forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Traper Kerry
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Priča o Traperu Kerryu počinje s jednim potpuno drugačijim stripom - Komandantom Markom. Komandant Mark je kreacija slavnog trija EsseGesse i jedan od najpopularnijih strip junaka na području bivše Jugoslavije. No, ono što je Marka činilo posebnim na talijanskom tržištu je broj stranica. Naime, Mark je izlazio na 64 stranice, umjesto, za talijanski strip, uobičajnih 96.

Da bi se došlo do broja od 96 stranica, uz Marka, su bili objavljivani razni dodaci. Funkciju dodatka od 32 stranice su ispunjavali razni vestern serijali, koji se nisu pretjerano isticali i koje je publika, uglavnom, zaboravljala. No, to će se promijeniti s dodatkom Traper Kerry.



Komandant Mark #883 je bio strip u kojem se Traper Kerry prvi put pojavio kod nas


izvor teksta: megasrbija.com

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/01/2019 20:26:13

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Prvi broj Traper Kerrya je objavljen 1983. godine u stripu Komandant Mark #197 i nastavlja da izlazi do 1985. godine. Kreator serijala je Tiziano Sclavi, kojem je to bio jedan od prvih stripova u karijeri.


Komandant Mark #197 je bio strip u kojem se Traper Kerry prvi put pojavio u Italiji


Sclavi će kasnije ostaviti značajan trag na Mister Nou i Zagoru, ali će najveću popularnost donijeti svojim serijalom Dylan Dog. Kerry je Sclaviju poslužio da predstavi klasične teme karakteristične za vestern žanrove, ali uz veliku dozu horora i misterije, kojom se serijal značajno izdvojio od drugih vestern stripova. Žanr je vestern, ali jedan netipičan vestern sa elementima natprirodnog.

U ovom serijalu Sclavi eksperimentira sa različitim varijantama horor žanra, od groteksnog do ironičnog, pa sve do fantastike.


izvor teksta: megasrbija.com

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sclavi je napisao sedam epizoda Traper Kerrya, objavljenih kao dodaci u Komandant Marku u brojevima 197-211. Serijal potom preuzimaju Giorgio Pelizzari, koji radi dvije priče, i Marcelo Tonnineli, koji radi tri priče, objavljene u Komandant Marku 212-221.

Na našim prostorima, Kerry je kompletan objavljen kao dodatak Komandantu Marku u sklopu Zlatne serije (25 stripova). Velika popularnost stripa je dovela do toga da Kerry dobije i posebno izdanje u Italiji, a koje je izdavač Phoenix Press objavio na našim prostorima. Talijansko izdanje je prikupilo Sclavijeve epizode u dvije knjige, dok se treća knjiga sa pričama koje su radili Pelizzari i Tonnineli nije objavila. No, dvije objavljene knjige predstavljaju najkvalitetniji period serijala, tako da mnogobrojni obožavatelji ovog kultnog stripa mogu imati jedinstvenu kolekciju Kerryevih avantura.

Mnogo godina prije nego što je Phoenix Press objavio stripove o Traper Kerryu izašlo je 6 piratskih stripova sa po 2 epizode. Kvaliteta je dosta lošija u odnosu na izdanja Phoenix Press-a, ali objavljene su sve epizode Traper Kerrya u tih 6 brojeva.



Piratska izdanja Traper Kerrya


Mala zanimljivost za one koje zanima - Kerryev crtež na naslovnim stranama piratskih izdanja uzet je iz prve vinjete u epizodi "Nevidljivi čovek" (Komandant Mark Kći Sunca - Zlatna Serija broj 956), s tim da je ostatak sa nekog drugog crteža ili docrtan, pa zatim obojen. U svakom slučaju, dobro je ispalo.



izvor teksta: megasrbija.com

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Par slika da vidimo kako izgledaju ta piratska izdanja, koja su lošije kvalitete. Ovim putem bi se zahvalio kolegi forumašu chris.tower-u čije slike koristim i nadam se da mi neće na tome zamjeriti. Ovo je čisto da obogatimo temu o Kerryu.






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Radnja prati mladog Kerrya Scotta, koji napušta Nantucket i putuje u Yellowstone, ogromnu, tada neistraženu divljinu u potrazi za svojim nestalim ocem. Kerryev otac je nestao pokušavajući istražiti legendu o Dolini tišine, skrivenom, svetom i mističnom indijanskom mjestu prepunom zlata. Mjestu za koje se vjeruje da je obična legenda.


