forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja SUNSTONE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/11/2018 : 20:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by vronski 3

Meni odvratno i nezanimljivo!

Potpuno nepotreban potez ČK i nepotrebna propaganda LGBT populacije!


Neka si ti nama rekao.

Nikada nisam imao nekoga na ignoreu, ali ti si jako blizu da postaneš prvi.


Osjećam u tebi tamu koje ranije nije bilo.


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 02/11/2018 20:36:26
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 02/11/2018 : 20:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by vronski 3

Srećom pa se o tome ne pitaš ti već stručni ljudi koji su godinama i decenijama u novinarstvu...


Ha, ako su "stručni" poput tebe, onda mi je sve jasno.


Ti kao da ne vidiš u šta su se mediji pretvorili. Novinari su teška šprdačina, čast izuzecima.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/11/2018 : 20:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
majko mila, čovjek je samo rekao šta misli i radi čega, šta je problem

loading...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/11/2018 : 23:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Pitaj ljude koji me poznaju u privatnom životu, ima ih hvala bogu na ovom forumu...


Ajde super ako ih ima, ali nešto ih baš ne čujem. Pritom ne mislim samo na ovu raspravu, već općenito.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/11/2018 : 23:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by vronski 3

Srećom pa se o tome ne pitaš ti već stručni ljudi koji su godinama i decenijama u novinarstvu...


Ha, ako su "stručni" poput tebe, onda mi je sve jasno.


Ti kao da ne vidiš u šta su se mediji pretvorili. Novinari su teška šprdačina, čast izuzecima.


Pa ja sam baš zbog tih izuzetaka vjerovao da u novinarstvu i medijima još postoje neki standardi. Ali jebiga, teško je u to vjerovati kada vidiš što radi netko poput vronskog.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 02/11/2018 : 23:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by vronski 3

Pitaj ljude koji me poznaju u privatnom životu, ima ih hvala bogu na ovom forumu...


Ajde super ako ih ima, ali nešto ih baš ne čujem. Pritom ne mislim samo na ovu raspravu, već općenito.



Pa, na ovom forumu je popularno i poželjno o meni govoriti sve najgore i najcrnje, treba sačekati da do izražaja dođu i ti koji drugačije misle...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/11/2018 : 23:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

majko mila, čovjek je samo rekao šta misli i radi čega, šta je problem


Pa čekaj malo, čovjek je prije nekoliko postova priznao da on uopće na ovom forumu ne govori što misli, da je on zapravo sasvim druga osoba.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2018 : 00:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

majko mila, čovjek je samo rekao šta misli i radi čega, šta je problem


Pa čekaj malo, čovjek je prije nekoliko postova priznao da on uopće na ovom forumu ne govori što misli, da je on zapravo sasvim druga osoba.


'Stari' ja ne znam zasto se ti 'uvaljujes' u ovakve rasprave? A jos manje razumijem, kako netko kao ova individua, jis pise po forumu, nakon onakvih uvreda i izjava od nekidan? Kako ga moderatori nisu 'skinuli'?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/11/2018 : 01:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

'Stari' ja ne znam zasto se ti 'uvaljujes' u ovakve rasprave?


Jebiga, neke je stvari teško ignorirati. Nakon njegovih komentara na temi o Kenu Parkeru mi je baš prekipjelo.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/11/2018 : 01:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by vronski 3

Pitaj ljude koji me poznaju u privatnom životu, ima ih hvala bogu na ovom forumu...


Ajde super ako ih ima, ali nešto ih baš ne čujem. Pritom ne mislim samo na ovu raspravu, već općenito.



Pa, na ovom forumu je popularno i poželjno o meni govoriti sve najgore i najcrnje, treba sačekati da do izražaja dođu i ti koji drugačije misle...



Joj daj dosta više.

Serbus.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2018 : 02:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

'Stari' ja ne znam zasto se ti 'uvaljujes' u ovakve rasprave?


Jebiga, neke je stvari teško ignorirati. Nakon njegovih komentara na temi o Kenu Parkeru mi je baš prekipjelo.


'Jakove' izdrzi! ✌

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/11/2018 : 03:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3
Dovoljno je da su mene imali poverenja jedan Tijanić, jedan Tirnanić. jedan Željko Cvijanović... sve sami bardovi srpske novinarske scene, da ne nabrajam sad druge!


