forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/12/2018 : 23:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
koja je to ubleha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/12/2018 : 09:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Posto se nevjerovatno prica, zadnje vrijeme o mogucnosti izdavanja Mr. No-a na kiosku, 3 u 1, moram vas obavjestiti da od toga nista. Danas sam pricao sa 'gazdom', i kako sam obecao pitao sam ga. Nista i nikako, to vam,(nam), je odgovor. Tako da se ne nadate,(ne nadamo)...



Ali zašto bi se izdavač uopće ispovijedao tebi, ako je ozbiljan poslovni čovjek? Tko zna što donosi budućnost.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/12/2018 : 09:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ivanl

Posto se nevjerovatno prica, zadnje vrijeme o mogucnosti izdavanja Mr. No-a na kiosku, 3 u 1, moram vas obavjestiti da od toga nista. Danas sam pricao sa 'gazdom', i kako sam obecao pitao sam ga. Nista i nikako, to vam,(nam), je odgovor. Tako da se ne nadate,(ne nadamo)...



Ali zašto bi se izdavač uopće ispovijedao tebi, ako je ozbiljan poslovni čovjek? Tko zna što donosi budućnost.


Nesretnice...
Ja sam sa izdavacem odlican vec masu godina,(desetljeca). Evo da se tebi ispovjedim malo. Pricamo o stripovima oduvjek, u St-u i Zg-u kad se nademo, na vecerama i ruckovima i upravo i pricamo o strip buducnosti... Uostalom kao sa masu relevantnih strip entuzijasta i kolekcionara. Strip crtaca, vlasnika striparnica i nakladnika. Cijeli zivot. I da ti budem iskren do kraja, dao sam si malo truda, popricavsi sa desetak takvih autoritativnih osoba u svjetu stripa,zadnju sedmicu, zapitavsi ih i o tvojoj personi...niko te ne pozna, niko radio s tobom nije. Ti si kompletan anonimus u ovom svijetu. Necu ti reci sto misle o tvojim eskapadama na stripovi.com...nije bas pristojno kako su se o tebi izrazili 'strucnjace'. Dakle ostani u sjeni! Trosi 'energiju' negdje drugdje anonumusu nepoznati. Ja sam s ovim novim spoznajama s tobom zavrsio. Ti si niko i nista u strip svijetu, i tako cu s tobom i postupati od sada. Ignore. Svaki tvoj sljedeci 'upad' bit ce bojkotiran jer takve analfabete to najvise i boli. Jako si ti daleko od centra, na periferiji negdje... uglavnom gotov sam s tobom, nevazna strip prznice. A eventualne, ocekivane, vrijedajuce note, s tvoje strane, rijesavat ce moderatori. Zbogom Quebeche!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/12/2018 : 09:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pa i ja sam pričao s ljudima, forumašima, koji se o tebi nisu nimalo pohvalno izrazili, imajući u vidu što pišeš. Ali to nije argument ni za što, možda si ti zapravo pametna i dobra osoba, ali tvoje pisanje mi daje za pravo da ti odgovorim kako smatram da treba. A biti 'nitko i ništa u strip-svijetu' je zapravo nešto dobro.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/12/2018 : 09:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

hebote,za mesec dana ćemo ovako već videti i naslovnicu za Baladu o Pet O'Šejn - kakav ludački ritam!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 14/12/2018 09:44:56
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/12/2018 : 11:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Koliko ovaj Ken dobije neočekivanog prostora uzgrednim, ali atraktivnim stramputicama. Lijepo, čestitke zaslužnima.

Edited by - Hercule Poirot on 14/12/2018 11:25:48
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/12/2018 : 11:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ken Parker intrigira svojom pojavom ove prostore skoro 40 godina. I to istim intezitetom. To je već dokaz koliko je važan i 'jak' ovaj serijal.
Nekad usmenom predajom, a danas 'klikanjem' po tipkovnici...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 14/12/2018 11:34:53
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/12/2018 : 12:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
malo bode u oci boja na ovoj unutrasnjoj najavnoj naslovnici za iduci broj...ne bi li bilo bolje da su tu boju potrosili na dvije naslovnice unutar stripa koje nisu odabrane za glavnu naslovnicu...tako bi imali sve naslovnice u boji...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/12/2018 : 13:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

malo bode u oci boja na ovoj unutrasnjoj najavnoj naslovnici za iduci broj...ne bi li bilo bolje da su tu boju potrosili na dvije naslovnice unutar stripa koje nisu odabrane za glavnu naslovnicu...tako bi imali sve naslovnice u boji...


