forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Ultimate Fighting Championship
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/12/2018 : 05:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Ultimate Fighting Championship je najjača svjetska organizacija koja organizira borbe mješovitih borilačkih vještina, sa sjedištem u SAD-u. Prva manifestacija je održana 12. studenog 1993. u Denveru, Colorado, SAD.

POVIJEST

Prvotni koncept turnira između boraca koji su majstori različitih borilačkih vještina osmislio je Art Davie, te je uspio organizirati WOW Promotions uz pomoć Rorion Gracieja, tvrtku koja je postala vlasnik Ultimate Fighting Championship organizacije. WOW Promotions je ušao u partnerstvo sa Semaphore Entertainment Group (SEG), pay-per-view TV postajom i prva manifestacija je održana 12. studenog 1993. u Denveru, Colorado, SAD. U travnju 1995. godine Davie i Gracie prodaju svoje dionice WOW Promotionsa SEG-u i raspuštaju WOW Promotions. U prvim danima UFC-a nije bilo dozvoljeno gristi protivnika i iskopati mi oči, a sve ostalo je bilo dozvoljeno.

Zbog prevelike krvavosti borbi, UFC je pod pritiskom zabrana prikazivanja na televiziji i političkih zabrana odvijanja takvih borbi u mnogim državama SAD-a morala postrožiti pravila, te je počela surađivati s različitim odborima koji određuju pravila u borilačkim sportovima u SAD-u.

Godine 2001. Frank i Lorenzo Fertitta, i boksački promotor Dana White prišli su SEG-u s ponudom da otkupe UFC, što se i ostvarilo. U siječnju 2001. godine otkupili su ga za 2 milijuna američkih dolara, te napravili Zuffa, LLC, tvrtku koja nadzire i ima vlasništvo nad UFC-om. Pravila su se uskladila s NSAC-om (engl. Nevada State Athletic Commision), Nevadaškim odborom koji regulira pravila u sportovima za tu državu. Nakon što je Zuffa preuzeo UFC, on je počeo polagano ali sigurno rasti i danas ima veću zaradu od japanske organizacije PRIDE FC.

PRAVILA

Svaka runda traje 5 minuta. U borbama za titulu prvaka borbe traju 5 rundi, a u borbama koje nisu za prvaka, borba traje 3 runde. Između svake runde stanka traje 1 minutu.

Borilište je osmerokutni kavez omeđen metalnom žičanom ogradom obuđenu u crni vinil. Od vrha do vrha osmerokuta ima 11,5824 metra, a od stranice do stranice ima 9,144 metra. Ograda je visoka 1,8288 metara.

KATEGORIJE

Trenutačno se koristi 8 težinskih kategorija u muškoj konkurenciji:

-muha (do 57kg)
-bantam (do 61kg)
-perolaka (do 66kg)
-laka (do 70kg)
-velter (do 77kg)
-srednja (do 84kg)
-poluteška (do 93kg)
-teška (do 120kg)
U pravilima postoji još jedna kategorija koja se trenutno ne koristi:

-superteška (od 120kg)
Postoje i dvije kategorije u ženskoj konkurenciji:

-slamka (48 do 52kg)
-bantam (57 do 61kg)

TRENUTAČNI PRVACI
Stanje 2018

Žene:

slamka: Rose Namajunas
bantam: Amanda Nunes

Muški:

muha: Henry Cejudo
bantam: T.J. Dillashaw
perolaka: Max Holloway
laka: Khabib Nurmagomedov
velter: Tyron Woodley
srednja: Robert Whittaker
poluteška: Daniel Cormier
teška: Daniel Cormier



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 21/12/2018 12:15:55

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 21/12/2018 : 08:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Opet mijenjas gimmick, iz gentlemana redikula u okkrvavljenog ratnika sad ultimate fight gladijator

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 21/12/2018 : 08:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio da govori o Super Smash Bros. Ultimate :D
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/12/2018 : 11:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Opet mijenjas gimmick, iz gentlemana redikula u okkrvavljenog ratnika sad ultimate fight gladijator


