forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja PRINC VALIJANT 17
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 24/10/2018 : 21:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
-1

sangue navajo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/10/2018 : 01:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

Ovo sto je CK uspela sa Valijantom, sa takvim kvalitetom, super cenom ali pre svega neverovatnim ritmom, je za svaku pohvalu i respekt...ko misli drugacije ne zna gde se nalazi i zivi u iluziji...moj pun respekt i naklon za CK u vezi Vala...iskreno se nadam da cemo od njih imati jos puno toga lepog u narednim godinama...😊


tako je Draganče!
potpis do koske!!

edit:danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2018 : 04:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Koliko vidim, niko nije dosad doveo u pitanje Valijanta od CK, ni po pitanju kvalitete ni cijene. Izrazen je zal, sto nece biti Johna Cullena Murphya, poslje...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/10/2018 : 08:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Stvarno vrhunsko izdanje. Meni je drazi C/B ali ovom se stvarno nema sta zameriti. Odnos cene i kvaliteta odlican.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2018 : 08:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Marketprintov Val je zakon, i za danasnje standarde, a kamoli nekadasnje. Ovaj upravo zavrseni od VC-a je takoder dobar, narocito uzevsi u obzir cijenu. Od Zagrebacke naklade je isto prva liga, ali dugo sam se neckao da li da krenem i s tim kompletom. Nisam i sad mi je zao, ali ima vremena, mozda ga neko hoce prodati u kompletu... tu sam, ako zeli.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 25/10/2018 : 08:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

Ovo sto je CK uspela sa Valijantom, sa takvim kvalitetom, super cenom ali pre svega neverovatnim ritmom, je za svaku pohvalu i respekt...ko misli drugacije ne zna gde se nalazi i zivi u iluziji...moj pun respekt i naklon za CK u vezi Vala...iskreno se nadam da cemo od njih imati jos puno toga lepog u narednim godinama...😊


tako je Draganče!
potpis do koske!!

edit:danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??


Mozda nije los sken, mozda je digitalno restauriran samo rad Fostera a ne i Murphyjev...kazem samo, mozda...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/10/2018 : 08:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

Ovo sto je CK uspela sa Valijantom, sa takvim kvalitetom, super cenom ali pre svega neverovatnim ritmom, je za svaku pohvalu i respekt...ko misli drugacije ne zna gde se nalazi i zivi u iluziji...moj pun respekt i naklon za CK u vezi Vala...iskreno se nadam da cemo od njih imati jos puno toga lepog u narednim godinama...😊


tako je Draganče!
potpis do koske!!

edit:danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??


Mozda nije los sken, mozda je digitalno restauriran samo rad Fostera a ne i Murphyjev...kazem samo, mozda...



primetan je pad kvaliteta - da pošteno kažem,čak sam bio malo negativno šokiran kako to loše izgleda.

Uostalom,videćeš i sam.

Dolaziš ni na Sajam?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 25/10/2018 : 08:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Stvarno vrhunsko izdanje. Meni je drazi C/B ali ovom se stvarno nema sta zameriti. Odnos cene i kvaliteta odlican.



...ne zaboravi i ritam, po meni fantastican za takvo izdanje...seti se samo koliko je Marketprintu trebalo godina da kompletira Fosterovog Vala...ali, to je druga prica...😊

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 25/10/2018 : 09:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

Ovo sto je CK uspela sa Valijantom, sa takvim kvalitetom, super cenom ali pre svega neverovatnim ritmom, je za svaku pohvalu i respekt...ko misli drugacije ne zna gde se nalazi i zivi u iluziji...moj pun respekt i naklon za CK u vezi Vala...iskreno se nadam da cemo od njih imati jos puno toga lepog u narednim godinama...😊


tako je Draganče!
potpis do koske!!

edit:danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??


Mozda nije los sken, mozda je digitalno restauriran samo rad Fostera a ne i Murphyjev...kazem samo, mozda...



primetan je pad kvaliteta - da pošteno kažem,čak sam bio malo negativno šokiran kako to loše izgleda.

Uostalom,videćeš i sam.

Dolaziš ni na Sajam?


Foster i Murphy, ko nebo i zemlja...vec to je samo po sebi sok...😉
Nazalost, i ovaj sajam preskacem...ali noviteti svakako stizu veoma brzo...😃

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/10/2018 : 11:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

Ovo sto je CK uspela sa Valijantom, sa takvim kvalitetom, super cenom ali pre svega neverovatnim ritmom, je za svaku pohvalu i respekt...ko misli drugacije ne zna gde se nalazi i zivi u iluziji...moj pun respekt i naklon za CK u vezi Vala...iskreno se nadam da cemo od njih imati jos puno toga lepog u narednim godinama...😊


tako je Draganče!
potpis do koske!!

edit:danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??


Mozda nije los sken, mozda je digitalno restauriran samo rad Fostera a ne i Murphyjev...kazem samo, mozda...



primetan je pad kvaliteta - da pošteno kažem,čak sam bio malo negativno šokiran kako to loše izgleda.

Uostalom,videćeš i sam.

Dolaziš ni na Sajam?