Onda bi sa jos dvije kolorne naslovnice skocila i cijena, pa bi opet bilo 'zuganja' od strane auditorija...islo se na razliku izmedu kiosk i kolekcionarskog izdanja. Ovo je siromasnije, nazalost, za tu bitnu stavku. Ja bi rade da je i skuplje ali sa svim naslovnicama.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 14/12/2018 : 13:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Pa i ja sam pričao s ljudima, forumašima, koji se o tebi nisu nimalo pohvalno izrazili, imajući u vidu što pišeš. Ali to nije argument ni za što, možda si ti zapravo pametna i dobra osoba, ali tvoje pisanje mi daje za pravo da ti odgovorim kako smatram da treba. A biti 'nitko i ništa u strip-svijetu' je zapravo nešto dobro.



Mislim da zbog tog tipa nema vise na forumu vidjeti Cromwella, bar ga ja ne vidjam, imamo hrpu gnojiva od postova umjesto pokojeg istinskog post dragulja.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/12/2018 : 14:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by zlatan bihac

malo bode u oci boja na ovoj unutrasnjoj najavnoj naslovnici za iduci broj...ne bi li bilo bolje da su tu boju potrosili na dvije naslovnice unutar stripa koje nisu odabrane za glavnu naslovnicu...tako bi imali sve naslovnice u boji...


Onda bi sa jos dvije kolorne naslovnice skocila i cijena, pa bi opet bilo 'zuganja' od strane auditorija...islo se na razliku izmedu kiosk i kolekcionarskog izdanja. Ovo je siromasnije, nazalost, za tu bitnu stavku. Ja bi rade da je i skuplje ali sa svim naslovnicama.



već je jedan kolor iskorišten na tu naslovnicu za idući broj.znači, samo bi extra trošak u odnosu na ovo izdanje bila ta jedna kolor naslovnica, a to je sigurno manje od 1 kune dodatni trošak...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/12/2018 : 14:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by zlatan bihac

malo bode u oci boja na ovoj unutrasnjoj najavnoj naslovnici za iduci broj...ne bi li bilo bolje da su tu boju potrosili na dvije naslovnice unutar stripa koje nisu odabrane za glavnu naslovnicu...tako bi imali sve naslovnice u boji...


Onda bi sa jos dvije kolorne naslovnice skocila i cijena, pa bi opet bilo 'zuganja' od strane auditorija...islo se na razliku izmedu kiosk i kolekcionarskog izdanja. Ovo je siromasnije, nazalost, za tu bitnu stavku. Ja bi rade da je i skuplje ali sa svim naslovnicama.



već je jedan kolor iskorišten na tu naslovnicu za idući broj.znači, samo bi extra trošak u odnosu na ovo izdanje bila ta jedna kolor naslovnica, a to je sigurno manje od 1 kune dodatni trošak...


Zuganja je uvjek bilo i uvjek ce biti...opet kazem, i da je besplatano, nasao bi se neko, koji bi tvrdio da ne valja...to je ljudska priroda.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/12/2018 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Kupujem sigurno i baš me zanima hoće li se popraviti moj negativni dojam nakon prvog (tro)broja.

Inače ne trebaju mi obojane unutrašnje naslovnice, jer na stranu priča i crtež koji me nisu oduševili, ali samo izdanje prvog broja mi je jako dobro.

Nego jel se uopće zna sudbina dampyra?

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12350 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/12/2018 : 20:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Istina, pohlepni ljudi ne zaslužuju ništa drugo nego da ih ta ista pohlepa proguta.


