forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja MI SMO OSVETNICI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 22/10/2018 : 15:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote


Osvetnici, najmoćniji heroji na Zemlji, pojavili su se u Marvelovom univerzumu pre više od pola veka i otad su postali prave ikone popularne kulture.
U ovoj antologiji njihovih superherojskih avantura, od početaka, davne 1963. godine, sve do njihove skorije prošlosti, saznaćete kako izgleda kad u Osvetnike dospeju novi članovi, šta biva kad se prijatelji okrenu protiv prijatelja, ko su Osvetnici sa Zapadne obale, koja je uloga Adama Vešca u spasavanju kosmosa, videćete kako izgleda kad se slavni supertim osvrne na junačku prošlost i prizove uspomene, sećajući se svojih uspeha i neuspeha, i još mnoge druge uzbudljive stvari koje čine tkanje njihove zajedničke istorije.
Ove priče, koje žanrovski variraju od akcione drame do kosmičke opere, stvarala je plejada sjajnih scenarista i crtača, a među njima su neprikosnoveni Sten Li i Džek Kirbi, veliki gospodari Marvela, kao i Džim Starlin, Džon Bern, Džin Kolan, Džim Šuter, Brajan M. Bendis, Džon Bjusema, Roj Tomas, Dejvid Mikelajni...

Grupa autora / Br. str.: 320 / Format: 23 x 33 cm / Edicija: Mi smo
Sajamska cena: 2,000 RSD

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/10/2018 : 14:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
jel ovo ona modernija edicija?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 24/10/2018 : 15:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...

Edited by - Red Marquis on 24/10/2018 15:39:27
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/10/2018 : 20:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...



znači još ništa slično onome što darkwood objavljuje?

mogu li se negdje vidjeti table ovog što je unutra (nebitno čije izdanje i jezik, samo da vidim crtež)?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 24/10/2018 : 23:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...



znači još ništa slično onome što darkwood objavljuje?

mogu li se negdje vidjeti table ovog što je unutra (nebitno čije izdanje i jezik, samo da vidim crtež)?


Izguglao samo naslov na francuskom i evo... Onaj desno

Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/10/2018 : 23:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Auuu kako ovaj bradonja otvara i drži ove knjige, pa naše bi kolekcionare koji mere svaki milimetar hrbata, svaku tačkicu i tome slično, strefila kap!!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/10/2018 : 08:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Auuu kako ovaj bradonja otvara i drži ove knjige, pa naše bi kolekcionare koji mere svaki milimetar hrbata, svaku tačkicu i tome slično, strefila kap!!!!



Ne treba ovaj forum koristiti umjesto WC-a.

Za razliku od predstavnika sedme sile koji ovakve knjige dobivaju na poklon, kolekcionari svoje primjerke plaćaju i u pravilu ih žele nabaviti u što boljem stanju.

Opaska 1. Ovaj bradonja iako maše knjigama nije nepažljiv prema njima.

Opaska 2. Kada sam prije nekoliko godina kupovao neke integrale u Francuskoj (Aix-en-Provence) zamolio sam gospođu u knjižari da mi da bolji primjerak (uz sestrino negodovanje), a ona je to bez problema napravila. Spomenuo sam joj sestrino negodovanje, a ona je rekla da je to potpuno u redu i ispričala se jer nije primijetila okrznuće na koricama.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/10/2018 : 08:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Dobar papir u ovim francuskim osvetnicima:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/10/2018 : 10:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...



znači još ništa slično onome što darkwood objavljuje?

mogu li se negdje vidjeti table ovog što je unutra (nebitno čije izdanje i jezik, samo da vidim crtež)?


Izguglao samo naslov na francuskom i evo... Onaj desno





hvala ti prijatelju ;)

dakle još uvijek onaj stil crteža i kolora s kraja 80tih, početka 90tih.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/10/2018 : 16:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

dakle još uvijek onaj stil crteža i kolora s kraja 80tih, početka 90tih.



Jedini pravi!
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 07/09/2021 : 15:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Može li netko tko posjeduje ovo izdanje prepisati točan sadržaj iz knjige? Bio bih zahvalan.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000