forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cromwell
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2018 : 10:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ima kakva smjernica za učestvovanje u akciji da ne ostane mrtvo slovo na papiru?



Pa ne možemo na silu, protiv njegove volje. Cromwell se zahvalio, ali je rekao da ne bi htio uzeti novac, ja sam mu ponudio bar stripove, pa ako se složi, onda ću ja organizirati sve.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/12/2018 : 10:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Jako mi je žao što ti se to dogodilo, Cromwelle, primi moju podršku i čestit Božić (ako slaviš). Nastoj zadržati pozitivne misli i, ako nećeš drukčije, dopusti barem da te Markos obraduje kojim stripom.

loading...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/12/2018 : 11:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da će sinergija želja i akcija forumaša doprinijeti tvom oporavku Cromwelle. Samo hrabro i vjeruj u oporavak, svako dobro ti želim.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/12/2018 : 11:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Dovraga sad mi je i suza krenula

Zaista hvala ljudi! Od srca.
Kontaktirao me i Markos ali kao što sam rekao i njemu na p.m. ne osjećam se ugodno primiti bilošto na račun svog invaliditeta. Osjećao bih se dužan, a baš jako ne volim taj osjećaj.

I žao mi je što je neke od vas ta vijest pogodila, i to još u ovo blagdansko vrijeme. Baš znam pogodit vrijeme u pzdumtrnu, a i nekad zaboravim koliko je ova mušićava zajednica homogena unatoč svemu.

U svakom slučaju hvala na lijepoj inicijativi ali već su i ovi postovi podrške dovoljni da mi zasuze oči.

Svako dobro svima povodom blagdana :))


Razumijem te potpuno u vezi dugovanja. I ja sam takav.
No, možda da obnoviš svoju potražnju u burzi - potražnja (nisi neko vrijeme obnavljao pa je pala u zaborav). Ako si privremeno manje pokretan dobre literature neće biti na odmet...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/12/2018 11:27:03
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/12/2018 : 11:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Sve najbolje želje za oporavak. Ne gubi nadu! Vjera u uspjeh je najvažnija!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/12/2018 : 11:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Drži se Cromwell!!! Ne treba gubiti nadu, medicina je jako napredovala, valjda če se nači i neko rješenje! NEMA PREDAJE!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/12/2018 : 12:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Drzi se stari.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/12/2018 : 13:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nemoj se predavati...samo hrabro dalje u život i doći će sve na svoje.
Kako Obi reče-obnovi (opširno) svoj topic potražnje jer viška stripova svatko od nas ima.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/12/2018 : 14:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Svako dobro ti želim Cromwell. Drži se i vjeruj u opravak.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 25/12/2018 : 15:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Vrlo mi je poznat takav način razmišljanja (zapravo je i hvalevrijedan), pa nema smisla Cromwella forsirati. Čak bi mu to na kraju, ako bi se inzistiralo, stvaralo i neugodu. Takav je njegov stav, nema se tu što za prigovoriti i gotovo.

Mada, Cromwell, samo za promisliti, Obi je dao ok prijedlog: obnoviti listu za potražnju. Sigurno će netko imati pokoji strip (knjigu) viška ili mu je lako dostupno nešto s tvoje liste, pa pošalje poštom. Bez ikakvih neugodnosti, skretanja pažnje ili pravljenja bilo kakve drame. Ako ima onih kojima je bitno da se sazna kako su poslali nešto, tj. da njihova velikodušna gesta ne prođe nezapaženo i sl., slobodno neka se suzdrže od nje. Uostalom, vrijeme je blagdana; nije ništa loše da te ovih dana netko iznenadi poklonom. Mada, podrazumijeva se, na kraju je to samo tvoj izbor.

Naravno, da bi to funkcioniralo netko bi trebao imati tvoju adresu (možda Markos, ili netko tebi blizak...) pa da mu se ovdje, preko privatnih poruka, javimo mi koji imamo nešto za poslati. A sve što ti trebaš je povremeno obnoviti svoju potražnju, da baš ne šaljemo iste stripove ili knjige. I ako to, slučajno, i ne poluči baš najsretniji rezultat, samo makneš potražnju i javiš Markosu (ili kome već) da sve stopira.

P.S. Ja uopće ne poznajem Cromwella, nisam baš aktivan na forumu, niti ću ikad biti. Ali znam nekog tko je u sličnoj situaciji, između ostalog i ta osoba ima isti stav po ovakvom pitanju, ali i Cromwell i ona bi se složili da malo podrške nije na odmet. Naravno, bez da se od toga pravi tko zna kakva drama. Lakše se nositi s ovime ako te povremeno kod kuće dočeka iznenađenje koje ti digne raspoloženje. Opet kažem, tako nešto sigurno nije na odmet.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/12/2018 : 20:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Od srca hvala svima na ponudama za pomoći i porukama podrške ovdje i u p.m.-ovima.
Ostao sam bez riječi

Sad mi je sve ovo malo nezgodno ali razumijem i da ljudi imaju potrebu pomoći. Vjerojatno bih i ja isto osjećao :/ tako da budem još razmislio ovu noć.

Ovaj forum je čudo. Živjeli svi do jednoga!


