forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FUDBAL - ultimativna tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 79

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 25/09/2018 : 19:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@tinton ako sam dobro shvatio, ti si fasciniran ako netko laže na sudu, ali istovremeno nemaš povjerenja u pravosuđe kao instituciju države?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 19:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
@logo
Jel' ti sebe čitaš, čovječe?
Istovremeno ističeš neuspjehe struke u vrijeme Štimca i tvrdiš da bi NH trebao slušati Štimca ako žele opstanak Hajduka.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 25/09/2018 19:25:43
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 19:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@tinton ako sam dobro shvatio, ti si fasciniran ako netko laže na sudu, ali istovremeno nemaš povjerenja u pravosuđe kao instituciju države?


Nisam fasciniran.
Imam malo više povjerenja nego prosječan građanin.
Ne znam odakle ti ti zaključci na temi na kojoj sam napisao tek par postova o logovom licemjerju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/09/2018 : 19:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
# Tintone sine bio sam kristalno jasan. Vremenski si pogubljen ili se praviš neuk.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 25/09/2018 : 19:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Ne mislim na ovoj temi, već općenito. Sugerirao si da ne bi čestitao Modriću jer je navodno lagao. Bitna je stvar da li kao problem detektiraš Mamića, razne moćnike itd. ili taj balkanski fenomen "ne posjedovanja povjerenja prema institucijama". Pravo domoljublje je institucionalno domoljublje, tu je referentna točka, a ne u višim ciljevima pravde, istine- one su negdje drugo.

Konkretno za Modrićevo laganje (da ti pravo kažem nemam pojma o čemu je riječ, ne pratim to uopće jer mi je nebitno), znam da je jako jako teško dokazati krivokletstvo na sudu. To se gotovo nikad ne događa jer druga strana mora dokazati, van svake razumne sumnje da je ovaj s punom sviješću, i planski lagao kako bi ostvario unaprijed željeni cilj. Ako postoji ikakva sumnja da je bio zbunjen, glup, zaboravljiv- sve pada u vodu.

Nisam siguran za tebe, ali dosta je ljudi koristilo izraz kriminalac u kontekstu Modrića, što je krajnje neznanje. Čak i netko tko je pravomoćno osuđen za kazneno djelo, ne može sa sigurnošću biti proglašen kriminalcem. Kriminalac je profesija.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/09/2018 : 19:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
# Tintone inace mislim da sadasnje poteze NH i nije potrebno posebno komentirati. Nikoga od pojacanja nisu doveli, kapetana i nekoliko stozernih igraca su prodali po cijenama "vrece krumpira", trenere i presjednike mijenjaju ko carape i rezultat je tu da se pravom navijacu dize kosa na glavi - skoro pa borba za opstanak. To ni ne treba Stimac reci....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 20:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Ne mislim na ovoj temi, već općenito. Sugerirao si da ne bi čestitao Modriću jer je navodno lagao. Bitna je stvar da li kao problem detektiraš Mamića, razne moćnike itd. ili taj balkanski fenomen "ne posjedovanja povjerenja prema institucijama". Pravo domoljublje je institucionalno domoljublje, tu je referentna točka, a ne u višim ciljevima pravde, istine- one su negdje drugo.

Konkretno za Modrićevo laganje (da ti pravo kažem nemam pojma o čemu je riječ, ne pratim to uopće jer mi je nebitno), znam da je jako jako teško dokazati krivokletstvo na sudu. To se gotovo nikad ne događa jer druga strana mora dokazati, van svake razumne sumnje da je ovaj s punom sviješću, i planski lagao kako bi ostvario unaprijed željeni cilj. Ako postoji ikakva sumnja da je bio zbunjen, glup, zaboravljiv- sve pada u vodu.

Nisam siguran za tebe, ali dosta je ljudi koristilo izraz kriminalac u kontekstu Modrića, što je krajnje neznanje. Čak i netko tko je pravomoćno osuđen za kazneno djelo, ne može sa sigurnošću biti proglašen kriminalcem. Kriminalac je profesija.