Fascinantnim prirodnim ljepotama i divljinom, Yellowstone u Sclavijevim, Pelizzarijevim i Toninellijevim pričama je mjesto gdje san postaje stvarnost, a stvarnost najgora noćna mora


Kerrjev život će obilježiti beskrupolozni pljačkaši i ubojice, lovci na skalpove, ali i razna mitološka bića i čudovišta. Za razliku od većine Bonellijevih serijala, Kerry nema svoju galeriju zlikovaca, jer je, uglavnom, riječ o neupečatljivim protivnicima, koji, zbog malog broja stranica, nisu mogli ostaviti veći dojam.

Mladi junak će u Yellowstoneu pronaći i nove prijatelje: zagonetnog Indijanca Queega, starog trapera, koji ima problema s vidom, McBulla i prelijepu Meryll.

izvor teksta: megasrbija.com & Igor12 (recenzija)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Avanture trapera Kerrya je izdavač Phoenix Press objavio u dvije knjige.



"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/01/2019 02:17:02
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U dočaravanju atmosfere vestern horora, Sclaviju su velikom mjerom pomogli i crtači Marco Bianchini i braća Di Vitto.







izvor teksta & slika: megasrbija.com

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/01/2019 02:19:17
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kako smo spomenuli, Traper Kerry je na našim prostorima izlazio kao dodatak Komandantu Marku. Treba napomenuti da se radi o ukupno 25 stripova (Komandant Mark ZS 883 - ZS 979). Također je važno spomenuti da su u svakom tom broju izbačene po 2 stranice. Kako serijal ukupno broji 800 stranica, u Zlatnoj seriji je izbačeno 50 stranica.

Pomogli: kolege zlatan bihac i chris.tower



Korisni linkovi
Traper Kerry popis izbačenih stranica
Igor 12 recenzija "1" o Traper Kerryu
Igor 12 recenzija "2" o Traper Kerryu
Traper Keri - Colors by Deki

Ovo je tema za sve fanove koji se sjećaju Traper Kerrya, koji su ga prije čitali, i za one koji će se možda ponovno ga se prisjetiti. Možda će neki i čuti po prvi put za njega. Ali svakako jedan od onih junaka koji nas je također obradovao u djetinstvu i kako Igor 12 kaže u zadnjim riječima svoje recenzije:

quote:
Neki će reći da je Kerryja pregazilo vrijeme, da su priče prekratke, možda i dosadne naspram svega onoga što nam se danas nudi u svijetu stripa, neki će reći što će nam Kerry pokraj sjajnog Magičnog Vjetra. I jednim, malim dijelom su u pravu, ali ništa vas ne košta, možda da ih posudite od frenda ili izdvojite par stotina kunića za okrnjena Dnevnikova ili savršena Phoenixova izdanja ( koja je jako teško, gotovo nemoguće naći na tržištu ) i podsjetite se da je Sclavi spojem avanture, indijanske mitologije i horora drmao davno prije Manfredija.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/02/2019 11:35:03
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 02:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Scenarij: Tiziano Sclavi
Crtež: Marco Bianchini

Zlatna Serija:
01. Traper Keri (ZS 883)
02. Uzaludno bekstvo (ZS 887)

Kako sam nedavno počeo skupljati Komandanta Marka, nisam mogao, a da ne naletim na ovog junaka i kad sam ga vidio, odmah sam se sjetio da sam ga imao prilike prije čitati i da je bio strip nešto drugačije tematike. Nažalost, kao i mnogi stripovi prije, nisam imao sve epizode pa mi se dosta godina kasnije, pružila prilika da mogu pročitat cijeli taj mini serijal.

Odmah na prvoj tabli saznajemo da se radnja odvija u Yellowstoneu, mjesto koje u to vrijeme još nije bilo nacionalni park kakvog znamo kao danas, ali ista divljina u kojoj su se jedini upuštali traperi, kojima su jedini prijatelji bili konj i puška.

Uskoro saznajemo pojedinosti o našem junaku ove priče Kerryu Scottu koji se uputio na ovo mjesto u potragu za svojim ocem. Kerryev otac je strastveni arheolog koji je zapravo nestao u toj divljini i tu na scenu stupa mladi Kerry. Odmah po dolasku upada u nevolje (izbačen iz jednih kola), ubrzo upoznaje prelijepu Meryl između kojih se odmah osjete neke ljubavne iskre. Ali upoznajemo i neke zločince koji žele spriječiti Kerrya u potrazi za ocem (razlozi zasad nepoznati), te upoznajemo ogromnog indijanca Queega koji nije baš od riječi, ali pomaže Kerryu u tom životu u divljini.