Bok, kako si.
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 25/12/2018 : 20:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Sve najbolje i brz oporavak.
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 25/12/2018 : 20:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Ne znam coveka ni na forumu ni van njega, ali svakako brate po stripu Kromvele sve najbolje ti zelim.


Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 25/12/2018 : 21:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Od Ken Parkera ništa manje se ni ne očekuje. Svim koji slave čestit Božić želim, a u našim molitvama nađimo mjesta za našeg druga i da se što prije oporavi.

TM
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/12/2018 : 22:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Od srca hvala svima na ponudama za pomoći i porukama podrške ovdje i u p.m.-ovima.
Ostao sam bez riječi

Sad mi je sve ovo malo nezgodno ali razumijem i da ljudi imaju potrebu pomoći. Vjerojatno bih i ja isto osjećao :/ tako da budem još razmislio ovu noć.

Ovaj forum je čudo. Živjeli svi do jednoga!




Prvo, želim ti da se oporaviš čim prije.

Drugo, ovo je vrijeme darivanja, tako da je sasvim normalna stvar da ti i mi želimo nešto darovati.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 25/12/2018 : 22:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
Ooh Boze Dragi !!! Upravo sam veceras saznao za veliku tugu i bol koja je zadesila jednog naseg velikog stripofila i forumasa iz BiH, a sada jos i ovo.
Vrti mi se i u grudima steze osecam ko da cu povratiti ili se onesvestiti!
Iako licno ne znam ni jednog ni drugog ovo me boli kao da su mi bliznji, eto to je krv stripofila valjda.

Sta reci, koje rijeci uputiti. Dragi Cromwelle glavu gore druze..nema predaje..nemoj da ti i slucajno padne na pamet. Dao ti Bog da ozdravis sto brze, ne gubi nadu u Boga. Cudni su putevi Gospodnji.

I nije to milostinja druze, to su pokloni, to je pomoc, to je ljudska obaveza...to je ljubav i briga a pogotovo za naseg brata po stripovima !

Edited by - Ferri on 25/12/2018 23:00:38
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 26/12/2018 : 10:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Prikljucujem se podrsci, makar ni ja ne poznajem forumasa Cromwella. Imam medju starom ekipom par njih koji su gadno nastradali u prometnim nesrecama pa mi je barem malo jasno kroz sto covjek prolazi. Podrska i javite ovdje na topiku ako bude kakva akcija!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/12/2018 : 12:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Također podrška Cromwellu. Teško je gledati kako se dešavaju zle sudbine svugdje oko nas, pa tako i sudbine ljudi na ovom forumu. Ali i to je dio života, nažalost moramo to nekako prihvatiti i ići dalje.

Ja i dalje pokušavam dokučiti što se dogodilo thekideu. Kao da će to nešto pomoći, reći će neki, ali nekako se osjećam kao da će mi biti lakše ako saznam od čega je umro. Teško je to objasniti.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/12/2018 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Drži se Cromwelle i nema predaje!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 26/12/2018 : 16:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Puna podrška forumašu Cromwellu,
primjetio sam ga ranije na filmskom podforumu i vidim da se radi o pametnom momku tako da ne sumnjam da će se izboriti sa ovim trenutnim problemom i izaći još jači iz njega.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 26/12/2018 : 19:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Podrska Cromwellu, kakva god akcija, novcana ili u stripovima, bilo sta, racunajte i na mene.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/12/2018 : 20:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bas kako netko napise, stvorio mi se grc u zelucu kada sam procitao prije par dana.

Apsolutno sam za ali sam razmisljao ovih dana kako to napraviti, a da ipak ne bude Cromwellu neugodno. Nisam se sjetio nista pametno. Mozda sto manje rijeci ovdje na forumu, da se nekako organizira da netko koordinira ili prima novce/stripove od drugih, kako je Markos predlozio? To su ipak samo malo geste, nazalost tesko mu mozemo nekako konkretnije pomoci. Ali znam da i male geste nađu svoje mjesto.

I Cromwelle ne bi ti trebalo biti neugodno zbog toga.


Iako se s Cromwellom nismo upoznali u zivo, par puta smo debatirali, najvise o muzici ako me sjecanje ne vara, ali posto se i na forumu moze steci utisak o ljudima koji pisu na njemu, mogu samo reci da mi se cini Cromwell jedna veoma "down to earth" osoba, nekonfliktan, pametan, sa dobrim zivcima, pa ti zelim svu snagu i mir u umu, koliko god je moguce.

Malo neugodno mi je davati neke ideje sta i kako jer lako je nesto pisati sa moje pozicije trenutno ali da se meni to desilo... ne znam koliko tih mojih ideja bi meso postalo. Ali svakako ti zelim da ne izgubis vjeru u zivot, nadu, te da se iz svake situacije moze nesto izvuci. Iako ponekad tek kroz vrijeme.

Svi ti drzimo palceve, drzi se!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 26/12/2018 : 20:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Kromvele daj adresu. Na pm.
Go to Top of Page

ing
Starting Member



Croatia
24 Posts

Member since 04/03/2015

Posted - 26/12/2018 : 21:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ing a Private Message  Reply with Quote
Cromwell želim ti brz oporavak i sve najbolje.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/12/2018 : 22:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Drži se.

Uglavnom, ako trebaš stripova napiši, možda se nađe nešto.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000