forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 123 - Šuma djevica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/12/2018 : 14:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Zgodna kažeš...




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2018 : 14:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Zgodna je isto ka šta zna crtat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/12/2018 : 14:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Zgodna kažeš...



Gledao sam fotke kad je bila mlađa. Ipak je 72 godište.

Šta joj ovdje fali?

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2018 : 14:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Lipa je ka da je nacrtana, a crtala se sama.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/12/2018 : 14:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, patetični ste.

Nabavite si nove naočare.

Prvo za još jedno čitanje stripa i onda za gledanje fotografija autorice.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 28/12/2018 14:25:02
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/12/2018 : 14:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Vidi momaka s "visokim standardima".

Ajde šta pljujete po crtežu, sve ok, al sad pljujete po izgledu žene koja izgleda skroz ok. Vratit će mi se jajca u trbuh od inferiornosti pred vašom muškosti.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2018 : 14:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Vidi momaka s "visokim standardima".

Ajde šta pljujete po crtežu, sve ok, al sad pljujete po izgledu žene koja izgleda skroz ok. Vratit će mi se jajca u trbuh od inferiornosti pred vašom muškosti.



S moje strane čista zajebancija.
Da crta makar pristojno ka šta izgleda ja bi bija zadovoljan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/12/2018 : 14:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Vjerovatno žene nekih više sliče na ovu ljepoticu i otuda "visoki standardi".




www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 28/12/2018 14:31:06
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/12/2018 : 14:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma ne, tuđe žene se jednostavno, ni napamet, ne komentiraju. To je, barem se nadam, svima svetinja. Ovo je topic o stripu dotične, otić u smjeru komentiranja njenog izgleda je, da se pristojno izrazin, neprimjereno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/12/2018 : 14:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Amen

Ovo je postalo degutantno
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/12/2018 : 14:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ma ne, tuđe žene se jednostavno, ni napamet, ne komentiraju. To je, barem se nadam, svima svetinja. Ovo je topic o stripu dotične, otić u smjeru komentiranja njenog izgleda je, da se pristojno izrazin, neprimjereno.



Tillier sliči na ovu i onda mi je jasno kako ozbiljno shvaćati i sve primjedbe o crtežu.


Nagradno pitanje: ko je ova?

Nagrada: čitajte Šumu djevica polako od početka i posle svake strane na glas triput ponovite: "Kajem se. Kajem se. Kajem se." ako ste imali primjedbe na crtež ili/i izgled autorice.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 28/12/2018 15:36:11
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2018 : 14:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ma ne, tuđe žene se jednostavno, ni napamet, ne komentiraju. To je, barem se nadam, svima svetinja. Ovo je topic o stripu dotične, otić u smjeru komentiranja njenog izgleda je, da se pristojno izrazin, neprimjereno.



Macon je prvi komentira njen izgled i previše patiš od pizdarija.
To kako ona izgleda mi je apsolutno nebitno, čak mi je i nebitno kojega je spola.
Ona je osoba koja loše radi svoj posao.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 28/12/2018 14:43:01
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/12/2018 : 14:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Kad več pravite komentatorsko samoubistvo iz zasjede onda vam je treba samo pomoći u tome, druge nema.

Naravno, da sam potražio kako izgleda, jer si pitao najgluplje pitanje.

Nadarena i još zgodna, ubitačna kombinacija.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/12/2018 : 15:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vice

Ma ne, tuđe žene se jednostavno, ni napamet, ne komentiraju. To je, barem se nadam, svima svetinja. Ovo je topic o stripu dotične, otić u smjeru komentiranja njenog izgleda je, da se pristojno izrazin, neprimjereno.



Macon je prvi komentira njen izgled i previše patiš od pizdarija.
To kako ona izgleda mi je apsolutno nebitno, čak mi je i nebitno kojega je spola.
Ona je osoba koja loše radi svoj posao.



bašto, Macon priv iskomentirao izgeld, ja odmah iša guglat, a od stripa pročitao samo privju.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/12/2018 : 15:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da mi je znati kako Cossu izgleda kad tako uzasno lose crta.

Mislim, kvalitet necijeg crteza sigurno ne zavisi od njegovog/njezinog izgleda, valjda to svi znamo, pa je ovo sve skupa bila zajebancija. Valjda su svi to shvatili?


Meni je vise vazno da li je prica na mjestu. Posto crtez nije toliko los koliko se ovdje zeli prikazati. Sigurno stoje neke konkretne zamjerke, ali toga ima i u Bonelliju, pa i kod majstora tipa Villa itd. No, sigurno zena ne grijesi bas u svakom kadru, sto se anatomije tice i pozicije.

