forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG: Trenuci zebnje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/12/2018 : 21:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote


KVALIFIKACIJE ZA 11. IZBOR DR ZAGOROLOGA!!!!


-Kvalifikacije pocinju danas i traju do cetvrtka 19.12.2019.godine u 22h
-DESET ucesnika sa najvecim brojem glasova ide direktno u polufinalnu rundu.
-Na vama je po kojim kriterijumima cete da glasate. Razlozi mogu da budu ativnost po forumima, rad na projektima, zaludjenost nasim junakom ili nesto cetvrto.
-Mozete glasati za vise ljudi, dovoljno je da u postu napisete imena osoba koje predlazete.
-Izbor nije ogranicen samo na ovaj forum, slobodno mozete da predlozite i ljude koji su aktivni na drugim forumima kao sto su Darkwood, Libellus i drugi..
-Polufinale i veliko finale ce ici u posebnim temama u anketnoj formi.
-Kao i u prethodnim takmicenjima, titula Dr Zagorolog nije ponovljiva. To znaci da u listama svojih favorita izostavite dosadasnje pobednike, a oni su:

Bruce Springsteen
King Warrior
Attila77
acestroke
PijaniPatak
solar
D.J.
stinky
Brdar
grofica Varga


NEKA GLASANJE POCNE!!!



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - solar on 15/12/2019 22:01:26

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/12/2018 : 21:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 12/12/2018 22:03:11
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 12/12/2018 : 22:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Teži oblik retardacije od ovakve teme je teško vidjeti
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 12/12/2018 : 22:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovdje nećeš vrijeđati, sljedećeg upozorenja neće biti.
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
788 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 12/12/2018 : 22:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Pravda za Patka!

HOKA-HEY
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 12/12/2018 : 22:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ovdje nećeš vrijeđati, sljedećeg upozorenja neće biti.


De poliži mi muda majmunčino gologuza. Ti ćeš nešta nekome govoriti šta može a šta ne može takav mutav oko usta. Bolje zatvori te lajave blanje da ti ne bi uletio koji spermić ahahahhaha
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/12/2018 : 22:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Moj favorit je definitivno Grofica Varga!

Znam da je možda ove godine i nije bilo često na forumu, ali kad dođe, njezini postovi/osvrti vrijede više nego nečijih 100 postova. Ima kvalitetne postove/tekstove, a skužio sam da je radila i recenzije.

Citirat ću jedan njezin post sa početka godine (koji je možda "nestao" u tim silnim stranicama Zagor teme), kad smo pričali o samom početku serijala, za mene možda i post godine:

quote:
Originally posted by grofica Varga

Nekoliko zadnjih stranica topika su me inspirirale da se malo više raspišem. Evo moja analiza perioda od '66-te do '69-te. To su epizode koje smatram dobrima i/ili značajnima. U te 3 godine stvorio se temelj Zagorovog svijeta, pogotovo ako gledamo pojavu likova. Tu sam navela i neke epizode koje mi nisu dobre, ali ne želim svojim osobnim ukusom negirati njihov značaj u cjelokupnom kontekstu izgradnje Zagora.


Titan (72%)
Osim što tu imamo prvu pojavu nekog tko je - THE neprijatelj, ludi znanstvenik koji će protiv Zagora upotrebljavati sva čudesa moderne tehnologije, također imamo i baš pitku priču. Kada sam čitala taj striscia period kronološki, one Ferrijeve i Gianluigijeve početnice, sve je to bilo nešto povuci i potegni. Malo čitam, pa malo radim nešto drugo po kući. Jednu priču bih razvlačila nekoliko dana. S Titanom nije bilo tako, pročitala sam je u dahu. Ta izreka "čita se u dahu" ponekad zvuči kao neka floskula, kada si neinspiriran komentirati neki strip. Pa bubneš - "čita se u dahu". Al nakon mnogih striscia koje sam pročitala u 6473635567 "dahova", Titan baš sjedne. U dahu.
Tu se i po prvi put pojavio Trampy. On mi na prvu nije djelovao kao netko tko bi mogao postati kultna ličnost, ali je s vremenom postao nezaobilazan.