Hajde pročitaj što si napisao,jesi?
Sada kada si skužio da tvoje djetinjaste provokacije nikoga ne mogu dotaknuti, nadam se da ćeš prestati sebe sramotiti.
Ili napiši nešto suvislo ili se nemoj sramotiti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/12/2018 : 11:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Ja sam mislio da govori o Super Smash Bros. Ultimate :D


Ovo bi kao trebao biti sarkazam...hajde dobro.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 21/12/2018 : 12:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Zašto sarkazam? Danas mi baš stigla igra, kada sam vidio Ultimate to mi je bila prva asocijacija :)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/12/2018 : 12:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Zašto sarkazam? Danas mi baš stigla igra, kada sam vidio Ultimate to mi je bila prva asocijacija :)


Tako mi je izgledalo...samo lagano. :)

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/12/2018 : 12:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam prvi UFC Contender Series.


Što se tiče samog showa, u pitanju je pet borbi koje se uživo održavaju u Ultimate Fighter dvorani u Las Vegasu, u prisustvu Dane White i određenog broja fanova koji su došli zajedno s borcima. Nakon što se održi svih pet borbi, Dana White odlučuje kome će od boraca i borkinja ponuditi ugovor. Naravno da istog ne osvajaju svi, a po pravilu čak ne mora ugovor biti nužno ponuđen pobjedniku borbe, iako je do sada samo to bio slučaj. Unutar osam epizoda prve sezone, šest puta je ugovor dobilo po dvoje sudionika, jednom je on ponuđen samo jednom borcu, dok je nakon posljednje epizode potpisano troje boraca.




Ugovore su dobili:
-Augusto Sakai
-Sarah Frota
-Mayra Bueno Silva
-Rogerio Bontorin

Prva borba je bila po meni dosadna,imam dojam da je Sakai dobio ugovor samo iz razloga što ufc kronološki fali teškaša,ništa posebno nije pokazao.
Druga borba odlična,Frota sasvim zasluženo dobila ugovor i mislim da je ona budućnost UFC-a.
Treća borba onako, jedini koji od pobjednika nije dobio ugovor Arooyo,iskreno nije ni zaslužio, borba je bila u redu do polovice, no kada su ostali bez kondicije to je izgledalo vrlo loše,malo je nepošteno da Sakai dobije ugovor a Arooyo ne, izvedba je bila u najmanju ruku podjednaka.
Bueno Silva je dobila ugovor iako smo malo od nje vidjeli, prebrzo je zagušila svoju protivnicu.
I uvjerljivo najbolji meč u kojemu je dobio ugovor Bontorin.Odlična borba i odlično trpi udarce Bontorin,praktički je bio dva puta nokautiran,međutim završio je gušenjem vrlo dobrog Gabriela.
Dvije lošije borbe,jedna brzo završena i dvije odlične...vrlo dobar event.
Sviđa mi se i ambijent u maloj dvorani,odličan ogranak za talente i prilika za UFC ugovor.

***
Tek sam počeo gledati ponovo evente pa pišem ono što vidim na eventu iako su eventi možda dosta stariji i neki borci su već jako dobri ili su nestali s radara.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/12/2018 : 15:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
kad je planirano da se bore onaj veliki englez i onaj hulk iz irana? ono bi bilo zanimljivo pogledati...400 kg u kavezu..
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/12/2018 : 12:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

kad je planirano da se bore onaj veliki englez i onaj hulk iz irana? ono bi bilo zanimljivo pogledati...400 kg u kavezu..


Martyn Ford vs iranian hulk
Borba koju organizira 2019 poljska promocija KSW.
Prvi dobro izgleda ali drugi nemam komentara, ovo će po meni biti šetnja po oktagonu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/12/2018 : 20:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ljudi moji, nemaju oni veze sa oktagonom i sa UFC-om u UFC-u gornja granica teškaša je 120kg (265 lbs). A i nema teoretske šanse da bi oni ikada prošli testiranje USADA-e.

