forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Ultimate Fighting Championship
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/09/2019 : 14:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Čitam u Jutarnjem da bi McGregor revanš u Moskvi protiv Khabiba.
Iako bi svi rado ponovo pogledali sav taj cirkus, mislim da nema baš neke šanse ozbiljnije nauditi prvaku.
Više je to zbog podebljavanja stanja na tekućem.



Upravo to

Conor ako se stvarno misli još borit, onda ove borbe:
-revanš sa Poirierom
-protiv pobjednika između meča Kauboj/Gaethje
-Barboza, Pettis

To su sve top borci koji jamče show, ali i Conor nema tu što brinuti hoće li se borba preselit u parter. Znači, kako bi se reklo u MMA žargonu, sve potencijalne borbe za stand and bang

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/09/2019 : 15:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Možda da zaključi trilogiju sa Nate Diazom?
Iako ja mislim da su najbolji dani iza McGregora.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/09/2019 : 15:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam snimku presice što je Reem okačio na strani ispred...he, he, vickast je ovaj Khabib malo😂
Kako komentira one dvije giljotine u koje je upao...kaže prva je bila dobra, a drugu sam mu pustio jer sam vidio da to Dustinu crpi mnogo energije🤣
Ne znam baš da bi netko dobrovoljno stavio vrat u škripac, ali što je tu je, malo tko je i sposoban da izvuče glavu iz onakvog stiska.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/09/2019 : 15:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Što se tiče Rakića, meni je on isto sjajan borac. A poluteška kategorija je isto jako kvalitetna i to su krupni momci, skoro pa kao teškaši. Koliko znam, Rakić zasad nema bukiranu borbu, ali možemo špekulirat tko bi mu bio protivnik. Evo liste top 15 UFC-a poluteške:

(c) Jon Jones
1Daniel Cormier
2Thiago Santos
3Anthony Smith
4Dominick Reyes
5Jan Blachowicz

6Alexander Gustafsson
7Corey Anderson
7Volkan Oezdemir
9Glover Teixeira
10Aleksandar Rakic

11Johnny Walker
12Ilir Latifi
13Nikita Krylov
14Mauricio Rua
15Misha Cirkunov

-crveni - zauzeti, imaju bukirane borbe
- mirovina Gustaffson?

Ako mu daju Latifija ili Shoguna (Mauricio Rua), to bi bio za njega korak unatrag, pa nekako ne vjerujem u to. Nekako mi se čini da bi Volkan Oezdemir mogao bit sljedeći protvnik. Ako to isto dobije, onda napast ovu samu "kremu" top boraca sa samog vrha.


Rakić ozbiljno pristupa svakoj borbi i to uvijek spreman 100%
Mislim da će kroz cca dvije godine biti u top 3 na ovoj listi.

Edited by - Oki on 08/09/2019 15:58:38
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/09/2019 : 16:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@Reem
E da, nisam ti se zahvalio za onaj prijedlog kako naći buduće borbe, ali pošto ti to više pratiš i čitaš...bilo bi jednostavnije da mi javiš ovdje na forumu kada Rakić bude imao ugovorenu sljedeću borbu.
Također ako primjetiš da se Dmitriy Sosnovskiy vraća borbama nakon operacije, slobodno i to ovdje napiši.
Ovaj Rus još nije imao protivnika u svom rangu, pa me zanima kako će se nositi sa boljim borcima kada oni dođu na red.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/09/2019 : 18:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@ivi skoj - ne bi bilo loše to sa Diazom, iako moram priznat da me osobno to ne zanima previše. Ovo što su spojili Diaza i Masvidala, to mi je super i to se baš čeka

Conor nema toliko puno godina i vjerujem da bi sigurno 3-4 godine mogao biti na vrhunskom nivou, ali kad toliko zaradiš (samo od onog boksa), teško da će se tu naći nekakva motivacija za dalje. Razmišljao sam ako Conor može skinuti opet kilograme za FW kategoriju, možda bi bilo fora mu dat da se bori protiv Maxa za pojas. Max je odličan, a to bi bio revanš, Conor ga bio dobio već. Pa bi se to dalo lako ispromovirati.

@Oki - nema problema, mogu ti i na p.m. poslat kad saznamo da se Rakić bori, prije ćeš tako vidjet, jer ovdje nekad znamo više stranica ispisat pa da ne moraš sve čitat naravno, i za tog Rusa.

