forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2018. - ReemCP
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/01/2019 : 17:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Bravo ReemCP, čestitke! S malim zakašnjenjem.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/01/2019 : 22:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Glasao sam tiho i izgubio se u noći :)
Bila je dilema, pa pomislih kako je Bushido već ovenčana konstanta i kako valja nagraditi mlade entuzijaste. Bravo, ReemCP. Zaslužen venac

A pro po napisanog za mene: Stay here, I'll be back


Hvala ti Patak ovo I'll be back mi je drago za čut, nadam se da ćeš jednom naći vremena kao prije pa da možeš češće doći ovdje


Samo da rešim dva problema:
-kako sam preselio u Nemačku, koristim samo mobilni internet pa mi se ne da kucati svojom palčinom po minijaturnoj tastaturi.
-radno vreme mi je do NG bilo pakleno pa je volje generalno za išta falilo. Sad se malo popravilo, videćemo.


Zar i ti otišao u Minkenaše?
E sada si u maloj crnoj bilježnici " kontra minkenskih bauštelaca i perača zahoda ".
Što nisi napisao negdje da si u Austriji?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/01/2019 : 22:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Trijumfatori su se vozili u velikim kočijama s četiri kotača koja su vukla dva bijela konja, a lice i tijelo bi im bilo obojeno u crveno. Rob se stajao iza trijumfatora i držao lovorovu krunu iznad glave (bez da je dotakne). Ovaj rob je - prema nekim izvorima - imao i zadatak da trijumfatoru stalno šapuće u uho „memento mori“ („Sjeti se da si smrtan“). Neki izvori navode da je vikao „Respica te, hominem te memento“ („Osvrni se, ti si samo čovjek“).



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/01/2019 : 00:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Samo da rešim dva problema:
-kako sam preselio u Nemačku, koristim samo mobilni internet pa mi se ne da kucati svojom palčinom po minijaturnoj tastaturi.
-radno vreme mi je do NG bilo pakleno pa je volje generalno za išta falilo. Sad se malo popravilo, videćemo.


Ja isto ne volim pisat preko moba, još je ovaj forum i dobar kad nema onih glupih reklama koje ti svako malo iskoče i praktički je nemoguće nešto napisat, a pogotovo nekoga citirat

quote:
Originally posted by Kruger

Bravo ReemCP, čestitke! S malim zakašnjenjem.


Hvala prijatelju

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/01/2019 : 10:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Reem na zasluženoj pobijedi i ostao ti nama barem još 15 godina ovdje na forumu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/01/2019 : 11:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Čestitke i od mene. Nisam aktivno sudjelovao, ali sam glasovao (naravno, i od mene si dobio glas u finalu). Sad još taj svoj entuzijazam prenesi i na Nathana i bit ćeš mi još draži. ;)
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/01/2019 : 12:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bravo ReemCP, zasluženo da ne može više!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/01/2019 : 12:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Trijumfatori su se vozili u velikim kočijama s četiri kotača koja su vukla dva bijela konja, a lice i tijelo bi im bilo obojeno u crveno. Rob se stajao iza trijumfatora i držao lovorovu krunu iznad glave (bez da je dotakne). Ovaj rob je - prema nekim izvorima - imao i zadatak da trijumfatoru stalno šapuće u uho „memento mori“ („Sjeti se da si smrtan“). Neki izvori navode da je vikao „Respica te, hominem te memento“ („Osvrni se, ti si samo čovjek“).



Et tu Brute!!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/01/2019 : 12:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Čestitke Reem na zasluženoj pobijedi i ostao ti nama barem još 15 godina ovdje na forumu.


Hvala ti puno D.J., nadam se da ćemo se još puno družiti svi ovdje tako mi je drago da sam uspio nabavit tvoje knjige, pogotovo kako sam kasno ušao u to, pa me bilo strah da neću naći ove knjige sa samog početka koje si izdao, ali si mi odmah pomogao kad sam te pitao i poslao ih, također i onaj banner, tako da sam ti SUPERMikeovski zahvalan

quote:
Originally posted by velka031

Bravo ReemCP, zasluženo da ne može više!


Hvala Velka i tebi

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Čestitke i od mene. Nisam aktivno sudjelovao, ali sam glasovao (naravno, i od mene si dobio glas u finalu). Sad još taj svoj entuzijazam prenesi i na Nathana i bit ćeš mi još draži. ;)


Hvala na čestitkama Jerry i hvala ti na glasu ovdje u onom zadnjem "govoru" sam spomenuo forumaše s kojima sam bio u kontaktu prilikom pisanja u temama na forumu, ali tebe Jerry i Sarghana sam spomenuo u nominacijama. Iako s vama nisam nešto komunicirao, zavirim ponekad u teme gdje pišete i znam da puno doprinosite forumu.

Znam koliko truda ulažeš i u Nathan temu, dobro da je došao još jedan veliki Nathan fan u obliku forumaša Kerempira, ali i da to nije zadnji, da će ih još biti. Šteta što taj strip ne ide na kiosk, vjerojatno bi ga uzimao. Ovako mi je previše toga već, a i dosta me čeka na čitanje.

