forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Život kroz Sergio Bonelli Editore
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/01/2019 : 02:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ma neka otvara svatko topice koji su dozvoljeni ali razmjena mišljenja se neće preseliti na ovo polje, Tonka je zakasnio 20 stranica, desetak dana otkad se tamo zakuhalo. Uostalom, ono je jak topic koji će s dva aktualna izdanja Kena uvijek biti "IN" i stinky tamo želi djelovati a ne ovdje jer ovo će za mjesec dana biti na 7. stranici Bonelli podforuma.


Mogao si tako pristupiti odmah, kao normalna civilizirana osoba ne bi ti zamjerio ništa, uostalom vidi se i sada da se rasprava nastavila tamo.
Samo nije mi jasan taj krmčarski stav " smanji doživljaje ".
Mislim mogu ja puno jači krčmar biti od tebe ali da li smo u krčmi?



Dobro, daj sad i ti Tonka stani.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 11/01/2019 : 09:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Zagor bio i ostao.Ali usporediti ta dva junaka je nelogično Zagor sa svojih 600-totinjak izdanja ne može imati kontinuirano dobre (savršene) priče ali ih ima barem isto kao i Ken a za mene koji sam okorjeli Zagorovac i više.stvar ukusa pojedinca kao što se već pisalo
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 11/01/2019 : 09:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Odlični su i Zagor i Ken.
De gustibus non est disputandum
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/01/2019 : 10:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Imamo i dva zanimljiva stava.
Nesvrstani – kojem Zagor nikad nije legao.
adriano – Ken mu je prije dok je bio mlađi/klinac bio dobar a sad baš i ne.

Edited by - Kruger on 11/01/2019 10:31:48
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 11/01/2019 : 10:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Dakle na ''Da li ste fan Zagora''

imamo
jedno jasno NE (Nesvrstani)
jedno nejasno NE, koje je na granici sa DA (Adriano)

Ajmo dalje, uključite se ljudi pobogu,
ne može sve božanstvo sam


Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/01/2019 : 10:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Zagor!

Ken je odlična edicija u kompletu. Ali i Tex ima boljih epizoda i priča od Kena, a kamoli Zagor.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/01/2019 : 10:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Iako, lažni salonski elitizam na ovom forumu, ne da za pravo nikome da mu je Tex ispred Kena, jer taj mora da je ostao u vremenu kromanjonskog društva.
Pfuj!

Edited by - Hercule Poirot on 11/01/2019 10:53:20
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/01/2019 : 10:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Većini je Ken u djetinjstvu loš strip, ili bolje reći neshvaćen. A u odrasloj dobi odličan.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/01/2019 : 10:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Iako, lažni salonski elitizam na ovom forumu, ne da za pravo nikome da mu je Tex ispred Kena, jer taj mora da je ostao u vremenu kromanjonskog društva.
Pfuj!



Kod pojedinaca da, ne svih ljubitelja Kena. Teks je možda bolji od Zagora, ali od Ken ne. Barem meni.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/01/2019 : 10:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
U usporedbi sa Zagorom mogu samo reći - ma kakav Ken Parker...
Iako je Ken jako dobar strip.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/01/2019 : 11:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Iako, lažni salonski elitizam na ovom forumu, ne da za pravo nikome da mu je Tex ispred Kena, jer taj mora da je ostao u vremenu kromanjonskog društva.
Pfuj!



Kod pojedinaca da, ne svih ljubitelja Kena. Teks je možda bolji od Zagora, ali od Ken ne. Barem meni.



U pravu si. Kod pojedinaca, ali kod glasnih pojedinaca.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/01/2019 : 11:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Većini je Ken u djetinjstvu loš strip, ili bolje reći neshvaćen. A u odrasloj dobi odličan.


Je li to jer nisu znali sta su prostituke?
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/01/2019 : 11:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Kruger

Većini je Ken u djetinjstvu loš strip, ili bolje reći neshvaćen. A u odrasloj dobi odličan.


Je li to jer nisu znali sta su prostituke?



Kud spomenu... Sad samo čekam da @zeljko, u jednoj rečenici, dovedu u vezu spomenute, Kena i konvertibilnu valutu
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 11/01/2019 : 11:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Iako, lažni salonski elitizam na ovom forumu, ne da za pravo nikome da mu je Tex ispred Kena, jer taj mora da je ostao u vremenu kromanjonskog društva.
Pfuj!



Baš naprotiv, na ovom forumu su najglasniji i najagresivniji ''tradicionalisti''. Još 2014-5 sam to zapazio, kada sam redovno pratio forum ali nisam imao profil.