Radi se o Martynu Fordu, bodybuilderu koji je potpisao za poljsku MMA organizaciju KSW koja slovi kao vodeća MMA organizacija u Europi. I u toj organizaciji MMA borbe se odvijaju u ringu. Nije još određen datum, ali možda bude 23.3. jer to je prva sljedeća priredba koju organizira KSW.

150kg lik ima, a ovaj drugi 170kg, što je 320 kg ukupno u ringu. Mnogi pišu na internetu da je to kao najveća kilaža ikad u ringu, ali zaboravljaju da je tih tzv. "freak show-ova" bilo puno u Japanu.

Pa prvi mi pada na pamet Sapp vs. Akebono, Sapp je jedno vrijeme imao 170kg, a Akebono 220 kg.



Kad govorimo o tim gorostasima, navedimo da je najteži MMA borac koji je ikad ušao u UFC oktagon (ali i PRIDE FC ring) je Emmanuel Yarbrough. On je težio oko 600 lbs-a, što je blizu 300 kg (točnije, oko 270 kg). Nažalost, prije par godina je umro sa 51 godinom starosti. Neki će ga se sjetit iz one legendarne zatvorske serije "Oz" koja je bila popularna krajem 90-tih, a on je ostvario jednu manju ulogu.

Jedna od legendarnih njegovih borbi sa početka UFC-a je bila protiv Keith Hackneya koji je imao približno 100kg, ali izgledao je kao dijete u odnosu na Yarbrougha.

Ima u ovom videu otpočetka pa do 42.sekunde video highlight te borbe:


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/12/2018 20:31:51
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2018 : 01:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ti ljudi su jako opasni prvih minutu,maksimalno dvije minute, sve nakon toga oni postaju vreća za napucavanje.
Pogledajte samo kako je prošao Bob Saap u Prideu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 24/12/2018 19:42:38
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2018 : 19:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://fightsite.hr/rubrike/ufc/da-moguce-je-jon-jones-ponovno-pao-na-doping-testu/

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2018 : 21:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Bob Sapp je sramota za ovaj sport, veceg mazglova, bez trunke mozga, vidio nisam.
Toliko je dugo u tom sportu i da covjek nema pojma o borbi, pa to je nevjerovatno.
Mogao je, u toku svih tih godina, barem da nauci kako se pravilno udara sakom.
Uvijek kada ga vidim sjetim se one scene kada je cvilio nakon sto ga je Mirko nalupetao.

Inace, volim teskase, komarce ne volim da gledam, ma koliko se atraktivnije tukli. Te borbe gdje se udaraju pet puta u sekundi i dalje se tuku kao da niko nikoga nije doatakao, su mi dosadne.

Akebono se dobro obrukao ulaskom u ovaj sport. Imao je status poluboga u Japanu, pratio sam prije njegove sumo borbe. Ne znam sta mu je ta blamaza trebala, ali izgleda nije ni on mogao novcima da odoli.

Od teskasa me je Batista negativno iznenadio, mislio sam da ce se dobro pokazati, ne kao Lesnar, ali ipak. Covjek se izblamirao iako je dobio borbu, pokazao da nema pojma o zivotu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2018 : 21:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Razumijem tu potrebu da rade od sebe što rade zbog novaca, zbog gledanosti, Bob Sapp pored svega toga nije baš pametan i onda onakvo ulaženje u borbu prvih minutu,dvije, mlataranje rukama i kada se ispuše dobiva nemile batine.
Akebono nije ni trebao ući u ovaj sport, svi oni misle ako su planine mesa/mišića/sala da su jaki, totalno pogrešno u ovom sportu.
Što se tiče teškaša, ne sjećam se kada sam pogledao neki dobar meč istih, stoji da su udarci razorni ali meni ne paše šetanje po kavezu,naguravanje, naslanjanje i uspuhavanje to nije bit ovog sporta.Iako ima dobrih mečeva recimo zadnji event Thiago Santos Vs Jimi Manuwa je bio odličan meč, ali većina teškaških mečeva su poput meča tj.šetnje kavezom Justin Willis-Mark Hunt,nekada je to bilo drugačije.Ja kada vidim Cormiera izgubim volju gledati a recimo kada vidim lewisa onda se smijem kao da komediju gledam, znači ljudi stanu usred borbe i dolaze do zraka naslonjeni na bok, spomenuta dvojica su nedavno imali meč za prvaka,meni je to smiješno.
Srednja,velter,laka i perolaka su prave kategorije za ovaj sport,.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/12/2018 : 22:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Treba spomenut prije neke činjenice o Sappu, iako se u globalu slažem s vama.