Iron Man (74%)
Zagor pobijeđen, na koljenima, išiban od starih baba... Jako dinamičan scenario koji izaziva tugu i nevjericu. Pogotovo dok smo bili mlađeg uzrasta. Opet - "čita se u dahu". Zagor odbačen od svih, kao stara krpa, ali ne i od Tonke. U tom najgorem trenutku kojeg je Zagor imao u početku svoje karijere stvorio se Tonka, njegov veliki prijatelj i krvni brat.
Uopće nije čudno da se upravo ovaj Tonka, iz ove priče, razvio u lika koji će biti broj jedan po povjerenju kojeg se ima u njega.

Sjene (65%)
Ta prva epizoda s Kinezima mi nije nešto naročito, kao što mi nije ni sam Robson. Koji se ovdje pojavljuje po prvi put. Ipak smatram da ga se treba spomenuti u ovom blic osvrtu jer je i on figura bitna u Zagorovom svijetu. On je simbol željeznice, koja je s druge strane simbol otimačine indijanskog teritorija. S te strane gledajući možda i ne zaslužuje čiste i nepokolebljive simpatije. (Ponekad se pitam bi li on izgradio iti jednu prugu da nije Zagora.) S druge je strane ljudina, ima osjećaj za pravdu, nije rasist i ako se već željeznice trebaju raditi, bolje da to radi on nego neki krvolok. Najbolja epizoda s Robsonom mi je Povratak Supermikea. Međutim, tu ga je Ferri nacrtao kao Kandraxa. Dan danas mi nije jasno zašto.

Pakao živih (71%)
Koliko se samo puta Hellgate spomenuo u brojnim epizodama, uvijek s jednom te istom napomenom "Vidi epizodu Pakao živih". Bez obzira na to što je ova epizoda starinska i zbrzano napisana, s mjestimičnim naivnostima, ona će uvijek biti epizoda u kojoj je Zagor završio u zatvoru. A taj zatvor će s vremenom postati Darkwoodska zloglasna kaznionica. Ovo mi je i dobra i bitna epizoda.


Sjene u noći (67%)
Bat je parodija na S. Holmesa, njegova prerušavanja su komedija, a u budalaštinama i kukavičluku se savršeno poklapa s Chicom. Ono što najviše krasi epizode s njim je vrlo česta nadnaravna i horror nota. Sama priča u kojoj se prvi put pojavljuje je starinska i naivna, ali u njoj također postoji dašak egzotike i horrora. Od jednom smo se "stvorili" u Egiptu i doživjeli buđenje mumije. On i Chico na noćnoj straži, uplašeni i traljavi. Već se tu može primijetiti što on kao lik donosi u Zagorov svijet, a situacija noćne straže će se ubuduće pojaviti nebrojeno puta. Već mi njegovo iduće pojavljivanje, epizoda Kuća užasa (79%) spada u dobru epizodu. I tu je opet upotrijebljen taj moment kada njih dvojica odrađuju noćnu smjenu, a babaroga vreba iza svakog kantuna. Toninelli mu je u epizodi Gospodar Vremena stvorio rođaka po imenu - Bing. Po svemu sudeći on treba biti njegova protuteža. Ozbiljna i sposobna polovica tandema, al teško da će po ičemu moći dosegnuti Batovu karizmu.

Morske Hijene (71%)
Pojavljuje se prvi puta Digging Bill, moj miljenik. I u svojoj prvoj epizodi je uspio na indirektan način natjerati Zagora da otpješači sve do Long Islanda zbog legendarnog blaga Kapetana Kidda. Na kraju je, u svom stilu, pronašao kovčeg pun starih krpa i pošemerenog lika obučenog u olinjalog gusara. Stvorila se shema, recept po kojem se mogu skuhati vrhunske epizode.
Ova je epizoda za ono vrijeme dosta kompleksna i duga. Prava epska avantura. Tu je lov na Digging Billa zbog svjedočenja na sudu za spas zapovjednikovog mlađeg brata. Razotkrivanje pljačkaša koji sabotiraju brodove lažnim svjetionikom. Bitka s podivljalim Indijancima. Digging Billa volim jer je strastven i predan svom životnom cilju. Možda djeluje lud, ali je on zapravo jako sretan čovjek koji slijedi svoje snove i ništa ga u tome ne može smesti. Što je on sve dao u Zagorov serijal, teško je opisati u kratkom osvrtu. Moj osobni broj jedan Kapetan Zmija dogodio se zahvaljujući njemu.
On je taj koji je probudio Kandraxa u njegovom prvom pojavljivanju. Mogla bih satima nabrajati što je taj sve skuhao. Gdje god se on pojavi krene prava avantura, ako ne prava, barem simpatična.