U pravu si za Rakića, čovjek ozbiljno pristupa mečevima i ima odličan tim oko sebe koji dobro prostudira njegove protivnike. Rakić je čvrsto na zemlji i svjestan svojih mogućnosti, ide korak po korak. Mislim da je u onom podcastu prošle godine rekao da mu treba još 2 godine da dođe na željeni nivo da bi se mogao boriti protiv Jonesa. Takvo razmišljanje i stav su odlični, ne želi ništa žurit i ići nekakvim prečacima, nego polako gradit karijeru. A njegova prilika će sigurno doći.

Ovo za Khabiba i giljotine.. bili su neki intervjui da oni na treninzima rade kao simulaciju tih situacija ako se nađe u giljotini i pusti sparing-partneru da ga stisne i onda se pokušava izvući ili što više izdržati u takvoj poziciji. Zapravo, ti pokušaji giljotine u borbi znaju bit dvosjekli mač, jer ako ne uspiješ, ruke ti postanu "mlitave", ispušeš se totalno i izgubiš puno energije. Ali Poirier je vjerojatno znao da gubi meč i išao je na sve ili ništa.

Vjerujem da se Poirier jako dobro spremio, da je imao dosta hrvača u svom trening kampu, ali ne možeš ti naći nekoga da ti simulira onakvo hrvanje kakvo ima Khabib, ono je zvijer. Teško se itko može spremiti za takvo nešto.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 08/09/2019 : 19:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Samo što suci kod Feldera i Barboze nisu normalni, kao da su na nekom placu i boduju.. kako profi MMA suci mogu ovako različito vidjet istu borbu, pitaj boga..





Pa ovo je strava, 30 - 27 dva suca i to totalno različito ocjenjivanje



quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by ReemCP
Bome hoće, i oni su ludi obojica to je zagarantiran show. Čak razmišljam to ostat budan i gledat taj event uživo. Vidim da je valjda Texeira i Nikita Krylov u co-mainu, isto super. A i Todd Duffee se vraća na tom cardu







Pa ovaj Fight Night ima daleko bolji Fight Card od jučerašnjeg UFC-a
Ovdje me zanimaju gotovo sve borbe.
Vidim da neće biti previše spavanja sljedeći vikend.

Nisam ni znao da se Pereira već bori, to će biti show.



quote:
Originally posted by Tonka24

Reem i ostali... hoće li netko od vas gledati Bellator noćas?




quote:
Originally posted by Oki

Nisam gledao, ali sam pročitao da je borba poništena jer je Bader zabio prst u oko Kongu...slučajno?



Sreća da nisam ostao budan i čekao Bellator. Maloprije sam pogledao Bader - Kongo, katastrofa. Kongo je došao pokupiti lovu i vidjeti hoće li mu Bader predati meč.

Po meni tu nije bilo nikakvog prsta u oko, dobio je jedan lijepi aperkat dok je bio na podu i nakon toga je krenulo izmotavanje. Mislim da je vidio da nema šanse dobiti pa je odlučio završiti borbu sa minimalnim posljedicama po zdravlje, ipak mu je već 44.

Loš matchup, nikako Baderu ponuditi ozbiljnog protivnika, već mu guraju "umirovljenike".



quote:
Originally posted by Oki

Nego ajd da priupitam vas koji pratite ufc i mma više od mene jer ne znam gdje se uopće mogu pogledati podaci za buduće borbe boraca?
Naravno, uvijek me zanimaju određeni borci za koje mislim da su jako dobri i koji će vjerovatno jednog dana biti u samom vrhu svojih kategorija.

Zanima me kada svoju sljedeću borbu ima Aleksandar Rakić?

...i drugi koji me zanima je iz teške kategorije😁
Dmitriy Sosnovskiy je početkom ove godine otkazao svoju borbu na ufc figt nightu u Brazilu zbog odlaska na operaciju kako bi sanirao ozljedu.
Nakon toga nisam uspio pročitati nikakvu vijest o ovom borcu, ali definitivno bih ga volio vidjeti u sučeljavanju sa nekim iz top 10 jer ovaj čovjek može pobijediti i najbolje.





Možeš ovdje (https://www.ufc.com/athletes/all?filters%5B0%5D=status%3A23) pronaći borca koji te zanima i onda vidiš sve novosti vezane uz njega, ako ima dogovorenu borbu biti će u novostima.