Ovo je kao neka pilot epizoda i teško je sad unaprijed donijeti neke zaključke, ali uvod bi rekao dosta dobar. Lagano se čita, ima nešto i humora, Kerry u jednom trenutku me podsjeća na SuperMikea iz Zagorovog svijeta, pošto u dva navrata kaže da je bio šampion u boksu i šampion u gađanju (puškom).



Čitam Kerrya u sklopu Komandanta Marka, pa ću prilikom davanja osvrta koristit njegove naslovnice. Također, ako sam dobro skužio, u tim dodacima nema naslova epizoda već svi nose isto ono "Traper Keri", pa koristim naslove koje je PP objavio u svojim knjigama.

(priča: 10, scenarij: 9, crtež: 9) = 93%

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/01/2019 01:41:52
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 23/01/2019 : 08:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
jedno vreme sam kupovao zs marka ne zbog marka vec zbog traper kerija
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/01/2019 : 08:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Mogo bi Kerija ubaciti Veseli u neki svoj broj..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/01/2019 : 09:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
mogu li se još negdje kupiti ove dvije knjige u izdanju PP?


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 23/01/2019 : 09:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Uf dobro pitanje.Ja sam broj 2 nabavio brzo kod Osme a jedinicu sam čekao 2 god. na aukcijama.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/01/2019 : 09:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Čitao davno! Nije mi se svidio iako je Sclavi autor. Može biti razlog što su u Zlatnoj Seriji izbacivali stranice, pa mi neke stvari nisu bile logične.

Usput, ReemCP - pohvala za temu. Sada mi je žao što sam se riješio tih epizoda Komandant Marka s Traper Kerryjom!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 23/01/2019 10:14:06
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/01/2019 : 09:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
već razmišlja da bude forumaš 2019. i 2022.
:D a što vi činite na tom planu?

inače ovo mi je bio super sporedni junak

VESELI ČETVRTAK što čekate?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/01/2019 : 10:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Super je Keri.
Steta sto zbog prava nije odradjena i tece knjiga u izdanju PP.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/01/2019 : 10:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

već razmišlja da bude forumaš 2019. i 2022.
:D a što vi činite na tom planu?


Ma jok, ti ćeš biti.
"Spamer decenije".

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 23/01/2019 : 12:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Također, ako sam dobro skužio, u tim dodacima nema naslova epizoda već svi nose isto ono "Traper Keri", pa koristim naslove koje je PP objavio u svojim knjigama.



Evo orginalnih naslova:

CM 197 Kerry il Trapper
CM 198 Fuga Senza Scampo
CM 199 L'abisso
CM 200 L'assassino
CM 201 La Valle del Silenzio
CM 202 Guerrieri Senza Volto
CM 203 L' Artiglio di Spectre
CM 204 Colui che non Muore
CM 205 La Vendetta di Okana
CM 206 Lo Scheletro nel Ghiaccio
CM 207 L' Inkubo
CM 208 Il Puma
CM 209 L' Uomo che Veniva da Lontano
CM 210 Luna Insanguinata
CM 211 Le Potenze delle Tenebre
CM 212 La Spada Nera
CM 213 Tragico Sogno
CM 214 La Bestia
CM 215 La Maledizione
CM 216 L' Uomo Invisibile
CM 217 L' Avvoltoio Sacro
CM 218 L' Indiano Bianco
CM 219 La Notte dei Lupi
CM 220 Minaccia dal Cielo
CM 221 Il Demonio della Montagna

i prevedenih:

ZS 883 Traper Keri
ZS 887 Uzaludno begstvo
ZS892 Ambis
ZS 896 Ubica
ZS 901 Dolina tišine
ZS 905 Ratnici bez lica
ZS 911 Kandža sablasti
ZS 916 Onaj koji ne umire
ZS 919 Osveta Okane
ZS 924 Skelet u ledu
ZS 927 Košmar
ZS 929 Puma
ZS 931 Covijek koji je došao izdaleka
ZS 936 Krvavi mjesec
ZS 940 Moc tame
ZS 943 Crna sablja
ZS 948 Tragicni san
ZS 951 Vukodlak
ZS 954 Kletva
ZS 956 Nevidljivi covek
ZS 959 Sveti orao
ZS 964 Zarobljenik Kanavaga
ZS 968 Noc vukova
ZS 975 Pretnja s neba
ZS 979 Demon sa planine


https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 23/01/2019 : 12:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
Evo i usporednog popisa:


Link na punu verziju slike: https://ibb.co/rGyDbjX

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!

Edited by - chris.tower on 23/01/2019 12:19:41
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 12:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, što se tiče PP izdanja, pitanje jel se može danas nabaviti. I Igor 12 je u svojoj recenziji spomenuo da je to jako teška misija. Ali postoji opet ova opcija u obliku orginalne Zlatne serije, odnosno Komandanta Marka, tih 25 brojeva Dosta lako se mogu naći, idu nekih 10kn/komad. Naravno, puno se isplati ako ste usput i fan Marka, pa dobijete potpuni užitak u cijelom stripu.