Teško da sam to sugerirao, ali svidio mi se taj stari link u ovom kontekstu. Da sam netko u Hajduku ili bilo kojem klubu koji nije Zadar/Dinamo/Real/Tottenham ne bih čestitao Modriću u ime kluba, kao ni Cristianu ili Salahu jer ti ljudi nemaju veze s mojim klubom.

Što se krivokletstva tiče, znam da ga je teško dokazati, ali vidjet ćemo što će se dogoditi u ovom slučaju.
Razlog moje averzije prema njemu nije što je nekad negdje lagao nego što je, sasvim konkretno, promjenio iskaz u korist Zdravka Mamića. Kao i to što je prvi predstavnik sadašnjeg režima u hrvatskom nogometu. Nedavno je svojim bahatim odgovaranjem onom engleskom novinaru dokazao da se savršeno uklapa u sistem. Ne bih se začudio da za deset godina bude novi Šuker.
Poprilično sam siguran da nisam koristio izraz kriminalac u opisu Modrića, jedino sam napisao za Vrbanovića da je "nepravomoćno osuđeni kriminalac".

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 20:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

# Tintone inace mislim da sadasnje poteze NH i nije potrebno posebno komentirati. Nikoga od pojacanja nisu doveli, kapetana i nekoliko stozernih igraca su prodali po cijenama "vrece krumpira", trenere i presjednike mijenjaju ko carape i rezultat je tu da se pravom navijacu dize kosa na glavi - skoro pa borba za opstanak. To ni ne treba Stimac reci....


Treba vratiti Štimca pa će dovoditi Modrića, Pršu, Džeku, Bobana, Ibiševića...ou vejt.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 25/09/2018 : 21:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Veliko priznanje, najveće moguće za jednog nogometaša ide našem kapetanu Luki Modriću! Ujedno i veliko priznanje Hrvatskoj i hrvatskom mogometu.




Čestitke Luki od srca - najbolji na SP, najbolji Europi i na koncu najbolji na svijetu! Ostat će besmrtan i ide u legendu.






Da, nevjerojatno! Tko bi si prije nekoliko godina mogao zamisliti ovakav rasplet sa Hrvatskom reprezentacijom na svjetskom prvenstvu i ovim priznanjima za Luku Modrića. Zna se što nogomet predstavlja u svijetu, ne samo svijetu sporta. Dobro, znamo tko su Messi ili Ronaldo i što su sve postigli zadnjih desetak godina, ali ovo nije bio izbor za najboljeg nogometaša desetljeća ili za najboljeg nogometaša u povijesti, već izbor za nogometaša godine u svijetu, a to je Luka zaslužio! Kad se samo sjetim koliko je hejtera omalovažavalo njegovu igru, smijali su mu se po forumima, a danas je najbolji. Izabran od kapetana reprezentacija, selektora, novinara i navijača.
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 25/09/2018 : 22:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by logo111

# Tintone inace mislim da sadasnje poteze NH i nije potrebno posebno komentirati. Nikoga od pojacanja nisu doveli, kapetana i nekoliko stozernih igraca su prodali po cijenama "vrece krumpira", trenere i presjednike mijenjaju ko carape i rezultat je tu da se pravom navijacu dize kosa na glavi - skoro pa borba za opstanak. To ni ne treba Stimac reci....


Treba vratiti Štimca pa će dovoditi Modrića, Pršu, Džeku, Bobana, Ibiševića...ou vejt.



Misliš li da bi današnji Hajduk prepoznao slične talente?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/09/2018 : 22:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Šta ste se uvatili Hajduka? Zašto bi čestita igraču koji nikad nije ni igra u klubu??

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 22:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ovisi o čemu govoriš kada govoriš o današnjem Hajduku. Po svemu sudeći, današnji NO ne bi. No izbori su u dvanaestom mjesecu i izabrati će se novi ljudi. Šansa da će ti biti gori od logovog Štimca je ravna nuli. A kakvi će točno biti, još ne znamo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 22:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta ste se uvatili Hajduka? Zašto bi čestita igraču koji nikad nije ni igra u klubu??


Sljedeću hajku očekujem kada Hajduk ne čestita rođendan Zdravku Mamiću.

