forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Trazim naslov filma ( nitko ga ne zna )
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 06/01/2019 : 23:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Dakle ovako, o ovome filmu ja i prijatelj vec godinama pricamo, te pokusavamo naci kako se zove. Oboje smo ga gledali kao mulci, a ostatak ekipe, nakon dugotrajne potrage preko imdba, nam ni ne vjeruje da postoji. Uglavnom ovdje su detalji kojih se sjecamo, pa mozda ce netko moci pomoc.

Uzmite u obzir da je film zbilja davno gledan, te da postoji sansa da su nam se neke stvari zbrkale, te da nisu nuzno tocne.

1. Kako sam uvjeren da sam film gledao kao mulac, po mojoj procjeni bi trebao biti snimljen ili 80te ili do prve sredine 90ih

2. U filmu svi glavni glumci glume teenagere, te se glavni sa roditeljima doselio u novi grad. Koliko se sjecam, u prosloj skoli ( faksu ) je bio plivac i dosta uzoran ucenik. Ovdje upada u drustvo dvojice likova koji definitivno nisu uzorni ucenici ( cak mi je u glavi da se oblace kao neki punkeri, metalci il tako neki stil )

3. Jedna od prvih scena u filmu je na satu biologije, gdje glavni od dvojice ( punker, sotonist il stogod ) secira zabu, te pocne izvoditi neke kerefeke - tipa stavi tu mrtvu zabu u usta il tako neki vrag

4. Ako se ne varam pojavljuje se i nekakva cura, u koju ce se glavni lik zaljubit. Dal je ona u drustvu te druge dvojice, ili ne, to nisam siguran

5. U jednom trenutku filma, ekipa ce iz nekog razloga provaliti u skolu. Tamo ce naletjeti na domara, ili cuvara, ili mozda nekog profesora koji je ostao do kasno, te premlatiti i ubiti

i zadnji dio kojeg se sjecam, tj koji mi se vrti u glavi....
Ta ekipa ima nekakav svoj hideout place u spilji, a do te spilje se mora zaroniti... ( znaci skacu u vodu kroz nekakvu cijev, te rone par metara do spilje )


Hvala

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/01/2019 : 23:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Imaš topic za ovakva pitanja, prenio sam ti post tamo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000