več kupuju jedno te iste stripove, koje najvjerovatnije imaju več i u ZS, Libellus, VČ,....a najluđi si ti, koji uz to kupuješ po tri primjeraka, hahahahaha!!!!!!!!!!!!


fuck, umrijet ču od smijeha!!!!!

Vi ste ko oni ljudi iz serije LOST, koji su pritiskali nekakvo dugme a da čak nisu znali zašto,.....a svejedno su ga pritiskali non stop....

Da li je barem u boji ovaj put?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/06/2018 : 18:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Oprosti euricu moj ali kad vec p naivnosti pricamo....nisi ni ti sasvim neduzan..
Toliko ideja..projekta...bez uvrede ali ponekad se zapitam da niso ti prifesor Veribad ili bar neki njegov rodak.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12293 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2018 : 18:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Odličan potez da se ide s više naslovnica...


Bio bi bolji potez da su naslovnice unutar stripa i u boji.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 27/06/2018 : 19:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Ne dvojim da ce biti puno bolji otisak nego u SD. I uopce mi ne smeta sto vec imam u vise izdanja.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6560 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 27/06/2018 : 19:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Odličan potez da se ide s više naslovnica...


Bio bi bolji potez da su naslovnice unutar stripa i u boji.



I jedno i drugo... i u više naslovnica ali da su i unutar stripa, to bi bilo idealno ali bar sad postoji mogućnost izbora do 20 i nekog broja, od ove naslovnice "Zagor priča" mi se više kenja.

loading...
Go to Top of Page

Gru
Average Member



816 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 27/06/2018 : 20:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote

Čini mi se da je ova Zagorova epizoda najrepriziranija na ovim prostorima. Izašlo kao:
ZS, extra Zagor, Zagor klasik, Libellusovo izdanje u boji, Epicenterov Zagor, Veseli četvrtak (? nek me netko ispravi, ne pratim VČ), pa sad Zlatni Klasik, još samo fali Ludensova knjiga Zagor...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2018 : 20:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru


Čini mi se da je ova Zagorova epizoda najrepriziranija na ovim prostorima. Izašlo kao:
ZS, extra Zagor, Zagor klasik, Libellusovo izdanje u boji, Epicenterov Zagor, Veseli četvrtak (? nek me netko ispravi, ne pratim VČ), pa sad Zlatni Klasik, još samo fali Ludensova knjiga Zagor...



Dobro se taj Zagor napricao dosad...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12293 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2018 : 20:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru


Čini mi se da je ova Zagorova epizoda najrepriziranija na ovim prostorima. Izašlo kao:
ZS, extra Zagor, Zagor klasik, Libellusovo izdanje u boji, Epicenterov Zagor, Veseli četvrtak (? nek me netko ispravi, ne pratim VČ), pa sad Zlatni Klasik, još samo fali Ludensova knjiga Zagor...



Bio sam pisao u jednoj dr. temi pa ću se samo citirat

quote:
Originally posted by ReemCP

Ako sam dobro sracunao, ovo ce bit 8x da imamo ovu pricu.

LMS
Extra
Klasik
Gigant 
Veseli Cetvrtak knjiga
Libellus knjiga
"The Origins" (najsvjezija knjiga D.J.-a)

Ako ove godine Ludens Biblioteka izbaci knjige 12 i 13, imat cemo i 9x ovu verziju price 


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 27/06/2018 : 21:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ništa, ja čekam platinasti klasik, desetu inkarnaciju
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3636 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 27/06/2018 : 21:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
kad plane ovo izdanje vjerojatno će se i ovo izdanje Zagor priča preprodavati za 3-4 i više puta veće cijene, pogotovo ovako u 2 naslovnice

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/06/2018 : 21:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ma iće će ovo za 10 kn na aukcijama...
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 27/06/2018 : 22:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Koliko god volim Zagora ali apsolutno se slažem sa eurom. Ovo je sprdačina. Ajde da su krenuli od Zasjede u Šumi pa bih RAZMISLIO o kupnji ali na ovo ću pljunuti kad vidim na kiosku. Praktički treća edicija ekstra Zagora sa drugačijim nazivom a Pilota ni traga ni glasa. Fuj. Odvratno. Ludens pokupio Marvelov i DCov sistem renumeracije svakih nekoliko godina. Ali oni bar krenu sa novim pričama.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12159 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2018 : 22:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru


Čini mi se da je ova Zagorova epizoda najrepriziranija na ovim prostorima. Izašlo kao:
ZS, extra Zagor, Zagor klasik, Libellusovo izdanje u boji, Epicenterov Zagor, Veseli četvrtak (? nek me netko ispravi, ne pratim VČ), pa sad Zlatni Klasik, još samo fali Ludensova knjiga Zagor...




