forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja NADZIRAČE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/08/2018 : 11:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by VALTER

Watchmeni su odličan strip. Ali tko nema opće kulture, tko ne poznaje povijest, politiku, pop-kulturu, književnost, tko je općenito slabog znanja o svijetu i ljudima, njemu se to ne može svidjeti. I nema tu "o ukusima se ne raspravlja" kada pomanjkanje obrazovanja (dakako da ne mislim na formalno obrazovanje) formira ukus pojedinca.



Onda ne to strip za tellera mesara i rakosija, ne?


Zaboravio si i mene navesti. Ja isto nemati opce kulture i znanje neophodno za razumjeti strip, taj dan ne biti u skoli kad se dijeliti znanje.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/08/2018 : 11:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by VALTER

Watchmeni su odličan strip. Ali tko nema opće kulture, tko ne poznaje povijest, politiku, pop-kulturu, književnost, tko je općenito slabog znanja o svijetu i ljudima, njemu se to ne može svidjeti. I nema tu "o ukusima se ne raspravlja" kada pomanjkanje obrazovanja (dakako da ne mislim na formalno obrazovanje) formira ukus pojedinca.



Onda ne to strip za tellera mesara i rakosija, ne?


Zaboravio si i mene navesti. Ja isto nemati opce kulture i znanje neophodno za razumjeti strip, taj dan ne biti u skoli kad se dijeliti znanje.



Nebitan si

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/08/2018 : 12:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by VALTER

Watchmeni su odličan strip. Ali tko nema opće kulture, tko ne poznaje povijest, politiku, pop-kulturu, književnost, tko je općenito slabog znanja o svijetu i ljudima, njemu se to ne može svidjeti. I nema tu "o ukusima se ne raspravlja" kada pomanjkanje obrazovanja (dakako da ne mislim na formalno obrazovanje) formira ukus pojedinca.



Onda ne to strip za tellera mesara i rakosija, ne?


Zaboravio si i mene navesti. Ja isto nemati opce kulture i znanje neophodno za razumjeti strip, taj dan ne biti u skoli kad se dijeliti znanje.



Nebitan si



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/08/2018 : 12:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by zeljko

svaka čast na trudu
ali ako je ovo najcenjeniji strip na svetu
vraćam se kapetanu mikiju i žalim što sam ga pljuvao

strip je truba




Amin


pročitao si ga pa aminuješ ovo što je željko izbaljezgario?

@reemcp
deluješ kao razuman stripofil - boneli ti je numero uno,ali širiš vidike i sa drugim stvarima (koliko sam video iz tvojih postova) - toplo ti preporučujem Čuvare/Nadzirače.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 23/08/2018 12:30:00
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 23/08/2018 : 12:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ako sam se u nekom trenutku možda i dvoumio da ipak uzmem Nadzirače cena me je definitivno odvratila!!!!

Edited by - vronski 3 on 23/08/2018 12:32:48
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/08/2018 : 12:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Reemcp, ne plači dijete, prvo Asterix (jesi li ga pročitao), a pred mirovinu Čuvari ?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/08/2018 : 12:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by VALTER

Watchmeni su odličan strip. Ali tko nema opće kulture, tko ne poznaje povijest, politiku, pop-kulturu, književnost, tko je općenito slabog znanja o svijetu i ljudima, njemu se to ne može svidjeti. I nema tu "o ukusima se ne raspravlja" kada pomanjkanje obrazovanja (dakako da ne mislim na formalno obrazovanje) formira ukus pojedinca.



Evo ja recimo za sebe smatram da imam i opštu kulturu a i da posle završene osnovne, srednje škole, fakulteta i mastera poznajem i istoriju, filozofiju, kulturu... pa mi se Watchmeni, tj. Nadzirači nisu nimalo svideli!

Sve je stvar ukusa a ne opšteg obrazovanja...





Uobičajeno je da ljudi sami sebe u svemu precjenjuju.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/08/2018 : 13:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by VALTER

Watchmeni su odličan strip. Ali tko nema opće kulture, tko ne poznaje povijest, politiku, pop-kulturu, književnost, tko je općenito slabog znanja o svijetu i ljudima, njemu se to ne može svidjeti. I nema tu "o ukusima se ne raspravlja" kada pomanjkanje obrazovanja (dakako da ne mislim na formalno obrazovanje) formira ukus pojedinca.



Onda ne to strip za tellera mesara i rakosija, ne?


Zaboravio si i mene navesti. Ja isto nemati opce kulture i znanje neophodno za razumjeti strip, taj dan ne biti u skoli kad se dijeliti znanje.



