forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Kupujem kompletic Zagor Ludens kolekcionarsko izda
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

MrleZg
Starting Member

2 Posts

Member since 13/12/2017

Posted - 18/11/2018 : 17:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send MrleZg a Private Message  Reply with Quote
Kupujem kompletic Zagor Ludens kolekcionarsko izdanje.

Dakle zanimaju me odlično očuvane knjige.

Ponude s cijenom (molim realne cijene) te vrstom korica na privatne poruke.

Hvala

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 18/11/2018 : 21:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Pogledaj na SNK ima dosta tih knjiga tamo, čini mi se da jedino 1. i 2. nedostaju.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 19/11/2018 : 10:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Pogledaj na SNK ima dosta tih knjiga tamo, čini mi se da jedino 1. i 2. nedostaju.


E pa u tome i jeste problem.
Mogao je brojeve 3 do 11 na Inetrliberu povoljnije sastaviti, a uzto i novi broj 12 kupiti.
Al`kad mu nema keca i dvojke, nije opet ništa napravio, a njih će negdje platiti znatno više.
Tako je najbolje, uzmeš odmah komplet (ukoliko ga netko prodaje).

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2018 : 10:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Gru

Pogledaj na SNK ima dosta tih knjiga tamo, čini mi se da jedino 1. i 2. nedostaju.


E pa u tome i jeste problem.
Mogao je brojeve 3 do 11 na Inetrliberu povoljnije sastaviti, a uzto i novi broj 12 kupiti.
Al`kad mu nema keca i dvojke, nije opet ništa napravio, a njih će negdje platiti znatno više.
Tako je najbolje, uzmeš odmah komplet (ukoliko ga netko prodaje).



Za ocekivati je da onaj koji je kupio komplet do sad, ako ga misli prodati, nece to ucinitu ispod onog sto je platio on osobno. Ako ne i 'zeru' jace... sad, covjek ocekuje 'razumnu' cijenu, a koliko bi to bilo ne znam... knjige su kostale u normalnoj prodaji 150 kn. Ja sam osobno malo zapustio zadnje knjige, ali donjet ce mi ih sad iz Zagreba. Meni je izdanje dobro. Retro stih. C/b. I bas mi je 'baza' sto su korice i hrbati, plavi, a ne crveni...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000