Drugi način je gledati po eventima, možeš vidjeti prošle i buduće:
https://www.ufc.com/events


Malo su zbrljali stranicu, mogli su to i puno bolje napraviti.

Rakić bi čak mogao na Smitha, to mu je bolja opcija od Volkana.



quote:
Originally posted by ivi skoj

Čitam u Jutarnjem da bi McGregor revanš u Moskvi protiv Khabiba.
Iako bi svi rado ponovo pogledali sav taj cirkus, mislim da nema baš neke šanse ozbiljnije nauditi prvaku.
Više je to zbog podebljavanja stanja na tekućem.



Nema šanse, niti bi bilo u redu, neka Connor stane u red. Čovjek se više tuče van ringa nego u ringu i onda bi odmah borbu za pojas. Zadnje tri godine ima jednu borbu i to poraz od Khabiba. Njega trenutno jedino White drži u igri, a znamo i zašto.

Prozvao je Connor odmah Khabiba nakon ovog UFC-a i zatražio rematch u Moskvi, ali mu je Gaethje odgovorio umjesto Khabiba:

"😂 you’re a tool. You have lost everything already. You are a shit human, father, and husband. Fuck you."


Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/09/2019 : 21:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ne bi htio nikoga uvrijediti, ali meni je sport neka liga, takmičenje, raspored.
Volim pogledati ufc, samo taj raspored, bildanje statistike, otkazivanje mečeva...
Ako si nekom drag poput McGregora možeš imati i samo jednu borbu godišnje pa preskakivati ak se dogovorite.
Trebala bi neka matematika da se poštuje kod borbi, ovako kad se dogovaraju mečevi, pomalo zvuči na cirkus.
Koji meč nosi više love ide poprijeko na listu.
Ko pita ekipu u ždrijebu jesu zadovoljni sa protivnikom.
No dobro, kako je tako je, bumo i dalje promatrali.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/09/2019 : 21:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Onaj Khabib je trenutno nepobjediv. Sve dok se ne pojavi veći hajvan od njega.

Have mercy
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 09/09/2019 : 00:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Onaj Khabib je trenutno nepobjediv. Sve dok se ne pojavi veći hajvan od njega.



+1
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/09/2019 : 11:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Pa ovo je strava, 30 - 27 dva suca i to totalno različito ocjenjivanje

Da, ne možeš vjerovat kao da su njih 2 gledali različite borbe nije mi žao da je Felder dobio, bilo je i gorih sudačkih odluka, ali ovo je presmiješno, ovakav način bodovanja ova 2 suca.
quote:
Originally posted by stripofil

Pa ovaj Fight Night ima daleko bolji Fight Card od jučerašnjeg UFC-a
Ovdje me zanimaju gotovo sve borbe.
Vidim da neće biti previše spavanja sljedeći vikend.

Nisam ni znao da se Pereira već bori, to će biti show.

I sam sam to pomislio, koliko su bolja imena, a nije ni PPV card


quote:
Originally posted by stripofil

Rakić bi čak mogao na Smitha, to mu je bolja opcija od Volkana.

Isto dobro, samo ne znam jel prebrzo odmah na njega. Ali ta eventualna pobjeda bi itekako još više odjeknula i približila ga title shotu

quote:
Originally posted by stripofil

Prozvao je Connor odmah Khabiba nakon ovog UFC-a i zatražio rematch u Moskvi, ali mu je Gaethje odgovorio umjesto Khabiba:

"😂 you’re a tool. You have lost everything already. You are a shit human, father, and husband. Fuck you."

Dobro mu je napisao

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/09/2019 : 11:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ne bi htio nikoga uvrijediti, ali meni je sport neka liga, takmičenje, raspored.
Volim pogledati ufc, samo taj raspored, bildanje statistike, otkazivanje mečeva...
Ako si nekom drag poput McGregora možeš imati i samo jednu borbu godišnje pa preskakivati ak se dogovorite.
Trebala bi neka matematika da se poštuje kod borbi, ovako kad se dogovaraju mečevi, pomalo zvuči na cirkus.
Koji meč nosi više love ide poprijeko na listu.
Ko pita ekipu u ždrijebu jesu zadovoljni sa protivnikom.
No dobro, kako je tako je, bumo i dalje promatrali.


