forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/12/2018 : 17:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


Uff, upravo sam zato sretan što živim u HR, pošto stignem sve napravit što poželim. Imamo vremena za obitelj, radim kad mi se radi (nitko me ne goni), zadnja 2 mjeseca spavam do iza 10h (ipak lažem, danas sam se probudio u 9.20h, i sam sebe sam začudio što sam se digao tako rano), imam vremena za 2 treninga dnevno, 8 obroka po danu, vrijeme za druženje na forumu, čitanje stripova, baš ništa mi ne fali. Sve laganini (malo mi za sriću triba).

-
-

Što se tiče Ivanl-a, nije mi jasno zašto su se neki okomili na njega. Meni je cool lik. Nit' koga vrijeđa, tu je uvijek ako nekome treba savjet za strip, pa bila ta osoba i tek nova na forumu. Čovjek koji voli komentirat, koji se ne ustručava i čovjek za kojeg znam da mu se uvijek mogu obratit za neki savjet o pojedinom stripu, bila riječ o Fibri ili Bonelli (Dampyru primjerice..). Jasno mi je da nam se ne mogu svi svidjet i to je ok. Fino postoji ta opcija ignore i stvar riješena. S nekim klikneš, s nekima nikad i da ga poznaš cijeli život.


1.Reem,imaš li decu? Ako nemaš,teško da ćeš tako dugo spavati kad dođu a ako ih imaš,onda si još veći car nego što sam mislio.

2.eto,da stanem i ja u odbranu ivanl-a - ja nikako ne mogu da ukapiram što ga ljudi tako napadaju - evo konkretno,nije me jasna curunirova reakcija?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/12/2018 : 19:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Koliko znam, ima dijete.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/12/2018 : 19:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ivanl je potpuno sluđeni malograđanin, isto kao i ti, anto. vi ste smrtnici sa mišljenjem smrtnika i kao takvi nesimpatični dok pametujete (a to je često, jer zaboravite da ste smrtnici).
inače ste okej.

curunir je sluđen u drugom smislu, pa čak i simpatičniji od vas dvojice, iako je i on nesimpatičan.

reem je isto smrtnik, ali za sada simpatičan, jer ne pametuje.

obi van je nešto najgrđe, rang valtera, tintona, poludjeli malograđanin iz filma resantiman u izgradnji morala. poptuno iritantan tip.

i nemam pojma sada tko je još tu na redu, uglavnom, evo, to je to, kad te već zanima.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/12/2018 : 19:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ivanl je potpuno sluđeni malograđanin, isto kao i ti, anto. vi ste smrtnici sa mišljenjem smrtnika i kao takvi nesimpatični dok pametujete (a to je često, jer zaboravite da ste smrtnici).
inače ste okej.

curunir je sluđen u drugom smislu, pa čak i simpatičniji od vas dvojice, iako je i on nesimpatičan.

reem je isto smrtnik, ali za sada simpatičan, jer ne pametuje.

obi van je nešto najgrđe, rang valtera, tintona, poludjeli malograđanin iz filma resantiman u izgradnji morala. poptuno iritantan tip.

i nemam pojma sada tko je još tu na redu, uglavnom, evo, to je to, kad te već zanima.


De opiši i sebe. Baš ti dobro to ide...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/12/2018 : 20:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma ja sam majka pored vas
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 20:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by stripnik

Uhhh ...
Nije me dosta dugo bilo na forumu. Nažalost, dobar život vani ima i svoju cijenu. Posvećeni smo poslu i imamo vremena samo za familiju i jedan ili eventualno 2 hobija. Obično kad naručujem stripove pogledam malo što ima na forumu.

Uff, upravo sam zato sretan što živim u HR, pošto stignem sve napravit što poželim. Imamo vremena za obitelj, radim kad mi se radi (nitko me ne goni), zadnja 2 mjeseca spavam do iza 10h (ipak lažem, danas sam se probudio u 9.20h, i sam sebe sam začudio što sam se digao tako rano), imam vremena za 2 treninga dnevno, 8 obroka po danu, vrijeme za druženje na forumu, čitanje stripova, baš ništa mi ne fali. Sve laganini (malo mi za sriću triba).