Verybadova Bomba (71%)
Tko je Verybad? On je u mojim očima kombinacija prizemnijeg Hellingena i Digging Billa. Znanstvenik i genij poput Hellingena, koji ima strast poput Digging Billa. Strast prema stvaranju destruktivnih igrački. Njegovo prvo pojavljivanje je vezano za izum ručne bombe. Radnja je svedena na razotkrivanje i ganjanje ljudi koji su odlučili ukrasti prototip i prodat je drugoj državi. Ono što mi diže cijelu stvar je doza humora koji su nam dali Chico i Trampy. Usudim se kazati da je u ovoj priči više udaren temelj Trampyju nego samom Verybadu. Ali on je stvoren i zbog toga treba zabilježiti i ovu epizodu kao važnu. Prvi pravi sivi lik je tu!

Zagor u napadu (73%)
Pojavila se grupa dobrih likova. Ikar la Plume, Jednooki Jack, fratri Jelsonim i Geronim. (A i Happy Lou)
Kroz baruna la Plumea Nolitta projicira u Zagorov svijet čovjekov san o letenju. To radi u humorističnom stilu tako da su La Plumeovi izumi gotovo u rangu Grumfovih (Alan Ford). Njegova uloga je uglavnom gega radi, ali isto tako, u više navrata upravo je njegov izum bio glavni uzročnik događaja.
To se dogodilo i u njegovoj premijernoj epizodi. Jednooki Jack and Co. odluče pomoću njegovog izuma, balona, opljačkati nedostupan samostan na vrhu litice. Ova mi je epizoda dinamična, simpatična i pozitivna, te je krasi puno likova koji su ostavili trag u Zagorovom svijetu.


Clark City (70%)
Dobra epizodica, iako nije pisana od Nolitte nego od padobranca Melonchellija. Dao je par epizoda nedoraslih zadatku, ali ova mi je sjela.
Svidjela mi se situacija gdje je Zagor s grupom umjetnika uletio kao dvostruki agent u selo gdje su sami razbojnici. Vidjeli smo ih u pauzama između pljački kako ubijaju slobodno vrijeme. U kojem se raduju predstavi ili vucaraju po birtijama.
Dodatan plus epizodi je Slavuj Kentuckyja, jako paranoičan lik, koji je umalo sabotirao čitav pothvat.

Rat (88%)
Koliko je samo tu samo interesnih skupina?! Webb želi zadominirati teritorijem za lov. Kraus želi rat i pljačku onog koga porazi. Na lukav i podmukao način naprave pijuna od kapetana Howarda, koji tako izmanipuliran tjera vodu na njihov mlin. To izvedu tako da otmu njegovo dijete i prebace krivnju na Indijance. Čak bi i upucali to dijete da stvari nisu krenule drugim tokom. Da se smrzneš!
Izbija generalno sranje.
Volim epizode u kojima prijeti veliki rat između bijelih i crvenih. I kad Zagor mora odlučiti uz koga će stati.
Pojavljuje se Mnogooki po prvi put. Ako Zagor ima figuru oca u Wandering Fitziyju, onda mu je Mnogooki figura djeda. On je baš pravi Darkwoodski djed, vrlo često okružen s dječurlijom kojoj priča bajke i legende. Uz to dobro zna tko je Zagor, sam mu je u nekoliko navrata pomogao izvesti predstave na ovom i onom proplanku okupljana plemenskih poglavica. Baš kao što i Fitzy zna da je Zagor jedan mladić od krvi i mesa, kojem je upravo on davao šumsku muku i nauku.


Sam protiv svih (85%)
Zagor otputovao u Chicago i skinuo glavu mafijaškom bossu.
Dobar mi je detalj kad su kao pravi dobričine iz šume, vjerujući u pravdu i zakon, otišli ravno na policiju. A oni korumpirani i još gori od mafije. Međutim, ako neće pomoći policija i zakon - pomoći će lopov. I eto nam grofa Lapaletta po prvi put. Odmah mi je sjeo. Gospodski maniri, al zapravo pripada talogu i dnu lopovske karijere. Džeparoš, koji se smuca po sumnjivim kvartovima i koji je umalo završio proboden nožem i bačen u smrdljivu lučku vodurinu.
Castelli ga je u epizodi Utvrda Smirnoffa promaknuo u majstora obijanja sefova. A la Mission Impossible i Oceanovih 11.


