forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 24/12/2018 : 20:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Drz se Cromwelle. Nema predaje!

There can be only one, me!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2018 : 20:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Drzi se, prijatelju. Znam da je lako reci, ali vjeruj u sebe i razmisljaj pozitivno.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 24/12/2018 : 20:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Cromy, brz oporavak ti zelim.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 25/12/2018 : 12:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Drz' se Cromwelle i zelim ti da se uspijes oporaviti u potpunosti i da ponovno stanes na vlastite noge.

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/12/2018 : 13:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Dok god ima i zrnce nade, bori se i vjeruj u oporavak! Želim Ti sretan Božić.
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 25/12/2018 : 16:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Pridruzujem se zeljama za cim brzim oporavkom kolege Cromwella! Samo pozitivno!
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 25/12/2018 : 21:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Želim što brži oporavak drugu po stripovima!

TM
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/12/2018 : 09:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Hvala ljudi! :)

A nažalost nije šala :(, sve ostale kosti su zacijelile ali kralježak se rasprsnuo tako da su mi noge oduzete.
Da li je privremeno ili ne nitko ne može reći. Ozljeda je gadna ali "srećom" nije došlo do kompletnog prekida moždine tako da ima neke male nade. Ali sigurno je da ništa neće biti isto kao prije :/

Sutra dvojka! Btw već danas navodno viđena u Kauflandu!







dragi kolega forumašu, samo da ti poželim oporavak i da ne gubiš nadu, volju i želju za istim. budi borac. sve najbolje za blagdane i da ti nadolazeća godina bude bolja i sretina, a najvažnije zdravija od ove odlazeće.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 27/12/2018 : 09:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Drzi se Cromwell i budi jak,ne posustaj dok god ima i zrnce nade.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2018 : 16:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Evo došla mi i 'duja', skroz lijepo izgleda sa 'asom'...SA i Fibra, skroz dobro...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/12/2018 : 17:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Težak snob, baš te Cromy lijepo opisao. Fuj

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2018 : 18:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Težak snob, baš te Cromy lijepo opisao. Fuj


Postoje ti tablete za psihicke probleme. Kao i one koje pomazu zgaravici. Za zucnu kesu bas i ne znam...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/12/2018 : 18:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Curunir

Težak snob, baš te Cromy lijepo opisao. Fuj


Postoje ti tablete za psihicke probleme. Kao i one koje pomazu zgaravici. Za zucnu kesu bas i ne znam...

Nema ništa lošeg u komentiranju kvaliteta pojedinog izdanja, no u tvom slučaju praktički se svaki stripovski post svodi na to kako nešto izgleda na polici, što opet nebi bilo toliko loše da ne spamaš toliko učestalo, ali apsolutni vrhunac apsurda mi je kada to svoje spamanje prezentiraš kao poznavanje stripa: Stripove poznajem i volim vec desetljecima. I bez lazne skromnosti, mislim da ih poznajem kao rijetko tko

Ako netko ovdje ima psihičke probleme onda si to ti.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2018 : 18:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tja.
Na portalu o stripovima ne pricati o stripovima...
Na topicu o Kenu SA/Fibra ne pricati o istom...
Tja.
Da ne vrijedam, kao sto si ti sklon...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 29/12/2018 18:49:31
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/12/2018 : 18:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Tja.
Na portalu o stripovima ne pricati o stripovima...
Na topicu o Kenu SA/Fibra ne pricati o istom...
Tja.
Da ne vrijedam, kao sto si ti sklon...

Koji si ti kralj.

Mislim da bi trebao reeducirati ove naše strip-teoretičare poput Matka Vladanovića i Miroslava Cmuka. Dečki su očito fulali ceo fudbal kada se u svojim tesktovima bave striposvkim analizama umjesto da komentiraju kako "I kil giants" izgleda na polici.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2018 : 18:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Care, ja nikakve police komentirao nisam. One iz luga sa malo pancete i uja, to da...to mogu i sad..

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/12/2018 : 19:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja imam jednu riječ da sve ovo opise ali mi je zabranjeno koristiti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 29/12/2018 : 20:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Care, ja nikakve police komentirao nisam. One iz luga sa malo pancete i uja, to da...to mogu i sad..

auff pođe mi voda na usta, srića gori vatra

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 29/12/2018 : 23:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Ja ću to raditi sutra, a i nekidan sam...
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 30/12/2018 : 13:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Uhhh ...
Nije me dosta dugo bilo na forumu. Nažalost, dobar život vani ima i svoju cijenu. Posvećeni smo poslu i imamo vremena samo za familiju i jedan ili eventualno 2 hobija. Obično kad naručujem stripove pogledam malo što ima na forumu.

Kena Parkera nisam nikada čitao sa guštom, zapravo bio sam klinac onda, pa mu sada dajem novu šansu.
Pročitao sam ovu rečenicu od Obi-a i ona je više-manje razlog zašto sam ga naručio ... "Ken nije strip koji udara jarkom bojom i krupnim planom na obje strane gdje Hulk nekome otkida glavu. Ken je suptilna poezija i melankolična oda kraju starog svijeta i dolasku vrlog novog u Americi."