Ja bih dao svog Mikija i Bleka u zamjenu za Marka, bez razmišljanja, stvarno šteta što ne ide :(

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

... imamo hrpu gnojiva od postova umjesto pokojeg istinskog post dragulja.


Pa sad, gnojivo nužno i ne treba predstavljati nešto loše. U poljoprivredi je itekako bitno.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 14/12/2018 : 23:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Koji ce to biti skok u mjesec dana sa snjezne naslovnice na morsku

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/12/2018 : 20:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Šteta. Nema razloga da ti ne vjerujemo, šteta...



Ne gubimo nadu.
Isto se pričalo prošlih godina za kiosk Kena.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/12/2018 : 21:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Kupujem sigurno i baš me zanima hoće li se popraviti moj negativni dojam nakon prvog (tro)broja.

Inače ne trebaju mi obojane unutrašnje naslovnice, jer na stranu priča i crtež koji me nisu oduševili, ali samo izdanje prvog broja mi je jako dobro.

Nego jel se uopće zna sudbina dampyra?




A čuj, ako ne ide čemu siliti...
Meni su prva 3 broja sasvim solidni. Inače ne čitam više Bonelli i slično, ali Ken mi je ok. Čitao sam ranije prve brojeve pa znam da se kvalitet diže pa će sa solidnog (bar meni ići na vrlo dobro i odlično). S tim da ima i slabijih priča...
Daj mu još malo sansu, recimo iduća 2 trobroja pa ćeš vidjeti.
Ako ti se ne svidi, zašto forsirati. Pa ne moraju svi voljeti sve. Ja recimo Zagora više ne mogu čitati, a većina ljudi ga voli. Također mi ne odgovaraju neka apsolutna remek djela u izdanju Fibre i ubili bi me u pojam da priznam koji su to stripovi. Ukus je vrlo osobna stvar. Jedan čitatelj drugome može preporučiti šta mu se sviđa i čini dobro, ali to ne znači baš ništa. Tom drugom čitatelju se to ne mora svidjeti ni najmanje. Preporučio Metabarone prijatelju, a on mi sutradan kaže: Jesi ti normalan, koje ti je to sranje!
Ken nije strip koji udara jarkom bojom i krupnim planom na obje strane gdje Hulk nekome otkida glavu. Ken je suptilna poezija i melankolična oda kraju starog svijeta i dolasku vrlog novog u Americi. Za mene tu ima i nekih paralelnih osjećanja sa Kortom, ali to sam samo ja. To su mi stripovi koji djeluju nekako sekundarno na čula, ali utisak koji ostavljaju traje duže. Ken je strip za one koji znaju gledati slike polako i čitati između redova. I opet bez ikakvih potcjenjivanja, ne mora se svidjeti svakome.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 16/12/2018 21:08:08
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/12/2018 : 23:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Šteta. Nema razloga da ti ne vjerujemo, šteta...



Ne gubimo nadu.
Isto se pričalo prošlih godina za kiosk Kena.


Sto li je ispravnije?
U nadi je spas, ili, nada umire zadnja...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 17/12/2018 : 09:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Da li je došao prvi broj u BiH, i hoće li uopšte?
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 17/12/2018 : 13:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Kerempir

Kupujem sigurno i baš me zanima hoće li se popraviti moj negativni dojam nakon prvog (tro)broja.

Inače ne trebaju mi obojane unutrašnje naslovnice, jer na stranu priča i crtež koji me nisu oduševili, ali samo izdanje prvog broja mi je jako dobro.

Nego jel se uopće zna sudbina dampyra?