-
-

Što se tiče Ivanl-a, nije mi jasno zašto su se neki okomili na njega. Meni je cool lik. Nit' koga vrijeđa, tu je uvijek ako nekome treba savjet za strip, pa bila ta osoba i tek nova na forumu. Čovjek koji voli komentirat, koji se ne ustručava i čovjek za kojeg znam da mu se uvijek mogu obratit za neki savjet o pojedinom stripu, bila riječ o Fibri ili Bonelli (Dampyru primjerice..). Jasno mi je da nam se ne mogu svi svidjet i to je ok. Fino postoji ta opcija ignore i stvar riješena. S nekim klikneš, s nekima nikad i da ga poznaš cijeli život.


Thks!
Tu sam što god treba. Bilježim se s štovanjem...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 20:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by stripnik

Uhhh ...
Nije me dosta dugo bilo na forumu. Nažalost, dobar život vani ima i svoju cijenu. Posvećeni smo poslu i imamo vremena samo za familiju i jedan ili eventualno 2 hobija. Obično kad naručujem stripove pogledam malo što ima na forumu.

Uff, upravo sam zato sretan što živim u HR, pošto stignem sve napravit što poželim. Imamo vremena za obitelj, radim kad mi se radi (nitko me ne goni), zadnja 2 mjeseca spavam do iza 10h (ipak lažem, danas sam se probudio u 9.20h, i sam sebe sam začudio što sam se digao tako rano), imam vremena za 2 treninga dnevno, 8 obroka po danu, vrijeme za druženje na forumu, čitanje stripova, baš ništa mi ne fali. Sve laganini (malo mi za sriću triba).

-
-

Što se tiče Ivanl-a, nije mi jasno zašto su se neki okomili na njega. Meni je cool lik. Nit' koga vrijeđa, tu je uvijek ako nekome treba savjet za strip, pa bila ta osoba i tek nova na forumu. Čovjek koji voli komentirat, koji se ne ustručava i čovjek za kojeg znam da mu se uvijek mogu obratit za neki savjet o pojedinom stripu, bila riječ o Fibri ili Bonelli (Dampyru primjerice..). Jasno mi je da nam se ne mogu svi svidjet i to je ok. Fino postoji ta opcija ignore i stvar riješena. S nekim klikneš, s nekima nikad i da ga poznaš cijeli život.


Ivanl ima određen nastup - sastrane pa pomalo odozgor koji ne odgovara svakome. U principu, što više ega imaš, manje će ti se Ivanl svidjeti. Nije to nikakva pogrda, borim se i sam protiv svojeg prenapuhanog ega cijeli život poprilično bezuspješno. Ljudi ne vole kada im netko drugi mudruje bez obzira što je to najčešće dobronamjerno. Iako sam se uvijek trudio biti fer i pomoći, nailazio sam na ljude ovdje koji me baš i ne vole. I to je u redu. Nikoga ne mogu svi voljeti, ni tebe ni mene ni Ivana...


What does kill you, makes you stronger.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 20:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP


Uff, upravo sam zato sretan što živim u HR, pošto stignem sve napravit što poželim. Imamo vremena za obitelj, radim kad mi se radi (nitko me ne goni), zadnja 2 mjeseca spavam do iza 10h (ipak lažem, danas sam se probudio u 9.20h, i sam sebe sam začudio što sam se digao tako rano), imam vremena za 2 treninga dnevno, 8 obroka po danu, vrijeme za druženje na forumu, čitanje stripova, baš ništa mi ne fali. Sve laganini (malo mi za sriću triba).

-
-

Što se tiče Ivanl-a, nije mi jasno zašto su se neki okomili na njega. Meni je cool lik. Nit' koga vrijeđa, tu je uvijek ako nekome treba savjet za strip, pa bila ta osoba i tek nova na forumu. Čovjek koji voli komentirat, koji se ne ustručava i čovjek za kojeg znam da mu se uvijek mogu obratit za neki savjet o pojedinom stripu, bila riječ o Fibri ili Bonelli (Dampyru primjerice..). Jasno mi je da nam se ne mogu svi svidjet i to je ok. Fino postoji ta opcija ignore i stvar riješena. S nekim klikneš, s nekima nikad i da ga poznaš cijeli život.


1.Reem,imaš li decu? Ako nemaš,teško da ćeš tako dugo spavati kad dođu a ako ih imaš,onda si još veći car nego što sam mislio.

