forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na Interliberu 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/11/2018 : 21:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Poli
Ozbiljno me pocelo zivcirati taj manjak prostora. Opet nesto u podrum? U prodaju? Treba ubiti hrcka u covjeku!



+1


Tesko. Pokazala se ta bestijica, zilavija nego sto izgleda...
Inace prostor...jbg. sindrom Marti Misterije...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/11/2018 : 21:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The_PI

Moj skromni ulov (3/4 fibre) https://m.imgur.com/a/l3ZDw5e

Od fibre je bio samo u planu Kapetan Grant no pametan je potez bio povesti muza na interliber koji me pocastio sa ostala dva stripa.

Nazalost dojam je pokvario los tisak Covjek planina: https://imgur.com/tcmzdzm


Ako ćete navratiti sutra, zamijenit ćemo vam taj primjerak, naravno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

craven road
Starting Member



Croatia
70 Posts

Member since 20/08/2009

Posted - 18/11/2018 : 08:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send craven road a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Besplatni fibrin katalog kvalitetniji od strip revija, stripoteka i sličnih čuda

dobto uočeno ,da je stripoteka te kvalitete, to bi bio posao.
Go to Top of Page

craven road
Starting Member



Croatia
70 Posts

Member since 20/08/2009

Posted - 18/11/2018 : 08:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send craven road a Private Message  Reply with Quote
evo ja jučer bio na mom prvom interliberu, potegao iz Rijeke, nakrcao se kod Fibre i Strip Agenta, stvarno se iplati doć,pogotovo strip agent za popunit rupe od Bonellija i po niš integrala koje sam dosad propustio, zadovoljan, jedino šta gužva ubija, zato pretpostavljam da je prednost ako si iz zagreba pa proć đir preko tjedna kad nema tolike gužve, ali inače to je to.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/11/2018 : 10:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Koliko nas iz Rijeke dođe na Interliber, a nitko nikog ne zna ?????
Go to Top of Page

craven road
Starting Member



Croatia
70 Posts

Member since 20/08/2009

Posted - 18/11/2018 : 10:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send craven road a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Koliko nas iz Rijeke dođe na Interliber, a nitko nikog ne zna ?????

umjesto da kombi organiziramo :)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/11/2018 : 12:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by craven road

evo ja jučer bio na mom prvom interliberu, potegao iz Rijeke, nakrcao se kod Fibre i Strip Agenta, stvarno se iplati doć,pogotovo strip agent za popunit rupe od Bonellija i po niš integrala koje sam dosad propustio, zadovoljan, jedino šta gužva ubija, zato pretpostavljam da je prednost ako si iz zagreba pa proć đir preko tjedna kad nema tolike gužve, ali inače to je to.



Zato sam ja išao u srijedu, isto iz Ri :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 18/11/2018 : 12:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
S obzirom na veliki broj novih naslova bit ce zanimljivo vidjeti top listu najprodavanijih ovogodisnjeg IL

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/11/2018 : 13:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Mislin da san sumohrvata ubra dok je ubira neke stripove kod Columba, tad san bija iza štanda.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/11/2018 : 15:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
O izdanjima ne treba trošiti riječi ali majice i katalog.. zakon.

Plus ekipa na štandu maksinalno uigrana, uvijek ljubazna i susretljiva uprkos enormnoj količini posla

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 18/11/2018 15:24:26
Go to Top of Page

The_PI
Starting Member



66 Posts

Member since 18/12/2015

Posted - 18/11/2018 : 17:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send The_PI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by The_PI

Moj skromni ulov (3/4 fibre) https://m.imgur.com/a/l3ZDw5e

Od fibre je bio samo u planu Kapetan Grant no pametan je potez bio povesti muza na interliber koji me pocastio sa ostala dva stripa.

Nazalost dojam je pokvario los tisak Covjek planina: https://imgur.com/tcmzdzm


Ako ćete navratiti sutra, zamijenit ćemo vam taj primjerak, naravno.




Vjerujem da bi ali nazalost nisam u mogucnosti vratiti se ponovno na Interliber.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2018 : 10:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

O izdanjima ne treba trošiti riječi ali majice i katalog.. zakon.

Plus ekipa na štandu maksinalno uigrana, uvijek ljubazna i susretljiva uprkos enormnoj količini posla


Siguran sam u to.
A jednom cu i ja doci na Interliber, CRS ili Mafest. Zadnjih godina, nikako zbog posla...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2018 : 18:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I tako prođe još jedan Interliber... Što se Fibre tiče, bio je izuzetno uspješan, ali i jednako tako iscrpljujući. Sad slijedi par dana odmora i onda natrag na pripremu novih izdanja. Hvala svima koji su navratili na lijepim riječima i podršci, ohrabrujuće je vidjeti kako vas je svake godine sve više.