A čuj, ako ne ide čemu siliti...
Meni su prva 3 broja sasvim solidni. Inače ne čitam više Bonelli i slično, ali Ken mi je ok. Čitao sam ranije prve brojeve pa znam da se kvalitet diže pa će sa solidnog (bar meni ići na vrlo dobro i odlično). S tim da ima i slabijih priča...
Daj mu još malo sansu, recimo iduća 2 trobroja pa ćeš vidjeti.
Ako ti se ne svidi, zašto forsirati. Pa ne moraju svi voljeti sve. Ja recimo Zagora više ne mogu čitati, a većina ljudi ga voli. Također mi ne odgovaraju neka apsolutna remek djela u izdanju Fibre i ubili bi me u pojam da priznam koji su to stripovi. Ukus je vrlo osobna stvar. Jedan čitatelj drugome može preporučiti šta mu se sviđa i čini dobro, ali to ne znači baš ništa. Tom drugom čitatelju se to ne mora svidjeti ni najmanje. Preporučio Metabarone prijatelju, a on mi sutradan kaže: Jesi ti normalan, koje ti je to sranje!
Ken nije strip koji udara jarkom bojom i krupnim planom na obje strane gdje Hulk nekome otkida glavu. Ken je suptilna poezija i melankolična oda kraju starog svijeta i dolasku vrlog novog u Americi. Za mene tu ima i nekih paralelnih osjećanja sa Kortom, ali to sam samo ja. To su mi stripovi koji djeluju nekako sekundarno na čula, ali utisak koji ostavljaju traje duže. Ken je strip za one koji znaju gledati slike polako i čitati između redova. I opet bez ikakvih potcjenjivanja, ne mora se svidjeti svakome.



Ne silim se, išao sam isprobati za jako povoljnu cijenu dosta hvaljenog junaka. Evo, pročitao sam i drugi trobroj, izdanje je i dalje odlično, a što se tiče priča i crteža, evo nešto je bolje od lošeg prvog trobroja. Ubojstvo u Washingtonu, kada pređem preko karikaturalno nacrtanog crnog dečka ko iz najgorih rasnih stereotipova, i u par scena skriveno lice tajanstvenog ubojice koje je ponegdje vješto izvedeno, a ponegdje vrlo neuvjerljivo, ali epizoda je inače dobro nacrtana, priča mi je isto solidna, kao i sljedeća priča Chemako premda mi nije ostavila vau efekt.

Što se tiče Krvave zvijezde, e to je definitivno najlošiji crtež dosad, čak i prvi trobroj je za klasu bolji, iako je doduše riječ o drugom crtaču. Priča je isto ok, ali vezano sada za samog Berardija, jako me podsjeća na tinejdžera koji je totalni emo, sve je patnja i bol, evo ptice u letu. sigurno će je oboriti jastreb, evo krasno izraslog proljetnog cvijeća, ma sigurno će ga mraz skršiti prvom prilikom, nigdje razloga za osmijeh osim onih karikatura koji bi kao trebali nasmijati čitatelja a na kraju ispadnu nasilno ubačeni (sumnjičavi kinez koji prati nećakinju i sl) , i da, život je bio težak, sumoran, ali baš da nigdje ne može naći trunku vedrine, stvarno je počeo pretjerivati sa ubijanjem likova.

Edited by - Kerempir on 17/12/2018 13:34:01
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/12/2018 : 13:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Vama ni dragi Bog ne moze pomoci...
Mali savjet...ako vam Parker nije dobar probajte sa Tellerom.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 17/12/2018 13:50:01
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 17/12/2018 : 15:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Pa od nategnute dvoje za prvi broj, popelo se na solidnu trojku, nije da nema spasa kenu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/12/2018 : 15:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir



Ne silim se, išao sam isprobati za jako povoljnu cijenu dosta hvaljenog junaka. Evo, pročitao sam i drugi trobroj, izdanje je i dalje odlično, a što se tiče priča i crteža, evo nešto je bolje od lošeg prvog trobroja. Ubojstvo u Washingtonu, kada pređem preko karikaturalno nacrtanog crnog dečka ko iz najgorih rasnih stereotipova, i u par scena skriveno lice tajanstvenog ubojice koje je ponegdje vješto izvedeno, a ponegdje vrlo neuvjerljivo, ali epizoda je inače dobro nacrtana, priča mi je isto solidna, kao i sljedeća priča Chemako premda mi nije ostavila vau efekt.




rekoh ti ja - treća priča trećeg broja,i sve tri epizode četvorke će ti reći da li je to to ili da bataljuš Kena.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/12/2018 : 15:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