Nebitan si



Koji si ti
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/08/2018 : 14:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Anto - hvala ti na preporuci, tvoje savjete/preporuke volim uvijek procitat vidim da ste pisali da je ovo 3.verzija ovog stripa na nasim prostorima, sto znaci da bi se negdje mozda mogle vidjeti te "ogledne" stranice stripa, cisto da vidim malo taj preview, kakav je crtez i o cemu se tocno radi, da vidim hoce mi odgovarati

Ali ako se odlucim, volio bi uzeti ovu verziju od CK, moj favorit izdavac :) naprosto me ne prestaju odusevljavat sa svojim izdanjima

@Peyo - ma nema plakanja, sto se tice Asterixa - dosao mi u prosloj turi, isao sam malo ga procitat da vidim hoce li mi odgovarati i mogu ti samo reci da sam odusevljen Izuzev crtica i filmova, nikad ga nisam imao u strip formi, ali mi pase - uzimam dalje :) cekam da prodje guzva sa poslom pa da mogu uzivat.

"Cuvari"? Mislis "Nadziraci" uff, di je mirovina, tko ce je uopce docekat, ako se odlucim za ovo, cita se odmah ovu jesen

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/08/2018 : 15:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by zeljko

svaka čast na trudu
ali ako je ovo najcenjeniji strip na svetu
vraćam se kapetanu mikiju i žalim što sam ga pljuvao

strip je truba




Amin


pročitao si ga pa aminuješ ovo što je željko izbaljezgario?

@reemcp
deluješ kao razuman stripofil - boneli ti je numero uno,ali širiš vidike i sa drugim stvarima (koliko sam video iz tvojih postova) - toplo ti preporučujem Čuvare/Nadzirače.



Potpisujem ovo sto je Anto napisao...strip koji je i danas toliko aktuelan da mu to jos vise povecava savrsenost. Potrebno je samo imati divoljno vremena, mira i tisine za citanje
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/08/2018 : 15:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
@Peyo - ma nema plakanja, sto se tice Asterixa - dosao mi u prosloj turi, isao sam malo ga procitat da vidim hoce li mi odgovarati i mogu ti samo reci da sam odusevljen Izuzev crtica i filmova, nikad ga nisam imao u strip formi, ali mi pase - uzimam dalje :) cekam da prodje guzva sa poslom pa da mogu uzivat.



Baš mi je drago da ti se Asterix sviđa. Asterix je vrh. I Lucky Luke/Talični.

Iako Mr. Bushido misli da su Asterix i Lucky Luke previše objavljivani, ipak nakon raspada bivše države kod nas u Hrvatskoj izuzev Bookglobea koji je uglavnom imao novije naslove Lucky Lukea i nekoliko novijih Asterixa (koji su dosta slabiji nakon smrti scenariste Goscinnya) i nije bilo previše objavljivanja tih stripova.

I Asterix i Lucky su puno bolji u stripu nego kao crtići (to vrijedi i za Štrumfove).

Po onome što mi se čini da voliš čitati vjerujem da bi ti se svidjeli francuski klasični stripovi iz 70-ih i 80-ih kao npr. Blueberry i Riđobradi i sl. pa ako ih već nisi možda čitao probaj. Probaj čitati i Tintina, XIII.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/08/2018 : 15:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ReemCP
@Peyo - ma nema plakanja, sto se tice Asterixa - dosao mi u prosloj turi, isao sam malo ga procitat da vidim hoce li mi odgovarati i mogu ti samo reci da sam odusevljen Izuzev crtica i filmova, nikad ga nisam imao u strip formi, ali mi pase - uzimam dalje :) cekam da prodje guzva sa poslom pa da mogu uzivat.



Baš mi je drago da ti se Asterix sviđa. Asterix je vrh. I Lucky Luke/Talični.

Iako Mr. Bushido misli da su Asterix i Lucky Luke previše objavljivani, ipak nakon raspada bivše države kod nas u Hrvatskoj izuzev Bookglobea koji je uglavnom imao novije naslove Lucky Lukea i nekoliko novijih Asterixa (koji su dosta slabiji nakon smrti scenariste Goscinnya) i nije bilo previše objavljivanja tih stripova.

I Asterix i Lucky su puno bolji u stripu nego kao crtići (to vrijedi i za Štrumfove).

Po onome što mi se čini da voliš čitati vjerujem da bi ti se svidjeli francuski klasični stripovi iz 70-ih i 80-ih kao npr. Blueberry i Riđobradi i sl. pa ako ih već nisi možda čitao probaj. Probaj čitati i Tintina, XIII.