Mržnja (67%)
Po mom mišljenju najgori Hellingen. Radnja mi je tanka i budući da sam znala tko stoji iza svega bila sam lišena eventualnog efekta iznenađenja. Ali stvoren je Fishleg, vuk svih morskih vukova u Zagoru. U svom je prvom pojavljivanju bio pomalo komičan i s posadom koja nije preživjela svoj debi. Njegova sadašnja, vjerna i živopisna posada je stvorena tek kasnije u Odlazak u nepoznato. Fishleg je bio glavni moreplovac dobar dio Zagorove povijesti. Kad je za potrebe scenarija trebalo Zagora odvući od Darkwooda, njegov brod je uvijek bio tu na usluzi tekstopiscima. Boselli mu je u '90-tima napravio konkurenciju u vidu Honest Joa u epizodi Aljaska.
Imamo Fishlega, a istovremeno Hellingen udara svoj put prema neprijatelju broj 1. Koliko god da mi je epizoda slaba ne ignoriram je u njenoj značajnosti.


Seminole (79%)
Emotivno do te mjere da je i Zagor zaplakao. Ovo je odlična uvertira u kasniji ep Sloboda ili smrt. Što reći drugo nego da su Seminole vjerojatno najveći tragičari Zagorovog svijeta. Svi drugi nešto črčkaju i brčkaju, bore se, ne daju se, al jadni Seminole su se iz praznog samo prebacili u šuplje. Baš imaju peh, na čelu s Manetolom. Likom kojeg je teško zaboravili, premda nas od epizoda s njim dijele desetljeća.


Satko (67%)
Kratka i slatka ljubavna pričica, Romeo i Julia u kontekstu rasizma. Ovaj mi je Satko tek blaga skica onog Satka koji će nastati u 90-tima. Kroz njega dobivamo presliku čitavog naroda Cherokee, kojeg je krasila vrlo brza prilagodba na utjecaj bijelaca. U njegovom prvom pojavljivanju on je samo Indijanac s diplomom odvjetnika, a njegovi sunarodnjaci se ne razlikuju od drugih Indijanskih plemena viđenih do tada.
S vremenom će on itekako dokazati svoje odvjetničke sposobnosti, a njegovi sunarodnjaci će živjeti u kućama, znat će čitati, pisati i referirati se na zakone. Pravi "Cherokee boom" prema mojem mišljenju nastaje u epizodi Indijanska Zemlja[i/], a s autentičnim Sequoyom i [i]Dugo putovanje dobivamo još jedan kvalitetni prikaz Cherokeeja kao drugačijih.

Edit - Lovci na ljude(74), Blago Crvene Planine(78%), Zarobljenici Crvene Vještice(100%), Vukodlak (88%), Bjegunci(97%) - to sam već spomenula, pa se neću ponavljati.



Direktan link na to: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=37611&REPLY_ID=2114035

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 12/12/2018 : 22:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by solar

Ovdje nećeš vrijeđati, sljedećeg upozorenja neće biti.


De poliži mi muda majmunčino gologuza. Ti ćeš nešta nekome govoriti šta može a šta ne može takav mutav oko usta. Bolje zatvori te lajave blanje da ti ne bi uletio koji spermić ahahahhaha


Ovo quotam tako da ne bi slučajno izbrisao post, neka ljudi vide s kime imaju posla.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/12/2018 : 22:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Dečko nije socializaran. Zaslužio je i duže hlađenje. ;)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 12/12/2018 : 22:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
cat claw
grofica Varga
igor 12
Poncho
Sarguel (darkwood)
Bimbo Sullivan (darkwood)
mpavin
Deers
nagor
going going
Mhejl
Digging Bill (darkwood)
Elderane84
hamzik
doom
Karven
velka031
Duke Zill
Kontrast 2
DeeCay
Spock
DODSFERD
Džedson
legaz

Edited by - solar on 12/12/2018 22:51:34
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/12/2018 : 22:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
igor12 - prvi favorit
Tonka24
DODSFERD
ike666
ReemCP
nagor
Dwayne Looney
grofica Varga
going going
dzoni
legaz
stinky
profesor_inz
Darkwood devil
Spiderman
Elderane84
adriano
hamzik
Duke Zill
goghy
cat claw
Kontrast 2
DeeCay
Spock
Džedson
teller

