forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Ultimate Fighting Championship
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/11/2019 : 03:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Craig se super pripremio izgleds.
Začudio sam se kada sam vidio pojas na shougznu.


Zaista Craig odlican u 1R, iznenadio me, a i pametno se bori.
Zasto si se zacudio za pojas

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2019 : 04:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Tonka24

Craig se super pripremio izgleds.
Začudio sam se kada sam vidio pojas na shougznu.


Zaista Craig odlican u 1R, iznenadio me, a i pametno se bori.
Zasto si se zacudio za pojas


Nisam znao da je osvojio. Da li je i Prideov osvojio?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/11/2019 : 04:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
On ti je uz Wanderlei Silvu bio najbolji borac u PRIDE-u. Skupa su trenirali, Wand mu je bio kao stariji brat. Wand je drzao pojas pa je u neku ruku bilo nezgodno da Shogun ide se s njim boriti. Ali je Shogun osvojio turnir, PRIDE GP sto je u rangu pojasa. Pobijedio Rampagea, od Minotaura brata i istu vecer pobijedio Overema nokautom i Ricarda Aronu nokautom (Arona je bio sami vrh tada, jedan od rijetkih koji je Wanda dobio u PRIDE-u). Shogun je samo jednu izgubio u PRIDE-u od Colemana, kad su prilikom rusenja pali u parter, a Shogun je nezgodno pao na lakat i odmah slomio ruku te je borba odmah prekinuta. Poslije u UFC Shogun je trazio revans i nokautirao Colemana.

Shogunu u UFC-u najvise fale soccer kickovi (cipelarenje popularno), on i Wand su bili majstori u tome.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2019 : 04:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Za Silvu znam gotovo pa sve, to mi je bio najdraži borac.
Shouhana sam popratno malo pratio tada.
Jesi vidio lice shougana, dobro ga je sredio Škot, prvi puta da Cariga vidim ovako opasnog, na kraju Draw.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/11/2019 : 04:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlican je Craig bio, bas sam impresioniran.

Nakon PRIDE-a, kad su svi presli u UFC, pa i Shogun, bilo je jako izgledno da ce postati prvak. Uspio je, ali je kasnije dosao jedan Jones i jednostavno je svima postao nepremostiva prepreka.

Shogun se jako dugo bori, on je taj turnir u PRIDE-u osvojio sa samo 23 godine. A prije toga se dosta borio u Brazilu (kao i Wand, tako su poceli karijeru) u ringu gdje nisi imao rukavice, golim rukama i dopustena koljena, soccer kickovi, gazenja - jako brutalno. I zamisli, sad 2019., covjek je jos tu Najbolje godine Shoguna su bile 22-28. Svi ti ratovi koje je prosao, mora to na borcu ostavit traga. Zaredaju se i ozljede, razne operacije i nisi vise ti nikad isti.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2019 : 04:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam tw borbe u kompilaciji Silve, ono je bilo brutalno. Ti eventi po Brazilu to je baš gaženje.
Eventi na razini legalnosti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/11/2019 : 04:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, upravo to legendarni Vale tudo 90-tih, ima tih borbi dosta na youtubeu od Wanda i Shoguna, brutala.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/11/2019 : 04:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Uf, dosta dosadna borba. Jacare pokusava srusiti Blaza, ovaj se ne da srusiti i tako citav mec

Odoh spavati, vidimo se ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2019 : 04:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Čujemo se. Dobro je opet bilo.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/11/2019 : 14:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dobro je bilo, ali main event jako loš Očekivao sam ipak više od ovog cijelog eventa, ovako neki prosjek možda, osrednja ocjena.

Dobio Oliveira još jedan bonus, bio si u pravu

quote:
The following fighters received $50,000 bonuses.

Fight of the Night: No bonus awarded.
Performance of the Night: Charles Oliveira, James Krause, Ricardo Ramos and Randy Brown


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 21/11/2019 : 20:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Stipe Miocic Top 5 Knockouts





+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/11/2019 : 07:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nakon dugo vremena, napokon mala pauza od UFC-a. Mislim da je dobro došla da ne dođe do nekog zasićenja, a i da napokon koji vikend normalno se naspavamo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 06/12/2019 : 23:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Ekipa sutra nema spavanja :)
Mini borilački maraton kreće s boxom.

Šteta što je Condit otpao.

Edited by - stripofil on 06/12/2019 23:59:27
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/12/2019 : 13:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisam siguran hoću li večeras gledati uživo. Javim se svakako ovdje u temi, ako budem gledao.