Organizator K-1 priredbi Ishii, doveo je Sappa u Japan, 195cm visine i 170kg tada, a praktički bez grama sala. On je bio u tom trenutku bivši igrač američke NHL lige, ozljedio je koljeno i onda je došao kruh tražit u borilačkom sportu.

U Americi postoji ona izreka "size doesn't matter", kao veličina nije važna, ali ovdje se itekako ispostavilo da je važna. Čovjek je bio enormno jak. Na testiranjima koja su radili, bench press je imao 340kg, a u bechu sa 100kg - 60 ponavljanja je napravio sa tom kilažom. I trčao je na 100m ispod 11 sekundi.

Tako da je on taj svoj nedostatak tehnike koju nikad nije imao kao neki školovani borac koji ima puno iskustva, on je to nadoknađivao svojom enormnom snagom.

Treba spomenut isto da je Sapp pobijedio 2x Ernesta Hoosta, čovjeka koji je po mnogima uz Semmy Shilta, najbolji K-1 borac ikad.

U PRIDE-u njegova najpoznatija borba je sa Minotaurom, na stadionu u Tokiju pred više od 90 tisuća ljudi (mislim da je to i dan danas najveća MMA priredba u povijesti). Čudo od borbe, što je Minotaur tada preživio, zamalo mu slomio vrat kad ga je na samom početku podignuo i bacio u parter. Nitko tada nije htio prihvatit borbu sa Sappom, osim Minotaura i Mirka, ali Mirko je tu istu večer bio bukiran sa Sakurabom u glavnoj borbi večeri.

I upravo nakon te dvije pobjede protiv Hoosta u K-1 ringu, išao je na našeg Mirka u sljedeću borbu i Mirku definitivno nije bilo lako uoči meča, iako je znao kakvu taktiku mora pripremit. Možete mislit, pogotovo kad vidiš što je Hoostu napravio u protekla 2 meča prije. Jako je bio opasan, pogotovo kad bi čovjeka stjerao u kut.

Kasnije je imao nešto borbi na eventima K-1 i priredbama koje je organizirao legendarni Inoki, ali od onda karijera rapidno pada. Prihvaća mečeve bez imalo treninga, pobjeđuju ga razni anonimusi, snima filmove usput i skuplja 14 ili više poraza u komadu, gubivši za svega minutu, minuti i pol trajanje borbe.

Postao je nažalost predmet sprdnje na kraju, iako velim, na početku karijere je bio jako opasan, malo tko je htio s njim u ring. Unatoč tomu što je karijeru zapečatio tako kako je, mislim da je rekao da je zaradio 10 mil.dolara, novce što većina profesionalnih UFC boraca nikada neće vidjet za života..

Respektiram Sappa u tim počecima što je napravio, kad je i bilo i dosta pionira u tom borilačkom sportu, ali ovaj dr. dio karijere nije niti vrijedan spomena.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2018 : 22:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sapp je tih prvih par borbi bio dobar, nitko to ne osporava ali što to vrijedi kada barem troduplo više ima blamova i svega ostaloga.
Njegove borbe su se unaprijed znale kako završavaju, protivnik preživi prvu minutu i onda ga ostatak meča napucavaju.
Svaka njemu čast na meču s Minotaurom recimo ali toliko blamova,pogotovo kada ih je više nego dobrih mečeva, na kraju od tebe naprave predmet sprdnje.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2018 : 22:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dobar kanal o borbama, ima i o bokus dosta, momak ima i neki blog ili piše kolumne.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/12/2018 : 22:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ono sa Minotaurom je bila veća drama, nema danas više takvih borbi.
Jedino je malo problematično što je u NFL-u bilo problema sa dopingom.
Naravno u nastavku svoje borbene karijere to valjda više nitko nije provjeravao.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2018 : 23:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ono sa Minotaurom je bila veća drama, nema danas više takvih borbi.
Jedino je malo problematično što je u NFL-u bilo problema sa dopingom.
Naravno u nastavku svoje borbene karijere to valjda više nitko nije provjeravao.




