forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Traper Kerry
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

chris.tower
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 23/01/2019 : 12:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nisam znao za ovaj podatak, baš zanimljivo da su Marka stavili



Da meni su bas zanimljiva takva mala pojavljivanja drugih junaka!

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/01/2019 : 13:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
u doba ZS mi je bio jedan od omiljenih stripova,iako je bio prateći.
Kad ga je PP objavio,u prvi mah sam se oduševio,ekspresno nabavio,pročitao,blago razočarao,i isto veče prodao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 14:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chris.tower

Da meni su bas zanimljiva takva mala pojavljivanja drugih junaka!


Baš sam se nedavno sjetio iz onog Maxi Zagora gdje se ekipa iz K.Marka pojavljuje, stavio tamo i sliku u temi

chris.tower, bili smo spominjali da bi bilo fora otvorit jednu temu za ostale popratne junake (koja bi bila kao zajednička), spominjao se Kinowa i Rocky Star ako se ne varam i dr., jedino što nema toliko podataka o njima kao recimo o Kerryu. Njih ionako sad ne mislim čitat, ali jednog dana zašto ne, samo da je napravit neki mali uvod o junaku, čisto neke osnovne stvari kad je izlazio i do kada, i sl. Ali to bi valjalo otvorit kad se misli krenut sa čitanjem, pa da se može odmah krenuti komentirati. Vidjet ćemo onda pa malo razmisliti, ne bi bila loša ideja.

quote:
Originally posted by anto

u doba ZS mi je bio jedan od omiljenih stripova,iako je bio prateći.
Kad ga je PP objavio,u prvi mah sam se oduševio,ekspresno nabavio,pročitao,blago razočarao,i isto veče prodao.


Vidio sam tvoj Anto komentar ispod Igorove recenzije i jasno mi je. Nekad su nam neke stvari bile super, pa i filmovi i serije, a danas ih ne možemo smislit i rađe ih volimo ostavit u prošlosti i na taj način imat lijepo sjećanje na njih. Iako bi ih voljeli i danas gledat onim očima kao prije, ali nekad jednostavno ne ide i bolje ga onda ostavit u prošlosti.

Tako je i kod mene, pogotovo kod nekih filmova, ali opet neke stvari i danas imaju taj kultni status, evo ja recimo danas sa užitkom mogu pogledat onaj Spielbergov prvijenac iz 71' godine "Duel" gdje se cijela radnja proteže na bježanje glavnog lika na cesti pred misterioznim kamiondžijom. Iako je tad nastao prije dosta godina, mene stalno drži napetim, prikovanim za ekran. A ludilo još kad saznaš da je snimljen u svega 2 tjedna. Puno mi je bolji recimo od današnjih filmova.

Što se tiče Kerrya, dat ću mu šansu, sad još ništa ne mogu konkretno reći o nekakvom ukupnom dojmu serijala. Uvodni dio mi se svidio pa ćemo vidit za dalje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/01/2019 : 15:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Malo je sto lose kao traper Keri. Kad pogledamo gdje je zavrsio njegov autor, to je cisti primjer pozitivne evolucije. Nikad i nikako se ne bi onda, usudio reci da ce taj autor stvoriti Doga, jednog od najboljih i najneobicnijih SBE, serijala.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2019 : 15:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni jedan od najomiljenijih junaka. Epizode koje dolaze posle Sklavija su mi jos bolje nego njegove. Crkao sam od srece kada je PP objavio dva integrala, sve bilo savrseno, i naslovnice i izdanje, ma sve sve sve. I onda skontam da nema vukodlaka. Pu jebem ti. Onda skontam da mamlaz Sklavi nije dozvolio valjda da se objavljuju preostale epizode.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2019 : 16:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mark se kupovao zbog njega.
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 23/01/2019 : 17:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva tema. Prošlo je više od 10 godina kad me je jedan prijatelj zamolio da uradim neku naslovnicu na brzinu za Trapera Kerija. Strip mi se stvarno dopao, a naslovnicu sam uradio iz više delova iz stripa i obojio drvenim olovkama.
[url=https://ibb.co/fv02XcP][/url]

Edited by - perper on 23/01/2019 17:43:17
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 23/01/2019 : 17:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message  Reply with Quote
Trebalo je da uradim još nekoliko naslovnica, ali kad sam video da su to koristili za piratska izdanja, odustao sam. Čak su u svakom broju koristili istu naslovnicu. Planirao sam tada da ovu sredim i obojim u photoshopu, ali...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/01/2019 : 18:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Super ovo izgleda. Ne bih ja tu nista dirao. ;)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2019 : 18:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bravo perper.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 18:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@perper - nisam stručnjak, ali meni ovo baš dobro izgleda Nekako bi rekao više prirodne boje nego kad danas vidim kod nekih one naslovnice, kako da se izrazim, koje su "kompjuterizirane". Ovo mi je više onako "old school" i kao tako mi se dopada. Hvala ti što si podijelio ovo s nama

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 23/01/2019 : 19:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Mark se kupovao zbog njega.

Da, jedan od onih junaka koji je u sporednoj ulozi više dolazio do izražaja nego junak u fokusu izdanja.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 22:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pomalo je nezamislivo da taj strip junak nije imao svoje naslovnice, odnosno svoj posebni strip, ali opet teško je i bilo tad možda očekivat za tako nešto pošto Sclavi vjerojatno i tad nije bio nešto poznat.