Fali mi onaj stari The Reem gdje Arianny svršava na pozornici uslijed vaganja, nabijem USADA-u :(




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 07/12/2019 : 15:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
haha, sjećam se njegove prve borbe nakon što su krenule kontrole, bio je polovica ovog gore, kao da ga je netko ispuhao. :)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/12/2019 : 21:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
E da, sjećam se da se pisalo da je T:E omjer (omjer testosterona i epitestosterona) prosječnog čovjeka 1:1, a u UFC-u je bio dozvoljen max. 6:1. Reem je imao 14:1 Ah, ta "konjetina"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 09/12/2019 : 16:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Zaspao na kraju čekajući glavne borbe, tamo oko 3h. Kad sam pogledao snimke nije mi bilo žao što sam zaspao.

Means je dobro završio Alvesa. Ladd - Kunitskaya dobra borba, odličan motivacijski govor trenera i odmah nakon toga KO.

Struve - Rothwell jako čudna borba, Struve dobio dva puta žestoko tamo gdje najviše boli, koristio 2x5min. pauze i na kraju izgubio tehničkim nokautom iako mi je do tada djelovao bolje. Fali mu motivacije, nema više onog žara.

Rodriguez je totalno izdominirala Calvillo, da bi na kraju Calvillo imala dobro rušenje, iskoristila je odlično gornju poziciju i to ju je spasilo poraza. Majority draw.

Overeem - Rozenstruik, solidna borba, više taktički odrađena. Overeem je to pametno odradio, bez upuštanja u brawl i onda na samom kraju, 10 sek. prije kraja pete runde Rozenstruik plasira strahoviti desni kroše, svom snagom, uopće ne znam kako je Overeem to izdržao. I onda po meni jako jako loša odluka suca, Overeem je završio na guzici, ali nije bio u nokautu i odmah se ustao, međutim kad je sudac vidio da mu je usna razvaljena odsudio je kraj. U tom trenu je bilo nekakve četiri sekunde do kraja i mislim da je to morao pustiti, prvenstveno jer je Overeem do tada u potpunosti imao borbu na svojoj strani i pobjedu u rukama. Vjerujem da bi preživio tih par sekundi i uzeo pobjedu ovako mu je napravljena velika šteta jer mu je ovo sad put u mirovinu. Šteta. Zanimljivo je i da je Rozenstruik čim je Overeem pao na pod krenuo slaviti, čudna situacija, očito je bio uvjeren da se Overeem neće ustati.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 09/12/2019 : 16:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Sljedeći vikend UFC 245, tri borbe za pojas, biti će ludo. Nadam se da će onaj lajavac napokon dobiti svoju porciju batina.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/12/2019 : 19:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Overeem - Rozenstruik, solidna borba, više taktički odrađena. Overeem je to pametno odradio, bez upuštanja u brawl i onda na samom kraju, 10 sek. prije kraja pete runde Rozenstruik plasira strahoviti desni kroše, svom snagom, uopće ne znam kako je Overeem to izdržao. I onda po meni jako jako loša odluka suca, Overeem je završio na guzici, ali nije bio u nokautu i odmah se ustao, međutim kad je sudac vidio da mu je usna razvaljena odsudio je kraj. U tom trenu je bilo nekakve četiri sekunde do kraja i mislim da je to morao pustiti, prvenstveno jer je Overeem do tada u potpunosti imao borbu na svojoj strani i pobjedu u rukama. Vjerujem da bi preživio tih par sekundi i uzeo pobjedu ovako mu je napravljena velika šteta jer mu je ovo sad put u mirovinu. Šteta. Zanimljivo je i da je Rozenstruik čim je Overeem pao na pod krenuo slaviti, čudna situacija, očito je bio uvjeren da se Overeem neće ustati.

Ja uspio tu večer sve odgledati uživo, ali mi se nije dolazilo na forum, nije mi se dalo pisati.

Mišljenja sam isto da je prekid tu upitan i čudan, zapravo, cijela ta situacija je bila čudna. Nažalost, Dan Miragliotta je jako poznat i sklon greškama, tako da to i ne čudi ovdje. Rozenstruik svaka čast na fair playu i to što nije išao dalje udarati, ali ovo ga je moglo koštat pobjede. Nije ovo K-1 ili boks pa da idemo brojati do 8 i čekat dok se protivnik ne digne.

