forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG 2018: grofica Varga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/12/2018 : 19:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
cestitam grofice
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/12/2018 : 19:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I veliko hvala svima onima koji su glasali za mene! Svima dugujem barem piće!
anto, što reći, gledat ću se nekako odužiti za ovoliku podršku, izgleda da ću morati zbog tebe na sajam knjiga u Beograd ili na tako neko druženje da te počastim :) Ako ne ide pivo, može i sve ostalo, uz roštilj :) Tako se najbolje dogovara strategija za nagodinu :)
VALTER, kada budeš u mojoj kasabi (kako ti kažeš) ili u blizini, javi se, moram i s tobom popiti koju.

Edited by - velka031 on 31/12/2018 19:10:13
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/12/2018 : 19:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031


anto, što reći, gledat ću se nekako odužiti za ovoliku podršku, izgleda da ću morati zbog tebe na sajam knjiga u Beograd ili na tako neko druženje da te počastim :) Ako ne ide pivo, može i sve ostalo, uz roštilj :) Tako se najbolje dogovara strategija za nagodinu :)


imam ja famiiju u Osijeku (dva sestrića,vrlo blizak rod),ali teško da ću uskoro tamo otići,tako da je bolja opcija za upoznavanje BG Sajam knjiga - ali rakiju nosim ja i uz nju pravimo detaljnu strategiju za naredni izbor "zagorelog doktora" - držim te za reč za dolazak!

a grofica,ako ne izbaci još neku fotku,ma barem jednu,računam da nije ispunila predizborna obećanja

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 31/12/2018 19:16:44
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/12/2018 : 20:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by velka031


anto, što reći, gledat ću se nekako odužiti za ovoliku podršku, izgleda da ću morati zbog tebe na sajam knjiga u Beograd ili na tako neko druženje da te počastim :) Ako ne ide pivo, može i sve ostalo, uz roštilj :) Tako se najbolje dogovara strategija za nagodinu :)


imam ja famiiju u Osijeku (dva sestrića,vrlo blizak rod),ali teško da ću uskoro tamo otići,tako da je bolja opcija za upoznavanje BG Sajam knjiga - ali rakiju nosim ja i uz nju pravimo detaljnu strategiju za naredni izbor "zagorelog doktora" - držim te za reč za dolazak!

a grofica,ako ne izbaci još neku fotku,ma barem jednu,računam da nije ispunila predizborna obećanja



U kojem dijelu grada ti žive sestrići?
Kaže mi žena da sumnja da se nas dvojica ne poznajemo od ranije, pa ćemo ju morati uvjeriti uz rakiju da nismo zastranili, a svoju ekipicu u BG može povesti... Nisu uoopće loše
A i izbunarila mi je preko fejsa od Burattinija Ferrijev crtež sa posvetom, tako da je ona prava zagorovka
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/12/2018 : 23:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by velka031


anto, što reći, gledat ću se nekako odužiti za ovoliku podršku, izgleda da ću morati zbog tebe na sajam knjiga u Beograd ili na tako neko druženje da te počastim :) Ako ne ide pivo, može i sve ostalo, uz roštilj :) Tako se najbolje dogovara strategija za nagodinu :)


imam ja famiiju u Osijeku (dva sestrića,vrlo blizak rod),ali teško da ću uskoro tamo otići,tako da je bolja opcija za upoznavanje BG Sajam knjiga - ali rakiju nosim ja i uz nju pravimo detaljnu strategiju za naredni izbor "zagorelog doktora" - držim te za reč za dolazak!

a grofica,ako ne izbaci još neku fotku,ma barem jednu,računam da nije ispunila predizborna obećanja



U kojem dijelu grada ti žive sestrići?
Kaže mi žena da sumnja da se nas dvojica ne poznajemo od ranije, pa ćemo ju morati uvjeriti uz rakiju da nismo zastranili, a svoju ekipicu u BG može povesti... Nisu uoopće loše
A i izbunarila mi je preko fejsa od Burattinija Ferrijev crtež sa posvetom, tako da je ona prava zagorovka


oni su inače iz Orašja na Savi,ali su završili fgakultete u Osijeku,i zet i sestra (moji,ne njihovi) su im kupili stan - jedan je pravnik,drugi informatičar;Leovac Leo i Vedran se zovu;nemam pojma u kom delu grada žive.

