forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cromwell
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 24/12/2018 : 15:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Znam da nije pravo misto za otvorit ovaj topic ali ovde ljudi najvise zalaze,glupo mi je da ovo ide u svastaru.Ali ako moderatori misle da mu ovde nije misto neka primiste topic gdje god smatraju da pripada.Uglavnom za one koji nisu upoznati nas dugogodisnji clan Cromwell je ovo lito ima automobilsku nesrecu i zavrsia paraliziran u kolicima sa malom mogucnoscu oporavka.Ne znam,mozda je ovo glupa ideja ali mislim da bismo mu mi sa foruma mogli pokusat na neki simbolican nacin bar malo olaksat ove teske trenutke.Iskreno nemam pojma kako,mozda skupit nesto novaca ili mozda nabavit neke njemu drage stripove koje jos nema u kolekciji ili nesto slicno.Ako vec postoji slican topic a da ja ne znam molim moderatore da ovaj izbrisu.

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/12/2018 : 17:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ako mu je nešto od albuma/stripova posebno 'napeto', slobodno nek zaželi...
Ja ču mu ih nabaviti...
Uzimam to na sebe, bez 'zadnjih misli', bez nadoknade, sve na moj trošak i uz najiskrenije lijepe želje! Ne samo za predstojeće blagdane... već kao čovjek prema čovjeku, ljubitelj stripa prema kolegi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2018 : 17:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za.
Mislim da bi to bilo lijepo prema nekome tko je godinama dio zajednice.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/12/2018 : 17:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Strašno. Što uopće poručiti čovjeku koga zadesi takvo što?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/12/2018 : 17:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mene ta misao progoni zadnjih par dana, užasno me to pogodilo. Fibra će svakako napraviti neku donaciju, novčanu ili stripovsku, kako Cromwellu najviše odgovara. Kontaktirat ću ga i vidjeti kako mu najbolje možemo pomoći i prenijeti informaciju ovdje da se drugi koji žele pomoći mogu uključiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/12/2018 : 17:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav ljudi.

Baš sam jučer pročitao što je Cromwell napisao tamo na Ken Parker temi i stvorio mi se grč u želucu. Računajte i na mene da bi sudjelovao u akciji, pa kakva god da bude.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/12/2018 : 18:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za. Bar da čoviku skupimo stripova pa da čita.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/12/2018 : 18:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Tek sad čujem za ovo i baš me sjebalo.


Ali tu je Cromwell. Neda se on. Nada postoji. Sretno, Cromwelle!

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=4&TOPIC_ID=50139#2205427

Edited by - nagor on 24/12/2018 18:01:39
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/12/2018 : 18:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Zašto uvijek najbolji najebu... :(

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/12/2018 : 18:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Mene ta misao progoni zadnjih par dana, užasno me to pogodilo. Fibra će svakako napraviti neku donaciju, novčanu ili stripovsku, kako Cromwellu najviše odgovara. Kontaktirat ću ga i vidjeti kako mu najbolje možemo pomoći i prenijeti informaciju ovdje da se drugi koji žele pomoći mogu uključiti.


Javi...
Tu sam!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/12/2018 : 20:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za bilo kakav vid pomoći i podrške!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/12/2018 : 20:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Odlična ideja, tu sam.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 24/12/2018 : 20:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Podupirem!

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 24/12/2018 : 21:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Dovraga sad mi je i suza krenula

Zaista hvala ljudi! Od srca.
Kontaktirao me i Markos ali kao što sam rekao i njemu na p.m. ne osjećam se ugodno primiti bilošto na račun svog invaliditeta. Osjećao bih se dužan, a baš jako ne volim taj osjećaj.

I žao mi je što je neke od vas ta vijest pogodila, i to još u ovo blagdansko vrijeme. Baš znam pogodit vrijeme u pzdumtrnu, a i nekad zaboravim koliko je ova mušićava zajednica homogena unatoč svemu.

U svakom slučaju hvala na lijepoj inicijativi ali već su i ovi postovi podrške dovoljni da mi zasuze oči.

Svako dobro svima povodom blagdana :))

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/12/2018 : 21:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Mene ta misao progoni zadnjih par dana, užasno me to pogodilo. Fibra će svakako napraviti neku donaciju, novčanu ili stripovsku, kako Cromwellu najviše odgovara. Kontaktirat ću ga i vidjeti kako mu najbolje možemo pomoći i prenijeti informaciju ovdje da se drugi koji žele pomoći mogu uključiti.


