forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Lista ignoriranih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/01/2019 : 19:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ono o sp-u

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/01/2019 : 19:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma ne, pa tamo san i sam bija pod nasrtajem emocija, i nije bilo nikakvog dugotrajnijeg zamjeranja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/01/2019 : 19:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
e vidiš, meni pari da su se odnosi nakon toga gadno poremetili.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/01/2019 : 19:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
A čuj, ima tu istine, i to je šteta. Eto, meni je žaj šta od tada nema manhuntera, a tamo je sve buknilo zbog pizdarija.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/01/2019 : 19:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

Retorzija!!



I onda će neko reć da Tonka nije kralj.



Totalni kralj..


Al bez zajebancije.
Draži mi je od 90% foruma.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 21:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Retorzija!!


O, dobro došao nam nazad, mislio sam da si neki vrag i naučio na tom brodu, međutim kod tebe to izgleda slabo nešto, samo palube i metla

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 12/01/2019 21:36:50
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 21:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Molio bih pojedince da mi ne budu odvjetnici u stilu jadan Tonka, ili u stilu i ja sam kad sam bio 92 mlad i zelen.
Jer neki ne vide da su i dalje zeleni, samo ne želim da budem ja taj koji će im reći.
Dečki hvala vam na pomoći ali nemojte od mene raditi invalida, prvo provjerite da niste sami invalidi, onda možete doći drugima i žaliti ih.
Što se tiče hašišara i perača paluba i okolnih satelita mogu ja to i sam riješiti. Bila bi sramota da ne mogu riješiti, prije i poslije će završiti kao razni fikusi po forumu. Nestati će. Njima je cilj foruma pisati o drugima kako su jadni, a u isto vrijeme svoj čemer nisu u stanju shvatiti

Više me brine vaš pristup obrane jadnog invalidnog Tonke koji u 32 godini života uči slikovnicu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 21:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

svaki tjedan novi pojam jedan i jedno jaje što organizmu snagu daje. tako se raste u visinu i širinu, horizonti, vertikale i tako to...


Za početak je dovoljno stvoriti svoj karakter i samopouzdanje a ne biti Jupiterov prsten. To je tvoja škola svaki dan, za početak naravno. Meni pusti moju školu učenja pojmova.
Još da si nekome i satelit, hajde čovjek bi rekao.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 12/01/2019 21:40:59
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 21:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

Retorzija!!



I onda će neko reć da Tonka nije kralj.


Što je retorzija?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 21:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

forum jest zabava, zajebancija i opuštanje. onaj lagani neobavezni segment života, barem ga ja tako doživljavam, ne treba biti drama queen baš zbog svake riječi, pogotovo ne ovdje i ovih jer od ovoga ne može benignije.


Benignije!!










Sada razmisli kako ovo izgleda i što bi pomislio da ti netko tako napiše. ... Jesi? Dobro je zar ne?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/01/2019 : 22:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

Retorzija!!



I onda će neko reć da Tonka nije kralj.


Što je retorzija?


Neman pojma.
Bez zajebancije.

I ne ljuti se bezveze.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 22:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne ljutim se, samo me iznenađuje koliko si neozbiljan.
A vidio sam na temi o Kenu da znaš itekako drugačije, šteta.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/01/2019 : 22:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

http://staznaci.com/retorzija



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2019 : 22:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Na retorziju retorzijom!

:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/01/2019 : 23:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by verab

forum jest zabava, zajebancija i opuštanje. onaj lagani neobavezni segment života, barem ga ja tako doživljavam, ne treba biti drama queen baš zbog svake riječi, pogotovo ne ovdje i ovih jer od ovoga ne može benignije.


Benignije!!










Sada razmisli kako ovo izgleda i što bi pomislio da ti netko tako napiše. ... Jesi? Dobro je zar ne?



nisam, nemam tu potrebu. a ne bi trebao imati ni ti... jel' to?

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 23:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Na retorziju retorzijom!

:D


A neee, to bi pak bio malicionizam
Mislio sam na filozofsku retorziju
Mislim da je jedini veliki, neponovljivi, rasvjetitelj, prosvjetitelj, mentor... ma duhovni vođa Stinky pogodio da sam mislio na filozofsku retorziju

Nego, molio bih te da ne diraš topic baš mi je leglo za daljnju raspravu, možda bude tema koja može parirati raspravi Ken VS Zagor.
I forum će živnuti još više.
Ima ovdje baš materijala duhovni vođa, perač paluba, hašišar, sateliti, minkenski gastarbajter-džentlmen-ufc borac-bodibilder-bauštelac itd.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2019 : 23:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma samo nek se piše :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/01/2019 : 23:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mogu li sebe staviti na ignore


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/01/2019 : 23:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by verab

forum jest zabava, zajebancija i opuštanje. onaj lagani neobavezni segment života, barem ga ja tako doživljavam, ne treba biti drama queen baš zbog svake riječi, pogotovo ne ovdje i ovih jer od ovoga ne može benignije.


Benignije!!










Sada razmisli kako ovo izgleda i što bi pomislio da ti netko tako napiše. ... Jesi? Dobro je zar ne?



nisam, nemam tu potrebu. a ne bi trebao imati ni ti... jel' to?