Znači imali bi i žensko društvo,i to ne loše - šta ćeš lepše;inače,super što te žena makar kolko podržava u stripovima - moja bi bila najsrećnija kad bih se skroz okanio stripova,foruma...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 01/01/2019 : 15:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga
I daj pliz, okini nekog Rammsteina tu.



Evo nesto tematski prigodnije. Sretna Nova godina tebi i svim forumasima!

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/01/2019 : 17:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by emirem

Jos jednom cestitke pobjednici i njenom rivalu, nego gledam gornji post i mislim si na film "spies like us" i moguci Brdarov strip gdje se svi medjusobno nazivaju "doktor, doktor, doktor! " 😁


Hvala Doktor.


Haha, ali ne bi volio biti u vasem drustvu doktora, jer bi prosao kao Howard Wolowitz iz Theorya jer je lega inzinjer, pa bi jedan od vas Sheldona ili Sheldonica stalno napominjao tu nizu titulu. 😆💡

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 02/01/2019 : 14:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Cestitke doktorici :)
A, tek sad vidim I fotku pobednice, pa da je samo nju postovala, ikad na ijednoj Zagor temi, morala bi biti pobednica!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!

Edited by - Barker on 02/01/2019 14:33:08
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/01/2019 : 14:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Čestitam!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/01/2019 : 18:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ovaj izbor me podsjeti na jednu poznatu izreku koja na dijalektu anglokina ovako ide:

ini-dog-jovo-nue-jlob-janev-smilez-amic-vorog-azmi-jom-mivs

ili na našem: Ne pij kupus koji raste na drvetu.

Razmislite o tome.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/01/2019 : 18:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Predsjedniče, nisam znao da znaš dijalekt anglokina, u svakom slučaju pohvalno!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/01/2019 : 18:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Lagan je, samo treba znati s koje strane ga pročitati. Eto jedna mala zagonetka, da vidimo da li će neko skontati.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 03/01/2019 : 19:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
svim mojim zagorovcima želim sve najbolje u novoj godini, to je ta stara indijanska
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/01/2019 : 20:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

svim mojim zagorovcima želim sve najbolje u novoj godini, to je ta stara indijanska


Majstor je majstor!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/01/2019 : 23:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Predsjedniče, nisam znao da znaš dijalekt anglokina, u svakom slučaju pohvalno!


O daaa, itekako zna, ja sam odmah to znao kad mi je na početku prošle godine poželio dobrodošlicu na forum, evo dio citata:

quote:
Originally posted by King Warrior

.. ali ne zaboravi, kao što se kaže na dijalektu angolkina:
"Bum-tras fak-grls Za-gor te-nay", što u slobodnom prijevodu znači nešto kao: "Nikada ne okreći leđa Zagoru!"




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/01/2019 : 23:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Zagorologici na zasluženoj pobjedi
Drugima više sreće sljedeće godine
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 04/01/2019 : 07:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kao izgledan osvajač ove prestižne titule za 2019., čestitam pobjednici, prvoj i jedinoj doktorici, grofici vargi

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 04/01/2019 : 11:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by stinky

svim mojim zagorovcima želim sve najbolje u novoj godini, to je ta stara indijanska


Majstor je majstor!





ni s enigmom ovo nisam uspio razbit. svaka čast

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/01/2019 : 11:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jocko

I ja sam glasao za Groficu, cestitke!


Hvala Jocko!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/01/2019 : 11:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Cestitke Vargi. Nije bila moj izbor, ali je zasluzila



adriano, hvala na čestitkama.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/01/2019 : 11:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Grofice, čestitam od srca! :)



Hvala Velka
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/01/2019 : 11:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

zasluženo si zagorolog.



Hvala stinky
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/01/2019 : 11:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters
Čestitke i i od mene, također sam glasao za tebe, među prvima, da me slučajno netko ne bi potkupio.



Hvala ti Dexters. Pozdravi sestru!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/01/2019 : 11:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

cestitam grofice



Hvala ti kasper.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/01/2019 : 11:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

Cestitke doktorici :)


Hvala Barker!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000