2.eto,da stanem i ja u odbranu ivanl-a - ja nikako ne mogu da ukapiram što ga ljudi tako napadaju - evo konkretno,nije me jasna curunirova reakcija?


Jal? Zavist? Ljubomora?
Svako dobro 'klaso'!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 20:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ivanl je potpuno sluđeni malograđanin, isto kao i ti, anto. vi ste smrtnici sa mišljenjem smrtnika i kao takvi nesimpatični dok pametujete (a to je često, jer zaboravite da ste smrtnici).
inače ste okej.

curunir je sluđen u drugom smislu, pa čak i simpatičniji od vas dvojice, iako je i on nesimpatičan.

reem je isto smrtnik, ali za sada simpatičan, jer ne pametuje.

obi van je nešto najgrđe, rang valtera, tintona, poludjeli malograđanin iz filma resantiman u izgradnji morala. poptuno iritantan tip.

i nemam pojma sada tko je još tu na redu, uglavnom, evo, to je to, kad te već zanima.


Jeba me pas, kad sam ovako šta dobro, odavno pročita ovdi!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 30/12/2018 : 20:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Stinky je ludi naučnik sa kompleksom Boga.
Bar ga ja tako doživljavam.

Problem je što se u diskusijama postavlja tako KAO da je otkrio velike životne istine, a drugi nisu, i sadistički uživa u tome da drugima daje deliće džinovske slagalice spoznaje, neprestano direktno i indirektno ponavljajući kako je ON taj Mesija koji zna istinu, što kroz drski, egocentrični stil pisanja i nadmeni ton obraćanja, što kroz isprazne izjave poput ''otkrićeš jednog dana ako ne ostaneš nesimpatični smrtnik kakav si sada'' i sl. Uostalom, dovoljno je pogledati bilo koji njegov post. Ili se lik sprda ili je patološki slučaj.

Zato sa njim i ne može da se vodi smislena konverzacija, jer okreće na svoju subjektivnu vodenicu. Polazna osnova takve diskusije je u startu pogrešna, jer polazi od njegovog mišljenja kao najispravnijeg, prema kome se sva druga mišljenja ravnaju.

Zaključak: zaobilaziti ga u širokom luku.


PS. I ja sam nesimpatični smrtnik. Možda čak i iritantan. Čućemo šta Mesija Stinky ima da kaže o meni.



Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/12/2018 : 20:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ivanl je potpuno sluđeni malograđanin, isto kao i ti, anto. vi ste smrtnici sa mišljenjem smrtnika i kao takvi nesimpatični dok pametujete (a to je često, jer zaboravite da ste smrtnici).
inače ste okej.

curunir je sluđen u drugom smislu, pa čak i simpatičniji od vas dvojice, iako je i on nesimpatičan.

reem je isto smrtnik, ali za sada simpatičan, jer ne pametuje.

obi van je nešto najgrđe, rang valtera, tintona, poludjeli malograđanin iz filma resantiman u izgradnji morala. poptuno iritantan tip.

i nemam pojma sada tko je još tu na redu, uglavnom, evo, to je to, kad te već zanima.


pa dobro,zadovoljan sam kako me doživljavaš - čakštaviše,iz tvoje percepcije viđenja foruma,forumaša i tako toga,smatram to komplimentom.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/12/2018 : 20:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa ne znam tebe, vidio sam te samo par puta. u osnovi trabunjaš kao i većina, ali intuitivno (kao i kod velke) čini mi se da nisi loš.

ove tvoje, moram reći, glupave pokušaje rasvjetljavanja moga lika i djela, ma to ti ne zamjeram. to je tako obično, da se revanširaš ili revanširate i to, da, baš sa mišljenjem smrtnika. jocko, te fore sa sadističkim uživanjem itd. to su gluposti, ali što bih te ja sad razuvjeravao.

to da sam iznad 99,99% ovdje prisutnih smrtnika, to ne skrivam, to si dobro uočio. s tim se i zajebavam, da, zato me i volite, ma kako vas srdio, dječače.

smislena konverzacija? pa ne može se voditi smislena konverzacija tako kako bi ti htio: da se mi na silu izjednačimo i da moje božansko i tvoje smrtničko mišljenje vrijede na istoj ravni. pa to su gluposti, jocko.
nego, smislena konverzacija počinje tamo gdje svaki prihvati svoje mjesto. SAMO TAMO GDJE SU RAZLIKE postoji smisao i stvarnost i to je polazište. naše se pozicine razlikuju i to ti je uopće uvjet da bi otpočela smislena konverzacija. kada to prihvatiš, vidjet ćeš da nisam ni upola tolko loš ko što kruže glasine (i kako ti govori tvoje malo stisnuto srce koje fantazira o egocentrizmu i sadističkim izživljavanjima čovjeka koji je maltene svetac)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/12/2018 : 21:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

What does kill you, makes you stronger.