Odlicna preporuka 👍
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/08/2018 : 07:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ej, isao sam procitati nekoliko oglednih stranica "Cuvara" (ako je to ovaj strip), na pocetku je neki lik bacen kroz prozor ("Komedijas" ga zovu, kao neki valjda bivsi superheroj), to je ovaj strip jel da? Uvod mi je dobar i mislim da cu i ja sebi uzeti :)

@Peyo - za Blueberry i Riđobradog sam nesto procitao ovdje na forumu, prvog kao jedan od boljih vesterna, a za drugog sam vidio kad Garfield stavlja LL najave, pa kao neki gusar mislim, pretpostavljam da je avanturisticki tip stripa. Gledao sam da su dosta odmakli sa brojevima i pitanje da li je to danas uopce nabavljivo. Bilo bi fora kad bi CK i to mozda pokrenula :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 24/08/2018 : 09:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Da, Čuvari i Nadzirači je isti strip.

Riđobradog će raditi Darkwood u onim integralima 3u1. Većina Libellusovih su rasprodati.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/08/2018 : 09:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ej, isao sam procitati nekoliko oglednih stranica "Cuvara" (ako je to ovaj strip), na pocetku je neki lik bacen kroz prozor ("Komedijas" ga zovu, kao neki valjda bivsi superheroj), to je ovaj strip jel da? Uvod mi je dobar i mislim da cu i ja sebi uzeti :)

@Peyo - za Blueberry i Riđobradog sam nesto procitao ovdje na forumu, prvog kao jedan od boljih vesterna, a za drugog sam vidio kad Garfield stavlja LL najave, pa kao neki gusar mislim, pretpostavljam da je avanturisticki tip stripa. Gledao sam da su dosta odmakli sa brojevima i pitanje da li je to danas uopce nabavljivo. Bilo bi fora kad bi CK i to mozda pokrenula :)


Ridobradi je klasik stripa, u pravom smislu te rijeci. Objavljivan u Panorami, Stripoteci, Super stripu, Eks almanahu, Gigantu...pa do Libellusa. Imas albuma za uzest po aukcijama ali su skuplji sad. Po meni, leze samo tako u pojedinacnim knjigama, kao jedna epizoda po albumu, kako ih je Libellus zamislio.
Sto o porucniku Blueberryu reci? To je osnova. Temelj. Fundament stripa. Jos i vise objavljivan na ovim prostorima od ridobradog. Bookglobe je objavio sve epizode po jedna u jednoj knjizi. Kao i mladost Blueberrya i marsal Blueberry.
Zbilja vrhunski stripovi. I blago ti se ako to nisi citao pa sad otkrivas svu tu divotu crteza i prica.
Back to topic; Cuvare svakako prostudiraj, odskacu od americke prakse, (mozda bas zato sto su ga radili europljani). Svakako ga trebas imati u ladicama svoje osobne stripovske memorije. I za kraj, Watcman je naprosto cuvar u prijevodu. Ponekad se koristi i kao strazar. Iako osobno nemam problema sa nadziraci. Kod nas bi to bilo motritelji. Ali nisu to u pravom smislu stripa. Oni su cuvari, strazari.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/08/2018 : 10:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by VALTER

Watchmeni su odličan strip. Ali tko nema opće kulture, tko ne poznaje povijest, politiku, pop-kulturu, književnost, tko je općenito slabog znanja o svijetu i ljudima, njemu se to ne može svidjeti. I nema tu "o ukusima se ne raspravlja" kada pomanjkanje obrazovanja (dakako da ne mislim na formalno obrazovanje) formira ukus pojedinca.



Evo ja recimo za sebe smatram da imam i opštu kulturu a i da posle završene osnovne, srednje škole, fakulteta i mastera poznajem i istoriju, filozofiju, kulturu... pa mi se Watchmeni, tj. Nadzirači nisu nimalo svideli!

Sve je stvar ukusa a ne opšteg obrazovanja...




+1
Stvar ukusa a ne obrazovanja. Ja sam živi dokaz

Have mercy
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/08/2018 : 10:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
šta je ba aktualno u nadziračima jugoslavije više nema a hrvatska je slobodna i neovisna
pardon :D
CCCCP-a više nema a vijetnamski rat je završen dokle više recijlaže
pročitao sam ga 2-3 puta u izdanju bijelog puta i ne vidim foru
film je onako...šta da kažem... ne vidim da se i danas raspravlja o njemu kao o odiseji i terminatoru :D
jahanje mrtvog konja by fanovi koji vide nešto što ostali ne vide

odoh ja čitati mikija po ko zna koji put povratak magic facea

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/08/2018 : 11:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@tutto maxim - nisam znao da ce Riđobradog radit Darkwood :) bas isao u temu vidjet (oni "noviteti"), prosle godine se o tome pocelo pricati, znaci jos nije krenulo njegovo izdavanje? Mozda bude nesto na foru njihovog Kena, on mi je super uradjen :)

A i surfajuci malo na Darkwood stranici, vidim da "Bluberija" objavljuju, 10 knjiga, i to je navodno kompletan serijal? Onda bi te dvije stvari od njih uzimao, LL je sigurno rasprodan ili skup danas, da se idu nabavljati brojevi ispocetka.