Btw, nije ni RNK čestitao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/09/2018 : 23:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta ste se uvatili Hajduka? Zašto bi čestita igraču koji nikad nije ni igra u klubu??



Da, zašto bi jedna hrvatska nogometna institucija (a Hajduk navodno to jest) čestitala hrvatskom igraču koji je upravo postao svjetski igrač godine i time dodatno izreklamirao hrvatski nogomet na svjetskoj razini.

Ali dobro, Hajduk nije ni čestitao za svjetsko srebro, tako da nije to neko iznenađenje. Ko da guštaju u tome kako gube ugled, poštovanje vlastitih navijača, bodove... Pravi sadomazohistički klub.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/09/2018 : 05:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Zajebi ta forsirana zajedništva ,da je nekad igra u klubu pa ajde. Ovako je to sviranje q.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/09/2018 : 07:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ovisi o čemu govoriš kada govoriš o današnjem Hajduku. Po svemu sudeći, današnji NO ne bi. No izbori su u dvanaestom mjesecu i izabrati će se novi ljudi. Šansa da će ti biti gori od logovog Štimca je ravna nuli. A kakvi će točno biti, još ne znamo.



Nego, jesu li one Štimčeve titule osvojena za njegovog vođenja Hajduka (2003/04 - kao član uprave i 2004/05- kao trener) još u vitrinama ili su ih makli pravednici s Poljuda...da ne strše.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/09/2018 : 08:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta ste se uvatili Hajduka? Zašto bi čestita igraču koji nikad nije ni igra u klubu??




Jer je Modrić Hrvat, a Hajduk hrvatski klub
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/09/2018 : 08:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
A jake logike u pm

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/09/2018 : 09:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Pravo domoljublje je institucionalno domoljublje, tu je referentna točka

Jedna od najvećih gluposti koje sam pročitao u zadnje vrijeme na ovom forumu, a konkurencija je žestoka.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/09/2018 : 09:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by tinton

Ovisi o čemu govoriš kada govoriš o današnjem Hajduku. Po svemu sudeći, današnji NO ne bi. No izbori su u dvanaestom mjesecu i izabrati će se novi ljudi. Šansa da će ti biti gori od logovog Štimca je ravna nuli. A kakvi će točno biti, još ne znamo.



Nego, jesu li one Štimčeve titule osvojena za njegovog vođenja Hajduka (2003/04 - kao član uprave i 2004/05- kao trener) još u vitrinama ili su ih makli pravednici s Poljuda...da ne strše.


To one osvojene plaćanjem za pošteno suđenje kojih se svaki pošteni navijač Hajduka srami?
To one koje su se osvajale u zadnjem kolu protiv Ćire koji je već potpisao kao budući trener Hajduka?


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/09/2018 : 10:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

A jake logike u pm




Istina, ako bi čestitali svakom Hrvatu na osvajanju trofeja za najboljeg igrača svijeta ne bi imali vremena za ništa drugo
A zna se koliko im je gust raspored zbog kupova i europskih natjecanja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/09/2018 : 10:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Hajduk je i europski klub, pa nitko od Hajduka nije očekivao da čestita Ronaldu lani jer je europski igrač.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 26/09/2018 : 10:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Pa ne trebaju pojedini klubovi čestitati. Ako Modrića promatramo kao predstavnika Hrvatske, onda je dovoljno da mu čestita netko u ime države: predsjednica republike npr. (tim činom su mu svi građani čestitali).
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/09/2018 : 10:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by lwood

A jake logike u pm




Istina, ako bi čestitali svakom Hrvatu na osvajanju trofeja za najboljeg igrača svijeta ne bi imali vremena za ništa drugo
A zna se koliko im je gust raspored zbog kupova i europskih natjecanja




Da, pogotovo ova svjetska finala reprezentacije. Svaki drugi dan. Nema se vremena sve to pohvatat i počestitat...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 10:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Modrićev uspjeh je svakako povijesni dan za hrvatski sport, tu nema dvojbi!

Jedino kad su nogomet i Balkan u pitanju se vode ovakve rasprave! Što bi tek bilo da klubove preuzmu stranci, koji ne bi šljivili navijače ni 1%? Kad nas su si navijači umislili da su bitan faktor...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 79 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000