forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Ultimate Fighting Championship
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/10/2020 : 22:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kao što sam rekao rat ali whittaker dobio.
Imao ga je zadnjih minutu Cannonier, međutim prekasno.
Šteta.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2020 : 22:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Odlicna co-main borba, Whittaker pokaza da je jedan od boljih boksaca u ovoj diviziji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/10/2020 : 22:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, ali teško će vratiti pojas sljedeću borbu, ovo ipak nije boks.
Recimo to i da je ovu borbu dosta dobio kickova od Cannoneira.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2020 : 22:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Trokut, Khabib je cudo, kakav presing..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/10/2020 : 22:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Khabib

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/10/2020 : 22:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Cim je koleno klecnulo, bacio se kao panter. Sta je instinkt.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/10/2020 : 23:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
29 0 i mirovina.
Khabib je u smislu borbe nadnaravno biće.
Justin je sve radio što je trebalo, držao se van druge crte ali od silnog deffensa rušenja dobijao je batine.
Nw znam tko je u stanju povezati obeanu od udaraca i od rušenja u perfekciju, ako te sruši, znaš da si izgubio.


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/10/2020 : 23:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Khabib and his father, Abdulmanap UFC 254 | BT Sport





+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/10/2020 : 00:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Još jedna stvar za okija.
Khabib se borio sa slomljenim stopalom.
Da sam na tvom mjestu ispričao bi se.
Ljudi su u stanju popljuvati najsavršeniju osobu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/10/2020 : 01:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Još jedna stvar za okija.
Khabib se borio sa slomljenim stopalom.
Da sam na tvom mjestu ispričao bi se.
Ljudi su u stanju popljuvati najsavršeniju osobu.


...i onda je svizac zamotao čokoladu.
Tonka, nisu ovo filmovi sa Stevenom Seagalom.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/10/2020 : 01:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Khabib završio karijeru sa skorom 29-0
Svaka mu čast na ovom postignuću.
...i meni su njegove borbe bile među najzanimljivijima, pogotovo jer se borio u manje atraktivnoj lakšoj kategoriji:)
Vjerujem da mu nitko ništa nebi mogao i da se borio u kategoriji iznad, ali mu nebi bilo tako lako kao u ovoj do 70 kg.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/10/2020 : 01:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vidi, ne moramo se slagati ali nekog poštovanja mora biti.
Možeš li me poštivati kao ja tebe ili ne možeš?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/10/2020 : 01:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@Oki
Najprije da ti kažem da nećemo tako razgovarati, zato ako ja krenem takvim načinom odnositi se prema tebi kao što se ti odnosiš prema meni, ispasti ćeš smiješan i posramljen, zato, poštedi sebe i ne forsiraj trash talk.
Može?
Koliko si pogledao borbi Ganea u UFC-u?
Pitam zato što vidim da govoriš neistine o Ganeu kao borcu.
Ante Delija inače ima deset borbi u UFc-u pa bi završio Ganea koji nema nijednu.
O čemu pričamo.
O teškašima, upiši na yt Goran Pećenac pa pogledaj što se piše o teškašima danas.
Ti ljudi prvo ne izgledaju sportski, samo da krenemo od toga, o kvaliteti borbe ne bi, svatko relevantan jako dobro vidi na što to izgleda.


Trash talk? Sve što sam napisao najozbiljnije mislim.
Očigledno je da je Gane neprirodno napumpan stereoidima u ranoj mladosti, nema tu prirodne sirove snage kao kod top boraca u ufc-u.
Pa pogledaj sve skraćene borbe i usporedi Ganeove i Delijine protivnike.

Gane:
https://youtu.be/3ow_C0v0zo4

Delija:
https://youtu.be/5CRNN6PKbls

Kod Ganea je vidljivo da nema siline i snage u njegovim udarcima i da se brzo umara ako ovi salasti protivnici ne padnu odmah.
Delija s druge strane djeluje kao zvijer koja ne staje dok ne rastrga protivnika.
S tehničke strane, Gane je u stanju prikazati daleko širi spektar napada, ali je bar za sada preslab i prespor za Deliju. S vremenom, možda i bude nešto od njega, ali možda tek za kojih pet, šest godina intezivnog treniranja.
Negdje sam pročitao da Ganeu planiraju borbu sa Dos Santosom i ako se to ostvari, vidjeti češ da će Gane pasti u prvoj rundi.