ova epizoda umjesto da bude nekakav "svijeti gral" svi su je totalno skomercializirali i razvrednotili,....bojim se upaliti radio ili televizor pa da ne iskoči Zagor Priča.
Zagor je totalni fast food i boje su mu slične ko Mc Donalds (žuto crvena), sve više postaje šund.
Tko još nije pročitao Zagor Priča? Zar treba baš svake godine silovati čitatelje sa tom pričom?
A Pilota od prvog broja ne mogu izdati ili ken parkera za 18 kuna, kiosk izdanje, ili Judasa,...ili nešto što nije stoti reprint.
A uz to samo če zbuniti prodavače. U Sloveniji nigdje ne mogu kupiti Zagor Kolor, kada pitam prodavače u Merkatoru, na kiosku,....oni su zatrpani svim tim Zagorima (Maxi, specijal, redovni, extra, klasik,....)pa onda ostalim stripovima,....da nemaju pojma šta su naručili, šta trebaju naručiti, što je izašlo, što je trebalo izači, kada če nešto doči,.....pa onda netko ima netko nema, jebe se njima, za njih je strip strip, pa onda imaju specijal a nemaju kolor i baš ih briga itd,...milijun stripova, tko če sve to pokupovati, pratiti, sakupljati,....bilo je super u vrijeme Zlatne serije i LMS, znalo se je kada nešto izađe, svaki tjedan, lijepo dvije edicije plus neki Strip zabavnik itd,..i to je to, to što imamo sada je bolesno, puno nekih stripova a izbor nikakav. A uz to izmišljaju neke lažne maxije, gigante,...naravno sve kod Zagora, pa onda ide kao maxi, kao gigant pa u redovnoj seriji,...umjesto da se radi više na kvaliteti same priče, radi se na kvantiteti i ono što nije kvalitetno ni za regularno seriju strpaju u specijal ili maxi itd,...umjesto da izmisle nove neprijatelje, sve sami neki dosadni povratki, omaž itd,...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/06/2018 : 23:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Kad god vidim ovakva stanja uma, u čemu se i sam često zapletem, sjetim se 1993. i vremena kada je Grga Ice Voljevice bio jedini "strip" na kioscima i onda kažem, dobro je... Dobro da je ovako.

Pilot će isto krenuti, vjerujem i nadam se. Oni maxiji su bili dobar znak.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 27/06/2018 : 23:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Bogami, od legendarnih, ikonskih brojeva 99 i 100 u LMSu što je i učinilo Zagor Priča i Gospodara Darkvuda legendarnim brojevima (uz vrhunsku priču), ove nekada vrhunske epizode su popišane, i smrde po istom.

Jel itko ima kakvu iskricu vijesti o Pilotu od Ludensa od prvog broja?

Edited by - FelipeKajetano on 27/06/2018 23:10:02
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10358 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/06/2018 : 23:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Ne dvojim da ce biti puno bolji otisak nego u SD. I uopce mi ne smeta sto vec imam u vise izdanja.



A trebao bi dvojiti.
Jer je u Klasiku LU doslovno preuzeo izdanje SD, sve isto pa i otisak.
Nije u SD bio loš otisak zbog loših strojeva (kao nekad kod Dnevnika) nego skenova.
I s ovako pristojnom cijenom, bit će čudo ako je IŠTA mijenjano.
Osim dakako "ogromne" promjene što sad eto imamo i žig na naslovnici
Dakle, unutra je gotovo sigurno identično sve. Pa Ludens je to.
Ali tko kupi, javit će.



Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 27/06/2018 : 23:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Jasno mi je to oko reprinta ko zna kojeg,ali mi nije jasno sta vam znace dvi ili vise naslovnica istog stripa?
Ja sam muku mucio za naci onu koju hocu,u krugu od 150-200km je znala bit ista.
Dok je bila samo jedna,niko nije nista spominja.
Sto je neko reka,lipse bi bilo da su ostale unutar stripa.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14492 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/06/2018 : 23:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
U početku sam mislio ovo kupiti ali imam ovo u klasik izdanju, extra, libellus i gigant.
Vidjet ću još kakav je iznutra ako netko stavi slike, ali nekako sam mišljenja da smo zaista ovce za šišanje ako i ovo kupimo.
Mislim stvarno idu do te granice da postaje neukusno, kad su se prvi puta u klasik izdanju pojavile različite naslovnice, rekao sam sebi " pa daj zar je moguće..."
Nema ovo smisla.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10358 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/06/2018 : 23:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ima itekako smisla.
Neka ide do najluđih granica.
Nekima je dovoljna i najmanja razlika da moraju opet kupiti.
Bernard to dobro zna.
Kod tebe i nekih počeli su se javljati - ne zavaravajmo se - ne znaci ozdravljenja, već postajete svjesni da će za koju godinu i Dijamantni klasik s još pokojom sitnom izmjenom, i tako u beskonačnost. A to vam počinje smetati.
Ali dok god je publika takva kakva jest, neka samo udara, s tko zna kojim po redu besmislenim reprintom.
Dok ima ovaca, neka šiša!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/06/2018 : 08:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sjedim nedavno u Zagrebu na pivi s jednim od vrsnih kolekcionara. I rijec po rijec dode na red i Zagor. Libellus Zagor biblioteka. I ostavivsi na stranu kvalitetu izdanja i oku ugodnu vanjstinu, zakljucismo da u stvari imamo samo masu sarenih slikovnica. Sto se same kvalitete stripa, kao takvog tice. A o ostalih desetak vrsta izdanja doticnog lika, raznih nakladnika da ne govorim... to je prevazidena prica, nostalgiji unatoc. Jednostavno je to, dok god hocemo takav sund, on ce se i servirati. Pa zasto ne? A gdje je jos Tex? I njegovih 10-tak izdanja. Ponuda i potraznja.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/06/2018 : 08:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nema tu puno mudrosti... Hoćemo Zagora, oni nam ga daju...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25726 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/06/2018 : 10:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bolji sken?
Cisto sumnjam.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000