Na forum.hr sam počeo svoje pisanje o stripovima, kad nije praktički nitko ništa pisao. Pomalo su ljudi počeli dolaziti, a s njima i jedan dečko koji se ponovno zarazio stripovima, a između ostalog i NN fan, vidi što je kupio u tako kratkom vremenu, i policu i stripove:

https://i.imgur.com/0AqkMbb.jpg
https://i.imgur.com/PcwVt0k.jpg



A ovo je napisao za mene nekidan na forumu:

quote:
Da i ja pohvalim našeg @ReemCP na pravoj maloj revoluciji koju je ovdje pokrenuo. Prije početka pisanja o Zagoru ovaj cijeli podforum je bio poprilično mrtav. Poput i onog za Znanstvenu Fantastiku, Borilačke vještine i još neke. Kada sam prvi put vidio temu pomislio sam ah još jedan dobrodušan naivac koji nešto pokušava pokrenut. Nećemo doći do više od 3-4 stranice. A kad ono. Nevjerojatno, baš nevjerojatno. Sve govori kada je svo to silno pisanje i mene ponovno vratilo ljubavi ka stripu. Imaš moju vječnu hvalu na tome. Doduše moj novčanik ti nije nimalo zahvalan, ali tko njega kaj pita


Ali kod mene nikad ne reci nikad što se tiče NN-a, iako zasad teško. Da ne bude sve crno i da ti Jerry barem malo izazovem osmijeh na licu i toplinu oko srca u ovom hladnom siječanjskom danu, išao sam potražiti u jednoj staroj kutiji gdje držim stripove da vidiš jedan strip koji imam, pa evo slike:




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 18/01/2019 : 21:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
svaka čast, i čestitke na pobedi!

nisam glasovao, ali sam sa užitkom pročito skoro svaki tvoj post, tako da, fala ti na toj energiji i pozitivi koju imaš i kojom zračiš:)

koja je, pritom, očito zarazna - zaista je titula otišla baš tamo gde joj je mesto!

Piši propalo!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/01/2019 : 01:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti ned_lynx na tim riječima

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/01/2019 : 23:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Surfajući malo po internetu, točnije po youtubeu, našao sad jedan video, reakciju forumaša na ovo natjecanje! Bogami neki ne znaju prihvatit poraz

Snimka je procurila u javnost, pa pogledajte što se događalo u backstageu!


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 22/01/2019 : 00:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Odličan!

Ja bar nisam ništa razbio!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/01/2019 : 00:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja i ti smo Spock cijelu skoro prošlu godinu skupa komentirali i družili se u istim temama, tako da tebi nije teško pao poraz kao primjerice KW-u & ekipi

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/01/2019 00:26:45
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/01/2019 : 06:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2019 : 10:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ajde za Kinga se ne čudim, ali nisam znao da je Valter tako nasilan!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/01/2019 : 15:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Svakome valjda ponekad dođe ta "žuta minuta", a kad je Valter vidio da je jedan tamo Reem osvojio, a i kako je sam pisao ovdje u temi o meni:

quote:
Originally posted by VALTER

..djetinja oduševljenost i naivnost u ponovnom "otkrivanju" djetinjeg talijanskog šunda ne može i ne smije biti veličana..



..jednostavno je to prelilo čašu i ta "jadna" vrata su nastradala

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/01/2019 : 18:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Surfajući malo po internetu, točnije po youtubeu, našao sad jedan video, reakciju forumaša na ovo natjecanje! Bogami neki ne znaju prihvatit poraz

Snimka je procurila u javnost, pa pogledajte što se događalo u backstageu!





Kralja.
Najžešći mi je Valter i Tonka
Falio je još samo Bushido u stilu Conora Mcgregora

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/01/2019 : 19:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Falio je još samo Bushido u stilu Conora Mcgregora


I da kaže za mene (pošto sam mu vjerojatno nepoznat i otkud još u finalu) kao Conor: "Who the fuck is that guy"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/01/2019 : 19:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Upravo to...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/01/2019 : 16:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Surfajući malo po internetu, točnije po youtubeu, našao sad jedan video, reakciju forumaša na ovo natjecanje! Bogami neki ne znaju prihvatit poraz

Snimka je procurila u javnost, pa pogledajte što se događalo u backstageu!





nego,zamenio si mene i Spocka (pogledaj majicu).

a i sve ovo što si napravio nakon dobijanja titule,ovu feštu koja nas zabavlja je samo dokaz da je izabran pravi FG - jebi ga,Bušido se nije čak javio u ovom topiku - po meni,baš truba.Što,kao nikad nije ušao na ovu temu??

A i bezveze je prema svim ovim što su mu dali glas - hbga,pomalo su ispali ovce;glasaju za tipa koji svojim nejavljanjem kaže "ma zabole me qrac za sve ovo".

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 18:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vidim sad Anto ono "S" kao "Superman" A sve je nekako na brzinu rađeno, nisam ni razmišljao, iako bi fora bilo. Ovako sam tebe stavio kao suze ti idu, jer se zna da ti je dosta stalo do ovog natjecanja unatoč 2 titule koje imaš, pa si malo više emotivan

A šteta za Bushida da nije bio, bilo bi fora da je i on bio za zezanciju, pa da je zanimljiviji dvoboj. Nadam se da ćemo dogodine imati novu dvojicu koja će dosta "galamit", da bude dosta trash talka, a jedno potencijalno finale dvojice koje bi volio vidjet u budućnosti je Tonka24 vs Valter, uuuu kako bi to dobro bilo Anto, ja i ti bi bili u ulozi Don Kinga, promovirali bi to "vatreno" finale

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 23/01/2019 : 20:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Morat će organizatori u buduće ugrađivati neka betonska vrata. Ne ovu Ikeu, polomili ih ko da su od kartona.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 22:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ili neka ugrade neka hrastova, pa nek' ih onda vidimo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/01/2019 : 23:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Tek sad vidim zahvale i osvrte.
Stavljam neki avatar za tebe idućih dana, ReemCP. Živ bio!

loading...
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000