Dok su na DW forumu najbučnije anti-boneli moderne struje (naročito amerikanština...), Zagorolozi bi dobili slom živaca da vide šta tamo sve piše.

Znaju i jedni i drugi da preteraju.


... Baš naprotiv, reći ovde kako ti se sviđa Ken, i obrazložiti zašto, navlači na tebe gnev Zagorovaca, iako gle apsurda niti si ikada pomenuo Zagora, niti poredio ta dva stripa.





Edited by - Jocko on 11/01/2019 11:15:24
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/01/2019 : 11:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Kruger

Većini je Ken u djetinjstvu loš strip, ili bolje reći neshvaćen. A u odrasloj dobi odličan.


Je li to jer nisu znali sta su prostituke?



Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/01/2019 : 11:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ostaje za vidjeti koliko će se forumaša javiti s tvrdnjama kako im je Zagor ispred Kena.

Je li moguće kako se ljudima "uvukao strah u kosti"? Vidjet ćemo...

Stoga ova @tonkina tema ima smisla i zanimljivo ju je ispratiti.
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 11/01/2019 : 11:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
I jedan i drugi, ali mi je Zagor draži. Ipak sam u svijet stripa ušao kroz Zagora.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 11/01/2019 : 12:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Zagor ili Ken? Nathan Never!

Edited by - Kerempir on 11/01/2019 12:05:51
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 11/01/2019 : 12:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Zagor.
Pročitala sam par Kenova prije jedno 7,8 godina. Zainteresirala su me predavanja po forumu kako je to jedan moderan western na kojeg bi se Zagor trebao ugledati. Bio mi je ok, ali ne vidim ništa pustolovno u njemu, niti vidim Zagora u žanru drame i tragedije, u pričama ljudi s nesretnim sudbinama i slično. Kada je Ken počeo od br. 1 prije par mjeseci, razmišljala sam hoću li ga pratiti ili ne. Na kraju sam odustala jer me ne privlači. Ima toliko junaka koji me više privlače, a nemam vremena za njih. Npr. Nathan, koji će me uistinu odvući u neki drugi svijet. Ukoliko mi je do westerna što imam uzimati Kena pokraj Texa kojeg su kurve spašavale u birtiji još tamo '58. Ukoliko mi je do autorovih ekspresija i pogleda na život, tu imam Sclavija koji je za razliku od šabloniziranog Berardija zbilja malo čvrknut. Ako mi je do teških sudbina, crnila i psihopata tu imam Juliju.
Ako mi je do stripova koji imaju glavu i rep imam hrpu mini serijala. Tipa Caravan, Skriveno Lice i slično. Sve to nešto što bi mi Ken dao već imam u drugima i načekat će se dok mu dam pravu pozornost.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/01/2019 : 12:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Većini je Ken u djetinjstvu loš strip, ili bolje reći neshvaćen. A u odrasloj dobi odličan.


To je to Krugeru, Ken je zahtjevan strip i stoga djeci nerazumljiv i dosadan. Za razliku od Zagora, Bleka...

Have mercy
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/01/2019 : 12:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ne znam čemu ova usporedba. Nisam pratio, je li se već negdje vodila diskusija pa je otvoren ovaj topic ili...?

Ne može Zagora nitko pobijediti na ovom forumu. Jedini da je postojao forum prije 30-35 godina tada bi postojala istinska prava borba: Zagor vs. Blek. I naravno, pobijedio bi Blek, bar nama klincima je tada bolji bio Blek. ;)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/01/2019 : 12:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ponajbolje Zagorove epizode su kenparkerovske (Čovjek s puškom, Dugo putovanje). Zagor i njegov svijet su karikatura, ali ipak (možda baš zbog toga!)imaju određeni šarm.
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 11/01/2019 : 12:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Led Zeppelin vs The Rolling Stones

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 11/01/2019 : 12:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

Led Zeppelin vs The Rolling Stones



The Doors!


Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 11/01/2019 : 12:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne znam čemu ova usporedba. Nisam pratio, je li se već negdje vodila diskusija pa je otvoren ovaj topic ili...?

Ne može Zagora nitko pobijediti na ovom forumu. Jedini da je postojao forum prije 30-35 godina tada bi postojala istinska prava borba: Zagor vs. Blek. I naravno, pobijedio bi Blek, bar nama klincima je tada bolji bio Blek. ;)



U Ken Parker temi!

Stinky je standardno bacio kost i sada se ljuti boj bije!!
Čak je i mene u to uvukao, a sad je opet nestao.


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000