Žao mi je za loše Cromwellove vijesti. Ne poznajemo se, ali želim ti puno snage i volje za tvoju borbu. Nismo bili u toj situaciji i ne znamo što bi ti bilo pametno savjetovati.
IvanL postaje netko čije samo postove rado pročitao do osobe čije postove počinjem ignorirati. Ima tu previše nepoštivanja i neprijateljstva prema ostalim forumašima.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 14:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A jbg. kako sam kažeš život van ima svoju cijenu...
A ja kad se vratim, 'napadam' stripove, jer sam se za njih 'krvavo' naradio. I kao što si rekao, ostaje malo prostora, uz skrb za obitelj, možda za dva hobija, live svirke i stripovi... Inače tako već desetljeća van-doma, i kad si me već prozvao,(a znam da smo 'klasa'), pa da ti i pojasnim... A ja pričam samo i o stripovima, ovdje, jer je tu mjesto za takvo što, i ne diram se u nikoga, a dužan nekom ostati ne pada mi na pamet, stoga i otuda moje replike na određena neprijateljstva...
A inače ljubomoru, jal i zavist, ne trpim nimalo. Mogli su i drugi ići 'krvavo' raditi za kapitaliste kao ja i ti i još mnogi. Kužiš?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 30/12/2018 14:22:32
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/12/2018 : 16:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Uhhh ...
Nije me dosta dugo bilo na forumu. Nažalost, dobar život vani ima i svoju cijenu. Posvećeni smo poslu i imamo vremena samo za familiju i jedan ili eventualno 2 hobija. Obično kad naručujem stripove pogledam malo što ima na forumu.

Uff, upravo sam zato sretan što živim u HR, pošto stignem sve napravit što poželim. Imamo vremena za obitelj, radim kad mi se radi (nitko me ne goni), zadnja 2 mjeseca spavam do iza 10h (ipak lažem, danas sam se probudio u 9.20h, i sam sebe sam začudio što sam se digao tako rano), imam vremena za 2 treninga dnevno, 8 obroka po danu, vrijeme za druženje na forumu, čitanje stripova, baš ništa mi ne fali. Sve laganini (malo mi za sriću triba).

-
-

Što se tiče Ivanl-a, nije mi jasno zašto su se neki okomili na njega. Meni je cool lik. Nit' koga vrijeđa, tu je uvijek ako nekome treba savjet za strip, pa bila ta osoba i tek nova na forumu. Čovjek koji voli komentirat, koji se ne ustručava i čovjek za kojeg znam da mu se uvijek mogu obratit za neki savjet o pojedinom stripu, bila riječ o Fibri ili Bonelli (Dampyru primjerice..). Jasno mi je da nam se ne mogu svi svidjet i to je ok. Fino postoji ta opcija ignore i stvar riješena. S nekim klikneš, s nekima nikad i da ga poznaš cijeli život.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/12/2018 : 16:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by stripnik

Uhhh ...
Nije me dosta dugo bilo na forumu. Nažalost, dobar život vani ima i svoju cijenu. Posvećeni smo poslu i imamo vremena samo za familiju i jedan ili eventualno 2 hobija. Obično kad naručujem stripove pogledam malo što ima na forumu.

Uff, upravo sam zato sretan što živim u HR, pošto stignem sve napravit što poželim. Imamo vremena za obitelj, radim kad mi se radi (nitko me ne goni), zadnja 2 mjeseca spavam do iza 10h (ipak lažem, danas sam se probudio u 9.20h, i sam sebe sam začudio što sam se digao tako rano), imam vremena za 2 treninga dnevno, 8 obroka po danu, vrijeme za druženje na forumu, čitanje stripova, baš ništa mi ne fali. Sve laganini (malo mi za sriću triba).

-
-

Što se tiče Ivanl-a, nije mi jasno zašto su se neki okomili na njega. Meni je cool lik. Nit' koga vrijeđa, tu je uvijek ako nekome treba savjet za strip, pa bila ta osoba i tek nova na forumu. Čovjek koji voli komentirat, koji se ne ustručava i čovjek za kojeg znam da mu se uvijek mogu obratit za neki savjet o pojedinom stripu, bila riječ o Fibri ili Bonelli (Dampyru primjerice..). Jasno mi je da nam se ne mogu svi svidjet i to je ok. Fino postoji ta opcija ignore i stvar riješena. S nekim klikneš, s nekima nikad i da ga poznaš cijeli život.


Ivanl ima određen nastup - sastrane pa pomalo odozgor koji ne odgovara svakome. U principu, što više ega imaš, manje će ti se Ivanl svidjeti. Nije to nikakva pogrda, borim se i sam protiv svojeg prenapuhanog ega cijeli život poprilično bezuspješno. Ljudi ne vole kada im netko drugi mudruje bez obzira što je to najčešće dobronamjerno. Iako sam se uvijek trudio biti fer i pomoći, nailazio sam na ljude ovdje koji me baš i ne vole. I to je u redu. Nikoga ne mogu svi voljeti, ni tebe ni mene ni Ivana...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 30/12/2018 16:19:47
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/12/2018 : 16:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jasno Obi što želiš reći i slažem se, ti si meni isto ok forumaš, iako možda i nismo nešto puno skupa komentirali. Ali znam da si što se tiče Kena ponajviše zagovarao ovo kiosk izdanje (može se vidit i u arhivi foruma) i drago mi zbog tebe i sličnih koji su došli na svoje, koji su ga dočekali :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/12/2018 : 17:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Jasno Obi što želiš reći i slažem se, ti si meni isto ok forumaš, iako možda i nismo nešto puno skupa komentirali. Ali znam da si što se tiče Kena ponajviše zagovarao ovo kiosk izdanje (može se vidit i u arhivi foruma) i drago mi zbog tebe i sličnih koji su došli na svoje, koji su ga dočekali :)


Ja sam tu već jako dugo i već sam rekao uglavnom sve što sam imao. Znam da ponekad proviri neki vragić iz mene, ali to dolazi sa godinama. 43 godine, stres balkanske realnosti i čovjek postane pomalo sarkastičan i svadljiv.
No, trudim se biti bolji, preći preko nekih stvari. Od kada sam počeo vježbati, nekako se bolje i psihički osjećam. Preporučujem svima da kupe 2 bučice i 1 girju za preko zime.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 30/12/2018 17:13:57
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000