Majice su, očekivano, izazvale puno pozitivnih reakcija, stoga ćemo pokušati održati tu tradiciju i narednih godina. U međuvremenu, neke su manje količine ovogodišnjih majica ostale nepodijeljene, njih ćemo podijeliti tijekom predstojećih zimskih popusta na našem webshopu, pa ako je netko propustio Interliber, imat će novu priliku!

I za kraj, kao i obično, top lista najprodavanijih naslova ove godine:

Eternaut 139
Sandman knjiga šesta 92
Eternaut II 89
Muk 85
Sandman knjiga peta 82
Propovjednik: knjiga treća 76
Strašan vic 60
Universal War One 58
Pobjednik crv - Nesvakidašnja mjesta 57
Djeca kapetana Granta 57
Preživjeli 57
Locke & Key: svezak prvi 57

Pozdrav i još jednom veliko hvala svima!


Trouble will find me
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 19/11/2018 : 20:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, dio nas, odnosno i na naše zadovoljstvo, nalazi se >1k kilometara daleko od Zagreba i preskočili smo i ovaj Interliber. Možda iduće godine ...

Edited by - stripnik on 19/11/2018 20:11:12
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 19/11/2018 : 21:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Markose,daj pošalji koju majicu u Tarantulu. Red bi bio da je i kupci u BiH dobiju. Dakako, pod istim uvjetima kao i kupci na Interliberu

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2018 : 21:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Poslao sam nekoliko kompleta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 19/11/2018 : 22:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Poslao sam nekoliko kompleta.



Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/11/2018 : 02:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Od onog gore spiska najprodavanijih albuma, za icekivati je bilo vidjeti Eternauta na prvom mjestu. Ni drugi, bome nije lose plasiran. Masu 'amerikanaca', Batman, Sendmen, Preacher, Locke... godina jos traje, ostaje da se lista upotpuni...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 20/11/2018 : 10:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ne iznenađuje me dobra prođa Eternauta jer je vjerojatno dobar broj ljudi poput mene koji već imaju prvotno izdanje kupilo i ovu definitivnu verziju, i zaista je razlika nebo i zemlja u detaljima na crtežu, i apsolutno ga vrijedi kupiti "još jednom", ali brate, taj etui... mrak mi je pao na oči kad sam vidio to govno, 10 min za izvaditi i vratiti strip, isto kao i s brodeckom prije dvije godine.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/11/2018 : 11:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ali i Brodeck se nakon vise puta sto si ga izvadio, lijepo vraca u 'futrolu'. Doci ce na svoje i Eternaut, meni su osobno drage te 'kutije'. A i drago mi je cuti, da je ova poboljsana verzija tako uspjela. Skenovi sa originalnih tabli su ipak najbolji.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/11/2018 : 11:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa ako ti smeta, bacis ga?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 20/11/2018 : 11:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Iznenađenje je prodaja 60komada Strašnog vica iako je staro izdanje odnosno prodavao se i na prošlom Interliberu.

Marko, samo piči dalje sa Batmanima, vidiš da idu dobro ;-)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 20/11/2018 : 12:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Iznenađenje je prodaja 60komada Strašnog vica iako je staro izdanje odnosno prodavao se i na prošlom Interliberu.

Marko, samo piči dalje sa Batmanima, vidiš da idu dobro ;-)


Ili sa Alan Moorom
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 20/11/2018 : 14:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa ako ti smeta, bacis ga?

ne mogu. Nisi rekao Melini da prenese dizajn i naslovnicu na korice

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/11/2018 : 15:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Aco

Iznenađenje je prodaja 60komada Strašnog vica iako je staro izdanje odnosno prodavao se i na prošlom Interliberu.

Marko, samo piči dalje sa Batmanima, vidiš da idu dobro ;-)


Ili sa Alan Moorom



Što se Moore-a tiče ide Liga...samo Marko mora reći kada točno

Meni jedino nije jasno kako netko kupi sad za primjer baš Locke&Key samo prvu knjigu? Ako mislim nešto čekirat, onda ili ću posudit u knjižnici, ili ću nać sken, a ne kupit samo 1 broj/knjigu. Ili sve ili ništa ;) OKP me hebe pa nemogu protiv njega

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/11/2018 15:56:23
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000