Nema se tko što uvrijedit jer dobro govoriš. Ovo je sport, i mnogi fanovi ga gledaju kao takvog, ali opet na kraju dana, ipak se čini da je ovo prvo entertainment, show gdje se gleda prvenstveno zarada, a tek onda sport. UFC je tek otprije par godina uveo ranking liste, ali džaba te liste kad se često ne drže njih. Imaš borca #2 rankiranog na listi, čovjek je povezao 10 pobjeda, a title shot dobije onaj #8 na listi samo zato što kompanija vidi da će se tu više love zgrnuti. Pogotovo otkako su ovi novi vlasnici kupili UFC, samo gledaju kako da što prije povrate kredit, odnosno novce koje su uložili. A za sport i kako bi trebalo bit match-making je posve gurnuto u drugu stranu.

quote:
Originally posted by izivko

Onaj Khabib je trenutno nepobjediv. Sve dok se ne pojavi veći hajvan od njega.


Bilo odvuijek i bit će. Nitko vječno ne traje, uvijek jednog dana dođe netko jači. Svi starimo pa i borci. Khabib ima trenutno 30 godina, 5-6 godina bi trebao bit u samom vrhu (ako ne bude imao kakve ozljede i sl.).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/09/2019 : 22:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

UFC Fight Night 158: Cowboy vs. Gaethje (14.9.2019.)

Venue: Rogers Arena
City: Vancouver, British Columbia, Canada

Main Card (ESPN+, 8 p.m. ET)
Donald Cerrone vs. Justin Gaethje
Glover Teixeira vs. Nikita Krylov
Todd Duffee vs. Jeff Hughes
Michael Pereira vs. Tristan Connelly
Uriah Hall vs. Antonio Carlos Junior
Misha Cirkunov vs. Jimmy Crute

Preliminary Card (ESPN+, 5 p.m. ET)
Marcin Tybura vs. Augusto Sakai
Cole Smith vs. Miles Johns
Andrew Sanchez vs. Marvin Vettori
Brad Katona vs. Hunter Azure
Chas Skelly vs. Jordan Griffin
Louis Smolka vs. Ryan McDonald
Kyle Prepolec vs. Austin Hubbard

Novi UFC event za vikend. Uvodne počinju prijenos u 23h, a glavni program prijenos u 2h ujutro (sub/ned).


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 10/09/2019 22:43:45
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/09/2019 : 23:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Nisam gledao, ali sam pročitao da je borba poništena jer je Bader zabio prst u oko Kongu...slučajno?


Da, tako je službena verzija, svašta se priča, da je Kongo shvatio da će lako izgubiti pa da je odglumio.
Kad smo kod Badera, meni je smiješno ona priča, tj. izjava Bellatorovog glavnog čovjeka da je Bader najbolji teškaš na svijetu, kao da bi Stipu pobijedio.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/09/2019 : 23:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Kad smo kod Badera, meni je smiješno ona priča, tj. izjava Bellatorovog glavnog čovjeka da je Bader najbolji teškaš na svijetu, kao da bi Stipu pobijedio.

Ne može bit najbolji do god se bori u 2. najboljoj MMA organizaciji na svijetu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/09/2019 : 00:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Normalno, s koliko znam u Ufc-u je dobio otkaz, toliko o tome.
Budem sutra odgovarao na zadnju i predzadnju stranicu i više o eventu u Subotu, pa ćemo pisati.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/09/2019 : 14:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Evo da usput stavimo i link za današnje vaganje uživo, dosta kasno je, noćas u 1h (pet/sub) prijenos:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/09/2019 : 20:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Super što si stavio, baš sam mislio staviti.
Event je oko jedan iza ponoći ili dva nisam siguran.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/09/2019 : 20:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ni u jednom trenutku nisam imao osjećaj da će Dustin dočekati kraj.
Khabib je toliko naporan da se jednostavnou tih pet minuta umoriš ko da si kopao, a nikako se ne da izvući da se ponovo ponešto u stojci proba.
Mislim da runda traje tri minute ekipa bi imala više šanse, a ovako...
Jedino mi to prenemaganje sa respektom na kraju ide na živce, šta nije bio gospodin nakon onoga sa McGregorom.
Možda griješim, ali da mi je vidjeti kako će reagirati on i njegova ekipa ako ga netko porazbija, samo male su šanse da ću taj film gledati.
Nego kad Johnny Walker nastupa da vidimo jel napravljen od pravog materijala ili je samo lakrdijaš.