Boje u stripu su mi ok, a i lica nisu toliko odbojna kao npr. kod Hermanna ili Boucqa. Ili, ajmo reci, toliko konjska ili lutkasta.


Znaci, ako je prica ok, to bi me moglo natjerat da procitam strip, ali za sada me predogled nije zagrio.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/12/2018 : 15:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja preview, sama radnja mi djeluje primamljivo, a što se tiče crteža, sasvim je ok, vrlo me podsjeća na Kordeja koji isto ima čudan osjećaj za perspektivu. Ipak s obzirom na mlaki prijem što se tiče radnje, radije ću ga prvo posuditi i tek onda donijeti odluku o kupnji.

Što se tiče ovog tko je prvi komentirao izgled autorice pa i tuđe žene, pogledajmo i tko je prvi komentirao tko guzi autoricu. Naravno, da je riječ o Kordeju ne bi se postavljalo pitanje da li onaj kome se sviđa kordejev crtež guzi Kordeja. To, pa lemanje žene na drugoj temi, loša vam je zajebancija, baš userete temu.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2018 : 19:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Meni usere temu kad dođe lik koji je na forumu 2 miseca, nema pojma ko je ko, ko se i kako zajebava, ko je ironičan a ko ozbiljan, i drži moralna predavanja.
Za Macona pretpostavljan da piše pizdarije zbog jezične barijere ali koji je tvoj razlog?
Moje pitanje o guženju je upućeno Maconu jer samo vlastita mater i dečko mogu ovu nesritnicu zvat umjetnicon. Kako mi Macon djeluje ka muško, prepostavija san da joj nije mater.
Usporedba s Kordejon veze s vezon nema.
Ni šta se guženja ni šta se crtanja tiče.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/12/2018 : 19:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni samo nije jasno sto fali jasminu stavrosu...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2018 : 20:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Meni samo nije jasno sto fali jasminu stavrosu...


U principu ništa.
Za razliku od umjetnice, Jasmin svoj posal radi kako triba.
Dapače, toliko dobro radi svoj posal da san mu prije par godina jeba sve po spisku. Prije par godina je za Veliku gospu svira u mome mistu na Pelješcu i čovik je urlika do 3 ujutro, i onda kad san mislija da je konačno gotov on u 3:15 udrija još jedan set sina Rajka, verande i bevande do 5.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2018 : 20:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bas su sasavi ovi stripasi:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/12/2018 : 20:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ah, klasizam na osnovu staža na forumu 🙂

Što se tiče Kordeja, je li itko primjetio kod njega povremene kadrove gdje bi bila čudna perspektiva pa se učinilo za stvari i/ili ljude međusobno kao udaljene pa su jedne uvećane, druge umanjene, ali kao da su istoj ravnini? Doslovno sam morao sebi govoriti da su jedni "iza" drugih. Prvi put sam to primjetio u tajnoj povijesti i smetalo me je, ali sam se naviknuo i u drugim stvarima mi leži prepoznatljiv kordejev stil. Ista stvar i ovdje, crtež mi je sasvim ok, vidio sam i boljih, npr djeca kapetana granata, ali tamo mi je mlako prevedena priča u strip. Na žalost, jedina mjerodavna osoba ovdje koja je pročitala strip i čijim procjenama obično vjerujem, isto je mlako ocijenila strip, ali ista je negativno ocijenila scalped i Lea, pa se neću 100 posto pouzdati 🙂
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2018 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa sta mislis zasto nam sluze ove zvizde u avataru?Normalno da ce mo s visoka gledat gustere koji pokusavaju nesto pametno(ili manje pametno)napisati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/12/2018 : 21:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Možete vidjeti kad sam prijavljen na forum i odtad ga pratim. Ako ne pišem više je to zato jer mi teme nisu zanimljive a i zbog jezične bariere.

A u stripu sam 40 godina tako, da polako sa gušterima.

Nesvrstani, jesi li pogodio nagradu?

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 28/12/2018 21:26:12
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2018 : 21:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topic je baš u skladu sa stripon. Jebe ludi zbunjenoga.
Prvo se Peyo ni kriv ni dužan osjeti prozvan zbog "umjetnice", onda Macon potpiše moj post sa primjeron početničke greške u crtežu pa par postova kasnije napiše da u crtežu nema grešaka, pa onda gušter krene komentirat forumaše, i onda se još Macon pravda da nije gušter iako niko njega gušteron nije ni nazva.
Šou program...
Ka koncert Jasmina Stavrosa...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 28/12/2018 : 21:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Primjedba sa greškom je ok i greška stvarno početnička ali nije tipična za ovaj strip.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000