Rekao bi da si u pravu kad bi se radilo o osobama za koje nema nade, takvo što ni izbliza ne mislim o autoru komentara.
Mislim puno više i zato bih trebao malo dublje pročešljati. Ne radi mene, meni to ne treba, već radi njega.
Kad je netko pametan a pokazuje da je nepametan ili želi biti nepametan i ima dobru mimikriju pod nazivom zafrkancija ili šala, onda treba tomu nekome dokazati i pokazati kako i koliko ispada nepametan ( s tim svojim ponašanjem ) u odnosu na onog kojeg pokušava napraviti nepametnim.
Da rezimiram , budi pametan pa ne budi nepametan.
Ne mislim na tebe.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/01/2019 : 00:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

mogu li sebe staviti na ignore




Mislim da možeš, u tome bi ti mogao pomoći Iwood, on sigurno zna kako se urediti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/01/2019 : 00:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


http://staznaci.com/retorzija





Izvrnuće argumenta je oblik dokazivanja u kome se nastoji iz protivničkog argumenta izvesti ono što je njemu protivno ili njime potvrđuje vlastito mišljenje.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/01/2019 : 15:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da rezimiram , budi pametan pa ne budi nepametan.





Alan Ford?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/01/2019 : 18:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by Tonka24

Da rezimiram , budi pametan pa ne budi nepametan.





Alan Ford?


Možda.
Moram priznati da meni nije poznato iako sam davno pročitao oko stotinjak epizoda.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/01/2019 : 14:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24



Jako dobra priča, zanimljiva, mistična i nabijena akcijom gotovo 90% stripa.
Fundament koji krasi ovu priču često smo sretali kod Zagora, ljudi koji su neoprezno taknuli u mističnost indijanskog naroda.
Kompletna radnja se odvija u Zagorovom kraljevstvu Darkwoodskoj šumi koja je ovom prilikom pretvorena u tvornicu mutanata i demona.
Radi se o Fearsome Crittersima, zastrašujućim bićima koji žive u pograničnim divljinama.
Folklori drvosječa koji su tako uz logorsku vatru kratili sebi vrijeme i zastrašivali novajlije, bilo je tu dosta čistog pretjerivanja.

Cijela radnja se odvija noću u tamnoj šumi Darkwooda gdje su protagonisti razbojnici koji su bježali iz pljačkaškog pohoda, Zagor Chico, istraživači rude i dvoje pripadnika plemena Shawneeja.
Kroz cijelu priču svi oni se susreću s Fearsome Crittersima koji su se na mističan način materijalizirali i teroriziraju sve na što naiđu.
Imamo tu cijelu lepezu stvorenja koji su više smiješni nego strašni, tu mislim na Squonk koja su zapravo neka vrsta tužnih stvorenja, Goofus ptica, Kaktus mačka i Snallygaster na njih nailazimo u trenutku Zagorove nesvijesti kao promatrače. Zec s rogovima koji se zove Jackalope postaje lovinom drvosječe Sharpa koji ima značajniju ulogu u priči.
Chico ima smiješne zgode s Hoop zmijom i hodajućim pršutom koji se zove Shmoo.
A tu su i vrlo opasna imaginarna bića koja su poprimila tjelesni oblik.
U prvom redu mislim na jednog od glavnih negativaca Hidebehinda, slijede nimalo bezopasniji Dungavenhooter i Hodag s kojim je Zagor imao dosta muke.
Uglavnom Zagor rješava ta stvorenja s dosta muke kako bi obranio sebe i prijatelje, tu se nalazi i Carter, pokajnik iz spomenute bande.

Više bi napisao o fundamentu priče.
Posrednik ovih stvorenja ili demona ( meni ovo izgleda na lepezu bića iz pakla, iako je čudno na toj razini vršiti monolog ali neka bića su pokazala demonske karakteristike ) je ljudski san.
Jedan od istraživača završi u pećini koju Shawneeji smatraju svetom, spotiče se i zapada u stanje nesvijesti-sna.
Taj ljudski san demoni koriste da se materijaliziraju u stvarni svijet. Naši stari su znali govoriti o osjećaju kao da im netko sjedi na prsima u snu i pripisivali to demonima, nama danas je to bliže kao paraliza u snu, ja sam čuo i neka druga svjedočenja ali sada o tome ne bih.
Vrlo dobra koncepcija autora koji je dobro iskoristio indijanski misticizam i neke druge religije.
Još jednu stvar je napravio autor, korespondirao je ključne karakteristike (materijalizacija) demona Huicthgara i Hidebehinda i to mu je ispalo vrlo dobro.
Na kraju autor kroz Zagora najavljuje povratak Fearsome Crittersa.
Još jedna stvar za obratiti pozornost, izjava Zagora o Darkwoodu kao neistraženom i velikom mjestu.
Tu se vidi sva genijalnost Nollite kada je odabrao Darkwood za Zagorovo stanište. Priča koja me podsjeća na Darkwood kao tvornicu čudovišta i mjesto gdje se spajaju svjetovi su Crni gospodar i troglavo čudovište.
Odlična priča koja nam pokazuje da se iz Zagora može naučiti neke stvari. Priča o imaginarnim bićima, Folkloru drvosjeća, indijanskoj mistici.
Odličan debi Testia za kojeg se nadam da će napisati još koju Zagorovu priču.
Ovdje bih povukao paralelu između Burattinijevog završetka zadnjeg Hellingena i Testia koji je završio ovu manje bitnu priču u odnosu na Hellingena.
Čovjek je završio priču u nekoliko stranica i sve razjasnio što je trebao razjasniti. Burattinijev Hellingen je završen kao finalna scena i sva razjašnjenja na jednoj jedinoj stranici!
Barison je napravio odličan posao, vidi se da mu odgovara mračna atmosfera ali izričito noću i sve takve priče bi trebalo dati njemu.
Mala zamjerka kako crta Chica, tu bi trebao poraditi.
Naslovnica jedna od najboljih kod Zagora.




Retorzija, pa fundament, a nakon toga ništa...? Hoćemo novu novonaučenu riječ!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/01/2019 : 17:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Polako.
Ja nisam toliko načitan, ne posjedujem toliku količinu novca i ne posjedujem toliko stripova i knjiga kao ti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000