@Ivanl - hvala ti na lijepom objasnjenju :) vec mi nekoliko puta pomazes savjetima ;) evo kako sam gore pisao, probat cu onda sa Darkwood izdanjem za ta navedena izdanja.

A ovi "Nadziraci" me svakako zanimaju, nije mi toliko vazno kakav bi tocno naslov trebao biti, zanima me ono "unutra" :)

@Zeljko - make Miki great again!


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12834 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/08/2018 : 11:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@tutto maxim - nisam znao da ce Riđobradog radit Darkwood :) bas isao u temu vidjet (oni "noviteti"), prosle godine se o tome pocelo pricati, znaci jos nije krenulo njegovo izdavanje? Mozda bude nesto na foru njihovog Kena, on mi je super uradjen :)

A i surfajuci malo na Darkwood stranici, vidim da "Bluberija" objavljuju, 10 knjiga, i to je navodno kompletan serijal? Onda bi te dvije stvari od njih uzimao, LL je sigurno rasprodan ili skup danas, da se idu nabavljati brojevi ispocetka.

@Ivanl - hvala ti na lijepom objasnjenju :) vec mi nekoliko puta pomazes savjetima ;) evo kako sam gore pisao, probat cu onda sa Darkwood izdanjem za ta navedena izdanja.

A ovi "Nadziraci" me svakako zanimaju, nije mi toliko vazno kakav bi tocno naslov trebao biti, zanima me ono "unutra" :)

@Zeljko - make Miki great again!





Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/08/2018 : 12:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
trenutno je miki jer ne mogu nikako naći 11. broj malog rendžera koji je vidno bolji od mikija
čitao sam ih po redu od 1 do 10 i vidi se napredak rendzera i stajanje u mjestu mikija...
sad sam nastavio samo s mikijem :D

pardon nadzirače sam pročitao i u engleskoj varijanti na ekranu prije bijelog puta...
kao vendetu...propaganda
ne vidim foru :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4849 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/08/2018 : 12:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Opet deja vu postovi.

Edited by - vukozec on 24/08/2018 12:32:43
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/08/2018 : 14:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I ja dajem ogromnu preporuku za Watchmen strip, ali isto tako i za film!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 24/08/2018 : 16:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@tutto maxim - nisam znao da ce Riđobradog radit Darkwood :) bas isao u temu vidjet (oni "noviteti"), prosle godine se o tome pocelo pricati, znaci jos nije krenulo njegovo izdavanje? Mozda bude nesto na foru njihovog Kena, on mi je super uradjen :)

A i surfajuci malo na Darkwood stranici, vidim da "Bluberija" objavljuju, 10 knjiga, i to je navodno kompletan serijal? Onda bi te dvije stvari od njih uzimao, LL je sigurno rasprodan ili skup danas, da se idu nabavljati brojevi ispocetka.

@Ivanl - hvala ti na lijepom objasnjenju :) vec mi nekoliko puta pomazes savjetima ;) evo kako sam gore pisao, probat cu onda sa Darkwood izdanjem za ta navedena izdanja.

A ovi "Nadziraci" me svakako zanimaju, nije mi toliko vazno kakav bi tocno naslov trebao biti, zanima me ono "unutra" :)

@Zeljko - make Miki great again!




Riđobradog još nisu izdali, ali stoji im najava u prošlogodišnjem katalogu tako da se nadam da će prvi broj izaći do kraja godine. Koliko sam shvatio biće na foru Darkwoodovog Torgala, znači 3u1.

Darkwood je u saradnji sa Marketprintom izdao i kompletnog Bluberija u 10 integrala, ali su ga uradili u crno-beloj varijanti. Neki čak kažu da im je ta varijanta i bolja jer crtež više dolazi do izražaja. Meni lično je bolja verzija u boji.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/08/2018 : 17:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
+da je barem u crno-bijelom.
neki su sivo-bijeli.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 24/08/2018 : 23:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

+da je barem u crno-bijelom.
neki su sivo-bijeli.


To je zbog tvog obozavanog mat papira koji "pije" boju...da je na sjajnom kunstdruku video bi ti sta je c/b...ali to je druga tema, sorry na offtopicu...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000