Postoji naravno i ona "manje popularna verzija", a to da čitate preko kompa ili tableta. Jedna od solucija.

@Spock - hvala Spock iako tekst nije moj, naveo sam izvore, ali taj sav info je bio svuda "razbacan" po netu, tako da je neka ideja bila to sve objediniti u jednu temu. Mene posebno zanima taj junak, pa možda nekome isto pomogne ova tema. Postoji jedna stara tema o ovom junaku još iz 2006. godine, ali je zaključana i nije se puno pisalo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24025&SearchTerms=,Traper,Keri

Što se tiče izbačenih stranica, ukupno u ZS je izbačeno 50 stranica, što na prvi pogled izgleda mnogo. Ali na dodatak od 32 stranice, izbačene su po 2 stranice, tako da je 30 stranica Kerrya po jednom stripu ZS. Zlatan mi je dao dobar savjet, te izbačene stranice se mogu naći, isprintat i ubacit u kolekciju, evo poslao mi je tamo u temi K.Mark link na neke koje su izbačene, pa neka bude i ovdje: https://mega.nz/#!ZopGgRwQ!FWirRg6VDc1aUbokojl4DQBXuQArcG1Chwd5Cojojvs

Meni je prije Kerry bio dobar, iako naravno nisam sve čitao od njega. Ali bila je jedna epizoda (čak mislim da Sclavi nije bio scenarist, znači nešto kasnija epizoda), uglavnom nekog bijelca je napao medvjed i on je to sve nekako preživio (slično nešto kao Leonardo DiCaprio u onom odličnom filmu "The Revenant"), poslije ga našli indijanci koji su ga slijedili i on se krenuo nekome osvetit, ali tu je bilo ono nesretno "nastavlja se..." i nikad nisam saznao kako se to završilo. Tako da mi je baš drago da ću i ovdje doći na svoje Imam sve epizode K.Marka koje se odnose na ovog junaka.

@Zeljko - a kako si zaboravio navesti 2020. i 2021., pa neću valjda te godine preskakat Šalim se, nije uopće radi toga, iako možda nešto ima u tome. Opet mislim što se tiče toga da postoje ljudi koji su više zaslužili tu titulu, a meni je to možda dalo nekakav dodatan poticaj da još više dam ovom forumu doprinosa.

A i kako nemamo teme o ovom junaku i sam nisam znao gdje komentirati nakon pročitanih epizoda, odlučio sam da je vrijeme da imamo i za njega temu. Ja ću svakako nastojat sve epizode prokomentirati, možda se netko priključi, prije ili kasnije

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/01/2019 : 12:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by zeljko

već razmišlja da bude forumaš 2019. i 2022.
:D a što vi činite na tom planu?


Ma jok, ti ćeš biti.
"Spamer decenije".





slijedim onu biblijsku
kome je više dato više se i očekuje
kolko sam skontao nema posla preko zime pa nek barem radi nešto korisno za narod

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 12:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično chris.tower
Jel možeš samo ovu tablicu smanjit sliku, nekako je prevelika
Malo samo smanjit, a inače svaka čast, ovo si se super sjetio stavit odmah na prvu stranicu

quote:
Originally posted by zeljko

kolko sam skontao nema posla preko zime pa nek barem radi nešto korisno za narod



Baš to, da bar sad nešto dam truda kad me ljeti baš i nema često zbog posla

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/01/2019 12:18:08
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 23/01/2019 : 12:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Odlično chris.tower
Jel možeš samo ovu tablicu smanjit sliku, nekako je prevelika
Malo samo smanjit, a inače svaka čast, ovo si se super sjetio stavit odmah na prvu stranicu



Evo smanjeno, i dodan link na punu verziju slike jer se ovak bas i ne vidi.

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 12:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bravo Znam, kad je veća slika, a radi se o ovakvoj tablici, onda je to idealno. Iako nam je ovako više pregledno, a i super da si ostavio link da možemo posebno si otvoriti u drugom prozoru i vidjeti

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 23/01/2019 : 12:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
Jedna zanimljivost:

U epizodi La Bestia (ZS 951) u jednom kadru se pojavljuje i Komandant Mark.Rijec je o sceni gdje cigan prica Keriju kako je stigao u Ameriku,tako da bi se vremenski to moglo i poklapati s vremenom dok je Mark zivio!


https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 12:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao za ovaj podatak, baš zanimljivo da su Marka stavili

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000