Tirnanić nije bio savršen, ali ipak ne zaslužuje da ga spuštaš na nivo ove dvojice režimskih pudlica.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/11/2018 : 08:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Mudre reci. Tirke je drugi nivo.

sangue navajo
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 03/11/2018 : 12:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message  Reply with Quote
onima kojia se knjiga svidjela, hvala.

onima kojima se nije, nema problema. ima stripova za vas takodjer.

ugodan dan vam želi onaj koji ju je napravio! :)

odo ja nazad na posao XD
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2018 : 12:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nebezial

onima kojia se knjiga svidjela, hvala.

onima kojima se nije, nema problema. ima stripova za vas takodjer.

ugodan dan vam želi onaj koji ju je napravio! :)

odo ja nazad na posao XD


Ja cu uzesti s gustom!
Nego pise; knjiga 1. Koliko ce knjiga ukupno biti?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 03/11/2018 : 13:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message  Reply with Quote
prva prica je prvih 5 druga prica je sljedecih 7 treca sljedecih 6 i onda jedno zavrsno wrap up izdanje.

svaka prica moze stajati sama za sebe no sve su isprepletene jer se desavaju u isto vrijeme, s tim da su glavni likovi jedne price, sporedna postava druge.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2018 : 13:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nebezial

prva prica je prvih 5 druga prica je sljedecih 7 treca sljedecih 6 i onda jedno zavrsno wrap up izdanje.

svaka prica moze stajati sama za sebe no sve su isprepletene jer se desavaju u isto vrijeme, s tim da su glavni likovi jedne price, sporedna postava druge.


Znaci 4 knjige. Hvala. Sad je pitanje samo u kolikom vremenskom roku ce biti objavljene?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 03/11/2018 : 13:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message  Reply with Quote
4 price. ali svaka ima nekoliko izdanja.

ova prva ima 5 knjiga. koji s izdanjima postaju sve veće jer sam ja totalna budala sa stranicama. pocnem strip sa 100 stranica kolor stripa u prvom iszdanju, zavrsim sa preko 200 u pertom pa ju njemacki izdavac morao prepoloviti u 2 izdanja tako da njemci imaju 6 izdanja sto je kod drugih pet XD

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2018 : 13:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/11/2018 : 15:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

'Stari' ja ne znam zasto se ti 'uvaljujes' u ovakve rasprave?


Jebiga, neke je stvari teško ignorirati. Nakon njegovih komentara na temi o Kenu Parkeru mi je baš prekipjelo.



Daj čovječe, taj se nedavno po milijunti put zakleo da neće više pristupiti ovom sajtu, pa ga eto opet nakon dva dana.
To što je širio lažne vijesti, masovno, da su ga se zgražali i svi u Srbiji, pa se vratio kao v2, pa širio nacionalizam i otvorenu mržnju a istovremeno uvijek druge optuživao za isto, pa se vratio kao v3, pa sad ponovo prosipao mržnju i prijetio tužbama, lol... Bogte, lik je bolestan i možeš ga samo žaliti. Nikakvo vrijedjanje, čiste činjenice.
I ti onda upadaš u polemiku s njim???

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/11/2018 : 15:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Šejićev crtež je prva liga, pa kad je već tu na forumu, da ga i direktno pohvalim. Nabavljam ovo iako mi na prvu priča ne pari nešto, al bar će se gledat. :)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 03/11/2018 15:50:16
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/11/2018 : 16:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
A sto ce ti cura reci na to sto ce se gledat'?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/11/2018 : 16:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Gledat ćemo zajedno. :P

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 03/11/2018 : 16:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Moja misli da su stripovi namenjeni prvenstveno deci, kad je na Sajmu videla ovo odjednom je ućutala.



quote:
svaka prica moze stajati sama za sebe no sve su isprepletene jer se desavaju u isto vrijeme, s tim da su glavni likovi jedne price, sporedna postava druge.


Zanimljiv koncept. Ovo obećava više nego što se čini na prvu.


Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/11/2018 : 01:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Moze li se, slucajno, kakva tabla pogledati? Ima li netko da je postavi?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000