Inače, taktika Overeema za ovu fazu karijere je bila ok za ovu borbu, iako, ne volim takve borbe i ne volim takvog Overeema bez trunke agresivnosti. Ne bih rekao da je njega strah, ali kao da se "boji" da ne bude nokautiran pa ide na sigurno. Rozenstruik je kroz meč imao previše respekta i trebao je ranije probati ići po finiš. Nije ga Overeem uopće nešto previše ugrozio. I da je Overeem pobijedio na kraju, bez onog udarca, moje mišljenje bi isto bilo da bi volio da se umirovi, ali sumnjam da ćemo gledati taj film. Nikad se više neće vratiti onaj Reem iz razdoblja 2008-2012 (mislim na teškaške godine), tad je bio skroz brži, agresivniji i općenito najbolja verzija (ali ona "nakljukana").

quote:
Originally posted by stripofil

Sljedeći vikend UFC 245, tri borbe za pojas, biti će ludo. Nadam se da će onaj lajavac napokon dobiti svoju porciju batina.


Misliš Colby? Meni on simpa Nisam ga nešto gotivio, ali nakon pobjede nad RDA-om, čovjek me oduševio. Nevjerojatno koji je pritisak i tempo imao u tom meču. Malo glumi Sonnena, a i Sonnen mi bio koliko/toliko drag. Moglo bi biti dobro noćas.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/12/2019 : 20:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 14/12/2019 : 22:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Ja uspio tu večer sve odgledati uživo, ali mi se nije dolazilo na forum, nije mi se dalo pisati.

Mišljenja sam isto da je prekid tu upitan i čudan, zapravo, cijela ta situacija je bila čudna. Nažalost, Dan Miragliotta je jako poznat i sklon greškama, tako da to i ne čudi ovdje. Rozenstruik svaka čast na fair playu i to što nije išao dalje udarati, ali ovo ga je moglo koštat pobjede. Nije ovo K-1 ili boks pa da idemo brojati do 8 i čekat dok se protivnik ne digne.

Inače, taktika Overeema za ovu fazu karijere je bila ok za ovu borbu, iako, ne volim takve borbe i ne volim takvog Overeema bez trunke agresivnosti. Ne bih rekao da je njega strah, ali kao da se "boji" da ne bude nokautiran pa ide na sigurno. Rozenstruik je kroz meč imao previše respekta i trebao je ranije probati ići po finiš. Nije ga Overeem uopće nešto previše ugrozio. I da je Overeem pobijedio na kraju, bez onog udarca, moje mišljenje bi isto bilo da bi volio da se umirovi, ali sumnjam da ćemo gledati taj film. Nikad se više neće vratiti onaj Reem iz razdoblja 2008-2012 (mislim na teškaške godine), tad je bio skroz brži, agresivniji i općenito najbolja verzija (ali ona "nakljukana").

Misliš Colby? Meni on simpa Nisam ga nešto gotivio, ali nakon pobjede nad RDA-om, čovjek me oduševio. Nevjerojatno koji je pritisak i tempo imao u tom meču. Malo glumi Sonnena, a i Sonnen mi bio koliko/toliko drag. Moglo bi biti dobro noćas.



Mislim da više nećemo vidjeti agresivnog Overeema, nekoliko puta je brutalno nokautiran, nema dopinga, a i godine su tu. Sad nas čeka Ngannou - Rozenstruik, to bi mogao biti vatromet, samo da ne bude kao Ngannou - Lewis.

Colby si jezikom gradi imidž, zato mi nije sjeo, on je nekakav "bad boy", e sad kakav je stvarno nemam pojma. Kao borac je jako dobar, ima taj tempo koji nabije, ubitačno. Protiv RDA je bio izvrstan, protiv Lawlera isto odličan, ali je tu već imao par padova, s tim da je Lawler odradio užasnu borbu. Gledao sam kad je usred Brazila izjavio da su Brazilci prljave životinje + još dosta izjava iz kojih se išćita da je lik žešći rasista i još ljubi dupe Trumpu tako da je to meni sve "big no". Ali kao borac je dobar tu se nema što prigovoriti.

Bilo kako bilo mislim da će danas to biti odlična borba, pa neka bolji pobijedi.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/12/2019 : 22:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Mislim da više nećemo vidjeti agresivnog Overeema, nekoliko puta je brutalno nokautiran, nema dopinga, a i godine su tu. Sad nas čeka Ngannou - Rozenstruik, to bi mogao biti vatromet, samo da ne bude kao Ngannou - Lewis.