A ovo što mi pišeš da upišem na youtube o nekom Goranu Pičancu...hvala al’ ne bih jer ne želim u youtube unosit neke bezvezne pretrage, pa da mi kasnije na početnoj strani youtuba stalno iskaču te gluposti.
...i baš, čovjek od 65 kg liči na atletu i sportaša, a čovjek od 115 kg to ne može, a?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/10/2020 : 01:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Vidi, ne moramo se slagati ali nekog poštovanja mora biti.
Možeš li me poštivati kao ja tebe ili ne možeš?


Po čemu zaključuješ da ja tebe ne poštujem?
Ja za tebe mislim da si vrlo dobra i poštena osoba, ali isto tako mislim da si problematičan sugovornik za raspravu jer ne želiš odustati od svojih stajališta, makar ta stajališta stoje na trulim temeljima.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/10/2020 : 12:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
U redu si ti lik ali jako puno si svojeglav i subjektivan.
Nemoj se ljutiti, ali kada je netko u stanju izjaviti da je Bellator jača organizacija od Ufc-a, to dosta govori.

Tvoja subjektivnost se vidi iz prijašnjih komentara, zato što si čovjek od 100kg + smatraš da je jedino teška kategorija vrijedna gledanja a sve ispod prevara.
Nemoj se opet ljutiti ali to je mentalni sklop Mirka Filipovića koji izjavljuje da njega ne interesira ništa osim teškaša i vrlo podcjenjivački govori o svim divizijama osim te.
Nekako bi to sve i prošlo da zadnjih 3 pa i 4 godine ta dvizija ne izgleda na teški cirkus i više je smiješna nego ozbiljna.
Izuzeci kod pojedinačnih borbi samo potvrđuje to što pišem.

Delija vs Gane

Opet si jako subjektivan, ti kao da ne pratiš kako borci s puno jačim skorom od Delije prolaze u UFC-u, htio ti ili ne priznati, ta je organizacija svemirski brod za sve ostale organizacije, masa ljudi neporaženih dođe u UFC i budu jako loši, ti spominješ Antine borbe kao da su u rangu UFC-a.
S druge taj isti Gane ima već tri borbe odrađene u UFC-u, dok Ante nema niti jednu.
Jedinu šansu koju bi Ante imao je parter i činjenica da je to MMA, da jedan udarac može sve odlučiti i to je sve.

Trebam li spomenuti koeficijente kladionica koji idu do 6,00 na Antu?
Trebam li spomenuti sve imalo relevantne ljude koji prate MMA da daju mizerne šanse Anti?
Ti očito spadaš u grupu ljudi koji komentiraju po fighte siteu kako su Alexa Camur, Duško Todorović, Darko Stošić i co. budući prvaci, kako je jedina relevantna kategorija presmješna teškaška kategorija u kojoj ima 7 boraca uvrh glave.

Nisi nimalo loš ali previše si na stranu balkanskog mentaliteta, to potvrđuje i ova izjava o Goranu, nisi ni pogledao za tebe je to glupost time i mene podcjenjuješ, ne možeš tako argumentirano raspravljati s ljudima.
Ja sam siguran da ti ne priznaješ mišljenja ljudi poput Ariel Helwani, DC-a i J. Rogana.
Ne možeš nekoga podcjenjivati i lagano ismijavati na temelju subjektivnog mišljenja koje se kosi sa gotovo 90% realnosti.

Živ bio kolega.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/10/2020 : 20:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Eh Tonka, a tko izjavljuje da je Bellator jači od ufc-a?
Ako bilo koja organizacija osim ufc-a ima bolje borce, oni će kad tad završiti u ufc-u jer tu je zarada s kojom se ovi potonji ne mogu nositi, to je realnost.

Ne smatram da je samo teška kategorija vrijedna gledanja, ali u potpunosti razumijem Filipovića koji daje takve izjave jer ipak, čovjek je živio od tog sporta i u potpunosti je bio unutar svega, pa zna o čemu priča.
Napisao sam ti iznad, ima kategorija i boraca koji prije borbe skidaju i preko 20 kg (cca 80% boraca u lakšim kategorijama, počevši već od poluteške).
Ne samo da to nije pošteno, već je i u velikoj mjeri nezdravo. Ti borci si svjesno ugrožavaju zdravlje. Bubrezi i jetra su im više u kurcu nego nekom kroneru koji visi svaki dan na šanku, samo o tome neće nitko da priča.