Walkeru će biti jako čupavo s Corey Andersonom, tip je čvrst kao stijena i gotovo pa sam siguran da to neće biti niti izbliza meč kao što je do sada prolazio Walker.
Mogao bi se odbijati kao ping loptica od Coreya.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/09/2019 : 20:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Reem
U vezi Khabib - Conor, potpisujem sve što si napisao, samo trebao je Conora još nalupetati kada je bio kraj borbe, apsolutno sve sve slažem.
Conor je postao klaun totalni, nešto u zadnje vrijeme kao pokajao se za sve, ali ostaje za vidjeti, ja bi volio da se vrati kao prije.
Obojeni papir ga je samlio totalno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/09/2019 : 20:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
MMA je jedan od najbrutalnijih sportova, ovo s novcima nema smilsa raspravljati.
Pogledaj današnju Ligu prvaka, kada zbrojiš sve na kraju, nema puno razlike da se bori champ i osmi na tabeli ili da igraš u najelitnijem natjecanju koje se zove Liga prvaka a četvrti si na tablici u svojem prvenstvu, tako da to nije samo u UFC-u nego u svim sportovima.

Ali evo kada sam već to spomenu, pogledajte što rade Fergusonu, Dna izjavljuje " Biti će revanš Conor - Khabib ali samo ako se Ferguson ozlijedi ili odustane od borbe... "
Pazi lika, odustane od borbe, daj me nemoj... ne bih se čudio da Tony doživi sačekušu po Daninoj direktivi.

Ipak... čak ni vlasnici ni Dana ne mogu mimo Fergusona ovaj puta.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/09/2019 : 21:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Super što si stavio, baš sam mislio staviti.
Event je oko jedan iza ponoći ili dva nisam siguran.

Evo, ja došao isto nakratko pa ostalo kasnije pročitam. Znači, vaganje večeras u 1h prijenos, a za sutra sam napisao kad počinje gore kod fight carda gdje sam stavio. Znači, uvodne sutra u 23h, glavne u 2h ujutro prijenos, odličan termin.

Sutra bi trebao do grada, pa malo kupit usput nečega za grickat i piti, čak razmišljam si sutra uzet jedan Monster možda ne bi bilo loše, da mi se ne bi dogodilo da me san svlada

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 13/09/2019 : 21:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Gledam mr Andersona i sve nešto frajer vuče na tri runde.
Što popije batina, što sam nabatina, ali nije baš da jede malu djecu.
Mislim da će ga Johnny prevagnut.
A što se tiče Conora, on je veliku reklamu složio ufc-u.
Mora biti cirkus da dodje lova, sponzori, pa da se to digne na viši nivo.
Kad jednom krene momentum ide samo od sebe, ali treba pogurati u početku.
Ko bi čuo za Khabiba da nije cirkusanta, bio bi odličan borac i to je to, a ovako je zvijezda.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/09/2019 : 23:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Corey Anderson inače dosta dobro hrva, pa me na neki način zanima kako će se u tom segmentu borbe testirat Walker. Naravno, ako uopće dođe do tog dijela. Walker je strašan, ali još je tu puno pitanja i kako će se ponašat ako borba ode u "dublje vode" (kasnije runde) ili ako ga neki hrvač uspije srušit dolje. Zasad znamo da je jako eksplozivan borac, veoma (i previše) opušten, a fizičke predispozicije su mu odlične. Corey je dosta dobro rangiran tako da bi tom eventualnom pobjedom nad njim, Walker ušao u top 10.

@Tonka - Conoru bi najbolje (a i najpoštenije za sve) da ide na sutrašnjeg pobjednika Cowboy-Gaethje. Koji god dobije, sa Conorom bi opet bio show.

Ovo sve stoji što je ivi skoj napisao za Conora i da je cijeli taj fight game digao na višu razinu, samo je s njim došao nažalost i taj negativni trend da sad mnogi prvaci čim obrane pojas ili čim postanu prvaci, odmah žele se boriti za pojas i u dr. kategoriji pa se to sve poprilično komplicira i štopaju kategorije koje su ionako pune već dobrim, kvalitetnim izazivačima.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/09/2019 : 20:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Skoj slažem se s napisanim, jedina nada je to što je nedavno izjavio da se kaje za dosta gluposti koje je napravio, pa da na račun poniznosti sebe nekako resetira i bude onaj stari.
McGregor je vrhunski borac o tome nema govora.

Reem ja uzmem Monster ili kong strong.

Baš gledam ksw i čekam Soldića.
Nadao sam se da može do UFC-a, a onda me razočarao kada sam čuo da je na steroidima.


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000