A čuj, ako ne ide čemu siliti...
Meni su prva 3 broja sasvim solidni. Inače ne čitam više Bonelli i slično, ali Ken mi je ok. Čitao sam ranije prve brojeve pa znam da se kvalitet diže pa će sa solidnog (bar meni ići na vrlo dobro i odlično). S tim da ima i slabijih priča...
Daj mu još malo sansu, recimo iduća 2 trobroja pa ćeš vidjeti.
Ako ti se ne svidi, zašto forsirati. Pa ne moraju svi voljeti sve. Ja recimo Zagora više ne mogu čitati, a većina ljudi ga voli. Također mi ne odgovaraju neka apsolutna remek djela u izdanju Fibre i ubili bi me u pojam da priznam koji su to stripovi. Ukus je vrlo osobna stvar. Jedan čitatelj drugome može preporučiti šta mu se sviđa i čini dobro, ali to ne znači baš ništa. Tom drugom čitatelju se to ne mora svidjeti ni najmanje. Preporučio Metabarone prijatelju, a on mi sutradan kaže: Jesi ti normalan, koje ti je to sranje!
Ken nije strip koji udara jarkom bojom i krupnim planom na obje strane gdje Hulk nekome otkida glavu. Ken je suptilna poezija i melankolična oda kraju starog svijeta i dolasku vrlog novog u Americi. Za mene tu ima i nekih paralelnih osjećanja sa Kortom, ali to sam samo ja. To su mi stripovi koji djeluju nekako sekundarno na čula, ali utisak koji ostavljaju traje duže. Ken je strip za one koji znaju gledati slike polako i čitati između redova. I opet bez ikakvih potcjenjivanja, ne mora se svidjeti svakome.


sjajan post i jedan od najboljih opisa suštine Parkera Kena koji sam pročitao.
A i ovo što kažeš za ukuse je pogodak u centar!

Jedino se nadam dameđu tim Fibrin remek delima koja ti ne odgovaraju nema Zekana,Tvrđi i svetova Aldebarana!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/12/2018 15:34:24
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/12/2018 : 16:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Obi-wan


A čuj, ako ne ide čemu siliti...
Meni su prva 3 broja sasvim solidni. Inače ne čitam više Bonelli i slično, ali Ken mi je ok. Čitao sam ranije prve brojeve pa znam da se kvalitet diže pa će sa solidnog (bar meni ići na vrlo dobro i odlično). S tim da ima i slabijih priča...
Daj mu još malo sansu, recimo iduća 2 trobroja pa ćeš vidjeti.
Ako ti se ne svidi, zašto forsirati. Pa ne moraju svi voljeti sve. Ja recimo Zagora više ne mogu čitati, a većina ljudi ga voli. Također mi ne odgovaraju neka apsolutna remek djela u izdanju Fibre i ubili bi me u pojam da priznam koji su to stripovi. Ukus je vrlo osobna stvar. Jedan čitatelj drugome može preporučiti šta mu se sviđa i čini dobro, ali to ne znači baš ništa. Tom drugom čitatelju se to ne mora svidjeti ni najmanje. Preporučio Metabarone prijatelju, a on mi sutradan kaže: Jesi ti normalan, koje ti je to sranje!
Ken nije strip koji udara jarkom bojom i krupnim planom na obje strane gdje Hulk nekome otkida glavu. Ken je suptilna poezija i melankolična oda kraju starog svijeta i dolasku vrlog novog u Americi. Za mene tu ima i nekih paralelnih osjećanja sa Kortom, ali to sam samo ja. To su mi stripovi koji djeluju nekako sekundarno na čula, ali utisak koji ostavljaju traje duže. Ken je strip za one koji znaju gledati slike polako i čitati između redova. I opet bez ikakvih potcjenjivanja, ne mora se svidjeti svakome.


sjajan post i jedan od najboljih opisa suštine Parkera Kena koji sam pročitao.
A i ovo što kažeš za ukuse je pogodak u centar!

Jedino se nadam dameđu tim Fibrin remek delima koja ti ne odgovaraju nema Zekana,Tvrđi i svetova Aldebarana!



Bravo Obi
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000