Delija vs Gane
Znaš onu staru poslovicu “izgled vara”. Ne znam, pogledao sam kako se bore obojica i ja očito vidim nešto što ti ne vidiš...a i na kladionici sam dobivao samo kada sam se kladio na velike koeficijente😁, na malima možeš samo izgubiti novce.

Za one gore borce koje si naveo nikada ne bih rekao da će biti prvaci, ali mislim da sam upravo ovdje u ovom topicu izjavio da kao prvaka u svojoj kategoriji vidim Aleksandra Rakića ili barem kao izazivača.
Za tešku kategoriju sam spominjao jednog Rusa Dmitrija Sosnovskog, zvijer od borca, ali ne znam kamo je on nestao, nije se borio već dugo vremena.
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 30/10/2020 : 15:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Kao što sam rekao rat ali whittaker dobio.
Imao ga je zadnjih minutu Cannonier, međutim prekasno.
Šteta.

Meni nije šteta. Prije početka borbe više sam simpatija imao za Cannoniera.
Međutim način na koji se Whittaker postavio, upijajući i nastavljajući dalje me prevagnuo na njegovu stranu. Nije mi uopće žao što je dobio zbog načina na koji je dobio. Vještinom i brzinom.
Rekao bih da su Bobby i Adesanya u ovom trenutku dva najbolja borca u srednjoj.
Volio bih vidjeti Vettorija u nekoj jačoj borbi u bliskoj budućnosti, svidio mi se njegov stil borbe. Roberson je imao slabe šanse protiv njega u zadnjoj borbi, a on je ozbiljan borac.

Moje aukcije u prodaji

Edited by - DKoor on 30/10/2020 17:48:10
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/10/2020 : 17:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2226235

Jako opasne izjave jednog globalno poznatog sportasa, inace mi je jedan od drazih mma boraca ali jako me razocara sa ovim, takvu razinu zatucanosti nisam ocekiva..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/10/2020 17:41:13
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 30/10/2020 : 19:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2226235

Jako opasne izjave jednog globalno poznatog sportasa, inace mi je jedan od drazih mma boraca ali jako me razocara sa ovim, takvu razinu zatucanosti nisam ocekiva..



ha ono, pa vecina sportasa i nije bas poznata po intelektu i nekakvoj diplomatskoj takticnosti


There can be only one, me!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/11/2020 : 21:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
4 Tage Kroatien mit 20 Profi MMA Kämpfern! | MMA DOKU | UFD GYM SUMMERCAMP


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/11/2020 : 21:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Zašto mi je Khabib drag?





+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/11/2020 : 20:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@oki
Čuo sam da Figuredo inače hoda sa 118 kg pa onda mjesec dana nakon borbe skine na flayweight kilažu.
Da li je to istina?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/11/2020 : 14:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@oki
Čuo sam da Figuredo inače hoda sa 118 kg pa onda mjesec dana nakon borbe skine na flayweight kilažu.
Da li je to istina?


Muškarci muha kategorija...to bi trebalo biti sve ispod 57 ili 56 kg?
Jel to normalno da muško ima tako malo kg?
Jel to prirodno?
Mislim da je ove godine u podcast inkubatoru gostovao onaj naš Argentinac, pa je govorio o tome kako skida kilograme sa normalnih 85-87 kg na ispod 65 kg prije borbe...neda mi se sada pretraživati cijelo njegovo gostovanje da nađem dio gdje je to izjavio, ali znam da je Marko rekao kako mu je Francisco rekao kako je pišao gel umjesto mokraće nakon cjelodnevnih sauna, a evo i nekih videa koje možeš pronaći na youtubu pod “weight cutting mma” pretragom:

https://youtu.be/klFeEHpYfqY

https://youtu.be/ACuiQFSQ5Jo

https://youtu.be/t_FO7MzAnzM

Onda, jel to prevara ili nije?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/11/2020 : 14:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nego, evo jednog ljepog knockouta od pred tri tjedna:
https://youtu.be/1QBP7gAZIOI
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/11/2020 : 09:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Nego, evo jednog ljepog knockouta od pred tri tjedna:
https://youtu.be/1QBP7gAZIOI


Što misliš, taj trenutak na 19-oj sekundi videa, da li je to možda vidio i naučio od Van Dammea iz prvog Univerzalnog vojnika, scena na 4:20 min. videa: https://www.youtube.com/watch?v=wpsAi4X2bWw

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000