Pad kvalitete - misliš na Murphyja ili Čarobnu knjigu?
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 25/10/2018 : 12:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Misli na Murphya. Primeti se odmah razlika. Realno, ono što axle munshine kaže, deluje da je digitalna restauracija stala sa Fosterom.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2018 : 14:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jbg. bilo koga da stavis uz bok jednog velicanstvenog Fostera, crtacke ikone stripa, izgledao bi mal i plasljiv. Iako je veliki Hal sam odabrao Murphya i radio s njim prelaze tabli pomalo, postepeno u prici. Sto se skenova tice, ne znam, cekam da vidim ovaj zadnji album VC-a. Kod Marketprinta je to sve bilo odradeno sjajno...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 25/10/2018 : 16:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Sto se skenova tice, ne znam, cekam da vidim ovaj zadnji album VC-a. Kod Marketprinta je to sve bilo odradeno sjajno...


ČK, ne VČ. Da su ovi drugi, ne bi ni do dvojke stigli
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2018 : 16:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by ivanl

Sto se skenova tice, ne znam, cekam da vidim ovaj zadnji album VC-a. Kod Marketprinta je to sve bilo odradeno sjajno...


ČK, ne VČ. Da su ovi drugi, ne bi ni do dvojke stigli


Je bome. Fulao malo slova. Eto zanio se...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/10/2018 : 16:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

Ovo sto je CK uspela sa Valijantom, sa takvim kvalitetom, super cenom ali pre svega neverovatnim ritmom, je za svaku pohvalu i respekt...ko misli drugacije ne zna gde se nalazi i zivi u iluziji...moj pun respekt i naklon za CK u vezi Vala...iskreno se nadam da cemo od njih imati jos puno toga lepog u narednim godinama...😊


tako je Draganče!
potpis do koske!!

edit:danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??


Mozda nije los sken, mozda je digitalno restauriran samo rad Fostera a ne i Murphyjev...kazem samo, mozda...




To je najverovatnije.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/10/2018 : 17:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Taktika da se manje ljudi žali što ne ide dalje :P
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/10/2018 : 00:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
da,da;najverovatnije je da je samo Foster digitalno restauriran
ali ne mogu da verujem da su dobili takve materijale od fante,i da će kod njih ići takav,očajan Marfi.

ta mi je opcija malo verovatna (lakše mi je da poverujem da su Čarobnjaci nešto zajebali),ali ako jeste,odlično je što je ČK stao sa Fosterom.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/10/2018 : 12:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bolje da ne ide dalje ako nemaju dobre skenove ili ako su ne daj boze, nesto zajebali kako Anto kaze.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/10/2018 : 13:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne treba ti niko da prodaje komplet. Imas da uzmes sve na standu CK ili da narucis.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/10/2018 : 15:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ne treba ti niko da prodaje komplet. Imas da uzmes sve na standu CK ili da narucis.


Ako se ovo odnosi na mene, imam sve Valiante od CK.🙂 Mislio sam na treci postojeci komplet,(barem sto je do sada izaslo), 12 brojeva Valianta od Zagrebacke naklade.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/10/2018 : 07:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se Valianta iz knjižnice još kada sam bio mulac i tada mi se nikako nije svidio, ali možda probam opet, bar 1 broj?
Vjerovatno hoću ;)
Pretpostavljam da je to što sam imao početkom 90-ih je Marketprint, Flash Gordon je bio od dečijih i bio mi je vrh, a sada kada sam kupio Titanova izdanja koja su sama po sebi odlična...ostao sam totalno rayočaran FG-om, nostalgija zaebana stvar :D
Inače ni Inkal mi se ko mulcu nije svidio, bacalo mi na neku psihodeliju, a sada mi je u top 5 serijala ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 29/10/2018 : 04:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??

mislim da poslednji foster tek treba da izadje kod fante. moze fotka marfija kad uzmognes? fala svakako.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/10/2018 : 11:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Sjećam se Valianta iz knjižnice još kada sam bio mulac i tada mi se nikako nije svidio, ali možda probam opet, bar 1 broj?
Vjerovatno hoću ;)
Pretpostavljam da je to što sam imao početkom 90-ih je Marketprint, Flash Gordon je bio od dečijih i bio mi je vrh, a sada kada sam kupio Titanova izdanja koja su sama po sebi odlična...ostao sam totalno rayočaran FG-om, nostalgija zaebana stvar :D
Inače ni Inkal mi se ko mulcu nije svidio, bacalo mi na neku psihodeliju, a sada mi je u top 5 serijala ;)


Ako se za iciji crtez moze reci da je remek djelo, to je Val, Harolda Fostera. Ako se za ikoga moze priljepiti epitet,titula; maestro, to je Harold Foster. Covjek je rasturao, podigao strip na pijadestal umjetnosti.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/10/2018 : 17:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Sjećam se Valianta iz knjižnice još kada sam bio mulac i tada mi se nikako nije svidio, ali možda probam opet, bar 1 broj?
Vjerovatno hoću ;)
Pretpostavljam da je to što sam imao početkom 90-ih je Marketprint, Flash Gordon je bio od dečijih i bio mi je vrh, a sada kada sam kupio Titanova izdanja koja su sama po sebi odlična...ostao sam totalno rayočaran FG-om, nostalgija zaebana stvar :D
Inače ni Inkal mi se ko mulcu nije svidio, bacalo mi na neku psihodeliju, a sada mi je u top 5 serijala ;)


Ako se za iciji crtez moze reci da je remek djelo, to je Val, Harolda Fostera. Ako se za ikoga moze priljepiti epitet,titula; maestro, to je Harold Foster. Covjek je rasturao, podigao strip na pijadestal umjetnosti.


Učinili su to već i neki prije njega.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/10/2018 : 20:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ali misim da je on na vrhu.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000