Khm, I beg to differ.



procitaj ponovno sta si napisao



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 30/12/2018 : 21:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Mislim da IvanuL najviše zavidim na poznavanju hrvatskog i engleskog jezika. Jednostavno me proždire ta zavist.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 21:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Izgubi se 'dikod' pokoje slovo 'po putu' pa da je i na materinjem...smisao ostaje isti. Jbg.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 21:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Mislim da IvanuL najviše zavidim na poznavanju hrvatskog i engleskog jezika. Jednostavno me proždire ta zavist.


Jel tako?
Nemoj mučiti puno žučnu kesu, otrov je to, opasno nerjetko i po život, ne samo zdravlje...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 30/12/2018 : 21:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam tebe, vidio sam te samo par puta. u osnovi trabunjaš kao i većina, ali intuitivno (kao i kod velke) čini mi se da nisi loš.

ove tvoje, moram reći, glupave pokušaje rasvjetljavanja moga lika i djela, ma to ti ne zamjeram. to je tako obično, da se revanširaš ili revanširate i to, da, baš sa mišljenjem smrtnika. jocko, te fore sa sadističkim uživanjem itd. to su gluposti, ali što bih te ja sad razuvjeravao.

to da sam iznad 99,99% ovdje prisutnih smrtnika, to ne skrivam, to si dobro uočio. s tim se i zajebavam, da, zato me i volite, ma kako vas srdio, dječače.

smislena konverzacija? pa ne može se voditi smislena konverzacija tako kako bi ti htio: da se mi na silu izjednačimo i da moje božansko i tvoje smrtničko mišljenje vrijede na istoj ravni. pa to su gluposti, jocko.
nego, smislena konverzacija počinje tamo gdje svaki prihvati svoje mjesto. SAMO TAMO GDJE SU RAZLIKE postoji smisao i stvarnost i to je polazište. naše se pozicine razlikuju i to ti je uopće uvjet da bi otpočela smislena konverzacija. kada to prihvatiš, vidjet ćeš da nisam ni upola tolko loš ko što kruže glasine (i kako ti govori tvoje malo stisnuto srce koje fantazira o egocentrizmu i sadističkim izživljavanjima čovjeka koji je maltene svetac)



Nije to baš rasvetljavanje, više je reč o tome kakav utisak ostavljaš na nekoga ko te na forumu ne zna od početaka, a utisak je, pogađaš, vrlo odbojan. Nadam se za dobrobit tvojih bližnjih i daljnjih da nisi takav u stvarnosti, inače su ga ugasili.

Vidim po tvojim recenzijama i starim postovima da si nekada pisao 'fanovski' i bio prirodniji u komunikaciji, dok se danas gnušaš tog pristupa. Šta se dogodilo između verovatno ne znaju ni forumaši koji su duže ovde, a možda ni ti sam.
To mene zanima, šta je to što je od tebe stvorilo ''nadčoveka'', i otvorilo ti vrata spoznaje, koja te razlikuju od smrtnika? I ko li je taj 0,01% forumaš koji jedini može da ti parira?
Ako takav postoji, dakako.
Ova pitanja više ja postavljam za sebe, ne očekujem da dobijem odgovore.


Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/12/2018 : 21:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ajmo stanite sa uvredama i svađom.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/12/2018 : 21:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
U moru sterilnih, ni vrit ni mimo forumaša stinky je svjetionik.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 30/12/2018 : 21:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@jocko nije stinky ludi naučnik, on ti je više prorok iz osame. Na mene nije ostavio loš utisak, dapače- vrlo pozitivan, cijenim ga kao intelektualnu veličinu. Možda je sad pretjerao s ovim "definicijama" pojedinih forumaša, jer takav pristup u stvarnom životu sigurno nitko ne primjenjuje, ali eto- valjda hoče da malo razbudi strasti.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 30/12/2018 : 23:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
sve je to super, ali 8 (osam) obroka dnevno..reem...ja jedva dva puta da jedem u toku dana...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/12/2018 : 23:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja sam tu već jako dugo i već sam rekao uglavnom sve što sam imao. Znam da ponekad proviri neki vragić iz mene, ali to dolazi sa godinama. 43 godine, stres balkanske realnosti i čovjek postane pomalo sarkastičan i svadljiv.
No, trudim se biti bolji, preći preko nekih stvari. Od kada sam počeo vježbati, nekako se bolje i psihički osjećam. Preporučujem svima da kupe 2 bučice i 1 girju za preko zime.


Za ruske girje sam prvi put čuo, vidio tamo 2003. ako se ne varam, kad sam gledao treninge Fedora (Emelianenko) u jednom videu, treninge koje je izvodio u Rusiji u tim surovim uvjetima. Što se tiče inače treninga, jel da, nema bolje stvari, pogotovo nakon treninga (bio sa utezima ili ne) onaj osjećaj zadovoljstva, čovjek se zaista odlično osjeća, sjajan ispušni ventil dovoljno je i 45 min. ako je odrađen na kvalitetan način, a mislim da toliko svi mogu naći vremena, ako si čovjek dobro organizira vrijeme.

quote:
Originally posted by anto

1.Reem,imaš li decu? Ako nemaš,teško da ćeš tako dugo spavati kad dođu a ako ih imaš,onda si još veći car nego što sam mislio.



Dečkića, napunio ovaj mjesec 4 godine znam o čemu pričaš, sestra i zet imaju troje, najstariji je ove jeseni krenuo tek u 1.razred (on je prvi na listi kojeg ću pokušat regrutirat na Zagor-Te-Neja).

A posao je sezonski, sad netko će reći "prokletstvo" tog posla ili "prednost" što se u ljetnim mjesecima zaista naradiš (dok svi ostali/većina idu na godišnji), ali onda poslije jesen/zima praktički odmaraš, puniš baterije, tu i tamo nešto napraviš oko kuće koliko ti vremenski uvjeti to dopuste.

Ali kad treba, Reem onda stisne :)

edit:

quote:
Originally posted by zlatan bihac

sve je to super, ali 8 (osam) obroka dnevno..reem...ja jedva dva puta da jedem u toku dana...



A to su sve lagani, manji obroci počeo sam tako prije neka 2 i pol mjeseca (svaki 2 i pol sata nešto pojedem), i skinuo sa 80kg na 75kg. Još mi je cilj spustit možda na 73kg.

S tim naravno da sam izbacio sve slatko, sve sokove (što mi je najviše teško palo), te junk food. Iako nije bilo lako izdržat u ovo vrijeme kad je svakojaka hrana u obilju, ali uspijevam odolit

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 30/12/2018 23:39:21
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/12/2018 : 07:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U moru sterilnih, ni vrit ni mimo forumaša stinky je svjetionik.


slažem se...dajte Stinkyju puno slobodu!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/12/2018 : 09:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
eto vidiš jocko da se nekima čak i ovakav sviđam. što ćeš.

e sad, to što tebe muči: kako se postaje stinky, to je pravo pitanje. i da, do kraja ti ga ne mogu odgovoriti ni ja, jer i ja se mogu samo približavati svojim izvorima, a nikako ih ne mogu potpuno znati, znati bez ostatka.
recimo da sam dobrano napredovao u ostvarenju slobode. da sam slobodniji od tebe itd. nisam više fan: o da, nešto se izgubilo, ALI KOLIKO SE TOGA DOBILO!!! moj jocko.
htio bih ti reći još jednu opasnu (Schellingovu) misao: potpuni izostanak ludila vodi idiotizmu. što ja znam, vjerujem da si i sam vidio određenu istinitost te misli svuda oko sebe, svuda gdje vladaju filistri i mali činovnici zdravog razuma. svuda po scomu. jednostavno, svuda.

dobro je biti fan, jocko, ali je bolje biti to što sam ja.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 31/12/2018 : 15:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
u koji sam ja to ušao topic.....?

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000