Ako sam koga zaboravio, a sigurno jesam, nadopunim :)

Edited by - velka031 on 14/12/2018 23:02:25
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/12/2018 : 23:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Cat claw
Grofica Varga
Igor 12
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/12/2018 : 23:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Grofica Varga
Igor12
Velka031
john_constantine (Libellus)
Keziah (Libellus)
ReemCP (Libellus)

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/12/2018 18:03:45
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/12/2018 : 23:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by solar

Ovdje nećeš vrijeđati, sljedećeg upozorenja neće biti.


De poliži mi muda majmunčino gologuza. Ti ćeš nešta nekome govoriti šta može a šta ne može takav mutav oko usta. Bolje zatvori te lajave blanje da ti ne bi uletio koji spermić ahahahhaha


Ovo quotam tako da ne bi slučajno izbrisao post, neka ljudi vide s kime imaju posla.


E pa stvarno...
Nekima nije mjesto ovdje.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/12/2018 : 00:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
velka031 il' sve u kurac!!!

quote:
Originally posted by velka031

igor12 - prvi favorit


ne prdi velka!
svaka čst igoru,momak je na mestu,ali ovo je tvoja godina!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 13/12/2018 08:24:49
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 13/12/2018 : 01:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
isto sam napisao prosle godine pa cu i ove: pored covjeka koji crta tog zagora o kome se ovdje prica, i jedini je, ne samo na ovom forumu, ne samo na prostoru ex yu, nego jedini u svijetu koji radi na njemu a da nije iz zemlje u kojem je isti nastao, ( ne racunajuci kratke price ginosatisa i charlasovu pricu za franc. trziste), ostali nemaju sanse...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/12/2018 : 01:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Kontrast 2
Terminator
adriano
grofica Varga
teller
Džedson
tinton
goghy

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/12/2018 01:17:49
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/12/2018 : 07:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by solar

Ovdje nećeš vrijeđati, sljedećeg upozorenja neće biti.


De poliži mi muda majmunčino gologuza. Ti ćeš nešta nekome govoriti šta može a šta ne može takav mutav oko usta. Bolje zatvori te lajave blanje da ti ne bi uletio koji spermić ahahahhaha


Ovo quotam tako da ne bi slučajno izbrisao post, neka ljudi vide s kime imaju posla.



Sav intelektualni kapacitet sročen je ovim ahahaha. Ti su mi najjači. Dostojno imbexovih trolova.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/12/2018 : 07:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by solar

Ovdje nećeš vrijeđati, sljedećeg upozorenja neće biti.


De poliži mi muda majmunčino gologuza. Ti ćeš nešta nekome govoriti šta može a šta ne može takav mutav oko usta. Bolje zatvori te lajave blanje da ti ne bi uletio koji spermić ahahahhaha


Ovo quotam tako da ne bi slučajno izbrisao post, neka ljudi vide s kime imaju posla.


E pa stvarno...
Nekima nije mjesto ovdje.



Lik nije vrijedan komentara
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/12/2018 : 08:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Predlazem jednog i jedinog.... trararararara.... tintona!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/12/2018 : 09:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Grofica Varga moj absolute
DeeCay
Velka031
Igor12
Nagor
Going Going
Kontrast2
Legaz
ReemCP
...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 16/12/2018 07:12:11
Go to Top of Page

Gris
Starting Member



76 Posts

Member since 28/09/2015

Posted - 13/12/2018 : 10:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Gris a Private Message  Reply with Quote
1. Grofica Varga
2. Going Going
3. Nagor
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/12/2018 : 11:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Sad sam se uvrijedio... Nitko mene nije dopisao...

Pa nema većeg Zagorologa od Spidermana :P


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

kiradh
Average Member



504 Posts

Member since 21/08/2013

Posted - 13/12/2018 : 11:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kiradh a Private Message  Reply with Quote
Igor12
Velka031
DeeCay
Grofica Varga
Nagor
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/12/2018 : 11:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Predlazem jednog i jedinog.... trararararara.... tintona!





Jedino ako se institucije ZGUZ-a slože da se zbog mene ukine pravilo da je moguće samo jednom pobijediti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
446 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 13/12/2018 : 12:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Grofica Varga
tinton
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000