Pročitao sam nekoliko komentara da su ljudi ciljano uzimali te neke epizode Marka samo da bi uživali u ovom junaku.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/01/2019 : 23:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi super kada bi Strip Agent ovo izdao, nakon Bella i Bronco, PSDZ, mogli bi početi sa ovim! Sve skupa ima oko 750 stranica, možda neki predgovori, naslovnice,...recimo da ukupno 800 stranica, to bi moglo iči u četiri knjige po 200 stranica, tromijesečnim ritmom, ispuca se u godinu dana čitav serijal i Berni uzme lijepu lovicu umjesto da se muči sa Kapetanom Mikijem, malim rendžerom , Ken parkerom, reprintovima od Zagora na 100 i jedan način,...što se mene tiče može ga i Politikin zabavnik izdavati.....
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/01/2019 : 23:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chris.tower

Jedna zanimljivost:

U epizodi La Bestia (ZS 951) u jednom kadru se pojavljuje i Komandant Mark.Rijec je o sceni gdje cigan prica Keriju kako je stigao u Ameriku,tako da bi se vremenski to moglo i poklapati s vremenom dok je Mark zivio!





Jao ovog se sjećam!
Inače nisam čitao Kerija još od kada sam bio klinac, a sjećam se da mi je tad bio odličan

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/01/2019 : 23:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Bilo bi super kada bi Strip Agent ovo izdao, nakon Bella i Bronco, PSDZ,



Slažem se, a nakon Kerryja objaviti Gila, Judasa, Gordona Linka... na isti način!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/01/2019 : 23:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
najbolje da izdavači sa ovih prostora objave kompletnu SBE produkciju,ali i sve iz Italije što liči na nju,u svim mogućim varijantama - redovna i prateće edicije,klasike,zlatne i zlatne kolor klasike.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2019 : 23:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Bilo bi super kada bi Strip Agent ovo izdao, nakon Bella i Bronco, PSDZ, mogli bi početi sa ovim! Sve skupa ima oko 750 stranica, možda neki predgovori, naslovnice,...recimo da ukupno 800 stranica, to bi moglo iči u četiri knjige po 200 stranica, tromijesečnim ritmom, ispuca se u godinu dana čitav serijal i Berni uzme lijepu lovicu umjesto da se muči sa Kapetanom Mikijem, malim rendžerom , Ken parkerom, reprintovima od Zagora na 100 i jedan način,...što se mene tiče može ga i Politikin zabavnik izdavati.....


Neka nam Mikija, sad kad smo dotuda već dogurali, a Rendžera nam ne diraj, jer će nas Teller sve postrojiti kao Clint u onom filmu "Vojničina"

750 stranica ima u ZS, ali orginalno ima 800 stranica i + ti dodaci koje si ti rekao da bi bilo fora staviti. Samo je problem što ovaj junak nema svojih naslovnica, moralo bi se nekog zaposliti da ih napravi. Iako bi bilo fora da netko objavi, ali onda kako spada, da sve epizode se objave od početka do kraja. Ako ne, snaći ćemo se ovako.

quote:
Originally posted by mladjo

Jao ovog se sjećam!
Inače nisam čitao Kerija još od kada sam bio klinac, a sjećam se da mi je tad bio odličan


Drago mi vidjet još jednog fana ovog junaka

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/01/2019 : 00:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

najbolje da izdavači sa ovih prostora objave kompletnu SBE produkciju,ali i sve iz Italije što liči na nju,u svim mogućim varijantama - redovna i prateće edicije,klasike,zlatne i zlatne kolor klasike.



Tako je!!

Zašto se zadovoljiti mrvicama

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 24/01/2019 : 01:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by anto

najbolje da izdavači sa ovih prostora objave kompletnu SBE produkciju,ali i sve iz Italije što liči na nju,u svim mogućim varijantama - redovna i prateće edicije,klasike,zlatne i zlatne kolor klasike.



Tako je!!

Zašto se zadovoljiti mrvicama


slazem se..
hocemo i sve one junake iz edicija collana rodeo, zenith, tutto west.. sve ih izdavati u jednu ediciju koja bi se zvala bonelli klasik i tu bi isli river bil, tri bila, hondo, kociz...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/01/2019 : 06:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Mark se kupovao zbog njega.

Mark se kupova zbog Marka. Iako je Kerry skroz ok.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/01/2019 : 08:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by velka031

Mark se kupovao zbog njega.

Mark se kupova zbog Marka. Iako je Kerry skroz ok.



naravno..ko je ikad pričao o tom Keriju...
dobar je strip, ali nijedan strip Dnevnikov se nije prodavao zbog dodatka glavnom stripu...
to je ko da se Teller prodavao zbog Karabina Slima?
Keri mi nikad nije previše legao, imam i PP obe knjige i nisam se oduševio čitajući...
Bilo je i boljih dodatka u Dnevniku (Rahan, Dr.Žistis, Tajanstveni Alan)...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/01/2019 : 09:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by velka031

Mark se kupovao zbog njega.

Mark se kupova zbog Marka. Iako je Kerry skroz ok.



naravno..ko je ikad pričao o tom Keriju...
dobar je strip, ali nijedan strip Dnevnikov se nije prodavao zbog dodatka glavnom stripu...
to je ko da se Teller prodavao zbog Karabina Slima?
Keri mi nikad nije previše legao, imam i PP obe knjige i nisam se oduševio čitajući...
Bilo je i boljih dodatka u Dnevniku (Rahan, Dr.Žistis, Tajanstveni Alan)...




i šnicla



Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/01/2019 : 10:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by anto

najbolje da izdavači sa ovih prostora objave kompletnu SBE produkciju,ali i sve iz Italije što liči na nju,u svim mogućim varijantama - redovna i prateće edicije,klasike,zlatne i zlatne kolor klasike.



Tako je!!

Zašto se zadovoljiti mrvicama


a šta da radimo mi ljubitelji BD-a i sličnih stvari

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 24/01/2019 10:44:32
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/01/2019 : 11:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kupujte Stripoteku

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000