Joj, tu borbu bi volio vidjeti, ali samo da ne bude takva kao Ngannou - Lewis Gore valjda ne može od toga. Ajde, Ngannou je u tu borbu ušao malo "zbunjen" još od onog poraza, pa nije bio "svoj". Mislio sam da će skroz potonuti, ali ipak se vratio i nekako poručio nam, da ima on još toga za reći.

Alistair je jako "potrošen". Imaš ovog lika pred borbu sa 9-0 skorom bez ikakve operacije, nekih težih poraza, praktički svjež i gladan za uspjehom i $$$$$, motivacija naravno 100%. Neki jednostavno ne znaju reći kad je dosta. Alistair je prošao cijeli svijet, promijenio kampova kao u priči, drži seminare svako malo. Nema nažalost tu ni mrvicu one agresivnosti i nekakve "bahatosti" u borbi-pred borbu koja ga je krasila, sad neki drugi na njemu grade ime.
quote:
Originally posted by stripofil

Colby si jezikom gradi imidž, zato mi nije sjeo, on je nekakav "bad boy", e sad kakav je stvarno nemam pojma. Kao borac je jako dobar, ima taj tempo koji nabije, ubitačno. Protiv RDA je bio izvrstan, protiv Lawlera isto odličan, ali je tu već imao par padova, s tim da je Lawler odradio užasnu borbu. Gledao sam kad je usred Brazila izjavio da su Brazilci prljave životinje + još dosta izjava iz kojih se išćita da je lik žešći rasista i još ljubi dupe Trumpu tako da je to meni sve "big no". Ali kao borac je dobar tu se nema što prigovoriti.

Bilo kako bilo mislim da će danas to biti odlična borba, pa neka bolji pobijedi.

Mišljenja sam da dosta kopira Sonnena. Sjeti se Sonnena i Wanda, mislim da su radili onaj TUF, pa čovjek nije bio normalan koje su to izjave bile. Pa pljuvanje po PRIDE legendama, braći Nogueira, čudo jedno. A na kraju, postao simpatičan Nije bogzna neku karijeru imao, ali zaradio je puno love na tu svoju jezičinu. Jedino što će se pamtiti kako je Andersona kontrolirao skoro 5 rundi (onaj prvi meč) i zamalo mu izamkla pobjeda.

Volim ipak gledati prvenstveno kakvi su borci, tako recimo i Jon Jones koji je mnogima "douchebag" Ali takav se jednom "rađa"..

Bit će ovo super večer, Faber isto nema mira i vratio se Možda budem gledao samo uvodne, jer sutra radim, pa glavne pogledati u snimci, ali moram pazit da ne vidim negdje rez..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 14/12/2019 22:35:10
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/12/2019 : 00:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Koja luda prva borba, ovaj Pechiota čudo toga može primiti Odličan start večeri, bolje nije moglo!

Edit:
Kako me Matt Brown nocas impresionirao! Podsjetio na onog starog Matta, kao da su godine za njega stale. A i lijepo bilo vidjeti, barem na trenutak, legendu Mark Colemana. Do te borbe sam gledao prijenos, danas vjerojatno popodne gledam nastavak.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 15/12/2019 10:07:17
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/12/2019 : 20:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Mišljenja sam da dosta kopira Sonnena. Sjeti se Sonnena i Wanda, mislim da su radili onaj TUF, pa čovjek nije bio normalan koje su to izjave bile. Pa pljuvanje po PRIDE legendama, braći Nogueira, čudo jedno. A na kraju, postao simpatičan Nije bogzna neku karijeru imao, ali zaradio je puno love na tu svoju jezičinu. Jedino što će se pamtiti kako je Andersona kontrolirao skoro 5 rundi (onaj prvi meč) i zamalo mu izamkla pobjeda.

Volim ipak gledati prvenstveno kakvi su borci, tako recimo i Jon Jones koji je mnogima "douchebag" Ali takav se jednom "rađa"..

Bit će ovo super večer, Faber isto nema mira i vratio se Možda budem gledao samo uvodne, jer sutra radim, pa glavne pogledati u snimci, ali moram pazit da ne vidim negdje rez..



Nekako volim skromne ljude, kad se netko krene šepuriti kao pijetlić to mi obično ide na živce. Sonnen mi je isto išao na živce sa svojim kokodakanjem, a onda ga napucaju u kavezu, ali istina kasnije kao komentator je postao simpatičan i očito je kod njega to sve bio dio predstave/glume.