If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/12/2018 : 19:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Svidjela mi se Carolina i ovaj Moreira je dobar borac, nevjerojatno izdržljiv i dobar parteraš.
Paiva strašno kako se čovjeka forsira,meni uopće nije ostavio neki poseban dojam,meni iz nepoznatih razloga forsiran borac od D.Whitea.
Ugovore dobili:
Moises
Carolina
Moreira
Paiva

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/12/2018 : 18:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Moja kolekcija UFC-a, fali možda tri-četiri eventa od 230.
Ima još sigurno oko 300GB na HD-u.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/12/2018 : 23:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Dobar event koji je loše započeo a odlično završio.
Prva borba pomalo smiješna Holland-Santiago, Holland konstantno nešto pretendirao kroz borbu i na kraju nije uspio dovršiti puno slabijeg protivnika od sebe.
Druga borba dobra ali nisam nikada vidio više ilegalnih udaraca,iako realno Jacksonova pobjeda nije bila upitna u niti jednom trenutku.
Curtis je dominirao cijelu borbu i na kraju efektivno nogom nokautirao Lallya i zadnje dvije borbe fantastični nokauti Hardya i Menifielda, pogotovo ovaj zadnji najbrži nokaut,točno osam sekundi je trajala borba.

Ugovor je dobio:
Menifield

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/12/2018 : 23:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Dobro odrađena borba Shabazyana koji je dobio ugovor, još bolje odrađena borba Vanderforda koji je gušenjem završio Trevina i po meni zaslužio prije ugovor nego Shabazyana.
Vidjeli smo i poprilično dosadnu borbu Adamsa i Onyenegecha.
Zato smo vidjeli fenomenalne pobjede Dominga koji je istrpio dosta udaraca i uspavao gušenjem Moralesa i super agresivnu Barber koja je izlaktarila Collen.
Jedna od najboljih priredbi koje sam gledao u serijalu contender.

Ugovore dobili:
Domingo
Barber
Shabazyana

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/12/2018 : 17:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Odličan event u kojem su četiri borca dobili ugovore.
Vidjeli smo brze i odlične nokaute/gušenja Granta i Spanna, prvi dosta neočekivan,dosta neočekivano je Springer dobio Gruzijca Chikadzea, nakon što je ovaj dominirao cijelu borbu.
Za kraj isto neočekivano pobjeda Saylesa nad do sada neporaženim Hajehom.Borba večeri po meni je nokaut Hernandeza protiv Wrighta.

Ugovore dobili:
Grant
Spann
Hernandez
Sayles

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/12/2018 : 18:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Noćas nas čeka zadnji 232 UFC-ov event u ovoj 2018 godini.
Velika prašina se digla oko Jon Jonesa i njegovog dopinga, ja mislim da Jonu ne treba nikakav doping i nikakvi dokazi da je jedan od najboljih boraca u povijesti UFC-a, mislim da će opet pobijediti Šveđanina ali ovaj puta puno lakše, inače njihova zadnja borba je bila jedna od najboljih borbi ove organizacije.
Čeka nas spektakl.
Od ostalih borbi izdvojio bi također borbu za pojas između borkinja Cris Cyborg i Amande Nunes, mislim da je sve osim obrane naslova Cris veliko iznenađenje.
Od ovih ostalih zanima me hoće li se Chiesa pomaknuti prema naprijed u smislu svoje karijere ili će i dalje pričati nebuloze oko tužbe Conora McGregora.

UFC 232

Jon Jones vs. Alexander Gustafsson

Cris Cyborg vs. Amanda Nunes

Carlos Condit vs Michael Chiesa

Ilir Latifi vs. Corey Anderson

Chad Mendes vs. Alexander Volkanovski


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000