forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZAŠAO POLITIKIN ZABAVNIK (V Sloveniji)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/03/2019 : 14:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mozda u Kocevju. :D :D :D


Na Balkanu je to domaca disciplina sporta.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/03/2019 : 15:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Poli


Ma daj, valjda bi pogodio par slova. Barem ona koja su ista i na latinici. :D Samo treba znati koja su to. ;D






pa u tome i jest fora, jer kod njih je npr slovo C a kod nas je to S (ili take neke fore,...ma zbunjajuče i nemam živaca za to).
Još uvijek je bolno sječanje kada sam se vozio po Srbiji sa svojim automobilom i neke table gradova su na latinici a neke su na cirilici i one koje su na cirilici, uopšte nisam razumio, tako nisam ni znao gdje sam, gdje treba da skrenem,.....sječam se jednog primjera, gdje me je zaustavio neki policajac i ja njega podmitim novcem, da mi ne napiše kaznu i on prije nego je uzeo novac, meni reče, "da me nečeš prijaviti" a ja njega pogledam i kažem mu" pa i da hoču, neču moči jer ne znam pročitati vaše prezime (kojeg je imao napisanog na cirilici na uniformi) tako da me je neznanje čak spasilo.


iako to ne vjerujem..policija se ne pusta podmitit..



U Srbiji je to dio folkklore, barem je bilo prije 10 godina. Ali imaju stila, neče te naterati, da mu platiš nego če to iči nešto ovako:

"a slovenac, šta radiš kod nas"
"zar u Sloveniji ne trebate poštivati znakove"
"šta čemo sad"
"kako čemo sad to riješiti"
"mogao bi ti napisati kaznu, e moj slovenac"

Znači, nekih 5-10 minuta ga slušaš, a onda ti njemu predlažeš, da nema potrebe za birokraciju, da ga razumiješ, da on samo radi svoj posao, da ni njemu nije lako,...bla bla bla,...a onda mu daš nešto novca i to je to.

Ali sve onako kroz zajebanciju, opušteno, prije toga če te još pitati kako je u Sloveniji, malo če komentirati tvoja kola, pitati te neke stvari,....platiš mu nešto i to je to.

Ne znam, da li je to stalna praksa ili to prolazi samo kod mene pa oni ocjene kako nisam opasan, da neču praviti probleme itd,...

A još jedan savjet:

-ja uvijek platim ciganima ili prosjacima dok negdje parkiram automobil (ako dođu do mene, a došli su par puta u Srbiji - Novi sad) jer se zna dogoditi da ti ključevima unište lak na automobilu, kada se vratiš sa pijace, restorana, kafiča,....jednom izađem van sa pijace nakon dva sata i moj automobil je jedino ostao nepovređen, ostali svi sa risevima, skoro pa mi bilo neugodno haha.

Bolje platiti tih par dinara i miran si
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/03/2019 : 19:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Mozda u Kocevju. :D :D :D


Na Balkanu je to domaca disciplina sporta.






znam..nažalost!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 08/03/2019 : 05:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ima nekih saznanja kako su u Medija24 zadovoljni prodajom prvog broja, navodno su ga dotiskali što osobno sumljam?
Vidi se da je visok tiraž jer ga ima svuda, no sve se sigurno nije prodalo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/03/2019 : 10:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Sutra izađe novi broj Politikinog Zabavnika - broj 3!!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/03/2019 : 14:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Sutra izađe novi broj Politikinog Zabavnika - broj 3!!!!



Bas se veselim. A kako ima los tempo poceo sam uzimat i cirilicno izdanje...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 28/03/2019 : 15:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by 1Euro

Sutra izađe novi broj Politikinog Zabavnika - broj 3!!!!



Bas se veselim. A kako ima los tempo poceo sam uzimat i cirilicno izdanje...



Onda telleru? Kakvo je izdanje? Dojmovi?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/03/2019 : 16:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by 1Euro

Sutra izađe novi broj Politikinog Zabavnika - broj 3!!!!



Bas se veselim. A kako ima los tempo poceo sam uzimat i cirilicno izdanje...



Onda telleru? Kakvo je izdanje? Dojmovi?


a cuj..nije to vise onaj Zabavnik uz koga sam odrastao..nema Diznija..malo stripa i jos to ne po mom ukusu..ja bih Mornara Nika i one stare junake...
Ostalo je ok..zanimljivo za procitat..samo sto se mucim sa cirilicom..ide mi sve bolje i bolje i za par brojeva upadam bez problema...
A najvaznije..svaki petak na kioscima..ko nekad.
Jedino sto u moju trafiku stize tek u ponedeljak..
Jbg..sve se mijenja pa i Zabavnik..
A tesko je redakciji..bit aktualan i u ovo vrijeme kad nam je sve dostupno jednim klikom misa...
Kod nas sada ide naslovnica zadnjeg PZ u 2018 toj...mixaju nasi ali neka...samo nek ide zabavnik dalje..
Nek se stara ljubav ne ugasi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2019 : 09:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
idem po svoj izvod Politikinog Zabavnika, nadam se da ga nisu več rasprodali!!!!!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/03/2019 : 09:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Baci fotku naslovne. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2019 : 11:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote


lijepo je vidjeti, da naklada ustraje na 20.000 izvoda!!!! Znači da se dobro prodava!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/03/2019 : 11:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Naslovnica uzeta iz zadnjeg Politikinog Zabavnika 2018-te godine..
Novogodišnji broj.
kako vidite tu naslovnicu? šta predstavlja?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2019 : 13:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ja ju vidim kao da nas Amerikanci špijuniraju....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2019 : 13:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
inače bilo bi dobro, da netko javi našoj redakciji, da sljedeči put odaberu neki bolji strip....možda neki Disney, Bonelli, BD (Plave Bluze npr...) ili neki slovenski (Meksikajnarji, zvitorepec,.....
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 29/03/2019 : 14:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne može. Stripovi će biti samo reprinti iz srbijanskog izdanja.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2019 : 16:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ne može. Stripovi će biti samo reprinti iz srbijanskog izdanja.



pa dobro onda...koji sve stripovi su izlazili tamo, da vidim šta nas čeka ubuduče....
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 29/03/2019 : 16:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa imaš u popisima, ali ko zna šta će oni izabrati, ovaj što sad izlazi je bio jako davno u izdanju u Srbiji.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2019 : 16:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
vidio sada. Napravio si pravi posao tamo u popisima!!! Svaka Čast!!!
Nadam se, da če izabrati neki zanimljiviji strip nakon ovoga.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/03/2019 : 16:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
pa XIII je odličan strip!
Samo ga previše drobe, premalo je stripa za mjesečni tempo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/03/2019 : 19:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
odlična trojka!!
ja sam oduševljen.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/04/2019 : 13:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Evo i 4 broja od danas u prodaji..ostaje 20 000 naklade sto je dobar znak..
Kraj XIII a nadam se kojem dobrom stripu..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/04/2019 : 20:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Dajte naslovnu.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/04/2019 : 23:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/05/2019 : 09:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
kupio ga jučer, nisam ga još ni prolistao, samo sam ga stavio na brdo stripova i revija koje me čekaju da ih pročitam.
Nadam se boljem broju nego što je bio broj 3. Broj 3 mi je bio dosta dosadan, za mene nije bilo nekih zanimljivih tema za pročitati. Pročitam sve ali ako mi tema nije zanimljiva onda mi se srce ne ispuni srečom, ostane prazan osječaj.....
Veseli podatak da prodaja ustraje na 20.000!
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2416 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 01/05/2019 : 09:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
I da je završen prvi album XIII

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000