Meni je isto prvenstveno bitno kakav je netko kao borac, ali neki od njih pređu granicu i više nemaju moj respect, kao npr. Connor koji ušeće u pub i iz čista mira šakom udari starčića za šankom, meni je to dno ponašanja. Jedan profesionalac si to ne smije dopustiti, a da ne govorim da je jadno. Jones je isto "budala" svoje vrste, inače mi je najdraži borac, ali nikako da sazrije u glavi, još kad vidim njegova djetinjasta prepucavanja po internetu... S druge strane i jedan od najvećih boksača, Ali, je bio isto "brbljavac", ali on je imao pokriće za to. Ovaj mali Israel me dosta podsjeća na njega, ima taj stav i zna trash talk, ali s druge strane zna i zanimljivo i pametno govoriti. Eh, sad sam i ja otišao u filozofiju.

Evo ja tek sad odgledao glavne borbe, odlučio sam se ne dizati u 4h ili čekati jer sam danas imao smjenu za odraditi. Cijeli dan izbjegavam rezultate i uspio sam.

Nisam sve pogledao, ali evo ovih par što jesam:
Neal - Perry, čim je krenula borba gledam gard koji Perry ima, tj. koji nema, ruke nisko spuštene i mislim se doletiti će mu jedan high kick i tako je i bilo. Neozbiljno i neoprezno od njega, a nije da nema iskustva.

Yan - Faber, dobra borba, Yan ga je totalno izdominirao, mada se veteran Faber dobro držao, ali jednostavno nije imao riješenje za Yana. Iskreno mislim da je "zagrizao" preveliki zalogaj, Yan je trenutno vjerojatno jedan od top 3 borca u kategoriji. Malo mi je bilo žao Fabera, simpatičan mi je lik i dobar borac. Ono što je iznenađujuće je da Faber kroz tri runde nije bio u stanju prilagoditi svoj stil, konstantno mu se ponavlja lakat iz klinča i kontra nakon što ide sa širokim desnim krošeom. I istu tu grešku ponovi puno puta, na kraju ga je jedan takav lakat koštao.

Moraes - Aldo, odlična borba, iako su komentatori cijelo vrijeme komentirali u stilu kako je Aldo bolji ja nisam stekao takav dojam, Moraes je imao dosta preciznih i dobrih udaraca. Aldo kickovi nula bodova, ne znam zašto. Za razliku od Fabera ovdje je super vidljivo kako je Aldo prilagodio svoj stil nakon prve runde, odmah je napravio potrebne korekcije. Po meni Moraes na kraju ipak za nijansu bolji.

Nunes - de Randamie, jako čudna borba, dojma sam da je Nunes došla poprilično van forme, ne znam kako je prošla vagu, ali između vaganja i borbe je vratila popriličan broj kila. Kako je počelo mislio sam da će završiti jako brzo i moglo je, ali Nunes kao da nije imala volje završiti borbu i onda je Randamie krene lomiti u stojci i ozbiljno je uzdrmala par puta. Zatim Nunes mudro prebacuje borbu u parter i to je bilo to. Iskreno loša i čudna borba. Čudna reakcija Nunes kad je mogla završiti i čudna reakcija Randamie na podu.

Holloway - Volkanovski, vrlo dobra borba, mada sam očekivao i više. Volkanovski je taktički sve odradio savršeno, "polomio" mu noge i po meni je bio uvjerljivo bolji. Imao je i Max svojih trenutaka, ali mislim da je Volkanovski dobio gotovo sve runde. Ne znam što se Max žalio na kraju, možda shvati koliko je bio lošiji kad pogleda snimku.

Usman - Covington, od ovoga što sam pogledao definitivno najbolja borba. Covington jako dobar, definitivno je u top 3 u kategoriji, ali Usman je po meni odradio odličan posao i Covington je na kraju dobio poštene batine. Prekid nisam vidio kao preuranjen, po meni je bio skroz ok, prije prekida ga je Usman 2-3 puta bacao na pod i na kraju je imao dominantnu poziciju za završiti borbu. Imao je i Covington dobre serije, ali Usman je to sve izdržao bez problema. Već se spominje Masvidal kao sljedeći izazivač, ali iskreno ne vidim da ima nekakve šanse protiv Usmana i puno zanimljivije bi bilo Edwards - Usman.

Sve u svemu očekivao sam više, osim glavne borbe niti jedna mi nije bila da me baš ostavila bez teksta.

Sad da još Cowboy nalupa Connora.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/12/2019 : 23:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Full Fight | Andrey Koreshkov vs. Vaso Bakocevic - Bellator 203





Komentari!!!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000