I ja bih rado sudjelovao.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2018 : 21:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Može, braćo. Drago mi je da ste se sjetili. Dajte neki konto za novac, a i adresa je poželjna za stripove.
I, Cromwelle, nemoj da te bude sramota. Nije ovo nikakva milostinja već mali znak pažnje i podrške od prijatelja.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/12/2018 : 21:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Cromwelle razumin da ti je neugodno primit novce, ali kako King kaže:"Nije ovo nikakva milostinja već mali znak pažnje i podrške od prijatelja".
Glupo je da ti išta pišen jer neman pojma kako ti je, ali ako ti je neugodno zbog novaca možemo ti baren stripova skupit.

Ako ništa, poslušat ću samo za tebe cili No prayer for the dying.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/12/2018 21:51:03
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/12/2018 : 21:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Možemo se mi ode međusobno ne trpit, grist i podjebavat, šta ćemo i nastavit (barem neki) jer je i to dio života. Ovakve pak stvari su puls onog šta forum jest. Ja osobno ne znam Cromwella, ali nije ni bitno. Dogodi se jednome, dogodilo se svima - ko god to bija. Zato, ne daj se, a mi smo tu za tebe.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2018 : 22:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Dovraga sad mi je i suza krenula

Zaista hvala ljudi! Od srca.
Kontaktirao me i Markos ali kao što sam rekao i njemu na p.m. ne osjećam se ugodno primiti bilošto na račun svog invaliditeta. Osjećao bih se dužan, a baš jako ne volim taj osjećaj.

I žao mi je što je neke od vas ta vijest pogodila, i to još u ovo blagdansko vrijeme. Baš znam pogodit vrijeme u pzdumtrnu, a i nekad zaboravim koliko je ova mušićava zajednica homogena unatoč svemu.

U svakom slučaju hvala na lijepoj inicijativi ali već su i ovi postovi podrške dovoljni da mi zasuze oči.

Svako dobro svima povodom blagdana :))


Možda je ovo prvi puta da ti se obraćam, nije najbolji trenutak ali želim ti samo reći da budeš zahvalan Bogu/svemiru/životu, kako god hoćeš,što si živ i siguran sam da iz takve situacije možeš za sebe izvući neke stvari koje ne bi mogao da si bez toga što sada jesi.
Ta situacija ti je sada potpuno nova i sigurno ćeš razviti nešto što nisi ni znao da možeš ili posjeduješ,budi snažan i hrabar i život će ti pokazati još puno pozitivnih stvari.
Evo baci si malo pogled na Ivara Ragnarssona (imaš seriju viking gdje se tumači njegov lik)kao inspiraciju na tvoj trenutni život, čovjek koji razmišlja i ima znanje može apsolutno sve.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/12/2018 : 22:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ima kakva smjernica za učestvovanje u akciji da ne ostane mrtvo slovo na papiru?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 24/12/2018 : 23:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ima kakva smjernica za učestvovanje u akciji da ne ostane mrtvo slovo na papiru?



Ja san samo da prijedlog i spreman san ucestovat u svakom obliku ali sta se tice same organizacije to bi neko drugi triba preuzet jer san po ton pitanju totalni antitalenat.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/12/2018 : 07:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Uff, sad sam tek vidio ovo. I ja bih radi pomogao. Drži se Cromwelle!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tkosta74
Average Member

572 Posts

Member since 15/03/2014

Posted - 25/12/2018 : 08:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tkosta74 a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, imam sličnih problema u familiji i uvik mi proradi neki okidač u želucu kad čujem za "kolica". Ako ti išta znači, rado bih ti napravio i poklonio sliku, ilustraciju ili crtež po tvojoj želji. A može i sve troje. Reci, i stiže čim dovršim.
Ne daj se, vridi živiti i vridi se boriti.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/12/2018 : 09:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ima kakva smjernica za učestvovanje u akciji da ne ostane mrtvo slovo na papiru?




+1
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/12/2018 : 09:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ima kakva smjernica za učestvovanje u akciji da ne ostane mrtvo slovo na papiru?




+1



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/12/2018 : 09:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ceomwelle druze, ne daj se i samo guraj napred
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000